PDA

View Full Version : Търся си работа за през лятната.



kotetyyyy
07-09-2010, 11:37
Може да има подобни теми, но спешно искам да си намеря работа. Аз съм на 13 и си търся работа за през лятната ваканция :D Обаче съм малка и е трудно да си намеря. Ако може да ми помогнете. Трябват ми примери какво мога да работя на тези години. Благодаря предварително :-)

ibojilow
07-09-2010, 11:44
Оха, аз съм на 16 почти и не мога да си намера, а ти си доста малка .. Виж там от където си в квартала ти има едни такива дето разнасят някакви рекламни фишове .. Майка ти отива и се записва да работи и ти ги носиш, тя взима парите и ти ги дава.. Средно се взима по 600 лева на месец, но пак е трудно ..

danchobg
07-13-2010, 11:07
8) cool

Paramour
07-13-2010, 12:26
Ами трябват ти връзки... ако ваще познават някой, който държи заведение примерно, може да се пробваш като сервитжорка. Една приятелка ся като фризьорка работи, ама пак връзки трябват...

pe6oSribata
07-13-2010, 12:35
На 13 години работа ше търси...Играй,спи лудуваи за тва ти е дадена лятната ваканция + тва цял живот ше работиш,не се притеснявай.Но по добре си изживеи децките години :smt026

Giggle
07-13-2010, 14:22
Няяма начин мацкаа, много си малка :)

ameli
07-13-2010, 14:36
на 13 нямаш нииииииикакъв шанс. аз за мене си не мога да намеря, че за 13 ще стане :-D

tnp123
07-13-2010, 18:00
Ами трябват ти връзки... ако ваще познават някой, който държи заведение примерно, може да се пробваш като сервитжорка. Една приятелка ся като фризьорка работи, ама пак връзки трябват...

Ти би ли искала 13-годишно момиче да те подстригва? Съмнявам се...
Да не говорим че фризьорките имат там сертификати, минали са обучение и прочие. За сервитьорка...ми малка е. А и това ще против закона.


Трудно е да се намери работа за теб, нали виждаш че за 16-годишни няма, пък камо ли за тебе...


Това за бележките, ама НИКАК не ми се вярва. 600 лева за няколко хиляди бележки? Ми ако е така, то досега цяла България да е излязла на улиците!

Виж намери си някое богато гадженце, и той ще те финансира!*


*Не нося отговорност за това, просто сега ми хрумна. :D :D

Paramour
07-13-2010, 21:08
Ами трябват ти връзки... ако ваще познават някой, който държи заведение примерно, може да се пробваш като сервитжорка. Една приятелка ся като фризьорка работи, ама пак връзки трябват...

Ти би ли искала 13-годишно момиче да те подстригва? Съмнявам се...
Да не говорим че фризьорките имат там сертификати, минали са обучение и прочие. За сервитьорка...ми малка е. А и това ще против закона.


Трудно е да се намери работа за теб, нали виждаш че за 16-годишни няма, пък камо ли за тебе...


Това за бележките, ама НИКАК не ми се вярва. 600 лева за няколко хиляди бележки? Ми ако е така, то досега цяла България да е излязла на улиците!

Виж намери си някое богато гадженце, и той ще те финансира!*


*Не нося отговорност за това, просто сега ми хрумна. :D :D

Оф ми тва момиче, дето подстригва си минава през курс, смсл там фризьорката уж я учи. Ама тя прави това, което е правила всеки ден от 5-6ти клас насам- да изправя коси. Тя си е научена просто. 8-) 8-)
Ами тва с "бележките" както ти го наричаш... всеки ден като ти дават по 14+лева и ти си ги сметни. И тва е само за раздаване по пощите. За висене по центъра дават по повече, някъде към 20тина лева май.. ама искат 18+ мрасниците ;д..
Иии така де, по темата: Много трудно ще си намериш работа НО! ако имаш познати, както казах и преди това, който държат заведение или някакъв собствен бизнес (офис, фризьорски салон, магазин) може и да ти намерят някаква работа.
Така... ами успех! :)

mlakniwe
07-13-2010, 21:11
И аз искам работа във Варна, Септемри ставам на 17 :-o

snakelx
07-14-2010, 20:55
Aз блъскам на един обект , тухли,цимент, а-у.На 16 съм.
Якото е , че не плащам за фитнес :lol:

teenems
07-16-2010, 11:48
1. за къде толкова бързаш ? докрая на живота си ще работиш.
2. за почти ,ама почти нищо не биха те взели.само за рекламни листовки биха ,но пак не съм много сигурна .

plamsy
07-16-2010, 14:37
hey az sa6to sam na 13 i rabotq...prodavam sladoled ,no naistina trqbva da ima6 vrazki :smt023 ina4e ne stava

nyxu
07-16-2010, 15:42
На 13 години работа ше търси...Играй,спи лудуваи за тва ти е дадена лятната ваканция + тва цял живот ше работиш,не се притеснявай.Но по добре си изживеи децките години :smt026

;)