PDA

View Full Version : Сънищата...



yamaha436
07-08-2010, 22:56
Тази тема е за всички онези питащи се хора като мен: какво са сънищата? как да ги тълкуваме и да ги тълкуваме ли изобщо?

Разгледах няколко теми във интернет нищо вярно може би.. защото от известно време сънувам една позната в най различни сънища дори и в кошмари добре ще ви разкажа съня но малко е объркан все пак този който го сънува си знае най добре какво е преживял.

Сънят започна така значи аз ставам сутрин и ходя до някъква къща там гледам една друга приятелка тя каза че Га*я е умряла аз обаче не повярвах после на другият ден пак отивам там и гледам че момичето я няма и видях някъква светлина нещо като проблясък... и казах искам да видя всички умрели и видях всички включително и Га*я после стана нещо и аз умрях .. аз харесвам Га*я и си казах сега или никога и я целунах с език и после се събудих всичко беше доста истинско после пак заспах пак я сънувах ама то дълга история..

Колкото можах разказах подробно мисълта ми е какво са сънищата недовършена енергия ? или предсказание .. ?

L0ST
07-08-2010, 23:04
А според мен сънищата не са нищо... Просто в тази фаза на сънят активността в мозъчните зони на въображението и фантазията е доста по висока от тази в зоните на реалното мислене... не се изразих хубаво, дано схващаш 8-)

bonbon_
07-08-2010, 23:06
Сънищата най-чето изразяват страх, мечта, нещо което искаш да ти се случи, в твоя случай е най-вероятно последното..

yamaha436
07-08-2010, 23:12
http://www.bgstuff.net/vreme-za-gubene/syni6ta/5270-gadaene-sanishtata Тук не казват точно това... :)

December
07-09-2010, 08:12
Умрял си?
Аз никога не съм умирала в съня си и съм чувала,че не можеш да умреш.И ако умреш,умираш наистина - не се събуждаш просто.
Сънувала съм как падам от скала или че се давя, и после сънят ми се губи.Просто не помня да съм...умряла :lol:
В Уика сайт съм чела,за разгадавянето на сънищата според фазите на луната.Нещо като гадаене...ох и аз не мога да го онесня/разбера,но просто ще го копирам.

КАК ДА СЪНУВАМЕ ПРОРОЧЕСКИ СЪНИЩА
**Практически съвети**
- НОВОЛУНИЕ - когато Луната започне да навлиза в най - първата си фаза, се явяват така наречените сънища на ума. Тогава
можем да видим това, което иначе е недостижимо за ума ни. Ако оставим мозъка си сам да се рее, то в съня си е много възможно
да стигнем до решение на заплетен проблем. Важно е да не се напрягате, а да оставите ума да си свърши работата.
- РАСТЯЩА ЛУНА - сънят, който ще дойде ще предскаже нещо ново, което може да се случи всеки момент. Когато расте луната,
расте и нашата интуиция. Благоприятно е да се започват нови начинания, които ще доведат до желания резултат. Не забрявяйте
да си записвате сънищата веднага след ставане, защото може да ги забравите, а информацията да се окаже важна.
- ПЪЛНОЛУНИЕ - При пълнолуние се сънуват най - странните и емоционални сънища. Те показват ситуациите и хората, които сме
натоварили емоционално. От сънищата при пълнолуние обаче едва ли ще успеете да откриете нещо за утрешния ден - те са
мого повече емоция, отколкото космическа енергия.
- НАМАЛЯВАЩА ЛУНА - този период е време за равносметка и сънищата тогава показват събития, които вече са станали и са
сложили отпечатък върху живота ни. Ако сънувате човек или място, то това значи че е време ситуацията около тях да се решат и
изчистят. В този момент луната е благосклонно настроена и очакванията ви могат да се осъществят

"Растяща луна" би трябвало да е първа четвърд нали?

elito0o0o0
07-09-2010, 09:10
Аз този сън, който сега ще разкажа ( първата част не го сънувам за пръв път )

