PDA

View Full Version : Бихте ли обичали някой заради парите му?



wukktoruQ
07-09-2010, 14:18
Бихте ли Обичали човек заради парите му ? или обичали ли сте някой заради парите?Въобще парите от значение ли са за вас и каква роля изпълняват те във вашата връзка?

GossipGirl89
07-09-2010, 14:27
Не, не бих. Парите не значат нищо, когато няма чувства. Може да имаш всичките милиони на света, но като нямаш човек до себе си, който да те харесва такъв какъвто си, а не такъв, какъвто те правят парите, не струваш нищо. Никога не са ми били критерии за нещо и никога не съм ги търсила в някого. Те са най-малкото нещо, което ме интересува :)

lubomirky
07-09-2010, 14:37
ако съм го закъсал много

ilia_92
07-09-2010, 15:00
Макар и да са важни за мен - бих се комплексирал т.е. НЕ. Ако бях момиче ... е не съм :)

didi0804
07-09-2010, 15:02
Не,не бих.

dAimIk0z
07-09-2010, 15:04
оф една пикла,преди казваше,че страаашно много ме обича,особено когато й купувам дрешки и секви глезотийкиии.Ама не подозираше,че много добре знам,че ме лъжее,защото спеше с няколко от приятелите ми.И така де..толкова гадно я зарязах и унижих,че се премести в друг град :razz: :razz: :razz:

Bixel
07-09-2010, 15:38
естествено

Lexynnka
07-09-2010, 15:59
не, не бих.
Това е едно от последните неща, които гледам в дадено момче

TenderRebel
07-09-2010, 16:17
Не бих ... не смятам че парите са най-важното нещо в живота ,особено що се отнася до любовта :) Но имах позната ,която ходеше с един по-голям "батко" ,заради парите и хубавата му кола... Накрая се оказа влюбена в него ,а той и разби сърцето. Рано или късно всичко се връща :)

SmilezZz
07-09-2010, 16:20
НЕ,НИКОГА не бих направила такова нещо..

mynichka
07-09-2010, 16:22
НЕ ! 8)

soul1199
07-09-2010, 16:24
Бихте ли Обичали човек заради парите му ?

не
или обичали ли сте някой заради парите?

не
Въобще парите от значение ли са за вас и каква роля изпълняват те във вашата връзка? не,нямат значение,има толкова много други неща,който са важни

ilia_92
07-09-2010, 16:35
Гевезани! Не знаете как се живее без пари, само изтъркани фрази! Който казва че парите не са най важното значи няма достатъчно за да си признае!

Събирам по 5 лв благотворителност. Ако сте навити мога да ви дам банкова сметка.

Без лоши чувства моляяяя :) :) :) :) :) !

Vasoto129
07-09-2010, 16:37
Не,те не са най-важното. :wink: :wink:

Lexynnka
07-09-2010, 16:44
Гевезани! Не знаете как се живее без пари, само изтъркани фрази! Който казва че парите не са най важното значи няма достатъчно за да си признае!

Събирам по 5 лв благотворителност. Ако сте навити мога да ви дам банкова сметка.

Без лоши чуства моляяяя :) :) :) :) :) !
поне аз не съм казала че изобщо не са важни, казах просто че не гледам първо това !

VinDiesel
07-09-2010, 16:48
Чувствата не се купуват с пари,това не е нещо ,което има материя..

soul1199
07-09-2010, 17:16
Чувствата не се купуват с пари,това не е нещо ,което има материя..така си е,но някои,не мислят така за съжеление

Lexynnka
07-09-2010, 17:20
Чувствата не се купуват с пари,това не е нещо ,което има материя..така си е,но някои,не мислят така за съжеление всеки, който не мисли така, някога ще разбере, че е точно така (като се влюби истински в човека, а не в парите предполагам).. но ще е късно :)

stelSs21
07-09-2010, 17:34
Аз не мисля, че има някой да обикне друг заради парите му. Може да е с него заради тях, но да го обича...не вярвам.

Lexynnka
07-09-2010, 17:43
^ може да обикне самите пари :lol:

dAimIk0z
07-09-2010, 17:51
Гевезани! Не знаете как се живее без пари, само изтъркани фрази! Който казва че парите не са най важното значи няма достатъчно за да си признае!

