PDA

View Full Version : Въпрос към мъжката част



OneBoy
07-08-2010, 19:08
Колеги съфорумници тъй като имах доста голям спор с няколко представителки на нежния пол относно това колко време е нормално едно момче да чака момичето да се накани да му пусне реших да пусна темата ,та вапроса ми е следния ОБИЧАТЕ МОМИЧЕТО НО ТЯ НЕ ВИ ПУСКА, КОЛКО ВРЕМЕ БИХТЕ Я ЧАКАЛИ ПРЕДИ ДА И БИЕТЕ ШУТА ИЛИ ЩОМ Я ОБИЧАТЕ МОЖЕ ДА Я ЧАКАТЕ С ГОДИНИ ???

vaseto0o
07-08-2010, 19:09
Ако не е девствена макс 1 месец
ако е-2/3 месеца

gia_sena_mono
07-08-2010, 19:49
Женско съм. ;)
Няма определен срок! Въпрос на обстоятелства, на човек и т.н. Ама чак да й "биеш шута", 'щото не можеш да издържиш известно време ... значи не заслужаваш да си с нея, щом не можеш да чакаш.

ozzy
07-08-2010, 19:54
Когато се почувства готова .. способен съм да чакам колкото трябва но всяко чакане си има и граници нали :oops:

VinDiesel
07-08-2010, 19:55
Ако бях на 15,бих я изчакал 4 5 месеца,но съм на 20...Ако я чакам 1 година и съм на сухо,тя приключва връзката ни,кво прайм?После си намирам друга и нея ли да чакам 1 година.Докато съм млад,нечакам никоя :).Въпросът е,можеш ли да накараш "монахиня" да не те кара да чакаш :).Последната ми бивша,излезнахме без да се познаваме,за чао я прегърнах и целунах.На втора среща стана играта :).Какво толкова трябва да се чака за 1 секс,аз не й вземам душата или последните 2 лева...

kremen4eto
07-08-2010, 20:01
Какво толкова трябва да се чака за 1 секс,аз не й вземам душата или последните 2 лева...

+1 мдаа

Иначе съм женско и ще ми бъдат интересни отговорите.

ZaBaVeN
07-08-2010, 20:02
Еми то аз мойта съм я чакал цели 6 месеца а и накрая пак нищо не стана!Ся ще я изчакам още 1 месец и ако пак не стане нищо просто щи и кажа BB!

Extremescream
07-08-2010, 20:10
Женско съм,но ще изкажа мнение по темата.
Не разбирам какво толкова я пазят тая девственост все едно е Светият Граал.Рано или късно ще я изгубят.Ако не са сигурни,че искат да е с това момче,ми защо тръгват с него. :?
Твърдиш,че обичаш някого,ама не му се отдаваш напълно.Но ще искаш той да те чааааааааааааака докато ти решиш, и по-важно-да не спи с други.Ако е девствено момчето-няма кой знае какъв проблем да почака малко повечко.Обаче ако не е...
Сексът си е нужда.Ако не го получи от девицата,ще си намери друго,пък било то само за секс.И веднага ще ми скочат моралистите, като кажат, че ако я обичал, нямало да изневери.Даааа,ама тя ако не мислеше само за себе си и му се отдадеше напълно, нямаше да има този проблем.
Мъжете са по-различни от жените.Те по-лесно разграничават 'любов' и 'секс'.Може да спи с друга, без да има каквито и да е било чувства към нея.Да,за повечето женски това се струва недопустимо и мислят,че без любов секс няма.
И аз мисля така-без любов не мога.Но ако обичаш някого, то ще искаш да му се отдадеш напълно,а не да се пазиш,както катерицата пази лешниците си.Дами,н бъдете егоистични :)

anonymous708973
07-08-2010, 20:10
Женско съм и аз, ама обичам да се пъхам по мъжките теми.

Според мен зависи от момчето/мъжа. Едно хлапе на 15 би чакало, защото не може да направи друго, ама хайде да дойде един мъж и само като я погледне оная мацка (била тя отворена или не) и да й става горещо, пък да видим колко точно ще го държи на сухо... Кой както си го направи, нали така? :)

FeelMyPain
07-08-2010, 20:11
1 месец.
Иначе като всяка мъжка тема, жeните са компетентни 8-)

gia_sena_mono
07-08-2010, 20:12
VinDiesel, добро изказване. Но всеки има период, в който иска да опознае другия, да почувства, че тялото му е готово и т.н.

С бившия ми бяхме заедно около 4 години. Когато тръгнахме аз бях на 14, а той на 16. Знаеш ли кога правихме секс за пръв път? - на третата година.
Виж,ако не си девствен,тогава е друго, но пак си е до човека.

