PDA

View Full Version : Моля за съвет, имам проблеми с 1 момче.



shadow2323
07-09-2010, 09:47
Здравейте,
Аз сам на 13години карам 14-тата имам проблеми с 1 момче от моя клас то е доста по силно и едро от мен (предимно сланина) от 5 клас се се налага и нали аз го слушах но в последно време ме кара да правя неща които не искам и се удря и закача постоядно и единственото решение е бой.Но до сега аз никога не сам се бил и не знам какво да правя пак и тои е по едър от мен.Другите опасения са ми че ще наъска сички от моя клас като почнем даскало да не ми говорят или нешо друго.Аз мисля да започна така блъскам го юмрук в диафрамата да му изкарам въздуха и бързи юмруци в лицето сабарям го сядам върху него и бои в лицето докато не му счупя нослето.(няма да кажа от кои град сам) (благодаря предварително за съветите този сайт изключително много помага)

krizko
07-09-2010, 09:51
Здравейте,
Аз сам на 13години карам 14-тата имам проблеми с 1 момче от моя клас то е доста по силно и едро от мен (предимно сланина) от 5 клас се се налага и нали аз го слушах но в последно време ме кара да правя неща които не искам и се удря и закача постоядно и единственото решение е бой.Но до сега аз никога не сам се бил и не знам какво да правя пак и тои е по едър от мен.Другите опасения са ми че ще наъска сички от моя клас като почнем даскало да не ми говорят или нешо друго.Аз мисля да започна така блъскам го юмрук в диафрамата да му изкарам въздуха и бързи юмруци в лицето сабарям го сядам върху него и бои в лицето докато не му счупя нослето.(няма да кажа от кои град сам) (благодаря предварително за съветите този сайт изключително много помага)

Аз ти предлагам да спреш да гледаш кечовете по би-ти-ви комеди, а? Недей се филмира толкова. Това е форум, а ти си в раздел "Училище и приятели", не в раздел "Бойни изкуства".

П.С. Без туй казваш, че те удря - удари го и ти, да не си му длъжник. Какво губиш, и без туй те бие? 8-)

TenderRebel
07-09-2010, 10:11
Така ...нали знаеш че за бой в училище се наказва с преместване? Още сте малки за да се биете ... а този ,който те тормози явно няма никакъв акъл в главата и просто се опитва да се прави на НАЙ-големия... Не можеш ли да го игнорираш... просто да не му обръщаш внимание? На тази възраст не е нормално да приемата нещата толкова сериозно и толкова навътре ... :)

shadow2323
07-09-2010, 10:12
Мн си прав очаквам още предложения а има ли раздел бойни изкуства драснах тук защотото е свързан осе пак с учелище.Как да не приемам нещата навътре като ме изнервя много решил сам да се млатя с него фр ми каза като искаш сбий се които бии бии после ща остаи поне намира.

TenderRebel
07-09-2010, 10:23
:D Щом искаш да се "млатиш" с него,"млати" се ... Не ми се вярва с това да промениш нещо . Гледай само накрая да не вземе още повече да те тормози. :)


ПП. Моля те , пиши малко по-грамотно! :)

Ryapoff
07-09-2010, 10:29
Абе ти приятели нямаш ли? Събирате се няколко човека, смилате го(по-добре някой от вас да знае къде да удряте, че да не остават външни белези), да не може един час да стане, после тактично се навеждаш до него и му казваш "Това е предупреждение.", повече гък няма да ти каже и ще станеш популярен.