напъълно подкрепям

mArMaLaDkA
07-09-2010, 17:55
Темата не е "важни ли са парите", а дали бихте обичали някой само и единствено, заради тях. :-o

bebe7o
07-09-2010, 18:02
Няма шанс.

gia_sena_mono
07-09-2010, 18:15
Парите не биха ме накарали да заобичам някого. Знам, че парите са всичко. Да, всичко са. Да изляза - пари, да ям - пари, да уча - пари, когато съм болна - пари, да ви напиша ей този коментар - пари (нет-а не е безплатен) и т.н.
И все пак парите не биха ме накарали да имам към някого по-силни или по-слаби чувства.

tItEufFf
07-09-2010, 18:22
Една моя приятелка се влюби ( или си мислеше, че е много влюбена ) в един мъж, на възрастта на баща й. Сега тя разбира, че просто е била заслепена от всичките скъпи подаръци, хотели и т.н.

zority7
07-09-2010, 18:29
Парите не значат нищо, когато няма чувства. Може да имаш всичките милиони на света, но като нямаш човек до себе си, който да те харесва такъв какъвто си, а не такъв, какъвто те правят парите, не струваш нищо. Никога не са ми били критерии за нещо и никога не съм ги търсила в някого. Те са най-малкото нещо, което ме интересува

+1

tuzaro
07-09-2010, 19:15
ше я обичам в един друг смисъл на думата, а тя ще си плаща 8)

partychild
07-09-2010, 20:14
Не, не бих. Парите не значат нищо, когато няма чувства. Може да имаш всичките милиони на света, но като нямаш човек до себе си, който да те харесва такъв какъвто си, а не такъв, какъвто те правят парите, не струваш нищо. Никога не са ми били критерии за нещо и никога не съм ги търсила в някого. Те са най-малкото нещо, което ме интересува :) Напълно съгласна съм !

justonegirlwithonehope
07-09-2010, 20:21
Парите са нищо за мен.Вярно е, че с пари е по-леко, но това е нещо материално, днес го има, утре не.Никога не бих обичала някого заради парите му.Това е възможно най-глупавото нещо.Не бих си позволила и да го помисля.Ако съм с някого, то ще е защото го обичам и защото знам, че този човек е за мен, а не защото има пари и може да ми предостави всичко.Окей може да ми даде каквото поиска, а любов ? Къде остава любовта ? Или тя се крие някъде на заден план.Наречете ме глупава и наивна, но за мен любовта между двама души означава много повече и СТРУВА много повече от парите. :)

Nakadah
07-09-2010, 20:26
Всички казвате "не", ама всички знаеме че е "да"

Luscious_Heart
07-09-2010, 20:28
Не. :)

Josefinne
07-09-2010, 20:30
Не, разбира се! Бих обичала парите му :lol:
Майтап. Не че не ми се е отваряла възможност - веднъж едно хубаво, богато и на моята възраст момче ( в смисъл 2-3 години по-голям от мен) ме беше харесал. Обикаляше ме супер много време. И аз исках да го харесам, даже не заради парите му , просто беше все едно съм си го пожелала от някъде. Ама не стана. Трябва да си има химия в една връзка за мен. А във формулата няма пари. Поне при мен. :oops:

babity
07-09-2010, 20:32
Всички казвате "не", ама всички знаеме че е "да"

Мхм. Това е един от най - важните критерии, които смятам, че бъдещия ми съпруг трябва да покрива. Докато се офлянквам още с гаджета насам-натам не ме интересува какви са му доходите, но опре ли до сериозно ще искам бъдещите ми деца да са добре подсигурени.

Добре, че в тоя форум са се събрали всички антиматериални девойки на света.

gia_sena_mono
07-09-2010, 20:35
Всички казвате "не", ама всички знаеме че е "да"

Мхм. Това е един от най - важните критерии, които смятам, че бъдещия ми съпруг трябва да покрива. Докато се офлянквам още с гаджета насам-натам не ме интересува какви са му доходите, но опре ли до сериозно ще искам бъдещите ми деца да са добре подсигурени.