BiGBaDWolF
07-08-2010, 21:01
Както виждаш чакам и не се оплаквам .. :)

K_O_L_E_V
07-08-2010, 21:50
Максимум 2 месеца , няма и толкова ;)

babity
07-08-2010, 22:17
Женско съм,но ще изкажа мнение по темата.
Не разбирам какво толкова я пазят тая девственост все едно е Светият Граал.Рано или късно ще я изгубят.Ако не са сигурни,че искат да е с това момче,ми защо тръгват с него. :?
Твърдиш,че обичаш някого,ама не му се отдаваш напълно.Но ще искаш той да те чааааааааааааака докато ти решиш, и по-важно-да не спи с други.Ако е девствено момчето-няма кой знае какъв проблем да почака малко повечко.Обаче ако не е...
Сексът си е нужда.Ако не го получи от девицата,ще си намери друго,пък било то само за секс.И веднага ще ми скочат моралистите, като кажат, че ако я обичал, нямало да изневери.Даааа,ама тя ако не мислеше само за себе си и му се отдадеше напълно, нямаше да има този проблем.
Мъжете са по-различни от жените.Те по-лесно разграничават 'любов' и 'секс'.Може да спи с друга, без да има каквито и да е било чувства към нея.Да,за повечето женски това се струва недопустимо и мислят,че без любов секс няма.
И аз мисля така-без любов не мога.Но ако обичаш някого, то ще искаш да му се отдадеш напълно,а не да се пазиш,както катерицата пази лешниците си.Дами,н бъдете егоистични :)

Естествено, много си права в казаното от теб. Когато момичето обича си е грехота да не се отдаде напълно и да се стиска просто за да си помпа егото: "Виж го тоя, аз мога да си го мотая колкото си искам и той ще прави за мен всичко, каквото искам, защото с тая малка пyтка конролирам света", НО за да се стигне до момента, в който те се обичат и си вярват все пак трябва да мине някакво време, нали? 'Щото "розовият" период на една връзка, по моему, е нейният изпитателен срок до края му вече трябва да сте се опознали в детайли и по - важното - да сте се приели с всичките си най - отвратителни недостатъци (говорим за личността, след това почва изпитателния период на сексуалния ви живот). И ето това трябва да е времето, в което е допустимо да се чака, а колко е вече си е индивидуално. Един хлътва и знае, че това е "точния" човек за него на втората седмица, друг - на втория месец и те така...

babity
07-08-2010, 22:47
^По тая логика аз трябваше да си направя сефтето в кенеф, 'щото ми го предложи човек, който много харесвам? Ясно е, че на различна възраст човек е на различен акъл. Много ясно, че сега няма да размотавам някой колкото бих го точила на 15. Всъщност тогава смятах, че по - малко от 8-9 месеца е абсурдно. И всичко по - горе се оправдава с житейския опит. На малки години ти е по - трудно да опознаеш човек и ти е нужно повече време. Вече на по - големи, с добития опит ти трябва много по - малко време, да не говорим, че понякога не ти и пука.

t0d1t0
07-09-2010, 08:32
години кай... На първата седмица ми пусна сегашната...

Polinaaaaaa
07-09-2010, 12:58
Момиче съм.... но съм на мнението ,защо тя трябва да кара момчето да чака много дълго време ако го ОБИЧА?... ако е сигурна в него,чувства се добре..няма как да не е готова : )Но се повдигна и въпроса за девствените момичета..там си трябва повече търпение и момчето трябва да и докаже ,че тя значи нещо за него ; ) PinkPan7her мнг добре казано.. : ]

monincetyyy
07-09-2010, 21:12
Женско съм,но ще изкажа мнение по темата.
Не разбирам какво толкова я пазят тая девственост все едно е Светият Граал.Рано или късно ще я изгубят.Ако не са сигурни,че искат да е с това момче,ми защо тръгват с него. :?
Твърдиш,че обичаш някого,ама не му се отдаваш напълно.Но ще искаш той да те чааааааааааааака докато ти решиш, и по-важно-да не спи с други.Ако е девствено момчето-няма кой знае какъв проблем да почака малко повечко.Обаче ако не е...
Сексът си е нужда.Ако не го получи от девицата,ще си намери друго,пък било то само за секс.И веднага ще ми скочат моралистите, като кажат, че ако я обичал, нямало да изневери.Даааа,ама тя ако не мислеше само за себе си и му се отдадеше напълно, нямаше да има този проблем.
Мъжете са по-различни от жените.Те по-лесно разграничават 'любов' и 'секс'.Може да спи с друга, без да има каквито и да е било чувства към нея.Да,за повечето женски това се струва недопустимо и мислят,че без любов секс няма.
И аз мисля така-без любов не мога.Но ако обичаш някого, то ще искаш да му се отдадеш напълно,а не да се пазиш,както катерицата пази лешниците си.Дами,н бъдете егоистични :) Съгласна съм на 90% Но ако си на 13-14 години и си девствена, независимо от това, че харесваш много човека до теб, но не се чувстваш физически готова, не е нужно да спиш с него. Но и си права, че секса си е нужда. И аз да бях момче (не девствено) и да имам приятелка... еми чакаш, чакаш, чакаш.... ама като си вкусил от удовоствието, ходи се отказвай от него...

umri
07-09-2010, 21:46
Колеги съфорумници тъй като имах доста голям спор с няколко представителки на нежния пол относно това колко време е нормално едно момче да чака момичето да се накани да му пусне реших да пусна темата ,та вапроса ми е следния ОБИЧАТЕ МОМИЧЕТО НО ТЯ НЕ ВИ ПУСКА, КОЛКО ВРЕМЕ БИХТЕ Я ЧАКАЛИ ПРЕДИ ДА И БИЕТЕ ШУТА ИЛИ ЩОМ Я ОБИЧАТЕ МОЖЕ ДА Я ЧАКАТЕ С ГОДИНИ ???
Мноооого зависи. 4-5-6 срещи, може и малко повече, ако наистина намирам нещо в нея и имам нещо странично за мушене. Въпросът е принципен. Не обичам да чакам много, не защото много ми се ебе и не издържам вече, а защото КАКВА е тая, че да ми се прави на интересна и да не дава хралупата?