ibojilow
07-09-2010, 10:33
Така ...нали знаеш че за бой в училище се наказва с преместване? Още сте малки за да се биете ... а този ,който те тормози явно няма никакъв акъл в главата и просто се опитва да се прави на НАЙ-големия... Не можеш ли да го игнорираш... просто да не му обръщаш внимание? На тази възраст не е нормално да приемата нещата толкова сериозно и толкова навътре ... :)
Нищо няма да му направят, едно предупреждение и ще си продължи..
Ryapoff начина ти е супер жалък.. Всички биячи в групата са пълни бозари :razz: После ще ги хване един по един и няма да им дава предупреждения!
Моя съвет е да му скачаш на муцуната .. Колкото и да нямаш опит просто се нервирай много и удряй където хванеш, корем, глава.. Малко си се филмирал с поста ти къде ще го удариш, защото в боя не знаеш какво ще стане, но все пак не мога да ти обясня.. Ето ти тука има някакви уроци ако ти свършат работа, но най-добре отиди се запиши на нещо бойно, като от сега ти казвам, че БОКСА не става за бой на улицата. Запиши се САМБО, Кик-Бокс, Муай Тай.. а-у .. http://www.mma-bulgaria.com/videos/index/7

Това е от мен..

elito0o0o0
07-09-2010, 10:45
Много телевизия гледаш. ;)
Излез малко, подишай чист въздух... отиди в парка....
Може пък ако си по-слабичък да тренираш с гирички.. запиши се примерно на карате и с отбраната няма да имаш проблеми... ;) Само ако той тръгва да те бие.. тогава можеш да му отвърнеш, защото все пак.. не можеш да му бъдеш боксова круша... :?

ПП: "Аз мисля да започна така блъскам го юмрук в диафрамата да му изкарам въздуха" - Я по-добре недей, че така може и да умре. ;) Това не е шега работа.. ;)

ПП2: Излезте от филма и спрете да се държите като деца... не знам кой идиот ви е възпитал така.. :? .. Направо вече се чудя дали имате хора или животни за родители, само че дори едно животно би ви възпитало по-добре.

ibojilow
07-09-2010, 10:58
^ Ели, миличка всеки си има своя гледна точка на нещата :)
Иначе каратето не е спорта който му трябва на него.. Това е моето мнение..

Ryapoff
07-09-2010, 11:05
Иначе каратето не е спорта който му трябва на него.. Това е моето мнение..
И фитнес, със сигурност. Аз си тренирам от 6 години, та не го правя по този начин. Всъщност, не ми е нужно да се бия в училище. Има други начини да го спечеш. Но като за левак това е начина, ще е жалък, но няма да го тормозят - веднъж като види, че оня не е безсмъртен, нема да го е страх от него.

ibojilow
07-09-2010, 11:08
^ Това се опитвам да кажа, когато набие тоя всички ще гледат на него по друг начин просто .. А проблеми с въпросния пигача няма да има .

krizko
07-09-2010, 11:23
Идеята ми е само да се защитава. Ако те удари пръв - отвърни му. Да не е Господ та да се прави на много мощен? Много добре знам какво е - като бях малък (на твоите години) бях слаб телесно и мен ме тормозеха така. Почнах да ходя на фитнес, бокс, отраках се и съвсем безцеремонно пребих двама, които ме дразнеха. Тогава осъзнах, че не това е начина. Сега гледат на мен като на "лошото момче". Винаги аз съм черната офца. Тъй, че го удари само когато той те удари. Пак ти повтарям - не това е начина, но всеки има различни нерви.

ibojilow
07-09-2010, 11:27
"Уважение всекиму - страх никому !!!"

shadow2323
07-09-2010, 17:01
Идеята ми е само да се защитава. Ако те удари пръв - отвърни му. Да не е Господ та да се прави на много мощен? Много добре знам какво е - като бях малък (на твоите години) бях слаб телесно и мен ме тормозеха така. Почнах да ходя на фитнес, бокс, отраках се и съвсем безцеремонно пребих двама, които ме дразнеха. Тогава осъзнах, че не това е начина. Сега гледат на мен като на "лошото момче". Винаги аз съм черната офца. Тъй, че го удари само когато той те удари. Пак ти повтарям - не това е начина, но всеки има различни нерви.
Ти най добре разбираш моята болка унижава ме постоядно мисли се за господ но и аз ще направя като теб ще ходя на фитнес като му изгърмя два и му стоша носа да си знае урока.А за онзи потребител ко се обадя на наи добрия ми фр ще дофтасат 20 човека дед секи закорвял и се фитнес тренирал но аз сам треа го победя шото в дск ще рече аа ти с хора моиш а сам не моиш.. сам е раотата .. ми как ще събера коража :Д

