PDA

View Full Version : Искам съвет !



gabby1995
07-09-2010, 12:28
Здравейте :) казвам се Гери и моят проблем е че съм влюбена в ром . Всъшност той е първата ми любов и незнам дали да продължа да го обичам или не , защото е от друга раса и моите приятелки не са съгласни с това ! Моля ви даите ми съвет ! :(

radeberger
07-09-2010, 12:32
Не трябва да те интересува мнението на другите.

Все пак ако е от ромите които живеят из разни полу-срутени къщи и ги мързи да работят , е по - добре да не се занимаваш . Но ако живее като нормален човек не мисля , че е кой знае какъв проблем .

soul1199
07-09-2010, 12:33
по-добре недей.....

mechtaq_za_teb
07-09-2010, 12:33
Не е от друга раса. И все пак... :? :? :?

mincheto
07-09-2010, 12:35
Здрасти Гери.
Ако слушаш размума си -а именно,приятелки ,родителско тяло итн,не трябва да си с него,по-простата причина,че е ром.Но има роми и роми.
Както има българи и българи.Има роми много по-човеци с главно Ч от българите.Например на едното ми село имам приятели роми,и мога да ти кажа,че въпреки ,че са роми,те са ми много по-добри приятели от почти всички българи. Ако слушаш сърцето си,ще си с него какъвто и да е той.Се пак любовта е по-силна от цялата сила на света.Ако мислиш,че той заслужава усилията ти,послушай сърцето си.Но все пак внимавай,мъж е,а на тях неможе да се има 100% доверие.Те са си женкари и винаги ще флиртуват,ако не друго.Любовта не трябва да зависи от хорските мнение итн.
Успех.
:)

barbi7a
07-09-2010, 12:54
Здравей Гери... както са казали по горе има роми и роми, много зависи какъв е, но щом си се влюбила в него значи има за какво. Също така зависи и от колко време сте заедно и какво ти дава... В смисъл, че ако постоянно сте заедно можеш да споделиш всичко с него да говориш с него за всичко... Абе обобщено, ако той ти дава всичко, от което имаш нужда и всичко, което твоите приятели ти дават... Защо да не си с него? Какво като не те подкрепят той нали ти дава всичко, от което имаш нужда, а и щом не те подкрепят, а те изоставят в първия удобен момент какви приятели са ти? Но все пак ти си знаеш дали може да разчиташ на него и дали си струва да зарежеш всичко заради него. :)

ivcheto0o
07-09-2010, 14:10
Определено има хора и хора,ако е българин не е гаранция че ще е по-свестен.Трябва да решиш кое е по-добре да послушаш сърцето или разума.

plamkata91
07-09-2010, 22:15
Не че съм расист, но една огромна част от ромите са мръсно, гадно племе! Тук, там се среща някой нормален, който не е чист ром, а един от родителите му е от друга раса. Свестен чист ром НЯМА! Това му е вродено в кръвта да е помяр. Познавам момиче, което е бременно от ром - добро е момчето, определено, но е такъв мързел и безотговорен, че жал ме лови. Жена му бременна работи 2ри спонтанен аборт прави от това, той си вее таш*ци наляво, надясно и това си му е. Не се занимавай! :?

darkPaladin
07-09-2010, 23:52
надявам се знаете че ром и циганин не е едно и също

познаваш го добре ако си прави циганските манталитети недей

ако е свестен с нормално държание не виждам пречка

но няма да ти е лесно направиш ли крачката бъди готова да понесеш доста изпитания

Milen0v
07-09-2010, 23:55
ако е свестен дръж на него ..
какво като е ром ?? важното е дали е "човек"

Viksyyy1995
07-10-2010, 00:01
Най-добре ще е да го зарежеш . Не е приятно да имаш първа любов - ром ! :? :? :?