А това с "обичате","любов"... бе ти от къде знаеш, че я обичаш, преди да си и направил синки под коленцата? Любовта идва поне при мен бавно, ако изобщо съществува. Това, за което ти говориш е временно силно влюбване, което е като всяко друго чудо за три дни. Днеска го има, утре го няма.

edit: Това "пуска ми" хич не ми харесва като израз. Разбираш ли аз съм най-отчаяния чикиоблъскач на света и чакам някоя да ми ПУСНЕ. Нея я сърби толкова много, че от чесане си разваля маникюра всеки ден и даже си зачервява сливоча, пък аз да чакам да тя да ми пуснела... :lol: Жените се нуждаят от секс, точно толкова, колкото и мъжете, даже в някои случаи повече.

monincetyyy
07-09-2010, 22:25
Жените се нуждаят от секс, точно толкова, колкото и мъжете, даже в някои случаи повече.
Така е. Само дето някои още не са го осъзнали :)

straus
07-10-2010, 07:22
Абе ако стиска мацката може да почакаш 1-2 месеца, останалото е вятър работа...

0u7l1n3
07-10-2010, 07:27
И цял живот ще чакам ако трябва! ОБИЧАМ Я!

Cirrus
07-16-2010, 14:28
Значи АКо не е девствена дори може на 1-вата вечер да го напрайте ако сте под въздействие на Алкохола или нещо по така "Силно"
Въпрос на дни ако не на СЕДМИЦИ най-мноог до 1 Месец с не Девствена
Ако е девствена няколко месеца ... Когато тя се почувства готова тогава .. пък и не трябва да я плашиш и да не я караш постоянно да не и говориш постоянно за това ... Тя ще ти даде знак !!!
Последната ми връзка бе см омиче по малко от мен на 15 беше а аз съм на 17 в края ... Смятай значи 5 месеца ходихме ... тя не ми пусна значи не е готова ... Всичко е възможно дори и да не е девствена да не ти пуска,въпрос на настроение , желание и възможности ;) Не става да я караш на пример даа ти прай свирка пред хората ... На саме тряя да оставате тя трябва да се отпусне ... да почнете да се събличате ... Любовната игра е много важна преди 1-вия път ... Жалко че при моя нямаше имаше само АЛКохолна игра ...

Callisto
07-16-2010, 14:44
Мен едно гадже ме чакаше и 2 години и така и не му пуснах, понеже бях едва на 13. Ако обичате момичето наистина според мен бихте чакали неопределено време и бихте предпочели да си прекарвате добре с момичето пред това да мислите за секс. И 8 месеца са ме чакали и 6...все не съм им пускала.Номера е, че мен не са ме късали досега, какво остава за секс да ме скъсат. Накрая си дойде моя, показа ми какво иска (ето това харесвам решителни момчета) и му пуснах едва 3/4 часа след като се видяхме за първи път. Ако знаете как да си поискате няма да трябва да чакате. Който не знае ще седи на сухо и ще му се наложи да чака..до кога..никой не знае. :D
А и не карайте момичето да прави нещо на сила. Аз даже и да искам нещо, но някой да ми каже да го направя няма да го направя, само защото някой друг ме кара. Ще се заинатя като магаре, за да го науча на урок. :D

messi1919
07-16-2010, 16:45
1 месец максиум 2 мисля че е нормално :?

gret4ety
07-16-2010, 17:03
Момиче съм по принцип и бих искала да кажа че си зависи изцяло от вас момчетата дали ще ви пуснем :) Ако покажете че не сте с момичето единствено за секса (ако това е така де) и че може да ви има доверие, то тя скоро сама ще поиска да го направите :)

ПС: Има и по лесен начин - някои момичета лесно се напиват... ако ме разбирате... Но последствията са лощи така че това не е добър вариянт :D аз само казвам де, да си знаете :lol:

pachonik
07-16-2010, 17:28
Еми то аз мойта съм я чакал цели 6 месеца а и накрая пак нищо не стана!Ся ще я изчакам още 1 месец и ако пак не стане нищо просто щи и кажа BB!


И ЗА ТВА ЛИ Я ЧАКА ПОЛОВИН ГОДИНА ??? ДА Я ЗАЕБЕШ :shock:

gabi_94
07-16-2010, 17:50
Интересна тема, беше ми полезна донякъде след като имах няколко разговора с мъжкия пол именно по тая тема...
Излизах скоро с едно момче на 19 и той нали ми обясняваше как скъсал с гаджето му понеже му отказала да прави секс с него и искала той да изчака известно време(те са ходили от 2 месеца). И така той почна да ми обяснява как не можел толкова време без секс и как като няколко месеца така не правил секс мислите му били обзети само от тая идея и нзн си кво...Отначало се осъмних малко, в смисъл може би е бил прав, но не бях сигурна...Както и да е, вече го разбирам, много момчета потвърдиха това, което той ми каза и явно има защо. Иначе не се получиха нещата с момчето...но това няма значение :-D

П.П. Аз съм на 15, девствена съм, но ако си имам гадже от 2,3 месеца, много го харесвам, "обичам" го(малко вероятно, но все пак), не бих го карала да чака много, НО само ако ми докаже, че съм важна за него и не ми натяква постоянно как му се прави секс и как е време да му пусна...Ако почне да ми опява и т.н. непрекъснато, вероятно ще скъсаме...Ние момичетата много мразим някой да ни проси секс...не сме чак такива егоистични същества, морални и т.н. и да си пазим девственоста с всякакви усилия...просто търсим някой, който да си го заслужи. Пък и има една приказка: Няма жена, която да не иска секс, има мъж, който не знае как да си го поиска.

