PDA

View Full Version : Не мога да чувам клипове от нета



gogom34
07-09-2010, 09:03
Хора моля ви помагайте.
Значи онзи ден си купих нов комп и на него нищо нямаше, дори и драйвъри за звука от песните, така изтеклих си realtek ac97 audio и песните ми се озвучиха, но като влязох във вбох-а там от клиповете никакъв звук!
и понеже след като си инстална realtek-а ми се появи долу при часовника отметка sounds effect, http://www.ixbt.com/multimedia/intel/hdaudio/shot2.png - e това ми се отваря и като точно по този начин нямам звук, а като цъкна примерно на иконата с рибата или тея до нея звука нали се появява, но е с даден ефект,а на мен ми трябва да си е чист звука.

и за това моля някой да ми каже какво да правя!
да взема ли да изтрия тоя realtek дето имам и да дръпна друг или...???

Valento
07-09-2010, 09:06
Препоръчително е да си инсталираш драйверите от диска който ти го дават с компютъра,там има всички необходими драйвери...другия варянт е да си смениш браузъра и да пробваш....аз само за това се сещам!

MajeStic
07-09-2010, 11:19
Аз имах такъв проблем като бях вкарал кабела в черния вход на звуковата карта. Провери дали ти е в зеления.

gogom34
07-09-2010, 16:35
там си е, но нали ти казвам сиг трябва некви драйвъри да тегля щом като и звука не бачкаше пред да дръпна realtek-а :(

Valento
07-09-2010, 17:23
там си е, но нали ти казвам сиг трябва некви драйвъри да тегля щом като и звука не бачкаше пред да дръпна realtek-а :(

Преинсталирай драйверите от диска който си получил към компютъра.

doomkillerr
07-09-2010, 19:58
Ако само в интернет нямаш звук погледни "Internet Options" от Контрол Панела, дали ти е сложена ето тази отметка:

http://img690.imageshack.us/img690/6814/screenshot027p.jpg

Или можеш да пробваш да си обновиш "Flash Player"-а :)

gogom34
07-09-2010, 20:12
в internet pro всичко си е на 6, и flash player го направих отново
просто със сиг трябват некви драйвъри
ама ...

DarkAngelOfHope
07-11-2010, 10:40
Пробвай така:

start->run (win+r) пишеш regedit в отворилия се прозорец отиваш до My Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Win dows NT\CurrentVersion\Drivers32
после отдяната страна на прозореца натискаш десен бутон и избираш new -> String value кръсти го wavemapper след това го отвори и в долното поле напиши msacm32.drv

тествано е на Win XP и оправя проблема но като гледам и на Win 7 има такъв регистър така че и при друг Windows би трябвало да работи :)

Успех :)