Значи, сънувах, че съм в някакъв град и там убиват хора, за да продават органите им и съответно хващат и мен.. и завеждат ме там нали, но аз по някакъв начин успявам да се измъкна и отивам, за да освободя още 2ма и тръгваме да бягаме, само че, по пътя си срещаме един пазач, обаче се справяме с него и си продължаваме ... нататък не помня какво ставаше, а после се събудих да отида до тоалетна, че тая диня.. :lol: И такаа... 2рия сън за тази нощ:
Пътуваме със семейството и отиваме в някаква малка къщичка и там ни чака момчето, което харесвам.. :lol: ии той се качва в колата и ни кара в къщата на техните.. обаче тя супер огромна къща няк`ва и ми е разказвал преди, че имат много кучета и др. животни... Отиваме ние, влизаме и гледаме райска градина, обаче преди това... аа да.. сетих се за първата част от съня ми.. там едно куче по пътя ме захапва и за това аз тръгвам към нас, че да ходим в тази къща на момчето, което харесвам, за да ми бие няк`ва инжекция.. :lol: :lol: Такаа.. и нали влизаме в къщата... гледам няк`ви малки кученца се разхождат наляво и надясно, няк`ви малки мостчета в градинката.. абе, супер ... После отиваме там в една стъклена.. като барака и там тоя икономът свири на пияно и едно голямо куче на розови петна, дето се слави с това, че хапе всеки непознат започна да ближе майка ми по ръката и после почна и мен, обаче аз к`во си съблякох суитшърта и той почна да ми се зъби, обаче после се кротна.. и аз казах на майката на ---- (момчето, което харесвам нали), че не искам да ми бие инжекция ( не помня точно защо) и после тръгваме към портата нали да си ходим и чувам баща ми - В Неделя в 2 часа и тръгвам вече нали да се будя и викам.. ОК начи в Неделя сме тука пак (супер :lol: ) .... И гледам баща ми отвънка се разправя там с един приятел на брат ми... в Неделя в 2 часа, че ще карат багаж на село :lol:
Като се събудих няма да ви кажа и кой още видях.. направо се шокирах :shock: :shock: Можете и сами да познаете... в съня ми участваше.. :lol: и просто какъв знак ми направи.. o.O ...

Т`ва беше ба си и съня... o.O :lol: 8-)

L0ST
07-09-2010, 09:49
Ооо, аз съм умирал на сън...често ис умирам. Преди няколко седмици сънувах как стрелят по мен оцелват ме, сичко се замъглява и усещам и виждам как падам и не мога да мръдна нито да кажа нещо в съня си... и след тва идва линейка :lol: (тва доста често го сънувам)... често падам от скали, тераси, блокове и квото се сетиш... изгарял съм, давил съм се... сичко :lol:

December
07-09-2010, 10:04
Като сме почнали да си разказваме тъпите сънища да кажа и аз нещо което много ме учуди :shock: :razz:
Ъм,сънувах Слипкнот :razz: Ама това беше някъде преди месец.и сънят беше нещо като във филма Тексаско клане :lol: Тея Слипкнот цялата група трепаха и обиваха.Аз се крих в една тоалетна и нещо ревах и се молих на бог да не умра :lol: И така и не умрях макар,че помня как Кори влезе в тоалетната с един чук(?).
Доооста ми е смешен/странен/филмиран тоя сън :lol:

Десетки пъти съм сънувала как една мечка ме години и аз влизам в кварталсият магазин и там има един ловец със пушка който я убива.
Преди година сигурно,не знам как стана на дума,но баба ми разказа как като съм била малка е идвало нещо като цирк(или нещо от тоя род) в квартала с някаква мечка и я карали да прави номера (да се върти или ддз) пре кварталният магазин.
Не знам защо често ми се случва да сънувам минали неща,спомени или неща които искам да ми се случат или съм си ги мислила преди да заспя.Или пък нови неща,пр ако съм гледала някой филм и сънувам тексаско клане :razz:

А относно това - http://www.bgstuff.net/vreme-za-gubene/syni6ta/5270-gadaene-sanishtata .Все още не съм го прочела цялото,но още от началото пише,че 30% от живота си прекарваме в сън.А какво става с тези хора(мисля,че не са много но все пак ги има) които не могат да спят.Просто като болест....и те никога не спят....какво става с тях и защо се получава така?

elito0o0o0
07-09-2010, 10:18
Пами, и аз съм сънувала тия сънища с мечката.. :lol: :lol:

Иначе, преди всяка нощ сънувах как падам от един мост в барата и като затворя очи в съня докато падам се озовавам изведнъж жива на моста :razz: :razz:

Сънувала съм също, че ходя до Испания, само че Испания не като Испания ами някаква измислена такава.. :lol: нищо общо с нея.. :lol: И отивам в апартамента на братовчедка ми, обаче тя не се прибира и аз си чакам нали, обаче мама ми казва, че още тази вечер трябва да заминем, но всъщност оставаме и аз чакам там племенниците ми (децата на брачедка ми) и няк`ви такива...

