PDA

View Full Version : Писна ми... искам да се махна!!!



Renaissance92
07-08-2010, 12:21
От половин година положението вкъщи все повече и повече ескалира и това ми влияе на психиката и не мога да живея повече така.Всеки ден скандали,викания и тн и за всичко после все съм виновна аз.Наще всеки божи ден се карат и вече просто не издържам :-x За всичко,което стане ме обвиняват мен,а аз нищо не съм направила и си го изкарват на мен всеки път.Това не е моментен период,от много време е така и искам да си стегна багажа.Та въпроса ми е ако реша да съм на квартира скъпо ли излиза и лесно ли е едно момиче на 18 да се оправя?Имам спестени пари и ако трябва ще се лишавам от някой работи,но съм твърдо решена да го направя.И ви моля ако може да не правите опити да ме разубеждавате или нещо от тоя сорт :)

Angelina100
07-08-2010, 13:11
Здравей. Аз съм от екипа на ТВ предаване по национална телевизия. Ако искаш, можеш да дойдеш в предаването и да обсъдим твоите проблеми с ваште. Може да поканим и тях и да ви помогнем да се разбрете или да помогнем на теб с идеята ти да се отделиш от тях. Пиши ми на мейла. До скоро и успех!

CuteBaby
07-08-2010, 13:19
Работиш ли,учиш ли ? За цената на квартирата зависи от кой град си и къде ще е квартирата.Ако не работиш най-добре първо си намери работа и след това се изнасяй,също мисля че ще е добре и да си намериш съквартирантка,защото така ще може да си поделяте разходите и да си помагате една на друга.И поне от началото няма да ти е лесно и наистина ще трябва да се лишиш от някои неща. Успех :)

П.С.: А нямаш ли някои роднини,при които да отидеш ?

Renaissance92
07-08-2010, 14:19
От Варна съм и търся нещо за центъра,но си нямам никаква представа как вървят цените.На мен освен една баня,тоалетна и стая с легло нищо друго не ми трябва.

BabyBluee
07-08-2010, 15:41
Здравей. Аз съм от екипа на ТВ предаване по национална телевизия. Ако искаш, можеш да дойдеш в предаването и да обсъдим твоите проблеми с ваште. Може да поканим и тях и да ви помогнем да се разбрете или да помогнем на теб с идеята ти да се отделиш от тях. Пиши ми на мейла. До скоро и успех!
:razz: :razz: 3ащо се гавриш така! :razz: Ужасен/-на си! Радваш :lol:

Z0mBay0
07-08-2010, 16:53
От Варна съм и търся нещо за центъра,но си нямам никаква представа как вървят цените.На мен освен една баня,тоалетна и стая с легло нищо друго не ми трябва.
В зависимост от точното място и апартамента, може да намериш нещо за около 300лв (за центъра специално)... Моя съвет е обаче както каза някой по-горе да си намериш съквартирантка (по-добре да е някоя приятелка) ;) Апък другия вариант е да си намериш работа някъде на златните :) Там има хотели в които осигуряват стаи на персонала :} Изкарай лятото там, прибери се във вас, виж дали нещата ще са по-добре, и ако не са и си твърдо решена да се махаш - действаш :)

TheBeliever
07-08-2010, 17:30
300 в центъра само за боксионера. Цените можеш да провериш в Позвънете. Но според мен по-добре изчакай малко. Щом си на 18 скоро ще си кандидат-студентка. Учи, кандидатствай в друг град и ще си се махнала от вашите без излишни драми и скандали.

Anonimen00
07-08-2010, 19:37
може да дойдеш при мен живея на центъра , сам съм и ако си хубава нямам да ти земам наем :-D
а иначе квартирите на центара варират между - 150 / 200 евро горе долу може и повече зависи от апартамента ... а бтв от кое даскало си ?

Z0mBay0
07-08-2010, 20:49
300 в центъра само за боксионера. Цените можеш да провериш в Позвънете. Но според мен по-добре изчакай малко. Щом си на 18 скоро ще си кандидат-студентка. Учи, кандидатствай в друг град и ще си се махнала от вашите без излишни драми и скандали.
До колкото разбрах, тя няма нужда от някакъв огромен апартамент, а просто иска да се измести да живее сама :)

pochti
07-08-2010, 21:52
ако търсиш лесно у тоз живот .. не е за тебе . :D

dAimIk0z
07-08-2010, 23:31
я стига глупости
един приятел избяга от тях,заради скандали и завърши умрял,в една река
кво си мислиш ти,че ще ти е много лесно ли ?
радвай се,че поне имаш родители,щото аз и това почти нямам
майка ми преди 3 години ни напусна,без дори да каже къде отива,а баща ми се прибира на 3-4 дена
ти кое повече предпочиташ ми кажи а ?
на кой мислиш,че му е по-лесно ?
на мен или на теб ?
не прави глупости...