И един съвет към мъжката част: Ако много харесвате едно момиче и тя е девствена, вместо да и се натискате и да и говорите непрестано за секс, опитайте се да и докажете, че я харесвате и че тя е специална, заслужете и доверието и е ваша :)

gret4ety
07-16-2010, 21:28
Горното е доста вярно...

Сега се сетих още нещо, не си мислете че ние също не искаме секс. Имаше една мисъл "Цената която жените дават за любовта е секса и цената която мъжете дават за секса е любовта" Не си мислете така, и на нас ни се ебе и на нас ни се иска да усетим едно мъжко тяло прилепено за нас, но за разлика от момчетата на нас ни пука дали ще го направим с някои случаен или с човека който обичаме. Рака че пак: не досаждайте на гаЖетата си и ще ви огрее :D

lqlqlqq3
07-20-2010, 21:54
Добре де .. всички говорите за обич.. любов .. дали си готов физически и психичеси ... но секса само удоволствие ли е ? Не е ли и отговорност ? Ако обичаш човека до себе си и искаш да му се отдадеш, но не можеш да поемеш тази отговорност ( например заради възрастта си) ? :?

StoooYo0
07-20-2010, 22:02
За какво любов говорим на 15-16 години? Тийновете хормоните ги праскат толкова в главата,че те самите незнаят дали се обичат или не,камо ли да обичат друго живо същество и то най-вече прекрасните женски човешки индивиди. По темата: Ако наистина я обичам мога да я чакам не повече от половин година,но ако съм тръгнал с момиче само за бройката не повече от две седмици. :)

elc
07-20-2010, 22:03
хехе , момиче съм 1во да кажа ! :-D ..
има една мисъл , която много ми харесва :-D
нещо от сорта е :
Всяко момиче / жена пуска , стига момчето да знае как да си го поиска :D .
Това наистина ми харесва :-D .. просто някой нз как да си поискат :-D ..
Същност много момчета са ми го казвали това :D :lol:

tnp123
07-20-2010, 22:16
Да де...ключалки има навсякъде, само ключовете липсват.

BigFakeSmile
07-21-2010, 12:28
Ако момичето е девствено...миаля, че трябва да я чака повече, да й докаже, че държи на нея :)
Но ако не е...1-2 месеца не са малко, зависи и от двамата на какъв период без секс са свикнали..Но мисля, че една съвременна пораснала жена трябва да вижда гигантската разлика между Любов и Секс.

zority7
07-21-2010, 13:38
КАКВА е тая, че да ми се прави на интересна и да не дава хралупата?


Не разбирам какво толкова я пазят тая девственост все едно е Светият Граал


И аз мисля така-без любов не мога.Но ако обичаш някого, то ще искаш да му се отдадеш напълно,а не да се пазиш,както катерицата пази лешниците си.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тези изрази ме разбиха :lol: :lol:
ПО темата:женско съм :D ,мен ме чакаха 6 месеца,всичко си е до отношенията ,но да чакаш с години,или поне ч година много си май 8-)

Dyany10000
07-21-2010, 19:07
Моето моми4е - http://www.vbox7.com/play:022b53d9 Бих го 4акал ВИНАГИ!

Extremescream
07-21-2010, 19:13
КАКВА е тая, че да ми се прави на интересна и да не дава хралупата?


Не разбирам какво толкова я пазят тая девственост все едно е Светият Граал


И аз мисля така-без любов не мога.Но ако обичаш някого, то ще искаш да му се отдадеш напълно,а не да се пазиш,както катерицата пази лешниците си.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тези изрази ме разбиха :lol: :lol:
ПО темата:женско съм :D ,мен ме чакаха 6 месеца,всичко си е до отношенията ,но да чакаш с години,или поне ч година много си май 8-)

Поне пиши,че съм аз на двата,че да се знае кой велик ум ги е написал. 8-)

Edm0nDantes
07-21-2010, 19:19
Ако бях на 15,бих я изчакал 4 5 месеца,но съм на 20...Ако я чакам 1 година и съм на сухо,тя приключва връзката ни,кво прайм?После си намирам друга и нея ли да чакам 1 година.Докато съм млад,нечакам никоя :).Въпросът е,можеш ли да накараш "монахиня" да не те кара да чакаш :).Последната ми бивша,излезнахме без да се познаваме,за чао я прегърнах и целунах.На втора среща стана играта :).Какво толкова трябва да се чака за 1 секс,аз не й вземам душата или последните 2 лева...

напълно съм съгласен с теб.докато си млад не си струва да чакаш и да се обричаш на някое момиче.

