PDA

View Full Version : Въпрос



RoCkSpOt
07-08-2010, 22:44
Възможно ли е момиче да ходи с момче 3 месеца ... късат и след 2 месеца Тя Тръгва с друг ходат година и половина късат и след 2 дена тя казва че Обича онзи от преди и почва да излиза с него ?


П.С. Valdesbg моля те не нападаи просто съм много объркан ! :-o :-o

babity
07-08-2010, 22:50
Не! Тя просто си търси спасителна сламка. Ти ще си пича, който да я оттърве от мислите/страданието по бившия.

Seducti0n
07-08-2010, 23:05
:) жените по дефолт са си объркани и не знаят каквото искат както от мъжете така и от живота...

ти първото момче ли си ?

RoCkSpOt
07-08-2010, 23:08
:) жените по дефолт са си объркани и не знаят каквото искат както от мъжете така и от живота...

ти първото момче ли си ?

2

lubomirky
07-08-2010, 23:13
оф, кажи ми дали си подготвен психически да чуеш жестоката истина и да се спреш с т'ва момиче, че ми изкара душата вече, 4ти месец само пускаш теми за нея и се чудиш що нещата не вървят..

RoCkSpOt
07-08-2010, 23:22
оф, кажи ми дали си подготвен психически да чуеш жестоката истина и да се спреш с т'ва момиче, че ми изкара душата вече, 4ти месец само пускаш теми за нея и се чудиш що нещата не вървят..

Брато виж сигурно те дразна с темите ми...съжелявам ... не го права нарочно просто ми е много гадно мислех че наистина ме обича тва е края с нея то е ясно просто ми стана интересно ... съжелявам ако съм те обидил нещо !

bebe7o
07-09-2010, 06:31
Абеее не съм много запозната (от предните мнения разбрах, че явно си има и предистория), обаче не знам защо, но ми се струва, че това момиче те върти ама каакто си иска. Имаше едно мнение преди мен, че си и нещо като утешителна сламка. И аз мисля, че има нещо такова. Прави си изводите значи възможно ли е да те обича. :(

vesito13
07-09-2010, 06:39
Възможно е да ти го каже. Всеки може да каже много работи.
А дали наистина те обича? Надали. Иначе нямаше да е с някой друг година и половина. Когато обичаш някой за бориш за него.

LadyDi
07-09-2010, 07:08
Възможно е.

ivcheto0o
07-09-2010, 07:13
Не! Тя просто си търси спасителна сламка. Ти ще си пича, който да я оттърве от мислите/страданието по бившия.

Съгласна съм.Но ти ако все пак си решиш дай й шанс.

Nakadah
07-09-2010, 08:31
Възможно ли е момиче да ходи с момче 3 месеца ... късат и след 2 месеца Тя Тръгва с друг ходат година и половина късат и след 2 дена тя казва че Обича онзи от преди и почва да излиза с него ?


П.С. Valdesbg моля те не нападаи просто съм много объркан ! :-o :-o

Ти първия или втория си?

LadyDi
07-09-2010, 08:45
Втория.

Nakadah
07-09-2010, 08:59
Втория.

Е на това му се вика гавра :lol: Дано никога не попадам в това положение :lol:

BiGBaDWolF
07-09-2010, 09:22
Що па да не може... Всичко е възможно ..Може да го прави за отмъщение .. А може и да си е некфа тъпа кифла ..

mincheto
07-09-2010, 09:25
възможно е

3oPuTy
07-09-2010, 20:56
Лелеее Влади много си наплашил момчето ... Ах тииии ... Дървен философ 8-) :-)



По темата:Възможно е :)
Кофти,че ти имаше такова желание да създадеш идеалният подарък за
нея,а на края те е зарязала :?
А между другото,какво стана с този подарък?!Направи ли нещо,подари ли й ... :-o

RoCkSpOt
07-10-2010, 19:12
Лелеее Влади много си наплашил момчето ... Ах тииии ... Дървен философ 8-) :-)



По темата:Възможно е :)
Кофти,че ти имаше такова желание да създадеш идеалният подарък за
нея,а на края те е зарязала :?
А между другото,какво стана с този подарък?!Направи ли нещо,подари ли й ... :-o

Не тои треаше да е за след няколко дена !

valdesbg
07-10-2010, 19:21
Е що да не е възможно :)

Жениоте са странни същества, чиято логика е малко по различна.