Z0mBay0
07-09-2010, 01:14
@dAimIk0z, има такива родители, които не заслужават децата си ;) В смисъл такъв, понякога се държат така, сякаш ги няма и изобщо не мислят за тях... Аз примерно в момента съм адски бесен на наще (визирам основно баща ми), че в момента ако го видя, бих го заколил по брутален начин... Защото заради техните глупости аз трябва да намеря начин да изплатя над 20 хиляди лева заеми...

titinkaa
07-09-2010, 08:34
Еми и на мен ми е омръзнало от баща ми,казвам за него,щото за всяко нещо на мен ми вика,мен ме третира,тва ми направи онова направи,а той си стои по цял ден,бездработен е,и само се чуди кво да измисли,писнало ми е от него,и на мен ми е идело да си хвана чантата ама се сдържам,не си заслужава,ще ги потърпя още малко,имам още две години да завърша сега ще съм 11клас и после ще му мисля.Не мисли,че само у вас има скандали,и в нас има всяка седмица,все ще намери на кой да вика,дали на мен или на майка ми.И на нея горката й е омръзнало от него ама го търпи,да благодаря поне,че не ми посяга,щото ако и тва почне и тогава няма да си трая.
Така,че във всяко семейство си има кавги и разправии,нз на колко години си,но и да си на 16-17г. не си прави илюзии да ги напуснеш,щото по зле за теб.

BiGBaDWolF
07-09-2010, 09:29
Епа махай се като ти е зор ... Със спестени пари нема да живееш цел живот освен ако не са милиони :D ..Намери си работа и готово :)

dAimIk0z
07-09-2010, 11:13
@dAimIk0z, има такива родители, които не заслужават децата си ;) В смисъл такъв, понякога се държат така, сякаш ги няма и изобщо не мислят за тях... Аз примерно в момента съм адски бесен на наще (визирам основно баща ми), че в момента ако го видя, бих го заколил по брутален начин... Защото заради техните глупости аз трябва да намеря начин да изплатя над 20 хиляди лева заеми...

няма да ме разбереш,докато не дойдеш на мойто място.предпочитам понякога да се отнасят гадно към мен,ама поне да си живея и с двамата,а не сам,без да има на кой да кажа майко,татко...и по празниците да съм само с братята си

mincheto
07-09-2010, 11:35
Ако отседнеш при някоя бабичка може и ифтино да ти излезе.Иначе аз познавам 1 хазян,ще ми е приятно да се запозная с теб също.Пиши,ако решиш,аз съм от СФ квартал Герена.

sokol02
07-09-2010, 12:05
От Варна съм и търся нещо за центъра,но си нямам никаква представа как вървят цените.На мен освен една баня,тоалетна и стая с легло нищо друго не ми трябва.
Аз преди живеех във варна има една баба на улица 27 юли дава квартира ама обаче трябва да живееш с нея и не е много даосадна на същата улица има едно таванско помещение за 100$ може и вече по евтино на месец (улица 27 юли ако не знаеш къде е на един от лъчите на шишковата градина)

sokol02
07-09-2010, 12:06
От Варна съм и търся нещо за центъра,но си нямам никаква представа как вървят цените.На мен освен една баня,тоалетна и стая с легло нищо друго не ми трябва.
Аз преди живеех във варна има една баба на улица 27 юли дава квартира ама обаче трябва да живееш с нея(за някъде 80 лв месечно) и не е много даосадна на същата улица има едно таванско помещение за 100$ може и вече по евтино на месец (улица 27 юли ако не знаеш къде е на един от лъчите на шишковата градинадо училище климент охридски )

Renaissance92
07-09-2010, 18:20
Мерси за отговорите.300лв на месец са си бая пари,но щом трябва няма начин :) Пък и така се трупа опит за по-нататък.

PoRcHeTaTa1
07-18-2010, 22:01
Махни се колкото се може по-скоро...аз също се изнесох от нас поради тази причина,знам какво ти е .... направо ти разбиват психиката..но аз не съм на квартира а при гаджето ми на което съм много благодарна че ме разбира и подкрепя.Така че даваи смело не мисли много както аз направих дори и да се лишаваш от някои неща ще имаш спокоиствие ... :) :) :) :)

UNITED
07-18-2010, 22:14
Работиш ли,учиш ли ? За цената на квартирата зависи от кой град си и къде ще е квартирата.Ако не работиш най-добре първо си намери работа и след това се изнасяй,също мисля че ще е добре и да си намериш съквартирантка,защото така ще може да си поделяте разходите и да си помагате една на друга.И поне от началото няма да ти е лесно и наистина ще трябва да се лишиш от някои неща. Успех :)

П.С.: А нямаш ли някои роднини,при които да отидеш ?
+1 8)