PDA

View Full Version : от това болии . . !! :((



gabby1995
07-08-2010, 23:46
здр .. знацхи ще карам направо .. преди 3 месеца се запознах с едно момче .. отначало не забелязах ,но по късно разбрх че тои ме харесва .. след известно време започнахме по често да се засичаме .. пишехме си по скаип , тои идваше с неговия приятел при нашата групичка и така започнахме да се виждате все по често ( не бяхме гаджета ,но се мотахме ) един ден ( тъи като тои е много ревниф ) ме видя да си говоря с едно др момче (мои френд ) и мн се ядоса и ми се насърди .. и от т0гава спрхме да потдържаме всякакав контакт .. след известно време го видях с друго момиче .. и ми стана някак си кофти .. и от тогава всеки ден не спирах да мисля за него .. :( преди няколко дни се засякохме на даскалото където отивам да играя тенис .. след това тои ми писа .. и ме пита дали още чувствам нещо към него или не .. също така ми каза :: " ако ме искаш ми го кажи , защото има и едно др. момиче което мн ме иска ... " всъшност др момиче е доста по яка тупалка от мен .. но тои ме иска само защото не му се давам толкова лесно .. МОЛЯ ВИ кажете ми какво да правя с него .. :( :(

didi0804
07-09-2010, 06:02
Оставяй го,има много други момчета.Да си върви при другата,която "много го иска".

darkPaladin
07-09-2010, 06:03
каквото искаш прави не мога да ти кажа с кой да тръгнеш

bebe7o
07-09-2010, 06:24
Първо моооооля ти се оправи си правописа. По принцип не следя кой колко грешки има, обаче то това твоето е направо престъпление срещу бълграската граматика. Второ много сте ми интересни като почнете така. При положение, че ти казва "кажи ми дали ме искаш, 'щото има и др момиче коет' мн ме иска" , и при положение , че ти самата си знаеш за какво иска да е с теб с какъв акъл ПАК искаш да си с него? За какво ти е такъв мухльо? Нещо е много вървежен ли какво? Вземи и му тегли една българска, намери си занимание, и ще видиш как лека-полека всичко ще се нареди и ще си намериш друг по-свестен. Айде успех. :wink:

Shadowsogirl
07-09-2010, 06:37
Недей да се занимаваш с него. Днес го харесваш, намери си някое занимание и не мисли за него, утре нма да го харесваш толкова, вдругиден още по-малко. След известно време ще осъзнаеш, че е тъпак. Дори и да се получи междзу вас колко ще сте заедно? Седмица, две, месец?! И през всяка една минута от така нареченета ви връзка ти ще се чудиш дали още мисли за онова другото момиче. Недей да се самонараняваш, няма смисъл.

vesito13
07-09-2010, 06:44
Ако погледнем на нещата хипотетично, ти се събираш с него, вече сте гаджета. И той те вижда отново да говориш с някое момче. Какво смяташ, че ще направи този път, понеже е много ревнив? Ще те пребие? :? Ама пък какво може да спреш да говориш с всеки за да си с него... Ще е много хубав вариант не мислиш ли?

anonimchetou
07-09-2010, 06:53
Първото и най-забележимо ,което се вижда от темата ти е че тоя пич е ПЪЛНО ЛАПЕ. Само като прочетох "той ме видя да говоря с един фр и ми се разсърди.." и приключвам с коментара

ivcheto0o
07-09-2010, 07:17
А ти сподобна ли си да му търпиш ревноста?И като толкова много го искат,да си ходи при другата.Какво трябва да ми показваш и доказваш?!?!..че няма да контактуваш с други или какво?!?!

LiRRRa
07-09-2010, 08:23
Кажи му като толкова много го иска оная, да си ходи при нея. Такава ревност като неговата не се търпи лесно, да не кажа въобще.
Имала съм около мен мнооого такива момчета, които ревностно пазеха приятелките си от всякакъв контакт с външния свят, но накрая естествено всичко се проваляше.
Не си губи времето с такива ревниви хора.

Nakadah
07-09-2010, 08:25
Той да не е стока че highest bidder печели?

BiGBaDWolF
07-09-2010, 09:24
Стани некфа ''яка тупалка'' и ще те заиска ... Аман от ...

mincheto
07-09-2010, 10:22
Ние тук неможем да кажем обичаш ли го ти или напротив...
сама си прецени,но явно изглежда,той неиска да е с теб щом си е хванал нова мацка.Пък и до колкото разбирам от текста ти ,вие изобщо не сте ходили.

justwondering
07-09-2010, 12:12
Щото ако не искаш- ще отиде при другата ли? :lol: Не може да нямате гадже значи, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е...

дано сте схванали иронията

soul1199
07-09-2010, 12:38
заебавай,а ти искаш ли го ?

dimitar_ak
07-09-2010, 12:44
Между вас няма още нищо, а си правите циркове заради друг/а?!?! А и какво е това лигаво поведение да чака от момичето инициативата?