PDA

View Full Version : Роми убиват...



CrimsonRoses
07-08-2010, 10:03
Монтана

Жестоко убийство разтърси жителите на малкото село Горно Церовене, съобщиха от областната дирекция на МВР в Монтана.

Към 15,30 часа в събота в местността “Крушите” край селото е бил открит трупът на 17-годишния Любомир А.

Момчето било пребито от бой и е издъхнало от вътрешни разкъсвания и множество травми.

Малко преди това - към 14,56 часа, кметът на селото Йордан Йорданов сигнализирал в полицията, че четирима роми са натикали насила в кола Лада Любомир А. и са го откарали в неизвестна посока.

Трима от групата са заловени,вървят разпити, казаха от полицията. Сред тях са двамата братя Стефан и Илиян Добринови и зет им Орлин. Все още не са задържани.

Разпрата между ромите и българското момче не е на етническа основа. Въпреки това в селото се създаде напрежение и затова пратихме повече полицаи, каза директорът на областната дирекция на МВР Валери Димитров.
*******************
Трима непълнолетни роми са ограбили и пребили млад мъж в Плевен по-рано вчера.

Около 18 ч. в индустриалната зона на града три момчета чрез нанасяне на удари са привели в безпомощно състояние 39?годишен мъж и му отнели лични документи и сума от 100 лв.

Служители на Първо РПУ в Плевен са установили извършителите на престъплението - три непълнолетни лица от ромски произход, от Плевен. Случаят се разследва.
******************
75-годишният Атанас Куцаров от свищовското село Козловец бе жестоко пребит, а след това и умъртвен за 200 лева. Това предаде АСН. Дядото живеел сам в една от последните къщи на селото и бил нападнат от трима роми на 17 юни.
**********************
След жесток побой мъжът, който е на 53 години, умира в болницата от множеството рани. Драмата се е случила в Димитровград, в центъра на града, пред доста свидетели. БЪЛГАРИ, докога ще ги търпите?
*******************
Един човек е убит, а двама са ранени след конфликт при бране на череши в село Шишковци, община Кюстендил. Тази сутрин в полицията в Кюстендил е подаден сигнал за възникнал инцидент в черешовия масив в землището на селото - местността "Грамаде".
*********************
Цигани пак убиха човек в “Захарна фабрика”

Бандата роми смяла от бой Стоил Василев и двамата му приятели, човекът починал на път за "Пирогов"
*****************

Знам,че съм поредния човек,който се ядосва,но това са човешки животи,а никой нищо не прави.Отвътре ме гризе,че не знам какво да направя,но нещо трябва да се направи...все пак ние сме бъдещето на тая страна...и аз не искам да живея в страх!Ако някой има някакви идеи,мнение или нещо подобно да сподели...съжалявам ако има такива теми.

goshka
07-08-2010, 20:54
Какво да кажа.... за втори път чета статията и искам да напиша нещо..., но не мога да изразя накъде отиваме... трябва всички българи, но ВСИЧКИ! да се вдигнат... не стотина човека, а другите да викат от дивана си "Подкрепям ги"... не съм сигурна че и това ще ни помогне... хора са умирали, за да бъдем НИЕ свободни... а то живот ли е това в България... да те е страх да си пуснеш детето на училище, защото не знаеш какво може да му се случи на път за дома ... :(

Nakadah
07-09-2010, 07:55
И аз трябва да съм шокиран? Хаха, докато си повтаряте че вие сте бъдещето и не излизате от кафетата и дискотеките все така ще е... Българите са всеки за себе си, а мангалите са всички за 1...

CrimsonRoses
07-09-2010, 19:22
Абе ей 1во на раздела пише за България и тези,които я напуснаха...ти кво се вписсваш и 2ро българите са велик народ и внимавай кво говориш...ей тва нв мога да го понеса някъв дошъл си от не знам къде в български сайт пълен с българи да говори така против България :-x ... единственото,което ни липсва в момента е воля и някой,който да ни поведе към това въздигане,защото досега всички само боещават и хабят качествата ни.

Nakadah
07-09-2010, 20:16
Българите са велик народ, ама ти ще скочиш ли на тая групичка мангали? НЕ? Ами ти и твойте "приятели"? Пак не? Тогава кво ми дрънкаш и плачеш..

CrimsonRoses
07-10-2010, 07:50
Ти недей да ми говориш аз къде ще скоча и къде не,щото да мога да скоча на тая групичка мангали ама ефекта ще е нулев...ето момчето на 4 юли,което е било убито е скочило и кво последва...НИЩО!Ако беше работата само да тва аз и моите фр да скочим тук щяхме да си живеем като в рая...Ама и ти си противоречиш мн яко,първо,че сме били народ всеки за себе си ся пък ме юркаш само аз да скачам...айде млъкни.

