PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е да бълнувате или ходите на сън?



Gorgeous7
07-08-2010, 17:02
Ами понеже намерих много интересни и забавни теми реших да пусна и тази защото не видях такава но ако повтаря нека модераторите я заключят. Ами въпроса е такъв случвало ли ви се е на вас или ваши близки да ходят или бълнуват.Понякога е много смешно когато на следващия ден ви разкажат какви неща сте бълнували. :grin:

littlebaby
07-08-2010, 17:43
И на мен ми се е случвало да се събуждам плачейки..кофти тръпка..
Като по-малка съм ходела на сън, поне така са ми казвали де..Обикаляла съм стаята няколко пъти и пак съм си лягала :D
На една екскурзия с класа съм се разхождала из стаята, отворила съм вратата на терасата и после съм я затворила :D доста съм поизплашила приятелките си 8-)
Сестра ми пък много бълнува, днеска каза нещо от сорта на "само вие сте сухи" :D

SmilezZz
07-08-2010, 17:51
Случвало ми се е да бълнувам..Естествено аз не знаех,но брат ми ми беше направил клип - иначе нямаше да му повярвам.. :D

BlackEyedPeas
07-08-2010, 18:26
На мен ми се е случвало да бълнувам :D Вуйчо ми ме е чул да съм бълнувала "Натисни 2 пъти клавиша и набери паролата" :shock: И все още не мога да им повярвам, все си мисля, че ме бъзикат, но е вярно :razz:

BlackRose7
07-08-2010, 18:34
И на мен ми се е случвало да се събуждам плачейки..кофти тръпка..
Като по-малка съм ходела на сън, поне така са ми казвали де..Обикаляла съм стаята няколко пъти и пак съм си лягала :D


И аз съм правила такива работи. :lol: :lol:

kr
07-08-2010, 18:59
И на мен ми са се случвали подобни неща :D :D :D ... Преди когато съм била малка съм ходела до тоалетната,върнала съм се и следа това до кухнята :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... Като съм легнала съм заспала и 2-3 часа по-късно съм казвала: " Дай ми го!! " :razz: :razz: :razz:

titinkaa
07-08-2010, 19:21
И на мен ми се е случвало.Един път на сън бях станала и бях отишла до входната врата и опънах ръце на нея все едно я прегръщам,и в същия момент се събудих и чак ми стан асмешно кво правя там и се върнах в леглото :D
Оня ден сънувах,че плача насън и се събудих и се усетих как съм стиснала очите си и съм готова наистина да ревна. :lol:

Gorgeous7
07-08-2010, 19:24
Да туко що ми се случи да чуя баща ми легнал си нашия в трапезарията и аз отивам да пия вода и да разгледам къде какво има и влизам и си викам е заспал е супер и по едно време пия вода и го чувам ба татювото знаеш ли какво станало и аз абе какво бе тате и той ами ония нали го знаеш отишал там и направил нещо викам я дай пак и той абе ония бе и викам че ко за него ми ко напрайл и таман почва да изречение миии отиш.... и следва едно здраво заглушително хуркане еййй едва не се затуркалях от смях кой какво е направил така и не разбрах :razz: :razz: :grin:

billytalent
07-08-2010, 19:35
Като малка съм бълнувала. На сън не съм ходила.

OtkrovennoBezrazlichna
07-08-2010, 19:55
говорила съм си с някой на английски докат спя :D
и веднъж сънувам че се спъвам и падам в неква дупка
и в същия момент са будя щото падам от леглото 8-)
иначе брат ми бълнува

BiGBaDWolF
07-08-2010, 21:12
Цел ден и цела нощ ходим на сън :D

stupidxdoll
07-08-2010, 21:41
Като бях малка много често бълнувах и ходех насън. Не ми се беше случвало много години, но наскоро пак съм бълнувала, мама ми разказва :D

m1nik
07-08-2010, 22:35
като малка да

Unendlich
07-08-2010, 23:32
Случвало се е да говоря на сън, но много неразбираемо (което е доста хубаво, че не се знае какво може да кажа), 1-2 пъти съм падала на земята. Всичкото това ми го е казала мама, но вече не се случва, в далечното минало беше. 8)

aMnEsIa_
07-09-2010, 08:00
Случвало ми се е само като съм била малка. Падала съм от леглото, говорила съм, пяла съм народни песни и стихотварения съм казвала, но не съм ходила на сън :)

Callisto
07-09-2010, 09:30
На мен не, но гаджето говори на сън. Много е смешен. Каквото и да го питаш ще ти каже истината. :D

