PDA

View Full Version : Грубо държание



milenka94
07-09-2010, 12:10
От известно време приятеля ми се държи много грубо с мен.. все едно не му пука.. ходим от 4 месеца и половина и това ми се случва за първи път. Не му пука къде ходя.. дали ще съм с него. Говорих с него каза, че със всички се държи така. Мен това не ме топли. Вече не знам какво да правя. Моля помощ :(

wukktoruQ
07-09-2010, 12:13
Зарежи го...ясно е,че вече не се интересува от теб...Щом е казал,че с всички се държи така,значи вече и ти си една от всичките и не си нищо по-специално за него.

mincheto
07-09-2010, 12:18
Като тебе това не ''те топли'' за какво си с него?Поне можеше да го питаш,какво му е ,защо се е затворил в себе си итн....МОЖЕ да си го наранила с нещо,нали за това сте гаджета,трябва да сте едно цяло.
За Бога....на негово място и аз щях да те отеба...
:x

milenka94
07-09-2010, 12:18
Има един проблем.. той не е от поредните. Прекалено много се привързах за това време, опознали сме се достатъчно .. мисля че е от малкото свестни момчета и не знам какво да правя. Искам да сме заедно. Става ми супер гадно, когато се държи така с мен. Той е първата ми истинска любов и не искам да се разделяме... :cry: :cry:

milenka94
07-09-2010, 12:20
Като тебе това не ''те топли'' за какво си с него?Поне можеше да го питаш,какво му е ,защо се е затворил в себе си итн....МОЖЕ да си го наранила с нещо,нали за това сте гаджета,трябва да сте едно цяло.
За Бога....на негово място и аз щях да те отеба...
:x


Не иска да ми каже.. повтаря,че нищо му няма и ми казва да се успокоя.. А в същото време се държи с мен като с уличница.

mincheto
07-09-2010, 12:23
3начи това е ''небезболезнения'' начин да те зареже.Късай ти първа,иначе ще боли повече.

mechtaq_za_teb
07-09-2010, 12:32
Като тебе това не ''те топли'' за какво си с него?Поне можеше да го питаш,какво му е ,защо се е затворил в себе си итн....МОЖЕ да си го наранила с нещо,нали за това сте гаджета,трябва да сте едно цяло.
За Бога....на негово място и аз щях да те отеба...
:x


Не иска да ми каже.. повтаря,че нищо му няма и ми казва да се успокоя.. А в същото време се държи с мен като с уличница.Зарежи го. Съмнявам се да ти е приятно някой да те третира по този начин.
И още нещо:търпейки го още дълго време, има 2 варианта. или ще те зареже първи, или ще се държи още по-зле с теб.

soul1199
07-09-2010, 12:34
или има друга или нещо не е на кеф

ivcheto0o
07-09-2010, 14:12
Като отговора му не те топли,настоявай,все пак не може да се държи така без обяснение.

GossipGirl89
07-09-2010, 14:16
Ми опитай за последен път по-настоятелно да говориш с него и ако пак каже, че няма нищо го зарежи. Кажи му, че няма да търпиш подобно държание без дори да си му дала повод, а той обеснение

mynichka
07-09-2010, 16:28
Разговор ама не само да го питаш защо се държи така, а защо СЕГА се държи така .. изяснете се

Vasoto129
07-09-2010, 16:35
Приключи всичко,най-вероятно си му омръзнала и не си заслужава,да се измъчваш. :) :)

milenka94
07-09-2010, 19:18
Така.. мерси за отговорите.. и като верен съфорумник пристигам да ви разказвам :D

Значи днес пак поговорих с него. Каза, че не съм виновна и че се извинява. Днес не се държа така не знам до кога? Обясни ми, че има проблеми у тях.. няма да коментирам какви. И тъй като сме от Варна той иска да ходи на някъкъв мач в София и нямало да го има 1 седмица. И това го притеснявало. Нямало да се виждаме.


Много ви благодаря за съветите и за това, че не срещнах почти нито едно мнение в което някой да ме критикува. Благодаря ви много :-)

TheBobqk
07-09-2010, 19:48
Така.. мерси за отговорите.. и като верен съфорумник пристигам да ви разказвам :D

Значи днес пак поговорих с него. Каза, че не съм виновна и че се извинява. Днес не се държа така не знам до кога? Обясни ми, че има проблеми у тях.. няма да коментирам какви. И тъй като сме от Варна той иска да ходи на някъкъв мач в София и нямало да го има 1 седмица. И това го притеснявало. Нямало да се виждаме.


Много ви благодаря за съветите и за това, че не срещнах почти нито едно мнение в което някой да ме критикува. Благодаря ви много :-)

А на мен това ми се струва като оправдание. Бтв все някога ще се разделите ;]]

VinDiesel
07-09-2010, 22:23
Момчето може да има семейни проблеми,щом така се държи с всички нещо в родата куца.Питай го,помогни му,ти трябва да си му почти най-близкия с който да сподели и да го подкрепяш...

Milen0v
07-10-2010, 00:01
и краят е щастлив...
само дето рева до сега

amk933
07-10-2010, 08:36
Така.. мерси за отговорите.. и като верен съфорумник пристигам да ви разказвам :D

Значи днес пак поговорих с него. Каза, че не съм виновна и че се извинява. Днес не се държа така не знам до кога? Обясни ми, че има проблеми у тях.. няма да коментирам какви. И тъй като сме от Варна той иска да ходи на някъкъв мач в София и нямало да го има 1 седмица. И това го притеснявало. Нямало да се виждаме.


Много ви благодаря за съветите и за това, че не срещнах почти нито едно мнение в което някой да ме критикува. Благодаря ви много :-)