PDA

View Full Version : отслабване със секс



6mateto
07-08-2010, 19:38
Искам да ви попитам, вярно ли е,че от секса се слабее също както от спорта, самояе е по- приятно :-D и ако може някой от личен опит да каже, или ако има познат. Напълно съм сериозна :-)

gia_sena_mono
07-08-2010, 19:46
Изгарят се калории, но чак да отслабваш ... Сигурно трябва бая да "тренираш".

VinDiesel
07-08-2010, 19:49
Отслабва се естествено,колкото по-редовно,толкова повече топиш.При 1 час секс,съм много по изморен от 1 час футбол,като на футбола тичам стабилно...

MakeMeLaugh
07-08-2010, 20:00
^ Това не е критерии.
Едното е чиста кардио тренировка, другото е не точно това.

От футбола се сваля повече, не се залъгвай ;)

И само да ви кажа, че авторката мисли, че самият секс гори мазнините и ще отслабне, а не че това става заради движенията и умората от акта.

С 2 думи - не разчитай на секса да ти свали част от трътката образно казано ;)

ozzy
07-08-2010, 20:08
Какво отслабване бе хора .. секса се прави за удоволствие .. :?

anonymous708973
07-08-2010, 20:13
Съгласна съм с MakeMeLaugh. Не можеш да го правиш мързеливо (лъжички примерно) и да очакваш някакъв невероятен резултат... Ако така се отслабваше, нямаше да има анорексички, right?

VinDiesel
07-08-2010, 21:02
Съгласна съм с MakeMeLaugh. Не можеш да го правиш мързеливо (лъжички примерно) и да очакваш някакъв невероятен резултат... Ако така се отслабваше, нямаше да има анорексички, right? Анорексията е болестно състояние на психическа основа,слабееш и си мислиш ,че винаги си дебела?
Относно поста на Makemelaught,ще кажеш ,че при секс сърцето ти бие нормално?Не съм казъл,че от секса топиш повече калорий отколкото при футбола,просто споделям ,че съм по-изморен :)

BiGBaDWolF
07-08-2010, 21:02
Правиш ли по 10 пъти на ден след 1 месец ще исчезнеш :shock:

babity
07-08-2010, 21:35
Откакто една от приятелките ми си хвана ново гадже и се eбaт като животни с нейния доста се стегна и си задържа теглото, което беше постигнала с години диети. Вероятно няма да се стопиш, но поне ще ти е полезно да се поддържаш.

sokol02
07-08-2010, 21:38
До колкото знам имам една позната дето фитнес не е виждала през живота си а си е направила плочки и то много готини и то познай как...

gandalfepi4
07-08-2010, 21:45
До колкото знам имам една позната дето фитнес не е виждала през живота си а си е направила плочки и то много готини и то познай как...


бате, к'ва е тая поза при която момичето да прави плочки??? да не го е ръгала в гъза със страпон нещо?

sokol02
07-08-2010, 21:46
До колкото знам имам една позната дето фитнес не е виждала през живота си а си е направила плочки и то много готини и то познай как...


бате, к'ва е тая поза при която момичето да прави плочки??? да не го е ръгала в гъза със страпон нещо?
Ми отде да знам ама знаеш ли как мое да отслабнеш...като се напъваш докато акаш

gandalfepi4
07-08-2010, 21:51
^ да, да. ако си напъвам гъзo докато разхождам къртицата така ке се изпърдим че съседо ше ми чука на вратата после

Tedchy
07-08-2010, 22:34
Има фитнес за тази работа,а както казаха по горе : " .. секса се прави за удоволствие .. "

TheX
07-09-2010, 08:58
Плочки направих със секс :grin: Ама уви,на сухо съм и пуснах коремче :(

Passi0n
07-09-2010, 09:46
да бе
от 100 килограма ще станеш 50

Little_Lady93
07-09-2010, 11:35
Вместо да чакаш наготово да свалиш си направи труда във фитнеса и си изготви режим.. какви са тия глупости. Или докато го правиш ще броиш наум колко калории си изгорил/а. :( Секса не е задължение нито тренировка, а се прави заради самата наслада от него... като цяло глупава тема

Cucko0
07-09-2010, 11:38
както казаха и преди "сексът е за удоволствие" ,ако ще отслабваш ще отидеш в фитнес и ще правиш упражнения вместо да се хвърлиш в леглото и по-цял ден....

GreenFairy
07-09-2010, 19:29
Имаше един такъв лаф, че най-лесно се отслабва с "глад и разврат" ама си трябва и глад, мацка, само със секс едва ли...

glamouros
07-09-2010, 19:38
Имаше един такъв лаф, че най-лесно се отслабва с "глад и разврат" ама си трябва и глад, мацка, само със секс едва ли... пффхахаах да точно щях да го напиша :D таа +1

Luscious_Heart
07-09-2010, 20:03
Ако беше така, във форума нямаше да има толко теми за отслабване.

monincetyyy
07-09-2010, 20:32
Ако беше така, във форума нямаше да има толко теми за отслабване.
Aaaa.. Недей така :D Има някои дето никой не би се навил да им помогне с изгарянето на калории.. за това са си традиционалисти и си правят диети :D

6mateto
07-10-2010, 09:17
ами аз не искам да отслабна щото съм слаба, просто се чудех. Много хора са ми го казвали. Чувала съм още че от глад, инат и секс най- добре се отслабва :D Нз колко е вярно :-o

0u7l1n3
07-10-2010, 09:42
Секс се прави за да си затвърдиш връзката, не за да отслабнеш! :-o

DarkKisss
07-10-2010, 10:09
при половия акт има 'нестандартни' движения различни от ходене, тичане .. и се активират различни мускулни групи, което прави умората по-голяма.
иначе не се отслабва от секс :) стига тъпотии.

