PDA

View Full Version : Причина..



m1nik
07-08-2010, 21:03
Знаете, че да кажем, определен филм ви кара да се сещате за човек който мразите от дъното на душата си, но го гледате пак и пак..
Това е просто пример, не че нещо с мен, но .. как да се изразя..
Знаете, че да кажем всяка сутрин виждате човек който само при вида му...и откачате можете да заобиколите, но продължавате да минавате от там..

Не ме наричайте мазохист ..
Това са само примери нищо конкретно. но..каква е причината да си вредя така или и аз незнам как да се изразя по правилно..

Благодаря предварително за прочита..[/i]

babity
07-08-2010, 21:07
Просто не го мразиш.

m1nik
07-08-2010, 21:21
Самонаранявам се един вид.. става ми по-гадно..има решение..но продължавам да се тормозя...защо :smt087

plmn
07-08-2010, 21:30
Самонаранявам се един вид.. става ми по-гадно..има решение..но продължавам да се тормозя...защо :smt087

Нека позная, става дума за любов. Несподелена ли е? Зарязаха ли те?

Любов, страх, омраза... Чувството или съществува, или не. Няма средни положения.

Прочети си пак подписа. Омраза ли е това, което чувстваш и оправдана ли е?

m1nik
07-08-2010, 21:44
Любовта си ми е споделена от доста дълго време .. [чукам на дърво]
Няма да пиша нищо конкретно.. търся причина..

Как да го обясня..да кажем
слушаш песен, която ти напомня за някого когото мразиш, но я слушаш пак и пак..

FockidyFockFock
07-08-2010, 22:29
ей, артел, я да се стегнеш...

babity
07-08-2010, 22:31
Не го мразиш, имаш нужда от одобрението на този човек.

cherinka
07-08-2010, 22:32
Гняв?
По този начин зареждаш тялото си с енергия?
Адреналин? който се получава както от силно въодушевление, така и от прекомерни ярост, бяс, възмущение, раздразнителност, омраза, негодуване?

Seducti0n
07-08-2010, 22:36
8-) що бе аз му схванах идеята мисля
иначе аз това го правя за да злобея, даже с една приятелка заедно храним трето момиче, окей при нас е вродената ни женска злобарщина /щото си е точно това/

Иначе при теб- може като го виждаш този човек, имам предвид с минаването покрай него и някак неусетно вътрешно да му се надсмиваш или пък да ти е нужно да го видиш за да ти се качи самочувствието и да си кажеш едно такова- "леле този/тази колко е зле" sth like this

jghgh
07-08-2010, 22:48
Знаете, че да кажем всяка сутрин виждате човек който само при вида му...и откачате можете да заобиколите, но продължавате да минавате от там..

Това са само примери нищо конкретно. но..каква е причината да си вредя така или и аз незнам как да се изразя по правилно..

Какво те интересува причината?
Искаш тръпка, искаш адреналин.
Независимо за омраза или за любов става дума.
На мен просто ми харесва да усетя едни иглички в сърцето ми. Приятно-притеснително е, все едно имам кардио проблем.

Самонараняваш се, но ти харесва несъзнателно. Кефи те. Де факто не се самонараняваш. Дневна доза тръпка.. така си го обяснявам, въпреки че имаше и други приемливи обяснения в темата.

Joc
07-08-2010, 22:50
а според мен и ти не знаш ко усещаш към тоя човек

FlowerPower
07-09-2010, 10:05
Може би подсъзнателно очакваш някаква реакция от този човек.

m1nik
07-10-2010, 08:54
Е нестава въпрос за момиче към момче, по-скоро тази женска злоба, но това с адреналина ми допадна като причина. Някак логично звучи.