PDA

View Full Version : Пробождания в гръдния кош?



MissDeadly
07-08-2010, 20:21
Знам, че е на нервна почва и че е нормално (поне според личната ми лекарка), но напоследък ме пробожда доста страшничко : | понякога въздух не мога да си поема (при всяко вдишване ме боли) Най-често ме боли от дясната страна и точно това е причината за притисненията ми... Личната ми лекарка казва само едно... да ходя с приятелки на кафе и да не се оплаквам (да не я занимавам с глупости), но вече взе да ме става страх... Та въпроса ми е... Имали ли сте такива проблеми? От какво точно ви казаха, че са причинени? Как се справяте със стреса?

3aMe4TaH
07-08-2010, 20:55
На колко години си ?

MissDeadly
07-08-2010, 20:57
на 18

3aMe4TaH
07-08-2010, 21:14
Нормално е. На 18 си което значи ,че все още се развиваш.
Аз като бях на 14-15 също получавах такива пробождания предимно от дясната страна около сърцето ...
Сега съм на 17 и от време на време ми се случва пак.
Казвали са ми ,че е нормално понеже през тези години организма ти се развива най-бързо ...
Аз си го обяснявам ,че органите също се развиват и на това се дължи пробождането.
Иначе е доста кофти знам .... непредвидимо и стяга доста гадно карайки те да се свиеш като червей.

Мисля че това пробождане може да се дължи и на физическо натоварване ...

slavito007
07-08-2010, 21:28
Спокойно, и на мен ми се е случвало. Като поемаш въздух те пробожда. В продължение на 2-3 минутки. Ами това вероятно са междуребрените мускули, така че не се притеснявай ;)

nespasqema
07-13-2010, 11:57
Да кажа и аз по темата аз съм на 17 и имам същият проблем като теб,но не се притеснявам защото е от разтежа...това го знам от лекар така че бъди спокоен :)

eatmysocs
07-13-2010, 15:34
До авторката: Споко и аз съм така. Случва се, хора сме. И май имаме обща лична лекарка ;)