FunkyBoy
07-10-2010, 22:19
ако ръчкаш с шуба и фес през Юли... сигурно :?

MissEverything
07-11-2010, 03:16
Така.. според мен от секса се отслабва! ДА!
Откакто приятеля ми замина да работи в друг град, правим по-рядко секс и това доведе до качване на няколко килца :< при положение, че водя същия начин на живот..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

betibarclay
07-11-2010, 06:33
само със спорт и диета

krem4et0
07-11-2010, 07:36
Преди да почна да правя секс бях по-слаба от сега. След секс (по-точно след оргазъм), дори и да съм била пасивна и да не съм мръднала, огладнявам зверски и омитам целия шоколад и цялото месо на света. Не намирам връзката изобщо. Зимата правя повече секс, а съм по-пълна. Колкото и калории да изгоря, след секса си ги наваксвам двойно поне. Мъжът ми е същия. Снощи изядохме 300-400 грама течен шоколад и пакет бисквити, за да презаредим. Той яде и маслини, краставици, хляб....

WhiteOneBG
07-11-2010, 12:13
Всъщност е съвсем нормално.
Преди секс или фитнес някой хора хапват шоколад за енергия. След секс също , просто си доста уморен и ти трябва енергия.
Естествено говоря за секс който е продължил поне час , а не 10 минути :)
Иначе чак да отслабнеш - не , да ПОЗАСЛАБНЕШ мъничко е възможно но в рамките на това което можеш да постигнеш и с малко тренировки :)
Макарче хипотетично ако го правиш по 10 пъти на ден секи ден .... :D

neshty
07-11-2010, 15:51
Преди да почна да правя секс бях по-слаба от сега. След секс (по-точно след оргазъм), дори и да съм била пасивна и да не съм мръднала, огладнявам зверски и омитам целия шоколад и цялото месо на света. Не намирам връзката изобщо. Зимата правя повече секс, а съм по-пълна. Колкото и калории да изгоря, след секса си ги наваксвам двойно поне. Мъжът ми е същия. Снощи изядохме 300-400 грама течен шоколад и пакет бисквити, за да презаредим. Той яде и маслини, краставици, хляб....
И аз така надебелях ... нищо че правя секс често :)

Nadelina
07-11-2010, 16:00
Като заживях с приятеля ми, естесвено и секса зачестя доста. Свалих поне 10 килограма за минимално време и хората постоянно ме питаха как съм успяла да отслабна толкова, а аз не съм го правела с цел отслабване. Вече 3 години не мърдам от тези килограми. Ама честно казано май преди бях по-добре, дядо ми постоянно твърди, че не ям и да взема да кача някое кило, че приличам на клечка. И да - секса определено може да смъкне доста от теглото.

krem4et0
07-11-2010, 18:12
^След някой друг ден и ние ще заживеем заедно, може би ще правим и повече секс, но да отслабна от това-абсурд. По-скоро от стрес и нерви как съвсем самички ще се справим, как ще въртя домакинство, как ще скрепяме бюджет...но от много секс, не мисля.

При мен годинките си казват думата. Няма как да бъда такава, каквато бях на 19. Миналата година бях свалила доста, но от нерви. Преди изпита за прием на докторанти - за 5 дни-3 кила смъкнах пак от стрес и нерви. Сексът ме успокоява, а като съм щастлива и спокойна си хапвам...и пълнея:)

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 21:56
ММММмммм аз лично пробвАх диетата сех и ябалки и помага хахахах

Callisto
07-11-2010, 22:39
Аз пък направих супер дупенце от секс. Самият секс не те кара да отслабваш, а по-важното е да си активен (самото движение). Аз много обичам да съм активна и от 46кг станах 40 и баща ми наскоро ми разправяше, че съм отслабнала. Секс правим от 2-3 пъти на ден зависи от настроението. Едни ден даже гаджето отиде за презервативи и се върна с 3 кутии и гледах така " :shock: ". Разправя днес ще ги изхабим. Дааа бе да си вярва. :D

umri
07-11-2010, 23:19
Искам да ви попитам, вярно ли е,че от секса се слабее също както от спорта, самояе е по- приятно :-D и ако може някой от личен опит да каже, или ако има познат. Напълно съм сериозна :-)
Ама трее вършиш много работа. Не само да стоиш, като пън и да чакаш да те работят. Оня ден ръчам една приятелка и вече на задна пот почва да ми капе от главата по гърба й... целия ставам във вода, разгорещен, мокър секс изверг си представи. После й викам "много ма изпоти, ма?!" тя вика "е аз не се изпотих" еми как да се изпоти, като стои като дърво с хралупа?

Важното е работа да вършиш, не да стоиш и да чакаш да те кормят.

Trollneral
07-12-2010, 10:20
Искам да ви попитам, вярно ли е,че от секса се слабее също както от спорта, самояе е по- приятно :-D и ако може някой от личен опит да каже, или ако има познат. Напълно съм сериозна :-)
Практически ако искаш свалиш излишните 130 килограма ( приблизително ) просто можеш се потъркаляш по склона на витоша.

Lexynnka
07-12-2010, 14:53
хм.. май верно се отслабва 8-) ама.. принципно не гледам дали съм отслабнала или не ( :shock: ), а дали ми е харесало ;p