PDA

View Full Version : Един въпрос



godji3
07-08-2010, 11:51
съжалявам темата може и да не е за тук но не намерих по подходящо място ...

ако имате две коли а едната искате да продадете...
тя има леки проблеми (гори маско, аморисиорите са скапани, тапицерията не е мн хубава и подобни)
как ще постъпите.
1.ще се опитате да измъкнете възможно най много пари дори и колата да не заслужава тази цена
2.ще пъснете колата за продаване като напишете всичките и проблеми и ще сложите някаква средна цена (ако в сатка най скъпата от този модел и марка е 5000 а наи евтината 3000 ще я пуснете за 4000)
3.ще я продадете на части или на вторични


(ПАРИТЕ НЕ ВИ ТРЯБВАТ ПРОСТО ИМАТЕ 2 КОЛИ ЕДНАТА НАПРИМЕР Е ПОДАРАК ИЛИ НЕЩО ТАКОВА НО НЯМА КАДЕ ДА Я ДАРЖИТЕ (синя зона глупости нямате гараж) ПРОСТО НЕ ВИ ТРЯБВА)



аз бих написал всичките и проблеми и бих я пуснал на достъпна цена (ако варвят 2000 - 3000 аз ще я пусна за 2500

d3sincet0y
07-08-2010, 15:18
Ще я пробутам за възможно най-много пари, естествено

xxsunshinexx
07-08-2010, 16:01
Ще я пробутам за възможно най-много пари, естествено

happygirl23
07-08-2010, 16:05
Ще я пробутам за възможно най-много пари, естествено :D :D

iwancho
07-08-2010, 18:45
Ще й сменя частите и ще я продам на почти двойна цена,правил съм го (с баща ми) :)

godji3
07-08-2010, 23:19
според мен не е естествено да я подадеш за възможно най много и да кажеш че всичко е ок :D

L0ST
07-08-2010, 23:24
В такъв свят живеем. Всеки се опитва да припечели възможно най-много. Ако купувачът има малко акъл ще направи test drive и ще види за какво става на въпрос. А ако няма си е негов проблем.

Аз също ще се опитам да я продам на възможно най-високата цена.

godji3
07-09-2010, 12:02
нестава дума за ъкъл тък щото ок амортисиорите ще ги осети че са скапани дори само да се вози тапицерията ще я види че е надрана ами ако има някаф друг проблем който не се забелязва толкова лесно ??? ако има изгнила греда на задния мост ?? има съпер много проблеми който не се забелязват лесно така че моля само не ми се правете на мн отворени ще направи един "test drive" ако е обикновен човек който хич не разбира от коли и да има проблем няма да му направи впечатление :shock:

GD
08-04-2010, 14:26
Ами ако имам две едната е нова демек тази е старата където казваш, аз ще й сменя маслото този проблем където гори ще я оправя, амортисъорите също и тапицерята ще сменя. Така ще направя ако имам деца и ще я дам на тях на първо време.Ако нямам деца веднага заминава на вторични. ;)