Neutral
07-11-2010, 17:17
:razz:
Аз пък като малка си спомням ,че сънувах как съм в някаква ферма и някакво момче ме бута в ла*ната на животните и аз почнах да го бия ,ама много силно и изведнъж се събуждам и виждам как майка ми ми бута ръцете (свити на юмруци) от лицето й на сутринта ми каза,че съм я понабила :lol: :lol:
Иначе и аз съм се събуждала плачейки и даже съм се чудила дали на съм и крещяла.

fatrat
07-11-2010, 18:11
доста често ми се случва в период за релеф. Особено сполучлива е комбинацията йохимбин+кофеин и ред булл. Получавам всичко от халюцинации до ходене на сън и бълнуване на разни работи :D
хората казват ,че им е интересно да ме гледат 8-)

stealthyGirl
07-12-2010, 14:12
"Натисни 2 пъти клавиша и набери паролата" :shock: :lol: :razz:


На мен не, но гаджето говори на сън. Много е смешен. Каквото и да го питаш ще ти каже истината. :D Интересно. :)

И аз говоря и се разхождам даже. 8-) После като ми разказват умирам да се хиля. :))

brutaLxxbunny
07-12-2010, 15:20
Не съм ходила,но съм бълнувала доста често.Напоследък спря,но почти цяла година плачех на сън и сънувах кошмари.

ecstazy
07-12-2010, 21:38
Като малка супер много падах от леглото, мноого е гадно :lol: и веднъж насън съм ревала оох ама паданията ми бяха много болезнени. Веднъх бяхме на квартира на море и аз паднах м/у леглото и гардероба и май си ударих главата в една кафеварка но заспах на всичкото отгоре :razz: и се е наложило баща ми като ме е забелязал да ме вдигне на леглото обратно 8-)



"Натисни 2 пъти клавиша и набери паролата" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

WaterLilly
07-12-2010, 21:46
Да, майка ми ми е разказвала как съм ходила по пижама до кухнята в 1 през нощта "да се оправям за училище", била съм си с отворени очи и всичко, но нищо не помнех. 8-) Но вече май не се случва, или поне няма кой да ми каже. :D

remix1912
07-12-2010, 23:24
Да,като малък много,ся само си говоря май май,ама почти спрях вече.Един път когато бях на балкан на палатка.На сън съм откопчал палатката,отишъл съм при другите хора до огъня измърморил съм нещо и съм се прибрал пак в палатката,нищо не помня.Друг път щях да излезна от нас на сън и да отида за хляб и пепси,но не можах да си откл8ча вратата.Друг път като малък се изпиках на стената до тоалетната,защото на сън си мислех,че съм в тоалетната :lol:
Ся няма такива филми

to0niTy
07-15-2010, 12:09
Като съм била малка доста често съм бълнувала / аз не помня де, но нашите са ми разказвали :lol: / , но сега вече спрях ии си спя като пън 8-)

pamii
07-15-2010, 13:04
не о.О

Lupe_Fiasco_92
07-15-2010, 14:34
Само много рядко съм бълнувал,ама чак пък да ходя не ;d

Lupe_Fiasco_92
07-15-2010, 14:35
Само много рядко съм бълнувал,ама чак пък да ходя на сън не ми се е случвало ;d

evalongoria33
07-16-2010, 09:41
Бълнуване ходене на сън плакане и до ден днешен го правя лл :smt026

UnkNoWn12
07-16-2010, 19:33
Да бълнувам-да.Да ходя насън-не,но ми се е случвало да ставам мн сънен и все пак буден и на сутринта да имам смътен спомен,но не и точно какво съм правил :D

king95
07-16-2010, 19:53
Като по-малък са ми разправяли, че един-два пъти съм ходил на сън. :D

stelSs21
07-16-2010, 21:21
Ами брат ми ми каза, че съм бълнувала из онез дни кат съм викала "прелята кръчма и чаша с вино пих" или един приятел на баща ми като бълнувал "Кат са прибера ши зема ши си боядисам колелото чисто ново...е туй кокошката чудно животно-хем куткудяка, хем яйца снася (питат го кой е кокошка бе)...ем Станю, кой (пък Станю е някъв негов приятел, който също е в стаята). :D

spexx
07-16-2010, 22:30
последно снощи бълнувах,мойта приятелка ми разказа
:D :D :D

RainbowGirl
07-16-2010, 23:32
Често бълнувам.. и често са все неразбираеми неща.. за щастие :D . Събуждала съм се плачейки, защото веднъж сънувах, че няк'ви цигани ме колят :D . Даже съм ставала на сън, за да ходя по нужда в хладилника 8-) .. и съм падала от леглото. :D

maroin
07-17-2010, 01:26
O да.Като малък имах такъв проблем -много ходех на сън.Един път ме бяха спрели пред входната врата,но не ме събудиха и на сутринта нищо не помнех.Веднъж ми казаха,че съм ходил на сън и съм отишъл в банята да се изпикам :-D .Случвало се е и да бълнувам и на другия ден да ми разказват какво съм казвал.Веднъж се направих,че бълнувам когато майка ми влезе в стаята.Почнах да казвам -убих го не исках да го убивам.След това почнах да се смея и казах на мама -хвана ли се :D .

