PDA

View Full Version : харесвам го ..



GlEzAnAtA
07-08-2010, 18:35
:D

eFFec7ive
07-08-2010, 18:38
както каза сама - бройкаджия...ако много го харесваш може да направиш нещо по въпроса, ако не - зарежи го :?

sokol02
07-08-2010, 18:45
здравейте! Моят проблем е следният:миналата година лятото харесвах едно момче (бройкаджия - поне така ми изглежда ) връзките му траят по седмица или две . Та миналата година адски много го притисках , за да разбера дали ме харесва или не или дали имам шанс . Винаги отговаряше "незнам" . Явно му беше писнало доста от моите въпроси и накрая е казал , че нямам шанс . Два месеца по -късно казва , че имам шанс , но тогава вече не се събирахме , защото се застуди и никой не излизаше навън , та ако съм имала някакъв шанс съм го пропиляла . Сега като започнах пак да се събирам с него пак започнах да го харесвам . Не мисля да го притискам както миналата година и да правя същата грешка с въпросите ми или пък да разбира , че го харесвам .. като сме заедно ми прави впечатление , че често ме поглежда с много лека усмивка или ме защитава ако става нещо напечено . Понеже съм единствено момиче , което се събира с 10 момче , се чуствам при тях малко не на място и имам чуството , че не съм от най желааните там ( винаги се съмнявам във всеки и във всичко ). Ако може ми дайте съвети как да постъпя и какво да направя . Имам ли шанс според вас ? Как да му привлека вниманието без да съм досадна или натрапчива ? Моля ви помогнете :)
Предложи да му духаш... Ще си станете гаджета за секунди...

ivcheto0o
07-08-2010, 18:56
Ти сама каза че винаги се съмняваш във всичко всички,той може само да изглежа бройкаджия.Прави ми намеци,усмихвай му се.Остави се по течението пък каквото стане.

VinDiesel
07-08-2010, 19:10
Ти се съмняваш изцяло в себе си...Най-добре когато сте сами,някакси се доближи до него и го целуни :).Шансовете при този вид е 50х50 :).Това е най-доброто според мен :)

LadyDi
07-09-2010, 10:40
Аз