Добре, че в тоя форум са се събрали всички антиматериални девойки на света.
Парите не биха ме накарали да съм с някого! Но е истина, че ако създам семейство не можем да се издържаме с любов и чувства.
И все пак ...

SunShinePearl
07-09-2010, 20:41
Каквото и да си говорим парите са важни.Според мен обаче така любов само заради парите е толкова глупаво нещо.Никога не съм гледала приятеля ми колко пари има и т.н ,както по надолу казаха обаче опре ли се до семейство и сериозни отношения като да заживеете заедно парите са си важни.

Paramour
07-09-2010, 20:59
Парите са важни, но няма как да обичаш някого ЗАРАДИ парите. Тогава ще обичаш парите му или това, което може да ти купи с тях. :)
Не бих обичала никого заради парите и никога не съм го правила. (=

JustMe92
07-09-2010, 21:01
Добре,нека и аз да питам нещо-Запознавате се с мъж,влюбвате се,вече сте 4 години заедно и решавате че искате да останете с него до края.Обаче финансовото му състояние не е много добро-какво ще направите?Ще го изоставите и ще си търсите някой по-богат,или ще се ожените въпреки риска че ще живеете бедно и че децата ви няма да са напълно подсигурени ?

Nakadah
07-09-2010, 22:00
Всички вие които казвате не си представете как живеете в апартамент 10 км метра и нямате пари дори да си купите москвич... Да не говориме че събирате бутилките от улицата за да ги връщате за жълсти стотинки и ядете развалената храна от супера(Тази с голямото намаление)

БРАВОООООООООООООООООО!!!

mincheto
07-09-2010, 22:04
По-принцип,никога не казвай никога,но на мен до сега не ми се е случвало,но незначи,че за в бъдеще не би ми се случило..
Ще поживеем и ще видим,макар,че ми се струва много долно,защото,знам аз как бих се почувствала,ако аз имам много пари и момчето е с мен заради тях.

RoCkSpOt
07-10-2010, 08:30
Парите са всичко ! Имах перфектната връзка с момиче мн по заможно от мене и аз се депресирах,но тя за секунда не ме оставаше да мисля така,но след време тя се държеше мн по тъпо и гадно щото нямам кинти !Такаче парите дали в началото или в средата на връзката винаги стават мн важна част !

TheBobqk
07-10-2010, 08:42
Не и не мисля, че бих "обичала" някого, защото има пари. А и аз съм на 15 и в момента парите не са толкова съществени.

anonimchetou
07-10-2010, 09:24
Заради пари не мога да обикна ИЗКЛЮЧЕНО е просто !!! Но е факт че парите играят доста голяма роля във връзката.. в брака и т.н.. Като цяло парите са си важни.. Човек , който е с друг заради пари просто е безчувствен и празен от вътре.. И все пак донякъде парите определят и самата връзка.. Примерно ако и двамата нямат пари а са от различни градове как ше се виждат?? Ако няма пари как ще излезеш на някое заведение с половинката си.или дори кафе?. или как ще отидете на кино.. и още мого и много неща.. Не казвам че е задължително да се правят.. може и у дома да си седите с гаджето и да ви е мега яко.. Но погледнете реално парите играят роля и това си е !!! Но да обичаш заради пари.. както казах трябва да си супер изчерпан от към чувства.. Примерно моето момче има пари да. . но не винаги. Понякога има много , понякога няма... Когато няма си седим вкъщи гледаме филм,гушкаме се ,разходка и т.н. Но като има излизаме бар,заведение ресторант.. кафенце.. друго си е да знаеш че имаш някой лев в джоба.

Colouring
07-10-2010, 10:22
Не.. че за каква любов става дума при тези обстоятелства.

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:23
НИКОГА! И да имам и да нямам никога няма да обичам някого заради парите му ... Това е най-долната и курвенска постъпка...Естествено че парите имат значение защото без тях си за никъде... Но във 1 връзка това е най-маловажното !

Assshley
07-10-2010, 11:04
Всички казвате "не", ама всички знаеме че е "да"

Мхм. Това е един от най - важните критерии, които смятам, че бъдещия ми съпруг трябва да покрива. Докато се офлянквам още с гаджета насам-натам не ме интересува какви са му доходите, но опре ли до сериозно ще искам бъдещите ми деца да са добре подсигурени.