Какво странно има? Бил си залъгалка, на всеки се случва.

Знам че ти е гадно. Ама ще ти се наложи да го преживееш.

Какъв ти е всъщност въпроса?

П.П. Брей... вече набирам популярност. Хората ме споменават в първия пост на темите си :Р

RoCkSpOt
07-10-2010, 19:40
Е що да не е възможно :)

Жениоте са странни същества, чиято логика е малко по различна.

Какво странно има? Бил си залъгалка, на всеки се случва.

Знам че ти е гадно. Ама ще ти се наложи да го преживееш.

Какъв ти е всъщност въпроса?

П.П. Брей... вече набирам популярност. Хората ме споменават в първия пост на темите си :Р

Въпроса ми е дали като е била с мен година и половина през тва време да е обичала него и когато тои се появява пак тя вече го иска ...

Lexynnka
07-10-2010, 19:45
и двата варианта са възможни според мен :-o ще не я питаш?

RoCkSpOt
07-10-2010, 19:48
и двата варианта са възможни според мен :-o ще не я питаш?

Абе как ше я питам а неискам да я гледам повече ... все едно ме е лъгала година и половина и сега ше хода да ми дава обеснения няма да стане тя е тази която трябва да доиде при мен и да ми обеснява !

valdesbg
07-10-2010, 19:53
Авторе - естствено че може. Жените са странни същества, както вече казах :)

Lexynnka
07-10-2010, 20:04
и двата варианта са възможни според мен :-o ще не я питаш?

Абе как ше я питам а неискам да я гледам повече ... все едно ме е лъгала година и половина и сега ше хода да ми дава обеснения няма да стане тя е тази която трябва да доиде при мен и да ми обеснява ! щом не го е направила още, значи не се чувства длъжна да ти се обяснява.
а ти.. щом не искаш да я гледаш повече, защо изобщо те интересува? така или иначе всичко е в миналото (доколкото разбрах) :-o

anonymous708973
07-10-2010, 20:05
Възможно е. Ако беше казал, че е ходила с втория (явно теб) два месеца и си е сменила мнението, щях да кажа, че не знае какво иска...
Но да приемем хипотетично, ще от тая година и половина поне 8 месеца наистина те е харесвала/обичала... и изведнъж една кофти мисъл, заплашваща да разруши щастието ви, започва да се прокрадва в ума й... И тая мисъл се оформя, оформя... и когато вече е оформена - след 4-5 месеца примерно, тя започва да се колебае дали си струва да зареже питомното, за да гони дивото... Станаха 13 месеца. И така тя размишлява и размишлява, стига до извода, че не иска да е с теб, събира смелост да ти го каже - това още 5 месеца. И хоп. Готово.

Идеята на приказката е, че е напълно възможно да се случи, но не само това - напълно е възможно тя да изпитва истински чувства към предишния. :)

Числата са чисто теоретични. Нещо такова би се получило при мен, затова избрах тях.

RoCkSpOt
07-10-2010, 20:10
Възможно е. Ако беше казал, че е ходила с втория (явно теб) два месеца и си е сменила мнението, щях да кажа, че не знае какво иска...
Но да приемем хипотетично, ще от тая година и половина поне 8 месеца наистина те е харесвала/обичала... и изведнъж една кофти мисъл, заплашваща да разруши щастието ви, започва да се прокрадва в ума й... И тая мисъл се оформя, оформя... и когато вече е оформена - след 4-5 месеца примерно, тя започва да се колебае дали си струва да зареже питомното, за да гони дивото... Станаха 13 месеца. И така тя размишлява и размишлява, стига до извода, че не иска да е с теб, събира смелост да ти го каже - това още 5 месеца. И хоп. Готово.

Идеята на приказката е, че е напълно възможно да се случи, но не само това - напълно е възможно тя да изпитва истински чувства към предишния. :)

Числата са чисто теоретични. Нещо такова би се получило при мен, затова избрах тях.

Идеята е в това че тя през цялото време не си е писала с него ... не е мислила за него ... в последната седмица тои доиде и разбрах от друг човек че и станало гадно като го видяла ... и 4-5 дена след като скъсахме тя е казала на КС че много го обича и иска да направи всичко възможно да е с него !

anonymous708973
07-10-2010, 20:22
Хаха. Няма как да си сигурен дали не си е писала с него... и още по-малко дали не си е мислила за него? Ти какво? Да не си медиум?