Nakadah
07-10-2010, 07:58
Така си е... Не съм на твоето мнение и веднага почна с "млъкни"... Критика не приемаш!? Заучените фрази и аз мога да ги ползвам... Ма дали вършът работа?

CrimsonRoses
07-10-2010, 12:13
"Ма" много си ми вършат работа...и не че не приемам критика - не приемам обиди и то на тази тема.

Nakadah
07-11-2010, 07:07
Спам темаааааааааа :lol: :lol:

Къде съм обиждал? Ако за тебе е обида начина ти на живот, то тогава би трябвало да направиш нещо че да го промениш. Не мислиш ли така?

CrimsonRoses
07-16-2010, 20:39
"Ами ти и твойте "приятели"?"
хм искам да ти кажа,че всъщност ти трябва да си благодарен на тази страна щото живееш тука ясно ли ти е?!Никой не те спира да се махнеш нали така "ако на теб не ти харева..."-живота в България ще се махнеш...и този,който спами темата си ти!Поисках мнението на българи.

changess
07-16-2010, 23:52
Кхъм кхъм... при водене на спор се излагат аргументи, обосновават се, оборват се и така. Не се използват лични нападки, сеш се.

Аз изключително много харесвам България. Не харесвам българите. Най- вече заради този непукизъм и начин на мислене, тип " На мен няма да ми се случи". И заради стремежа да изтласкаш само и единствено себе си нагоре, без да мислиш кой смазваш по пътя си или какво става около теб.
Все още има ентусиасти, организиращи протести, формиращи групи. Останалите обаче хич не се трогват.

xSANYAx
07-17-2010, 15:36
Много е тъпо,че си озаглавил/а темата 'Роми' ! Какво е това уважително отношение,бе?! Ромите са в Рим,не тук. Тук са само МАНГАЛИ! Дори и цигани не заслужават да се наречат.И най-жалкото е,че наистина не ни пука,защото се успокояваме 'няма да ми се случи' или 'нека се опитат да ми направят нещо пък ще видят'. Също така тъпото е,че те се увеличават ужасно бързо,скоро ще бъдат и повече от българите.И другото нещо,нещото,което седи в основата на нещата е това,че не сме единни,как ако кажеш нещо на един циганин вика цялата махала и те убиват по толкова спокоен,безчувствен и ужасен начин,докато ние просто казваме едно 'моите съболезнования' и забравяме всяко поредно жестоко убийство,клане,сякаш не се отнася за нас а за някоя муха.. Можем да се спасим единствено,когато станем единни..аз не знам какво стана с онова момче от Овча Купел 2,където го убили с брадви,сега трябваше цял Овча Купел да се вдигне,дори и от други квартали,да убият виновника или виновниците и да видим дали пак ще се опитат да направят нещо подобно,ама ето на..само едни листовки за протести няма да върнат момчето..

CrimsonRoses
07-18-2010, 09:52
напълно съгласна съм...знам,че тая тема е излишна,но съм я направила,за да се дадат идеи и мнения,към кого да се обърнем,за да ни чуе?И ако някой ми каже,че аз нищо не мога да нарпавя ами поне се опитвам имам желание,пък и нали ние сме бъдещето на тази страна...и пиша тук,за да направим нещо,каквото и да е,но положението не може да остане такова!!!

wallmart
07-19-2010, 14:20
Можем да се спасим единствено,когато станем единни..аз не знам какво стана с онова момче от Овча Купел 2,където го убили с брадви,сега трябваше цял Овча Купел да се вдигне,дори и от други квартали,да убият виновника или виновниците

Като избягаме в чужбина сме толкова единни :D А ако беше от Овча купел, щеше да кажеш: "Вдигнете се бе, приятели мои! Аз ако си бях вкъщи щях да хвана молотовките и сама да ги опердаша тия мангали." За нещастие, ти си в Америка и си твърде възпретятствана да организираш изтребването на мангалите. Е, "вашата" държава си има негри, може да опиташ нещо по въпроса, а ние в "нашата" ще продължим да теглим хомота на циганите, докато не дойдат американците да ни оправят.