nasko330
07-17-2010, 05:01
Ами и аз един път на село съм бълнувал - леля ми ми каза :-D

iveetyy
07-17-2010, 07:38
Не съм ходила на сън.
Бълнувала съм някакви неразбиераеми работи веднъж когато съм имала висока температура.За друг случай не се сещам в момента.

mnogoznaikO
07-30-2010, 07:45
не съм ходил насън /:

Mar7i
07-30-2010, 10:22
Като по-малка съм ходила насън 8-)
И да бълнувам се е случвало, но не често

Tamia
07-30-2010, 10:25
случвало ми се е доста често да бълнувам даже и да плача и какво ли още не :D и май само един път съм ходила на сън

momZi7y
08-12-2010, 11:08
Аз пък се смея насън ма супер силно (бяха ме записали с камерата) :D :D и много се въртя. Като си бях счупил ръката и с гиспа и съм будел наще, като се въртя и като ударям с гипса стената... :D :D :lol:

fastuka96
08-13-2010, 11:14
Ами на мен не , но на една приятелка когато бяхме на лагер ... Както си спахме всички по едно време тя стана почна да крещи да се зарича да ни убие всичките . Голям стрес си беше . Ние се чудихме .. прави ли се или найстина може би става на сън .. Така продължение на 4 дена ужас :shock:

FernandoTorresIkerCasilla
08-13-2010, 12:23
Ами на мен не , но на една приятелка когато бяхме на лагер ... Както си спахме всички по едно време тя стана почна да крещи да се зарича да ни убие всичките . Голям стрес си беше . Ние се чудихме .. прави ли се или найстина може би става на сън .. Така продължение на 4 дена ужас :shock:

Ааа не, не .. :razz:

Аз много често си бълнувам .. :D Веднъж съм си казала паролата на скайпа .. 8-) 8-)

elito96
08-13-2010, 19:12
Като по-малка съм плака ... А сега си говоря някакви безсмислици 8-) . За ходенето нещо не се сещам... :D

vampirelady5
08-13-2010, 20:44
Като малка се правех, че бълнувам, но по-късно почнах без да се правя. :razz: И много пъти ми се е случвало да се събуждам плачейки или пък много радостна.

venelinka
08-14-2010, 07:01
От време на време ми се случва да бълнувам и много се въртя. :) А като по-малка дори ходих насън, но това за щастие отмина.

dydzzz
03-07-2011, 16:10
преди 1 година някъде бях ставала и съм мазала на мама цигарите с калиакра или на село съм викала ,,Шаро , дръж куче ! [рофл]

StolenBliss
03-07-2011, 18:10
Един като бях на село баба ми е разправяла как една нощ съм се изправила така наполовина до кръста насън и съм казала 'да ти е*а майката' и пак съм легнала :shock: :lol:

anna93
03-07-2011, 18:18
Само един път майка ми ме е чувала да бълнувам. Това е било преди 2 - 3 години. Сега майка ми не е идвала в мойта стая нощем и не знам дали бълнувам.

p0lina
03-08-2011, 17:52
Не съм бълнувала или поне не знам за това.. Иначе като малка имах 1-2 случая, в които се разхождам..... Ставам от леглото отивам до прозореца и стоя близo 5 минути... сестра ми ме е видяла, но нищо не е казала :D

ch0c0late44
03-09-2011, 16:18
Бълнувала съм като малка (и сега понякога де.)
Сестра ми понеже спим в една стая постоянно говори на сън вечер. Иначе не си спомням да съм ходила на сън..Ако съм го правила явно не ме е усещал никой ии аз не знам 8-)

Rallie
03-10-2011, 05:45
ахахахах на мене ми се случва много често :D примерно майка ми ми разправя, че вчера съм била станала...разходила съм се из апартамента..развикала съм и се и пак съм си легнала ;д а също ми е разправяла, че в 3 часа през нощта съм станала и съм си обувала кецовете и съм и казвала ;; мамо аз отивам с децата на вънка нз кога ще се прибера..а тя като ми разправя се спуквам от смях ;дд

XxBubblexX
03-10-2011, 13:20
влизала е при мене съм и някви простутии и пак съм си лягала :D :D
за ходене-да като малка съм ставала няколко пъти и съм ходила до кухнята и съм въртяла нож :D :D :D :D

ritch
03-10-2011, 20:48
Говорил съм на сън, падал съм от леглото, но не съм ходил, така мисля де. :)