HapkoMaH
07-22-2010, 12:39
щте чакам ако е ебана щте чакам 2-3 месеца ако не може и 2 но :) :-P

StoooYo0
07-22-2010, 12:41
щте чакам ако е ебана щте чакам 2-3 месеца ако не може и 2 но :) :-P

Ама ти ме изумяваш колко грамотно пишеш.Нито една граматическа грешка,нито една правописна.Евала!На колко си?10-11 ?

VIPShEfErVIP
07-22-2010, 13:18
има лекарстажа за тъз работа и то е Флибансерин по аптеките го няма но в нета да като една таблетка е 80 ст И НАИСТИНА ПРАВИ 4УДЕСА

mnogoznaikO
07-24-2010, 16:22
Ще отговоря без да чета коментарите преди моя.

С моята приятелка сме вече близо 6 месеца. Не я обичам , но тя мен да . :) Не съм и давал зор относно секса. Направихме го чак в края на 3тия месец :) Получи се доста добре :P

Попринцип не обичам въобще да ме карат да чакам :D но щом се отнася до това .... ще си му дойде редът 8)

tonique
07-25-2010, 10:07
Макс 4месеца повече от това не бих чакал.... :-D

Valento
07-25-2010, 14:30
Чака се толкова колкото трябва за да не съжаляват за случката....трябва да сигурни един в друг.

helpmaister
07-25-2010, 20:38
[quote="Extremescream"]Женско съм,но ще изкажа мнение по темата.
Не разбирам какво толкова я пазят тая девственост все едно е Светият Граал.Рано или късно ще я изгубят.Ако не са сигурни,че искат да е с това момче,ми защо тръгват с него. :?
Твърдиш,че обичаш някого,ама не му се отдаваш напълно.Но ще искаш той да те чааааааааааааака докато ти решиш, и по-важно-да не спи с други.Ако е девствено момчето-няма кой знае какъв проблем да почака малко повечко.Обаче ако не е...
Сексът си е нужда.Ако не го получи от девицата,ще си намери друго,пък било то само за секс.И веднага ще ми скочат моралистите, като кажат, че ако я обичал, нямало да изневери.Даааа,ама тя ако не мислеше само за себе си и му се отдадеше напълно, нямаше да има този проблем.
Мъжете са по-различни от жените.Те по-лесно разграничават 'любов' и 'секс'.Може да спи с друга, без да има каквито и да е било чувства към нея.Да,за повечето женски това се струва недопустимо и мислят,че без любов секс няма.
И аз мисля така-без любов не мога.Но ако обичаш някого, то ще искаш да му се отдадеш напълно,а не да се пазиш,както катерицата пази лешниците си.Дами,н бъдете егоистични :)[


БРАВО, ВСЕ ПАК ИМА МОМИЧЕТА, КОИТО МИСЛЯТ ПРАВИЛНО!

Mumiii
08-03-2010, 11:25
хехе , момиче съм 1во да кажа ! :-D ..
има една мисъл , която много ми харесва :-D
нещо от сорта е :
Всяко момиче / жена пуска , стига момчето да знае как да си го поиска :D .
Това наистина ми харесва :-D .. просто някой нз как да си поискат :-D ..
Същност много момчета са ми го казвали това :D :lol:

Съгласна съм с тебе ! :lol:

Princessani
08-03-2010, 11:33
Колеги съфорумници тъй като имах доста голям спор с няколко представителки на нежния пол относно това колко време е нормално едно момче да чака момичето да се накани да му пусне реших да пусна темата ,та вапроса ми е следния ОБИЧАТЕ МОМИЧЕТО НО ТЯ НЕ ВИ ПУСКА, КОЛКО ВРЕМЕ БИХТЕ Я ЧАКАЛИ ПРЕДИ ДА И БИЕТЕ ШУТА ИЛИ ЩОМ Я ОБИЧАТЕ МОЖЕ ДА Я ЧАКАТЕ С ГОДИНИ ??? Всичко е до това как ти ще се проявиш.Ако я предразположиш добре и тя да се чувство удобно и сигурна с теб няма да е необходими дълга да чакаш,но ако незнаеш как да си поискаш ,може и с години да чакаш :D

OneBoy
08-03-2010, 20:59
Колеги съфорумници тъй като имах доста голям спор с няколко представителки на нежния пол относно това колко време е нормално едно момче да чака момичето да се накани да му пусне реших да пусна темата ,та вапроса ми е следния ОБИЧАТЕ МОМИЧЕТО НО ТЯ НЕ ВИ ПУСКА, КОЛКО ВРЕМЕ БИХТЕ Я ЧАКАЛИ ПРЕДИ ДА И БИЕТЕ ШУТА ИЛИ ЩОМ Я ОБИЧАТЕ МОЖЕ ДА Я ЧАКАТЕ С ГОДИНИ ??? Всичко е до това как ти ще се проявиш.Ако я предразположиш добре и тя да се чувство удобно и сигурна с теб няма да е необходими дълга да чакаш,но ако незнаеш как да си поискаш ,може и с години да чакаш :D Аз лично съм чакал най дълго за секс месец и полвина с момичето което си направих сефтето (знаете как е) а темета я пуснах щото имаше някви остроумни колежки от форума дето нестига че държали приятелите си на сухо по 1 2 години ами спореха с мен че било нормално :(

glamouros
08-03-2010, 21:36
На 16-17 години - любов... дооооообре?! Ако е за едниния секс - макс са ми казвали, че могат да ме чакат месец или два, имайки предвид че до сега не съм го правила. Но като знам, че момчето иска само това как по дяволите да си загубя девственоста с него?!

ludafukla
08-03-2010, 21:43
[/quote] На 16-17 години - любов... дооооообре?! Ако е за едниния секс - макс са ми казвали, че могат да ме чакат месец или два, имайки предвид че до сега не съм го правила. Но като знам, че момчето иска само това как по дяволите да си загубя девственоста с него?!