Добре, че в тоя форум са се събрали всички антиматериални девойки на света.
The same here.;) Просто мисля за себе си и за бъдещето си и бъдещето на децата,които ще имам някой ден.На този етап парите не са ми толкова важни,но по-нататък ще видим.

cherinka
07-10-2010, 11:04
Ми, да, бих обичала, що да не.
Те чувствата не питат, просто дова дали ще разполага с пари или не е добавка.
:)

GossipGirl89
07-10-2010, 11:56
Всички вие които казвате не си представете как живеете в апартамент 10 км метра и нямате пари дори да си купите москвич... Да не говориме че събирате бутилките от улицата за да ги връщате за жълсти стотинки и ядете развалената храна от супера(Тази с голямото намаление)

БРАВОООООООООООООООООО!!!

Това не значи, че ще обикна някой заради парите му или по-точно ще обикна парите му... Била съм и в двете крайности - и с малко, и с много пари и знам и 2 и 200 така че не ме блазнят паричките :)

DarknessAngel
07-10-2010, 12:47
За тази възраст е нормално да не се интересуваме от пари. Годинките обаче си казват думата и като дойде момент да се задоми човек гледа всичко ...

Bianc0
07-10-2010, 12:54
Ако си говорим за много пари,да. :)

babity
07-10-2010, 12:54
Всички вие които казвате не си представете как живеете в апартамент 10 км метра и нямате пари дори да си купите москвич... Да не говориме че събирате бутилките от улицата за да ги връщате за жълсти стотинки и ядете развалената храна от супера(Тази с голямото намаление)

БРАВОООООООООООООООООО!!!

Това не значи, че ще обикна някой заради парите му или по-точно ще обикна парите му... Била съм и в двете крайности - и с малко, и с много пари и знам и 2 и 200 така че не ме блазнят паричките :)

Ако наистина знаеш и 2 и 200 е напълно безлогично да смяташ така. В 99% от семействата мъжа си остава основния източник на парички, така че в никакъв случай не е маловажно какъв ще е дохода му. А да си говорим в клишета, как любовта не се купувала и бла бла бла бла бла, просто няма смисъл. С всичко се свиква, включително и с мъжа до теб. Неща, които са минали през мен няма да се намери кой да ги обори.

VinDiesel
07-10-2010, 13:03
Многото пари развалят човека.Ако имате мъже,които изкарват достатъчно пари,за да си купувате всякакви прищявки и да сте задоволени от всичко,няма да ви е интересно,няма да има за какво да се борите,да пестите,за да си го купите...Да не говорим ,че 70-75% деца на такива семейства, почват по на 14-15 години да употребяват наркотици.Не мисля че искам такъв живот.Искам да имам пари за сметките,храна,някоя дрешка,събота и неделя да пална колата и да ида някаде си(Крушуна,Белоградчишките скали,Рилски и Гложенски манастири и т.н).Евентуално да ми хартисат 20-50 лева от месеца,доволно.

babity
07-10-2010, 13:14
Аз за толкова говоря, де! Милиони не само, че не щем, ами и не мога да предложа толкова неща, че да заслужа за мъж с милиони.

0u7l1n3
07-10-2010, 13:21
:shock: Това е подло и курвенско, аз не съм такава, така че НЕ. :?

kalpazanka
07-10-2010, 13:24
Добре, че в тоя форум са се събрали всички антиматериални девойки на света.
Би ми било обидно някой да ме издържа/храни, а аз по цял ден да си клатя краката от мързел. В семейството е редно и двамата да имат участие в осигуряване на финансова стабилност, а не да виждаш в него само банковата му сметка. (Ако е така, плюя на семейството като институция. Та нали ще ви е дойна крава и без брак, ако имате деца?)

babity
07-10-2010, 13:58
Добре, че в тоя форум са се събрали всички антиматериални девойки на света.
Би ми било обидно някой да ме издържа/храни, а аз по цял ден да си клатя краката от мързел. В семейството е редно и двамата да имат участие в осигуряване на финансова стабилност, а не да виждаш в него само банковата му сметка. (Ако е така, плюя на семейството като институция. Та нали ще ви е дойна крава и без брак, ако имате деца?)