RoCkSpOt
07-10-2010, 20:24
Хаха. Няма как да си сигурен дали не си е писала с него... и още по-малко дали не си е мислила за него? Ти какво? Да не си медиум?

Просто знам ! Каквото и да стане тя го казва на един човек а този човек всичко ми казва ... от него разбрах че и е станало гадно като го е видяло от него разбрах че го обича ... ! Преди тва не е имало нищо !

Lexynnka
07-10-2010, 20:26
може би не те е обичала достатъчно, щом след като го е видяла чувствата й са се възродили :-o

anonymous708973
07-10-2010, 20:30
Ми хубаво, навивай си на ината, щом искаш. Аз ти казвам, ако е сериозно момиче (а сигурно е, щом има връзка година и половина), го е обмисляла от дълго време. А "просто знам" е вариант да кажеш "по дяволите, аз я обичах, тя ме заеба заради друг и взе решението на 2 дена". НЯМА как да знаеш какво си е мислила. Ако познаваш някого, можеш да разбереш какво си мисли В МОМЕНТА, но не и попринцип.

Пак казвам, както искаш. Аз ти казах моето мнение, дали ще го приемеш или ще се държиш като щраус, е твоя работа :wink:

RoCkSpOt
07-10-2010, 20:32
Ми хубаво, навивай си на ината, щом искаш. Аз ти казвам, ако е сериозно момиче (а сигурно е, щом има връзка година и половина), го е обмисляла от дълго време. А "просто знам" е вариант да кажеш "по дяволите, аз я обичах, тя ме заеба заради друг и взе решението на 2 дена". НЯМА как да знаеш какво си е мислила. Ако познаваш някого, можеш да разбереш какво си мисли В МОМЕНТА, но не и попринцип.

Пак казвам, както искаш. Аз ти казах моето мнение, дали ще го приемеш или ще се държиш като щраус, е твоя работа :wink:

Добре възможно ли е да го прави на пък на мен за тва че скъсахме ?

valdesbg
07-10-2010, 20:34
Авторе - просиш си да се подиграват с теб.. честно. После да не се чудиш защо и какво....

RoCkSpOt
07-10-2010, 20:36
Авторе - просиш си да се подиграват с теб.. честно. После да не се чудиш защо и какво....

Ем нека се подиграват ... кво да направа ... просто искам да знам как и защо може да го направи ... след толкова време щото година и половина не е малко !

anonymous708973
07-10-2010, 20:38
Както казах, всичко е възможно. На теб просто не ти харесва моя вариант. :)

RoCkSpOt
07-10-2010, 20:59
А може ли тя да търси утеха при бившия,по-големия,с парите,с колата ?

Lexynnka
07-10-2010, 21:40
^ съмнявам се, но все пак е възможно
абе.. ти искаш ли я тая още?

RoCkSpOt
07-10-2010, 21:46
^ съмнявам се, но все пак е възможно
абе.. ти искаш ли я тая още?

Сега си повтарям че не я искам,ноо то си зависи от сърцето след време нз ... Нетрябва да я искам !

tuzaro
07-10-2010, 21:56
бе ти не беше ли обратен?

Lexynnka
07-10-2010, 21:57
колкото и да си го повтаряш, няма смисъл. в крайна сметка важно е и какво мисли сърцето ти.
'не трябва да я искам' .. сигурен ли си, че не я обичаш?

RoCkSpOt
07-10-2010, 22:04
колкото и да си го повтаряш, няма смисъл. в крайна сметка важно е и какво мисли сърцето ти.
'не трябва да я искам' .. сигурен ли си, че не я обичаш?

Не бе обичам я разбира се ... се пак с тоя човек са ми минали 2 години от живота ! Обичам я ... но както са казали хората Това че двама души се обичат,незначи че винаги заедно ще тичат !