Ryapoff
07-19-2010, 19:31
... Правилното мнение в темата! Мангалите са доста далеч от понятието хора. Те са безмилостни, нямат съвест. Един-двама заслужават моето уважение, а другите заслужават отношението на хитлер към евреите. Лошото е, че в България мангалите имат повече права от нас. От някакъв комитет(не ми е приоритет да му знам името) бяха съдили полицаи, извършили арест над мангали. Арест, не са ги изнасилили и убили! Арестували ги, защото потрошили дискотека. Какво направиха политиците? Наведоха глава, наведоха глава нещастниците. Сега поне това го няма!

wallmart
07-21-2010, 10:29
Като бях в гимназията, лятото прекарвах на село и вечерта 5-6 момчета ходихме на дискотека в Тетово. Там обичаха да се навъртат и мангалите. Обикновено почвахме боя ние или албанците и накрая циганите или свършваха в районното или бягаха в махалата целите в кръв. Обаче полицаите бяха наши близки или познати и арестуваха само мангалите. Да, обаче циганите после ни тарашиха къщите в Бървеница. Веднъж направихме един поход до махалата да си прибирем поне част от откраднатото и доста бой ядохме.
Сега из моя край циганите вилнеят, обаче ги е страх от албанците. Въпреки това нищо не ги спира и тарашат къщи. Колкото и бой да изядат, те ще продължат да изсират боклука си на всеки 9 месеца и ставайки все повече, проблемите също ще стават все повече.

CrimsonRoses
07-22-2010, 09:31
Така е все пак тея противни същества няма какво да губят...Просто не им е мястото тук...И най-малко трябва да се направи нещо и да се превъзпитат като ще седят в нашата страна ще се държат като гости мама им мръсна...

icantdance
07-23-2010, 21:37
абе хиляди години са се казвали "циганни", а сега изведнъж се обидиха... наскоро на един познат му се наложи да говори съседин циганин и да му обяснява, че всяка година плаща данъци на държавата за колата, за апартамента... и той циганина "А, не, такова нещо не се дава бе, то сигурно нещо си взел на изплащане и сега го плащаш..." :lol: да видиш тука във Сливен циганите махалата им за 1 месец имат 360 000 (да, точно толкова) кубика вода ползвана и плащат 60 :-x направо като се сетя колко още неща има направо ще избухна :booooomb: :booooomb: :booooomb:

AutomatiC
08-04-2010, 16:25
:-x

7227
08-09-2010, 21:15
И аз трябва да съм шокиран? Хаха, докато си повтаряте че вие сте бъдещето и не излизате от кафетата и дискотеките все така ще е... Българите са всеки за себе си, а мангалите са всички за 1...
Точно казано,българите са всеки за себе си,а мангалите всички за един.Отиваме...отиваме към нищо добро...

JoroTanka1999
08-09-2010, 22:05
кво се тревожите за циганите, нека си живеят по кофите в мизериите

UNITED2
08-09-2010, 23:48
Ади циганино изпълни душата бйее..
Браво циганино машала бабачку е...
http://i208.photobucket.com/albums/bb107/ninoskag/mz_5573073_bodyshot_300x400-1.gif
http://i28.tinypic.com/2vbq813.gif

reportera
08-17-2010, 12:14
бих взел 2 ракети за тенис на корт давам едната на един приятел иии млатим всеки смотан циганин.много ми е кеф да гледам клипчета как бият шибаните цигани.
:smt092 :smt093 :smt076 :smt013 :smt097

danchobg
08-30-2010, 13:38
Докато България получава пари, зада ги "приютява" няма скаро да се оправим. :smt088 България е като сметищте и не само политиците трябва да обвиняваме.....а и самите себе си , защото нищо не сме направили по въпроса. :-x

DasReich
09-09-2010, 20:38
Най - лошото е, че най - дейните в момента Българи се делят на отбори, партии и виждания. Чак когато всички сме едно, ще е време за вендета. Нищо, което черните са причинили, няма да остане безнаказано

GregoryHouse
09-10-2010, 15:47
Българския народ си е прост и прост ще си остане. Всички сте тръгнали да си решавате проблемите с брутал форс, ама греда. Не можете да ги решите с брутал форс. Нито можем да ги изтребем, нито да ги изселим. най-умния начин е да ги интегрираш. Нещо което другите държави бяха достатъчно умни да напрашят преди деситилетия...Но понеже сте твърде късогледи и ограничени не можете да го разберете. И циганите ги докарахме до там, защото всички българи ги мразят. Съответно и те ни намразиха, но разликата е че тяхната ненавист ги обединява. А ние сме си секи да се опрая, ко кат го тарашат оня, нали мен не ме засяга.

Приказвай ми колкото си искаш колко велик е Българският народ, ама великите хора са една шепичка, ама бебешка шепичка. Останалото е мърша! И тази разликата между мангалите и тази мърша е в това, че едните са по бели и си мислят,че като е бяла е нещо повече...