Сънувала съм също, че пътувам по цял ден с тролея в града и не мога да се прибера и продължавам да си пътувам и пак се озовавам на някакви измислени места с мостове.. купувам си няк`ви маратонки ... :razz: Луда работа.. :lol:

Друг сън - Сънувала съм, че се качвам на тролей и той ме отвежда в няк`ва пустош, като селце, само че няма жив човек.. и се губя...

Сънувала съм, че пътувам с влак до не знам къде си и там ме чака баба :lol: Обаче после пак се озовавам във влака и той ме откарва на няк`во друго непознато място... А т`ва с баба дет ме чака един път сънувах, че ходя там в една къща и се оказва, че имам супер много братя и сестри и ходим до един клуб да играем на игри :lol:

Аам.. преди няколко дена сънувах, че пак така някакъв влак ме кара до една крайна гара и там също няма хора, но има кученца и една къща, която няма под и таван o.O

Аамм също така съм сънувала, че когато чакаме с мама един влак той тръгва без мен или аз се качвам и той тръгва без мама ... и няк`ви такива.. много гадно... :( 8-)

:D :D :D

December
07-09-2010, 10:33
Е много влакове сънуваш :lol: И такива неща...че пътуваш.
Това значи ли,че всъшност търсиш нещо,че се опитваш да намериш отговор на нещо или ддз.
Но в съновниците не винаги нещата изглеждат така както ние ги мислим.Знаците са толкова объркани....
Уфф тва е голяма работа.

L0ST
07-09-2010, 10:35
Само като си помисля, че някой печелят пари от вашата наивност... :lol: (тея дето пишат съновници)

December
07-09-2010, 10:37
добре,че сме в 21 век и има онлайн съновници :razz:

и да,сънищата имт смисъл [-(

L0ST
07-09-2010, 10:39
Те тея онлайн съновници да не мислиш, че някой без пари ги е надраскал...макар, че съм сигурен че и аз мога да напиша такова нещо...само трябва да намеря кой да ми го издаде :?


Иии често има сънища без смисъл :lol:

elito0o0o0
07-09-2010, 10:40
сънищата имт смисъл [-(ДА! Особено този, който сънувах тази нощ!!! Като се замисля... :shock:

December
07-09-2010, 10:51
сънищата имт смисъл [-(ДА! Особено този, който сънувах тази нощ!!! Като се замисля... :shock:Какво толкова сънува бе :lol:

А за тея съновници...ти много книги можеш да намериш.Всякакви лъжци ги има.Важното е сам да се научиш да разгадаваш сънищата си.Горе написах за Уика.
Да разгадаеш един сън е трудно.Трябва да вникнеш в детайлите,да помислиш за миналото си/за бъдещето си и т.н.
Не е лесно...и не трябва да бъде :wink:

L0ST
07-09-2010, 11:00
И като си направиш сметка, че докато човек сънува активни са центровете на фантазия и въображение в мозъка ще разбереш, че всъщност е безсмислено да ги тълкуваш. ;)

December
07-09-2010, 11:19
Не можеш да накараш човек да вярва.Знам това и затова няма смисъл да повтарям същото което казах вече.
И да сънищата имат смисъл за мене.Особенно при фазите на луната.
Всъшност е по-хубаво когато човек не вярва.
Иска ми се и аз да можех да съм като тебе.
Животът се улеснява и не си пълниш глвата с излишни въпроси и др. подобни глупости.