Lexynnka
07-10-2010, 22:08
еми значи трябва да преглътнеш любовта си и да продължиш напред, не винаги става така, както искаме. Дори ти да искаш да си отново с нея, замисли се, това няма смисъл :)

lubomirky
07-10-2010, 23:01
начи ти последно ся к'во искаш от нея, от себе си и от живота ти нататък ?

valdesbg
07-10-2010, 23:04
^Кви са тия сложни въпроси? :D

lubomirky
07-10-2010, 23:08
пича каза, че е объркан, а на мен ми омръзна на ден по 3 теми да пуска и да се чуди дали нещо е правилно или не. да пита веднъж за винаги к'во го требози, да му дадем отговори и да се спре малко.

valdesbg
07-10-2010, 23:23
То проблема е че и той не знае къде го сърби...

mincheto
07-11-2010, 04:57
А може ли тя да търси утеха при бившия,по-големия,с парите,с колата ?

Оооо щом е от 'батковците' с много парици и колици 8-) напълно е възможно.Все пак всяка жена си има цена колкото и брутално да ти звучи :lol:

BlueFace
07-11-2010, 10:22
Авторе имам чувството ,че вече целият ти живот и всичките решения,които трябва да вземеш са продиктувани от този форум...

Трябва да се научиш сам да се оправяш ,а не за всяко дребно нещо да пускаш тема във форума.... :?

GossipGirl89
07-11-2010, 11:15
Авторе, и други твои теми съм чела и момичето ти наистина се лигави много ама много с теб. Тегли й една майна и не се занимавай. За кво се унижаваш само? Гадно ти е - еми гадно ти е! Това е -примири се! Няма да е с теб и толкова. Ще я преживееш рано или късно, но това няма как да стане като постоянно мрънкаш за нея. Времето помага ама ако и ти положиш някакви усилия. Ако вървиш срещу него като не спираш да мислиш и говориш за нея, няма как да ти помогне :)
Просто мацката те е пре*бала. И знаеш ли какво ще ти кажа? не ти е дала обеснение, т.е. можеш да вярваш в каквото поискаш. Аз на твое място, за да ме отблъсне този човек и да се отдръпна макс от него, бих повярвала, че през цялото време е обичал/а бившия/бившата, а мен само ме е лъгала и използвала, за да го/я забрави. Така че... съветвам те и ти да се насочиш към тази мисъл и да дадеш всичко от себе си, за да я намразиш ако щеш. Мъж си все пак - стига си хленчил колко ти е гадно! Разбираемо е, но ти не се стараеш по никакъв начин да го промениш... Ти си се хванал като удавник за сламка за мисълта, че тя е жената на живота ти и без нея нищо няма смисъл... Не е така, колкото и да не ти се вярва

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 13:33
Не! Тя просто си търси спасителна сламка. Ти ще си пича, който да я оттърве от мислите/страданието по бившия.

Съгласна съм.Но ти ако все пак си решиш дай й шанс.

Аз също съм съгласна.

RoCkSpOt
07-11-2010, 22:25
Авторе, и други твои теми съм чела и момичето ти наистина се лигави много ама много с теб. Тегли й една майна и не се занимавай. За кво се унижаваш само? Гадно ти е - еми гадно ти е! Това е -примири се! Няма да е с теб и толкова. Ще я преживееш рано или късно, но това няма как да стане като постоянно мрънкаш за нея. Времето помага ама ако и ти положиш някакви усилия. Ако вървиш срещу него като не спираш да мислиш и говориш за нея, няма как да ти помогне :)
Просто мацката те е пре*бала. И знаеш ли какво ще ти кажа? не ти е дала обеснение, т.е. можеш да вярваш в каквото поискаш. Аз на твое място, за да ме отблъсне този човек и да се отдръпна макс от него, бих повярвала, че през цялото време е обичал/а бившия/бившата, а мен само ме е лъгала и използвала, за да го/я забрави. Така че... съветвам те и ти да се насочиш към тази мисъл и да дадеш всичко от себе си, за да я намразиш ако щеш. Мъж си все пак - стига си хленчил колко ти е гадно! Разбираемо е, но ти не се стараеш по никакъв начин да го промениш... Ти си се хванал като удавник за сламка за мисълта, че тя е жената на живота ти и без нея нищо няма смисъл... Не е така, колкото и да не ти се вярва


Мерси много ше те послушам ! МЕРСИ ! Само да добавя опитвам се да я преживея не казвам че ми е лубовта на живота,но просто в нея за пръв път се влубих! И ми е некво гадно не друго аз съм се решил че няма да я търса просто исках и други мнения !

Priceless
07-11-2010, 22:43
Послеписа ми хареса. :lol: