PDA

View Full Version : малко проблемче хелп



supernaturalgirl
07-09-2010, 10:17
предварително се извинявам ако има подобни теми но съм още новак и не ме бива много в тия работи :-D така по същество проблемът ми е че съм малко висока и ми е неловко!!!
Да се опиша аз съм 1,73 и ми се подиграват. Неловко ми е като застана до някой по-нисък, това ме смущава много. Ако може да ми дадете съвет какво да направя че да изглеждам малко по-ниска. Примерно какви дрехи биха ме "смалили" и тем подобни. Ако има някой с подобен проблем моля да пише. Благодаря предварително. :-) :-)

ibojilow
07-09-2010, 10:41
Охх миличка тия около теб явно са 12 годишни глупаци .. Какво като си висока? Много хора харесват високите момичета, не трябва да те е срам от това! Пък за дрехите не вярвам, че има такива.. Ако беше мъж щях да ти кажа, че вдигането на щанги забавя растежа .. Абе да не ти пука, като някой ти каже нещо му кажи, че просто е недоносен и затова е толкова малък в сравнение с теб! :-D

LipSy
07-09-2010, 19:22
Абе въобще не се притесвявай! В днешно време всеки иска да е към 1-60-1,70. Да ти кажа ли защо ти се подиграват?! Ами отговора е много лесен: Тея твоите приятели пък са сигурно 1,50 и затова се изяждат! Просто недей да носиш високи обувки...и така! :)

elizabethg
07-09-2010, 19:35
Абе момиче...ти си късметлийка!На колко си години,че негодуваш за височината си?Просто не знаеш какъв късмет е да си висока!Изобщо не обръщай внимание на злобните подмятания на околните.Така говорят,защото ти завиждат.Изобщо недей да си втълпяваш,че трябва да си по-ниска!Човек не може да върви срещу природата си.Момчетата харесват високи и стройни момичета :) Пак ти казвам КЪСМЕТЛИЙКА СИ! :P

Vasoto129
07-10-2010, 15:24
:razz: :razz: :razz: :razz: Момиче супер си си,аз съм 206 и...кво да ти кажа :D :D :D

Paramour
07-10-2010, 16:12
И аз съм толкова, и аз съм момиче, само че аз се кефя [sun] :grin: :grin:

п.п. и на мен ми казват от време на време, че съм твърде висока и има разни подмятания, ама знайш ли от кой идват? От едно момиче дето е 1,50! И то го прави щото завижда. Хич да не ти пука! :)

mincheto
07-10-2010, 17:37
Да НЕ ти пука от чуждото мнение.Който те хареса,ще те хареса,заради това,което си ,а не дали си miss свят.

tnp123
07-10-2010, 21:06
1.7? добре, добре....а ако беше 2 метра сигурно щеше да се хвърлиш директно от прозореца? А кой клас си впрочем?

Иначе, нямам нищо против високите момичета. Е то и аз съм висок и може би заради това... Но определено ако е ниско момче с високо момиче ще е кофти. :?

blo0dangel
07-13-2010, 11:38
няма за какво да се притесняваш.. и аз съм толкова висока и доста често се чувствам ниска като съм с някои приятели.. и въобще не се чувствам некомфортно като съм с някоя по нисичка фр :) :)

m0nichka98
08-29-2010, 11:49
Аз също съм 1,73 и наистина е малко кофти, защото всичките ми приятелки са по-ниски (с едно изключение, но тя е и по голяма).Гадно е защото имам приякор ''щъркела'' заради височината ми :-D
А между другото на колко си ??

0409
08-29-2010, 12:29
Ти не си висока - те са ниски :wink:

dreamerrr
08-29-2010, 13:51
еее от кво се притесняш няма нищо лошо да си висок колкото манекенка :-P и аз имам една такава приятелка дето е по-висока от всички ама да не ти пука 8) аз пък съм ниска ама ся ... шанс :D

joanittka
08-31-2010, 12:12
искаш да си по-ниска ? но защо като пораснеш (не на височина, на години ), ще видиш колко е хубаво да си висок ,..... аз толкова искам да съм висока. аз съм 7 клас, а съм 1,51см. На мен би трябвало да ми се смеят ! :-o :-o

P
08-31-2010, 12:14
предварително се извинявам ако има подобни теми но съм още новак и не ме бива много в тия работи :-D така по същество проблемът ми е че съм малко висока и ми е неловко!!!
Да се опиша аз съм 1,73 и ми се подиграват. Неловко ми е като застана до някой по-нисък, това ме смущава много. Ако може да ми дадете съвет какво да направя че да изглеждам малко по-ниска. Примерно какви дрехи биха ме "смалили" и тем подобни. Ако има някой с подобен проблем моля да пише. Благодаря предварително. :-) :-)

Нямам подобен проблем,но ще ти кажа ,как да превърнеш проблема си в плюс за теб.
Тръгни да спортуваш.Комбинирай плуване с фитнес и ти гарантирам ,че до 1 година ще ти изглеждат смешни лапещаците до теб.По-скоро на тях ще им е неудобно да стоят до теб !

djigitoriq
08-31-2010, 12:26
Недей да се срамуваш, защото това е нормало.
Сигорно някой от родителите ти е висок.
А относно за подигравките, не им обръщай внимание.

a1a2b3v
08-31-2010, 12:55
Кефи се бе мила, нищо лошо няма в това да си висока, мисля че те го правят, защото се комплексират понеже не са достатъчно високи :wink: ( Ако става въпрос, за момчетата.) А ако това ти го казват и момичетата, знай, че е от завист! :-)

vilito9613
09-02-2010, 20:24
мила да знаеш , че аз същу съм висока , за това недеи да се притесняваш и който и да ти се подиграва ти въобщти ни го слушаи не ти имаш проблем че си висока , а че той е нисък .

Aysunxd
06-29-2011, 12:50
Според мен въобще нямаш проблем..по-добре е да си висока отколкото ниска :P а хората , които се подиграват просто ти завиждат..Аз съм 1,67 някъде,по години съм колкото тебе даже ще сме в 1 даскало :-P и на мен също ми викат ,че съм много висока , а аз просто им казвам "какво да направя като вие сте ниски"..направи същото и хич да не ти пука за околните ..:)

4o4ina
06-29-2011, 18:21
Охх миличка тия около теб явно са 12 годишни глупаци .. Какво като си висока? Много хора харесват високите момичета, не трябва да те е срам от това!

Decu
06-29-2011, 18:25
мила да знаеш , че аз същу съм висока , за това недеи да се притесняваш и който и да ти се подиграва ти въобщти ни го слушаи не ти имаш проблем че си висока , а че той е нисък .

олеле...

ArrowsOfDeath
06-29-2011, 19:57
Актуална тема.