и аз това се питам

OneBoy
08-03-2010, 21:56
На 16-17 години - любов... дооооообре?! Ако е за едниния секс - макс са ми казвали, че могат да ме чакат месец или два, имайки предвид че до сега не съм го правила. Но като знам, че момчето иска само това как по дяволите да си загубя девственоста с него?! Чакай малко ами щом момчето е с теб заради едното ебане а теб това не те устройва що подяволите не се разделите ? И ако нямаш намерение да спиш с него защо я овърташ с работи от сорта ами още не съм готова, казваш му няма да е в прав текст и кой откадето, поне няма да губиш своето и неговото време

addic7
08-03-2010, 22:01
Щом я обичам ще почакам докато самата тя не сметне че е готова !!! В секса е игра за 2МА !!! Не може момичето да и е неприятно а коча отзад да бута кренвирша !!!
Това е !! Отговора за темата : Колкото Трябва !!

glamouros
08-03-2010, 22:05
На 16-17 години - любов... дооооообре?! Ако е за едниния секс - макс са ми казвали, че могат да ме чакат месец или два, имайки предвид че до сега не съм го правила. Но като знам, че момчето иска само това как по дяволите да си загубя девственоста с него?! Чакай малко ами щом момчето е с теб заради едното е**не а теб това не те устройва що подяволите не се разделите ? И ако нямаш намерение да спиш с него защо я овърташ с работи от сорта ами още не съм готова, казваш му няма да е в прав текст и кой откадето, поне няма да губиш своето и неговото време
А аз да съм казала, че не правя точно така? Това е причината последните ми връзки да са по 3-4 седмици макс. Няма обещания никакви, за любов и секс да не говорим. Излизаме напред назад - правим там каквото правим. И момчето е наясно естествено с положението, но като започне да ми пробутва баналните аргументи - време ти е да си опознаеш тялото, ако продължаваш ще си останеш стара мома, няма да има кой да те вземе девствена... , няма какво да правя и просто си оставаме до там.

OneBoy
08-03-2010, 22:09
Щом я обичам ще почакам докато самата тя не сметне че е готова !!! В секса е игра за 2МА !!! Не може момичето да и е неприятно а коча отзад да бута кренвирша !!!
Това е !! Отговора за темата : Колкото Трябва !! Абе човек разбери че всички пички си го искат няма такова като не е готова и тн. работата е да я предразположиш или ако щеш го кажи да я излъжеш да ти даде щото като не я изтропаш и утре другия ден се разделите за нещо тая ще се гордее че не ти е пуснала (ако не си забелязал момичетата много се хвалят с това колко момчета са резнали). Та така работата е общо взето кой кой ще излъже и кой ще е балламата ти да искаш приказвай си за любов и за чакане ама утре другия ден като се върнеш назад ша си кажеш да са еба в глупака

ludafukla
08-03-2010, 22:10
А аз да съм казала, че не правя точно така? Това е причината последните ми връзки да са по 3-4 седмици макс. Няма обещания никакви, за любов и секс да не говорим. Излизаме напред назад - правим там каквото правим. И момчето е наясно естествено с положението, но като започне да ми пробутва баналните аргументи - време ти е да си опознаеш тялото, ако продължаваш ще си останеш стара мома, няма да има кой да те вземе девствена... , няма какво да правя и просто си оставаме до там.

и аз мисля така :) .. смисал не бих пуснала на някой ако не го обичам и ако той естествено.. мога да ходя с момче и година но ако видя че му е за едното еб*не .. до там просто .. аз защо на 16 го направих за 1--ви път (сега съм на 16 :) ) .. точно , защото мисля че смисал няма по от рано да се прави , а и сега срещнах човек който наестина обичам ..иначе чесно ако бях момче .. щях да чакам колкото е нужно ако я обичам :) :)... се пак има разлика м=у обич и едното харесвне..ако е до харесването да и аз няма да чакам ако съм момче говоря..но ако обичам ще чакам колкото трябваа :) :)

OneBoy
08-03-2010, 22:17
glamouros
ко да ти кажа дано тоя дето го искаш да го намериш само еднно нещо да вмъкна ся си примерно на 17 и горе долу се намират момчета които да чакат ама ако станеш на 20 и още не си го направила тогава ще излизаш и с по големи момчета примерно 23 24 25 годишни и тогава вече наистина няма кой да те чака да си разиграваш коня и щеш нещеш пак ша пуснеш на някой дето дебне да ебне

glamouros
08-03-2010, 22:22
Няма да описвам типаж, но ако аз не усетя, че това е човека ако ще на 30 да съм няма да се еба. До сега не съм го направила не защото не съм срещнала някой мноооого специален, а защото ми е ясно, че на 17 ще съм учебна пушка на някой отворко. А на 24 стана ли не той, а аз сигурно ще съм тип дебна да ебна :D Не мога да гадая, но да го направя само защото "няма да ме чака да си дам хралупата" няма да се случи 8-)

