PDA

View Full Version : Импотентност



sexyboybg
07-09-2010, 07:20
Здравейте. Искам да разбера повече за причните, признаците и начините на лекуване на импотентността. Искам да разбера дали от притеснение е възможно да се провали полов акт с момиче (аз съм момче), т.е. да не може пенисът ми да еректира преди самия акт, разбира се след любовната игра. Иначе при самозадоволяване, ерекцията ми е на максимум, членът ми е твърд, но след смяна на партньорката си, при опит за пръв секс с нея, нещата се провалиха. Моля ви искам съвети и помощ, благодаря предварително.

dimitar_ak
07-09-2010, 07:51
Проблема е в главата ти. Не си импотентен

t0d1t0
07-09-2010, 08:28
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

LadyDi

gandalfepi4
07-09-2010, 08:54
или се притесняваш или гаджето ти е грозно. надявам се да е първото 8-)

TheX
07-09-2010, 09:02
Само се шашкаш и то за пълни глупости.Просто се отдай на момента и не му мисли ;)

BiGBaDWolF
07-09-2010, 09:17
Нищо ти нема ... Всичко е от притеснение ..

monincetyyy
07-09-2010, 21:03
Релааакс ... То спадне ли и се шашкаш и като продължаваш да се притесняваш и да го мислиш, как мислиш ще стане?

Muddled
07-09-2010, 21:56
Нищо ти нема ... Всичко е от притеснение ..

така е

FuReRa
07-10-2010, 17:06
Здравейте. Искам да разбера повече за причните, признаците и начините на лекуване на импотентността. Искам да разбера дали от притеснение е възможно да се провали полов акт с момиче (аз съм момче), т.е. да не може пенисът ми да еректира преди самия акт, разбира се след любовната игра. Иначе при самозадоволяване, ерекцията ми е на максимум, членът ми е твърд, но след смяна на партньорката си, при опит за пръв секс с нея, нещата се провалиха. Моля ви искам съвети и помощ, благодаря предварително.
Нема се плашиш бро ,ще се оправят нещата много се вкарваш във филма :)

zevzeck
07-10-2010, 17:50
Failed ...... :booooomb: 8-)