ibojilow
07-09-2010, 17:42
Един мой приятел треньора му по бокс му беше казал " Фитнеса не тренира брадата " това не знам дали ще можеш да го схванеш.. Няма значение колко си набит и голям, ако не можеш да се контролираш :? По-добре ходи на Kick - Box или Muay Thai, а не на Бокс, защото пак казвам, че бокса е красива игра, затова няма ритници и има куп правила.. Ще те научат да се криеш зад ръкавици дето са ти колкото главата ти и после като те хванат на улицата няма да можеш да се пазиш.. Самбото също е хубаво за улицата, а фитнеса просто за да имаш сили като му вкараш една да го насереш..
Но все пак трябва да знаеш как да удариш, а не като някоя вятърна мелница, като едни пичове се сбиха на НДК и не могат да се уцелят 5 минути, всички направо се насраха от смях.. 8-)

shadow2323
07-09-2010, 19:06
Хах аз искам да тренирам муаи таи да се бия като откачен ми нямам възможността моя град е малак и имаме само карате :razz:

Ryapoff
07-09-2010, 19:08
Хах аз искам да тренирам муаи таи да се бия като откачен ми нямам възможността моя град е малак и имаме само карате :razz:
Абе ти не можеш да станеш по първи петли, да тичаш към някоя горичка и там да лешпериш дървото?!?

DvJBanko
07-09-2010, 19:20
Пич фащаш го изван даскало вземаш един камак в юмрука стискаш и удряш. Пада и така да видим после дали ще ти са напраи. ;)

ibojilow
07-09-2010, 19:23
Да и като хване тоя камАк и като го удари и като го утрепа ти ли ще носиш отговорност, филмарчо малък?

shadow2323
07-13-2010, 01:40
благодаря на всички за съветите ;)

Ape
07-13-2010, 05:43
Абе ти приятели нямаш ли? Събирате се няколко човека, смилате го(по-добре някой от вас да знае къде да удряте, че да не остават външни белези), да не може един час да стане, после тактично се навеждаш до него и му казваш "Това е предупреждение.", повече гък няма да ти каже и ще станеш популярен.

А ти мой човек си путк*. Човек като има проблем с друг не вика приятели решава си го сам. Такива като тебе най-много бой ядът щото и няма кой да викнеш ...

А по темата, да найстена спри да гледаш кеч.. Нормално е да се пробваш не си момиче, като паднеш, паднеш ставаш пак и продължаваш,ако биеш браво !

MissEverything
07-13-2010, 06:04
Според мен пък проблемите не се решават чрез бой, кеч, "млатене" и т.н. .. като искаш да се докажеш, доказвай се, гледай само накрая да не си ти набития ...отново :)

dPa3HuTeJl
07-13-2010, 07:27
Така ...нали знаеш че за бой в училище се наказва с преместване? Още сте малки за да се биете ... а този ,който те тормози явно няма никакъв акъл в главата и просто се опитва да се прави на НАЙ-големия... Не можеш ли да го игнорираш... просто да не му обръщаш внимание? На тази възраст не е нормално да приемата нещата толкова сериозно и толкова навътре ... :) :lol: Как очакваш да не му обръща внимание? Представи си някой да те млати отзад със шамари и ритници и ти само "не ти обръщам внимание ! " 8-) В такива случай е най-добре да го спукаш от бой,иначе нема те остави ..

MissEverything
07-13-2010, 07:40
:lol: Как очакваш да не му обръща внимание? Представи си някой да те млати отзад със шамари и ритници и ти само "не ти обръщам внимание ! " 8-) В такива случай е най-добре да го спукаш от бой,иначе нема те остави ..

Колкото повече внимание обръщаш на някой глупак и му се връзваш, толкова повече ти се качва на главата ... Според мен безразличието е по-гадното наказание, ама вие момчетата нали трябва да докажете мъжествеността с винаги ... :?

