PDA

View Full Version : Черил Коул в тежко състояние.. :С



wali00
07-09-2010, 09:39
Преди дни, след припадък на фотосесия, се оказва, че певицата Черил Коул е болна от МАЛАРИЯ..


По последна информация, младата Черил е била в много тежко състояние, под постоянно 24-часово наблюдение.. :(


Още инфо: http://www.teenproblem.net/news/s/20580.html




ДА СЕ НАДЯВАМЕ ДА ОЗДРАВЕЕ НАПЪЛНО! :o

December
07-09-2010, 09:44
Въх сега кой ще пее парашут :lol:
Животът на всеки човек е важен,но...ако говорим за изпълнители...
тази няма да е голяма загуба.Песните й са приятни,но не е нищо особенно.(пр тая година умряха мн ценни музиканти за това говоря)
Това го казвам само от "Холивудска" гледна точка.Иначе е лошо...жалко.Дано да се оправи жената.

LoveLetter
07-09-2010, 09:50
Аз като й казвах, че тоя простия Дерек не е за нея, той взе, че я заведе в Танзания. Добре де, няма да се лигондря, поне в тая тема. 8-)

Колкото до Черил, това момиче няма никакъв късмет. Първо тъпия Ашли, разводи това онова, сега и това. Харесвам я много още, докато беше в Гърлс Алауд.

wali00
07-09-2010, 09:53
Може да не е легенда и да няма супер известност, обаче е само на 27 и бъдещето буквално си е пред нея.. Има още много какво да покаже.. :)


Иначе- да, в любовният живот определено нямаше късмет.. :(

December
07-09-2010, 10:14
Аз като й казвах, че тоя простия Дерек не е за нея, той взе, че я заведе в Танзания. Добре де, няма да се лигондря, поне в тая тема. 8-)

Колкото до Черил, това момиче няма никакъв късмет. Първо тъпия Ашли, разводи това онова, сега и това. Харесвам я много още, докато беше в Гърлс Алауд.Ква Танзания :shock:
Както и да е...
Наистина мн лоши неща й се случват.
Може някой да й е направил черна магия :D
Сапун,восък и игла и Челил ще имре.
Хъх и друга магия може да са й направили.Има десетки подобни на горната.

LoveLetter
07-09-2010, 10:19
Заразила се, като ходила в Танзания, right? Мисля, че там беше.

Аз по-скоро я харесвам, заради X-factor, не, че песните й са лоши, напротив. Страхотната й усмивка. <3

GracelessIsDumb
07-09-2010, 20:10
Тази я чух за първи път преди 1 месец...Участвала в някаква група, която никога не съм чувала и бела женена за футболист..Уж много известна, допреди малко не я знаех ква е 8-) И песните са й тъпи 8-)

LoveRetroMusic
07-09-2010, 20:22
#
JackSparrow
2010-07-09 09:56:03

i dont need a parachute.. :D



:lol:

xoxi
07-09-2010, 20:43
Дано се оправи. Тази година се случват много лоши работи с музикантите.

brokeninside13
07-10-2010, 06:49
Дано, дано! Много е сладка и песничките и ме кефат, и наистина се надявам да се оправи! :)

pamii
07-10-2010, 16:45
Ще се оправи.. :) :)

JCoutureJunkie
07-10-2010, 17:05
Мале,тук някои в тая тема ми звучат като пълни нарцистични и явно глупави говеда :( :shock: :? вие като хора вместо да си показвате музикалните предпочитания и да казвате дали тя ви кефи или не,можехте да се разминете само с едно "дано се оправи" или нещо от сорта,и да не се излагате!Черил е на 27 години,за бога.Сякаш само ако била имала песни по вкуса ви,би заслужавала съжаление.На дали ако беше ваша близка,бихте казали,че не би била голяма загуба,съдейки по другите загинали.Това може да се случи на всеки,с малко по-малък късмет.
А доколкото до Черил,силно се надявам тя напълно да оздравее,тъй като е талантлива и живота е пред нея.Ще е много жалко,в един прост човешки план,ако не може заради това да създаде семейство,да има деца и да живее нормален живот

December
07-10-2010, 17:36
Мале,тук някои в тая тема ми звучат като пълни нарцистични и явно глупави говеда :( :shock: :? вие като хора вместо да си показвате музикалните предпочитания и да казвате дали тя ви кефи или не,можехте да се разминете само с едно "дано се оправи" или нещо от сорта,и да не се излагате!Черил е на 27 години,за бога.Сякаш само ако била имала песни по вкуса ви,би заслужавала съжаление.На дали ако беше ваша близка,бихте казали,че не би била голяма загуба,съдейки по другите загинали.Това може да се случи на всеки,с малко по-малък късмет.
А доколкото до Черил,силно се надявам тя напълно да оздравее,тъй като е талантлива и живота е пред нея.Ще е много жалко,в един прост човешки план,ако не може заради това да създаде семейство,да има деца и да живее нормален животНяма да е голяма загуба за сцената(не казвам Холивуд,защото точно там са се събрали най-големите идиоти,пък и Черил е от Кралството).Ясно съм го казала,какво ми обръщаш думите?Холивуд/сцената си е голяма машина и всеки ден идват нови или заминават изпълнители.Повечето издават няколко албума изкарват няколко скандала и замират бавно в забрава.И точно Черил е от тия приятни госпожици.

А сега за реалният живот и Черил като просто млада жена...Не знам дали от малария се умира,но каквото и да стане разбира се,че роднините и приятелите й ще са нещастни.Та дори и лудите й фенове.Всеки живот си е важен дали ще е на 27 или на 67 си е загуба.

teenems
07-11-2010, 17:57
http://www.teenproblem.net/news/s/20659.html

Бъдете спокойни :)

digitalgirl93
07-12-2010, 06:51
Е, вече няма да спорите дали ще е загуба или не, жената ще живее. И аз не я харесвам много-много, но все пак това е човешки живот и се радвам, че ще се оправи.