Айде да кажа,че темата не е за тука,че никой досега не го каза :D

elito0o0o0
07-09-2010, 11:34
^ Няма значение за къде е ... супер яка е! ^^ И е забавно да споделяме лудите си сънища.. :lol:

Аз мисля да си записвам сънищата вече, че като ми е скучно - отварям, чета и падам от смях :lol: 8-)

acidblaze
07-09-2010, 11:36
Според мен сънищата нямат особено голям смисъл... Като пример мога да дам един мой сън, в който бягах от един едноок великан ама той голям като планина и мачка всичко наред... Та след като изби всичките ми приятели-надуваеми играчки (с които се опитвахме да се спасим) по невероятно странни начини, било то чрез давене в шкембе чорба и откъсване на крайниците, било то чрез смачкване и изяждане (странна работа :lol: ). Та аз като последния оцелял на Земята се мушнах в една къща в стил Барби и през прозорчето видях огромния му набръчкан... крак :shock: Тогава направо ме хвана подлудата, отнякъде извадих клечка за зъби с размерите на меч и почнах да го ръгам, пък той..... се спука.. и се разхвърчаха бонбони?!?! :shock: и после се събудих... :shock: Та ся някой ако ми разгадае смисъла на този сън направо го признавам!!! :lol: :lol:

elito0o0o0
07-09-2010, 11:39
^ Яли са ти се бонбони, само че бягаш от тях, щото са калорични.. :lol: :lol:

acidblaze
07-09-2010, 11:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Да, Ели уцели........ точно тва е :lol: А защо тогава приятелите ми бяха надуваеми играчки?!?! :?

elito0o0o0
07-09-2010, 11:45
:lol: :lol: Щото сме плондери, що... :razz:

December
07-09-2010, 11:51
Според мен сънищата нямат особено голям смисъл... Като пример мога да дам един мой сън, в който бягах от един едноок великан ама той голям като планина и мачка всичко наред... Та след като изби всичките ми приятели-надуваеми играчки (с които се опитвахме да се спасим) по невероятно странни начини, било то чрез давене в шкембе чорба и откъсване на крайниците, било то чрез смачкване и изяждане (странна работа :lol: ). Та аз като последния оцелял на Земята се мушнах в една къща в стил Барби и през прозорчето видях огромния му набръчкан... крак :shock: Тогава направо ме хвана подлудата, отнякъде извадих клечка за зъби с размерите на меч и почнах да го ръгам, пък той..... се спука.. и се разхвърчаха бонбони?!?! :shock: и после се събудих... :shock: Та ся някой ако ми разгадае смисъла на този сън направо го признавам!!! :lol: :lol:А неее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

А иначе и аз сънувам страшни сънища.И много ме е страх докато си сънувам :shock: :lol: И сякаш докато сънувам знам,че сънувам и си мисля кога ще се събудя за да свърши цялато годория :D :shock: :lol:
Странно нещо е това сънят.Жалко,че вече не мога да спя много.
А преди дори съм бълнувала ;д

Colouring
07-09-2010, 11:54
Много съм чела за сънищата и все още не знам какво да мисля.
Според мен са си просто.. сънища. :lol:
Случвало ми се е да сънувам нещо и да се случи..странно беше.
Иначе пред себе си имам много примери за сънища,които са се сбъдвали и не само мои.
Например:
не съм го споделяла,но преди време един много,ама много близък човек за мен(роднина) си отиде много млад.. изживях го ужасно,но това е друга тема..Та,братовчед ми беше сънувал преди това,че му пада зъб.А в който и съновник да погледнете-все пише смърт.И,ето...Изглежда супер нереално,обаче.. тук малко извън сънищата-бяха гледали на кафе на ляля ми и й казали,че предстои смърт в семейството..и заедно със случката със съня за зъба става още по-невероятно и по-странно...а една седмица след това се случва най-лошото-смъртта на споменатия близък.
Не знам дали е съвпадение,но не мога да си го обясня.

Още един пример..по-пресен.
Преди две седмици почина един семеен приятел.Една седмица преди това бях сънувала,че ми пада зъб.

Но пък съм имала доста шантави сънища,които не са се сбъдвали.. и по-добре честно казано.