EsteticLoff
07-14-2010, 11:17
Колкото повече внимание обръщаш на някой глупак и му се връзваш, толкова повече ти се качва на главата ... Според мен безразличието е по-гадното наказание, ама вие момчетата нали трябва да докажете мъжествеността с винаги ... :?

Напълно съм съгласна. :wink:

L0ST
07-14-2010, 11:45
Как с камък бре... :? Наиш ликви проблеми ще си навлечете..

Както споменаха, най-добре да си с някой дето знае как да удря, че да не оставя видими следи... Тва дето мислиш да му изкарваш въздуха... забрави да успееш да го направиш, още повече акто не си тренирал никво бойно изкуство.

Момиченцата си нямат мн мн на идея за какво става дума - смятам, че пвоечето то вас не са млатени и тормозени всеки ден от идиоти, а дори и някой да тръгне да ви удря, ще се намеринякое свястно момче, че да го спука от бой тоя дето ви удря..така че..

Такива идиоти само от бой разбират - кофти, но истина. Хубавото е обаче, че повечето не могат наиситна да се бият, при някой е достатъчно само като те ударят да се извъртиш, да ги хванеш и в стената и да им кажеш, че следващия път ще ги спукаш от бой, при други трябва и някой друг ритник или удар, но голяма част от тях са такава стока - много силни са срещу слабите, но видят, ли че не би им се дал лесно се отказват и даже ти стават "приятели" :? .. Загубена работа, хубаво е да имаш и компания, която ако се наложи да може да те защити..

Ааа и още нещо - ако си някво хлапенце, което никога не е правило никва тренировка - дори и домашна и нямаш никаква сила, нямаш шанс да го набиеш, по простата причина, че дории той да не е силен е по-голям от теб ;), така че внимавай ти да не с набития най-накрая

Stellsy
07-14-2010, 12:56
Сега си ваканция. Запиши се на Самбо, Джудо, Карате каквото има в твоя град и като започнете училище нищо не му казвай на това момче, игнорирай го .. ако започне да те удря му връщаш .. все нещо ще си научил :D ако толкова искаш да се биеш.. аз не мисля че това е решението, но ти си преценяваш ;)

GossipGirl89
07-14-2010, 13:16
Това да вика компания пък е най-тъпоко :lol: Преди години като бяхме по-малки и имахме в компанията един дрисльо 30 килограмов с напикани гащи, дето обаче познаваше доста боксьорчета, борци и т.н. Та той постоянно ходеше и се отваряше на някой и като тръгнеха да го млатят веднага звънкаше на тайфата и ходеха да се бият заради него, а той се покриваше някъде като най-гобемия мишок... След като отмине всичко идва и всички почваха да го питат за кво не е останал, а е избягал и той все се оправдаваше с "Имах работа братле звъннаха ми смешно да отида" :D Много ми беше смешен... Така че по-добре сам да си разрешиш проблемите, а не после да те позиграват всички, че без приятели не можеш...

Като цяло не смятам, че в боя е решението, но ако толкова много искаш подкрепям мнението на Stellsy. Сега си ваканция . запиши се за през лятото на някакви курсове и до есента все ще си понаучил нещичко :) И естествено не тръгвай ти първи, а изчакай той да ти посегне

pentxayc
07-14-2010, 13:58
стола в главата

fenche22
07-14-2010, 16:04
Значи единственото което мога да те съветвам е да НЕ се биеш в училище. Ако толкова много смяташ че няма друг начин да се оправят нещата между вас освен с физическо насилие и си сигурен че така трябва да постъпиш, щом ще го млатиш и ще го предупреждаваш да не ти се бърка повече и т.н. да не бъде в училище!
Второ, спри с тея историики взети от кеча.Щом си на 14 значи би трябвало да се наясно че тези неща които ги показват там, използваш ли ги, освен да си създадеш проблеми друго няма да постигнеш.
То като се спречкате, до колкото са ми казвали тогава усещаш къде да удряш, демек от самосебе си идва. 8)