OneBoy
08-03-2010, 22:28
glamouros случайно така да си се замислела че това все пак е удоволствие и за двамата и като си пазиш хралупата ти губиш от тая работа защото все пак секса е едно от най сладките работи в живота

glamouros
08-03-2010, 22:32
glamouros случайно така да си се замислела че това все пак е удоволствие и за двамата и като си пазиш хралупата ти губиш от тая работа защото все пак секса е едно от най сладките работи в живота
Да замисляла съм се. :) Искам да правя секс, но до сега ме е спирала или възраста, или факта, че никое момче (мъж) не ме е накарал да се почувствам толкова желана и сигурна в него, че да го направя. След време вероятно ще е за спорта, но на този етап искам да знам, че ме искат. Да намеря някой да ме отвори не е голям проблем.

OneBoy
08-03-2010, 22:43
Абе вие тая девственост за кво я имате бе секс за първи път ала бала щом искаш пази се ама няма киар от тая работа (не ме разбирай погрешмо аз също съм против пиклите който се ебат със всеки който им каже здрасти още от 13 14 годишни)

addic7
08-03-2010, 22:46
Щом я обичам ще почакам докато самата тя не сметне че е готова !!! В секса е игра за 2МА !!! Не може момичето да и е неприятно а коча отзад да бута кренвирша !!!
Това е !! Отговора за темата : Колкото Трябва !! Абе човек разбери че всички П*Ч*И си го искат няма такова като не е готова и тн. работата е да я предразположиш или ако щеш го кажи да я излъжеш да ти даде щото като не я изтропаш и утре другия ден се разделите за нещо тая ще се гордее че не ти е пуснала (ако не си забелязал момичетата много се хвалят с това колко момчета са резнали). Та така работата е общо взето кой кой ще излъже и кой ще е балламата ти да искаш приказвай си за любов и за чакане ама утре другия ден като се върнеш назад ша си кажеш да са е** в глупака


За всичко си има време ... Важно е да я предразположиш .. но е МНОГО важно и тя да го поиска ... Не може да буташ чушката и да не ти пука за партниорката дали иска или не ...

glamouros
08-03-2010, 22:47
Ми като е девствено момичето е неопитно, което от своя страна влачи след себе си куп други подробности. Още повече, че аз специално го имам за жест, който днес не всеки прави - е деликатен човек съм, ще го направя за който трябва. И още нещо - със секса идват някои усложнения в отношенията (аз се привързвам например) и отговорности, които не желая да поема сама, а със съответния юнак... Ето за това си имам девствеността. :oops: 8-) :P

OneBoy
08-03-2010, 22:50
Щом я обичам ще почакам докато самата тя не сметне че е готова !!! В секса е игра за 2МА !!! Не може момичето да и е неприятно а коча отзад да бута кренвирша !!!
Това е !! Отговора за темата : Колкото Трябва !! Абе човек разбери че всички П*Ч*И си го искат няма такова като не е готова и тн. работата е да я предразположиш или ако щеш го кажи да я излъжеш да ти даде щото като не я изтропаш и утре другия ден се разделите за нещо тая ще се гордее че не ти е пуснала (ако не си забелязал момичетата много се хвалят с това колко момчета са резнали). Та така работата е общо взето кой кой ще излъже и кой ще е балламата ти да искаш приказвай си за любов и за чакане ама утре другия ден като се върнеш назад ша си кажеш да са е** в глупака


За всичко си има време ... Важно е да я предразположиш .. но е МНОГО важно и тя да го поиска ... Не може да буташ чушката и да не ти пука за партниорката дали иска или не ... Колега ти май нищо не вдяна от това дето съм писал :)

OneBoy
08-03-2010, 22:53
Ми като е девствено момичето е неопитно, което от своя страна влачи след себе си куп други подробности. Още повече, че аз специално го имам за жест, който днес не всеки прави - е деликатен човек съм, ще го направя за който трябва. И още нещо - със секса идват някои усложнения в отношенията (аз се привързвам например) и отговорности, които не желая да поема сама, а със съответния юнак... Ето за това си имам девствеността. :oops: 8-) :P ти сигорно вярваш и в дядо коледа и в великденския заек..... :-D

addic7
08-03-2010, 22:53
Щом я обичам ще почакам докато самата тя не сметне че е готова !!! В секса е игра за 2МА !!! Не може момичето да и е неприятно а коча отзад да бута кренвирша !!!
Това е !! Отговора за темата : Колкото Трябва !! Абе човек разбери че всички П*Ч*И си го искат няма такова като не е готова и тн. работата е да я предразположиш или ако щеш го кажи да я излъжеш да ти даде щото като не я изтропаш и утре другия ден се разделите за нещо тая ще се гордее че не ти е пуснала (ако не си забелязал момичетата много се хвалят с това колко момчета са резнали). Та така работата е общо взето кой кой ще излъже и кой ще е балламата ти да искаш приказвай си за любов и за чакане ама утре другия ден като се върнеш назад ша си кажеш да са е** в глупака
За всичко си има време ... Важно е да я предразположиш .. но е МНОГО важно и тя да го поиска ... Не може да буташ чушката и да не ти пука за партниорката дали иска или не ... Колега ти май нищо не вдяна от това дето съм писал :)