BuzkatA
07-10-2010, 00:03
Ония ден като си разхождах кучето видях една много дебела, грозна и папчасала като тебе с един циганин да се крият в морската градина с един ром да се целуват ... Последвай нейния пример и си разбий главата в някое дърво

mincheto
07-10-2010, 05:20
Ония ден като си разхождах кучето видях една много дебела, грозна и папчасала като тебе с един циганин да се крият в морската градина с един ром да се целуват ... Последвай нейния пример и си разбий главата в някое дърво

BuzkatA,
според теб човекът се определя от цвета на кожата ?
3ащо ли питам,като е ясно..
3начи ти н признаваш нито китайците,нито японци,нито негри и още кви ли не,че са хора?
М?
Отговори ми?
Както казах има роми и роми,както има българи и българи,важно е къв е човека ,а не къв цвят му е кожата.
Аз имам приятели роми,и мога да ти кажа,че са много по- Човеци,от много българи,защото имат добро сърце и душа,които повечето българи вече отдавна го нямаме....

bebe7o
07-10-2010, 07:54
Не че съм расист, но една огромна част от ромите са мръсно, гадно племе! Тук, там се среща някой нормален, който не е чист ром, а един от родителите му е от друга раса. Свестен чист ром НЯМА! Това му е вродено в кръвта да е помяр. Познавам момиче, което е бременно от ром - добро е момчето, определено, но е такъв мързел и безотговорен, че жал ме лови. Жена му бременна работи 2ри спонтанен аборт прави от това, той си вее таш*ци наляво, надясно и това си му е. Не се занимавай! :?

И аз така мисля .. :?

0u7l1n3
07-10-2010, 07:58
Не се занимавай по-добре... отначало всички изглеждат безобидни.

GossipGirl89
07-10-2010, 07:59
Ами те ти го казаха вече - има роми и роми.
Ако мислиш че е свестен и си заслужава - бъди с него, ако не - зарежи го. Но недей да се влияеш от чуждото мнение - направи това, което ти самата искаш

Nakadah
07-10-2010, 08:01
Покани го у вас и му покажи къде седят парите и скъпоценностите...

zority7
07-10-2010, 09:03
По добре го остави ако неискаш да свършиш като онова момиче и момче под влака ако се сещаш,Албена и Цветан мисля ,че се казваха ,не си струва много пречки ще има мейду вас,по добре продължи напред :)

Bellatrix
07-10-2010, 09:13
Не съм расистка и попринцип нямам нямам никакви предубеждения към разните дискриминирани общности. Най-добрите ми приятели са гей и евреин. НО за мен ромите не са хора. Години на ред в гените им се редува мързел, клептомания, мръсотия и простащина. То, че има изключения - има. Шансът да си попаднала на такова обаче е много малък, тъй като точно в този случай изключенията са супер рядки.

ginny
07-10-2010, 09:21
Не трябва да те интересува мнението на другите.

Все пак ако е от ромите които живеят из разни полу-срутени къщи и ги мързи да работят , е по - добре да не се занимаваш . Но ако живее като нормален човек не мисля , че е кой знае какъв проблем .

+! :)

Paramour
07-10-2010, 13:21
Не съм расистка и попринцип нямам нямам никакви предубеждения към разните дискриминирани общности. НО за мен ромите не са хора. Години на ред в гените им се редува мързел, клептомания, мръсотия и простащина. То, че има изключения - има. Шансът да си попаднала на такова обаче е много малък, тъй като точно в този случай изключенията са супер рядки.

Напълно съм съгласна.
Но ако все пак си сигурна, че го обичаш... бъди с него.

п.п. Ама да не стане като онази история с влака.

0u7l1n3
07-10-2010, 13:24
Не съм съгласна да продължават тези чувства от нейна страна, въпреки че не съм аз човека, който го определя. Рисковано е, а тя е момиче. Капиш?

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:55
Обичаи го таккьв каквто е .... ние не избираме кого да обичаме... това е факт :)