PDA

View Full Version : Проблем с размера на гърдите - 15г.



gabby1995
07-09-2010, 00:07
Здр .. :) сигурно не съм първата или последната тийнеиджърка която казва че има проблем с малкия размер на " циците " .. ами за съжаление съм поредната .. 8-) аз съм на 15 и имам много малки цици :( и вече не издържам .. не мога да свикна с мисълта че може да си остана плоска като " дъска " :-D всичките ми приятелки са с по голями гърди .. а и до миналата одина им бяха малки .. но пораснаха даже и по бързо от моите .. МОЛЯ ВИ ако някои знае нещо за по бързото развитие или нещо подобно да пише .. че вече МИ ПИСНАА .. !! :(

Едит: Слагай описателни заглавия!!!
амк933

LipSy
07-09-2010, 09:36
Писането на КИРИЛИЦА е задължително за всички. Нямането на такава не е оправдание при все че има кирилизатори в нета.

амк933

ibojilow
07-09-2010, 11:36
Еми виж сега .. Изчакай си да ти пораснат и това е, до сега не съм чувал да има нещо с което ти растат циците .. Вариант според мене няма..

pachonik
07-09-2010, 11:56
Значии , не съм момиче ( Благодаря на господ за което ) но съм чувал че когато консумираш много боза ще се уголемят - но рискуваш да надебелееш ! Също можед да пробваш с шейкове ... аз ходя по лостове и за да натрупам маса ( която след това да направя на мусколи ) пия шейкове от кисело мляко банан течен шоколад и тем подобни ...

ibojilow
07-09-2010, 12:05
Значии , не съм момиче ( Благодаря на господ за което ) но съм чувал че когато консумираш много боза ще се уголемят - но рискуваш да надебелееш ! Също можед да пробваш с шейкове ... аз ходя по лостове и за да натрупам маса ( която след това да направя на мусколи ) пия шейкове от кисело мляко банан течен шоколад и тем подобни ...
ХААХАХАХХАХАХАХАХХААХАХХА Х :lol: :lol: :lol: :lol: Ти ме разсипа беее :lol: :lol: :lol:
Виждал ли си жена която е работила за гърди в фитнеса ? Явно не си! Изглежда толкова грозно и отблъскващо, а и не и растат циците ами .. Абе погледни, аз няма да коментирам -- http://www.strangesports.com/images/content/134731.jpg :lol: :lol:

elizabethg
07-09-2010, 12:27
Здравей!При всеки организъм е различно.Спокойно няма да останеш плоска!И на теб ще ти пораснат.Ако пиеш боза рискуваш да увеличиш дупето,а това едва ли ще искаш :)

mincheto
07-09-2010, 13:03
Само на 15 си,споко,ще ти пораснат.

LipSy
07-09-2010, 13:10
Има си специални сутиени за малки гърди! Разходи се по магазините и разгледай малко, мери сутиени с различна форма на чашката и така... То зависи от хормоните да ти кажа, така че пък може би ще ти пораснат по-късно. На 16 или 17 примерно. Повечето хора казват, че растат от бозата. Не знам дали това е вярно, но със сигурност ще ти порастне дупето от бозата!!! 8-)

LipSy
07-09-2010, 13:11
Писането на КИРИЛИЦА е задължително за всички. Нямането на такава не е оправдание при все че има кирилизатори в нета.

амк933

Казах, че на компа, на който бях нямаше кирилица. Ами сори, ама аз пак си пуснах коментарчето!!!!!!! :lol:

mincheto
07-09-2010, 13:46
Писането на КИРИЛИЦА е задължително за всички. Нямането на такава не е оправдание при все че има кирилизатори в нета.

амк933

Казах, че на компа, на който бях нямаше кирилица. Ами сори, ама аз пак си пуснах коментарчето!!!!!!! :lol:

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Uато нямаш кирилица,си има online кирилизатори.

Paramour
07-11-2010, 13:27
Има си специални сутиени за малки гърди! Разходи се по магазините и разгледай малко, мери сутиени с различна форма на чашката и така... То зависи от хормоните да ти кажа, така че пък може би ще ти пораснат по-късно. На 16 или 17 примерно. Повечето хора казват, че растат от бозата. Не знам дали това е вярно, но със сигурност ще ти порастне дупето от бозата!!! 8-)

Бозата НЕ помага! Тя е за кърмачките, за да имат повече кърма, за да си хранят бебето.
Това със сутиените... пробвай го. Намери си сутиен(и) твоя размер. Не придават много по-голям обем, ама и няма да изглеждаш плоска.
Друго... няма какво друго да направиш... време!

п.п. Ако искаш погледни тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=340626).

cw3tty
07-11-2010, 19:16
Еми да, всичко е до ген, както казаха преди мен, аз съм .. доста слаба всъщност и не съм катоо повечето момичета на моята възраст (15) .. в смисъл малко по-плоска съм .. за жалост нося сутиен с подплънки :? единственото решение .. от бозата качваш килограми и най-вече дупе, но все пак и килограми, които да - отразяват се на гръдната ти обиколка (все пак кога сте виждали плоско пълно момиче ) .. ям като ненормална 6-7 филии хляб + квото ям, било то салата,манджа (сещай се кво количество ми трябва за 6-7 филии на хранене ) еми . .седя си на 47 кг. и тва си е 8-) не трупам маса никъде 8-) за миналата година да не говорим - положението беше трагично 8-)

tnp123
07-11-2010, 22:28
Не се притеснявай, стига наистина да не си съвсем плоска като дъска. И малко е добре, даже някой път по добре от много. Но не се безпокой, тепърва ще се равиваш?

NevermoreDev
07-12-2010, 00:19
бозичка :)

lady1
07-12-2010, 08:06
Ами според мене всяко момиче трябва да си харесва гърдите. Просто така е станало. Но може после да пораснат... :)

xSANYAx
07-12-2010, 18:05
Авторке,трябва да ти кажа,че изобщо не ти трябват големи гърди.Като малка имах много големи гърди,не защото съм била дебела-това не е било така,просто такива са си били,с времето се оправиха,но е толкова неудобно,по-добре се радвай,че имаш малки.