Ебането в 1 връзка не е най-важно .. това се опитвам да ти кажа :)

glamouros
08-03-2010, 22:58
Ми като е девствено момичето е неопитно, което от своя страна влачи след себе си куп други подробности. Още повече, че аз специално го имам за жест, който днес не всеки прави - е деликатен човек съм, ще го направя за който трябва. И още нещо - със секса идват някои усложнения в отношенията (аз се привързвам например) и отговорности, които не желая да поема сама, а със съответния юнак... Ето за това си имам девствеността. :oops: 8-) :P ти сигорно вярваш и в дядо коледа и в великденския заек..... :-D
Вярвам в коректните отношения и в любовта не на последно място (има си хас да пропусна - мисли си каквото искаш, имам си причини). И да в дядо коледа вярвам - едно сладурче под костюма и ще стана Снежанкааа :grin:

OneBoy
08-03-2010, 22:58
Щом я обичам ще почакам докато самата тя не сметне че е готова !!! В секса е игра за 2МА !!! Не може момичето да и е неприятно а коча отзад да бута кренвирша !!!
Това е !! Отговора за темата : Колкото Трябва !! Абе човек разбери че всички П*Ч*И си го искат няма такова като не е готова и тн. работата е да я предразположиш или ако щеш го кажи да я излъжеш да ти даде щото като не я изтропаш и утре другия ден се разделите за нещо тая ще се гордее че не ти е пуснала (ако не си забелязал момичетата много се хвалят с това колко момчета са резнали). Та така работата е общо взето кой кой ще излъже и кой ще е балламата ти да искаш приказвай си за любов и за чакане ама утре другия ден като се върнеш назад ша си кажеш да са е** в глупака
За всичко си има време ... Важно е да я предразположиш .. но е МНОГО важно и тя да го поиска ... Не може да буташ чушката и да не ти пука за партниорката дали иска или не ... Колега ти май нищо не вдяна от това дето съм писал :)

Ебането в 1 връзка не е най-важно .. това се опитвам да ти кажа :) Абе ти стани на 20 и косур години и приятелката ти да е на толко и да иска здрав кур а ти да не можеш да я чукаш както трябва и да видиш как набърже ще си намери някой друг да я чука а ти ми разправяй че секса не е най важното в една връска няма ли добър секс нищото не върви

OneBoy
08-03-2010, 23:04
glamouros зако му е на дядо коледа такава девствена снежанка като теб елените ли ще чука като му се доебе :D (тва е в кръга на майтапа да има емоции)

addic7
08-03-2010, 23:05
А бе и без кур нема да умре ... :razz:

glamouros
08-03-2010, 23:09
glamouros зако му е на дядо коледа такава девствена снежанка като теб елените ли ще чука като му се доебе :D (тва е в кръга на майтапа да има емоции)
оооо аз ще съм послушна и бързо ще се уча.... пожелавам си за Коледа един такъв "дядо Мраз", пък ще видим после колко ще съм девствена 8-)

OneBoy
08-03-2010, 23:12
glamouros зако му е на дядо коледа такава девствена снежанка като теб елените ли ще чука като му се доебе :D (тва е в кръга на майтапа да има емоции)
оооо аз ще съм послушна и бързо ще се уча.... пожелавам си за Коледа един такъв "дядо Мраз", пък ще видим после колко ще съм девствена 8-) окинка успех с дядо мразчо беше ми приятно да поспорим с тебе и сас addic7 ама мисля да си лягам айде лека от мене :)

FullEclipse
08-03-2010, 23:21
Колеги съфорумници тъй като имах доста голям спор с няколко представителки на нежния пол относно това колко време е нормално едно момче да чака момичето да се накани да му пусне реших да пусна темата ,та вапроса ми е следния ОБИЧАТЕ МОМИЧЕТО НО ТЯ НЕ ВИ ПУСКА, КОЛКО ВРЕМЕ БИХТЕ Я ЧАКАЛИ ПРЕДИ ДА И БИЕТЕ ШУТА ИЛИ ЩОМ Я ОБИЧАТЕ МОЖЕ ДА Я ЧАКАТЕ С ГОДИНИ ???


Брат това "ЧАКАТЕ С ГОДИНИ" и с тея главни букви напрао си е плашещо чакаш, чакаш ама чак години...за първа брачна нощ май говориш :lol: ...амаа пък ако си луднал по нея ше чакаш кво ше прайш..има ги и такива балъци :-P ...да знаеш пич..тая която не може да се накани и не иска да прави секс, още не се е родила! 8)

DarkTemplar
08-04-2010, 16:10
Чакал съм 3 месеца момиче, което не е девствено (там имаше други фактори - разстояние и т.н.) С девственица бих заложил на същия срок, мисля, че е достатъчен, за да си проличат доста неща.

mir4eto93
08-05-2010, 17:28
За девствените момичета девствената ципа не е толкова важна. Чакането е предизвикано от страха да не се окаже, че спиш с някого, правиш си севтето и накрая той ти казва чао. Затова ни трябва повече време да осмислим нещата и да разберем, че момчето не е с нас заради едното еб*не. За 1 месец не можеш ме убеди :?

Rebus
08-05-2010, 22:21
Всеки може да чака ..стига да иска.Какво се правят някои като кажат 'аз не мога да чакам'...кажи ,че не ти се иска да чакаш..