А като по-малка много страдах от кошмари.Всяка вечер сънувах,ставах и започвах да плача с всичка сила.Налагало се е майка ми и баща ми да са при мен по цели нощи.
Много се плашех от един сън с падащ гардероб като малка.Не знам,но ми изглеждаше много страшно.

acidblaze
07-09-2010, 11:57
Веднъж пък сънувах че съм в междузвездни войни, и нали стоя на една платформа в космоса и ме обстрелват някви мижитурки, аз по едно време вадя два пищова и скачам на един и почнах да викам "Мри бе, копеле гадно, колко пълнителя ще глътнеш звезден изрод такъв?!" ии продължавам да го стрелям и продължавам и продължавам ама не мре кучето :lol: :razz: и после се озовах във входа ми и трябваше да играя некви кючеци докато ме обстрелваха понеже не можех да вляза... :shock: и после се събудих :razz:

Colouring
07-09-2010, 11:57
Забравих да спомена за най-шантавия ми сън напоследък.
Боже,ще ме помислите за луда. 8-)
Момчетата от нашия клас трябваше да играят срещу националния футболен отбор на Китай. :lol: :lol:

elito0o0o0
07-09-2010, 11:59
А иначе и аз сънувам страшни сънища.И много ме е страх докато си сънувам :shock: :lol: И сякаш докато сънувам знам,че сънувам и си мисля кога ще се събудя за да свърши цялато годория :D :shock: :lol:
Странно нещо е това сънят.Жалко,че вече не мога да спя много.
А преди дори съм бълнувала ;дСъщото и при мен... Напоследък се въртя и не спя много много.. :shock: :D

elito0o0o0
07-09-2010, 12:04
Colouring :shock: :shock: :shock: :shock: В моето семейство стават същите неща...

Майка ми е сънувала такъв сън когато баба й починала и преди 1 година когато моята баба почина..!! :shock:

Btw... Сънувала съм и неща и места, които са ми се случвали и на които после съм ходила..

Сънищата и всичките тези предсказания, гадания и т.н. са много... как да кажа.. странни... и има доста вярно в тях... ! Не ми се иска да вярвам, но при положение, че са ни се случвали такива неща... мога да разкажа, но е много дълго и сигурно... не знам.. довечера може би... :-o

yamaha436
07-09-2010, 12:50
Да питаме модераторите дали могат да направят темичката важна виждам голям интерес към темата :)

Жалко че вчера сънувах мокри сънища които не са за тук иначе щях да ги кажа.. не ме питайте какво ми беше като се събудих :oops: :razz: :razz:

elito0o0o0
07-09-2010, 13:07
Веднъж пък сънувах че съм в междузвездни войни, и нали стоя на една платформа в космоса и ме обстрелват някви мижитурки, аз по едно време вадя два пищова и скачам на един и почнах да викам "Мри бе, копеле гадно, колко пълнителя ще глътнеш звезден изрод такъв?!" ии продължавам да го стрелям и продължавам и продължавам ама не мре кучето :lol: :razz: и после се озовах във входа ми и трябваше да играя некви кючеци докато ме обстрелваха понеже не можех да вляза... :shock: и после се събудих :razz:
Дени, това е знак, че отново трябва да почнеш да слушаш чалга! От утре забравяш метъл, всичко и почваш само на кючеци !! :lol:

December
07-09-2010, 13:50
Да питаме модераторите дали могат да направят темичката важна виждам голям интерес към темата :)

Жалко че вчера сънувах мокри сънища които не са за тук иначе щях да ги кажа.. не ме питайте какво ми беше като се събудих :oops: :razz: :razz:Пхаххаа :razz: :razz: Разкажи коя мацка сънува :razz:
Иначе темата ти няма как да стане важна.Знаеш ли значението на "важна".Тази тема не помага на никого нито е за нещо съществено или реално :lol:
Абе просто няма как.

elito0o0o0
07-09-2010, 17:00
нито е за нещо реално :lol:
Абе да ти кажа... реално си е 8-) Поне това, което ми се е случвало на мен и семейството ми...мога да съдя, че има доста реални и верни неща, макар и да не ни се иска да е така.

Colouring
07-09-2010, 18:53
Плюс това,може би само аз го забелязвам и едва ли е вярно,но мисля,че важните теми се забелязват най-малко. :-|
или поне при мен е така

whitebunny
07-09-2010, 20:54
веднъж една фр-ка била сънувала че близка на семейството става на луканки :shock: :shock: и след два дена им казват че починала

whitebunny
07-09-2010, 20:54
веднъж една фр-ка била сънувала че близка на семейството става на луканки :shock: :shock: и след два дена им казват че починала

lilincituuuu
07-09-2010, 21:20
От всичкото написано разбрах само, че имаш нужда от уроци по граматика и пунктуация! А след тях може и Га*я да те хареса :)

7227
07-14-2010, 18:25
какви луканки бе :D