Никой не говори за крайности, скъпа(обръщението е с най - добри чувства, не е с лошо). Става дума, че човек с образование и хубава, стабилна работа, който ти осигурява сигурност, била тя и материална е много по - изгодна партия (знам, че звучи грозно, но по - добра дума не измислих) от човек без образование, общак с много и големи кредити. Кой не иска да осигури най - доброто за децата си? Естествено, ти ще допринасяш за това най - добро, но както вече ти казах мъжа в семейството за момента си остава по - сериозния източник на финанси.

sladka__droga
07-10-2010, 13:59
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

ilia_92
07-10-2010, 14:02
А какво става като се стигне до развод ? :evil: :smt067 :smt118 ](*,)

0u7l1n3
07-10-2010, 14:03
Слагате много момичета под общ знаменател, а всички знаем, че има и трезвомислещи тук...


Каква е ползата да имаш пари, но да нямаш ЩАСТИЕ???

Whoopdedoo
07-10-2010, 14:10
естествено
End of story

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2010, 14:55
Оф, тая тема за парите вече е толкова изтъркана... като въпроси от рода на: "Какъв е смисълът на живота?" и "За какво се борите в тоя свят?".

Да, парите са важни. Мисля, че е безсмислено да обяснявам. Любовта не те храни, не те облича и сметки не ти плаща. Но те са важни едва когато започнете двамата да се борите в живота, заживеете заедно, имате свой дом или поне свое си семейство. Тогава парите придобиват особено значение.

Но на етап, когато сте просто "гаджета" и се мотате насам-натам, харчейки парите на вашите... ще те интересува колко му е дебел...портфейла, ако си няк'ва лигла и искаш да те глези, и се прехласваш по дранкулки, парцалки и други глупости.

Ако някоя тийнейджърка се вълнува от подобни неща, според мен вина имат родителите и възпитанието й... че не са й внушени елементарни ценности.

Dizziness
07-10-2010, 16:20
Драги тинейджъри, моренцето Ви е до коленете. В момента повечето от вас не изкарват собствени пари със собствен труд. На "яките кифли"/"фолк точилките" им се иска да се грижат за тях постоянно, следователно искат богат мъж. Обикновените жени без постоянен/голям доход им се иска да живеят с богат мъж. Усещате ли какво става?! :shock: Богатите момичета, няма да се захванат с бедняк, когато става въпрос за женитба, защо?! Защото И ТЕ искат богат мъж! Все пак мама и тати няма да позволят някой си мухльо да се настани удобно в тяхното недвижимо имущество, освен ако и той няма подобаващо такова. :shock: Следователно... всички искаме богати мъже/жени. Всеки в този свят е дошъл сам и си отива сам, което ни е превърнало в най-егоистичните животни. Всеки, който казва, че не иска да се подсигури (да има хубава работа, деца, любящ мъж, който ги обича с цялото си сърце, а те милите не го обичат, защото са влюбени в някой си селяк, тъп като фурнаджийска лопата, но имало страст^^ ) са заблудени същества, които не могат да си направят сметката.

По темата: ДА, бих се обвързала с някой, който има пари и ако ми е време за брак, бих оставила настоящия си приятел. Мисля трезво, чувствата на заден план. А този с парите... с промяна към прогрес^^ . Ще се промени заради мен и то така, както на мен ми харесва... аз съм от най-страшните. ; )

MaLkaTa_LaDy
07-10-2010, 16:46
Парите са от огромно значение. Един от определящте фактори са в живота. За това ако някой е свикнал когато му щукне да може да вземе пари от тяхните и с тях да прави каквото си има наум, а друг - постоянно да се чуди от къде да намери пари, техните животи няма как да паснат. Единият ще е свикнал да се забавлява по един начин, а другият - по съврсем различен. За това дори на тази възраст парите имат значение.
А да не говорим, завбъдеще... Не смятам, че бих обичала някого заради парите. Но може би обратното би било вярно - Не бих обичала някого, по причина че няма пари. И то не заради самите тях, ами заради това, че те променят коренно човека.

GossipGirl89
07-10-2010, 16:59
babity,мила, аз ти говоря за настоящия момент. Още не съм омъжена е не ме интересува с какви пари разполага човекът до мен, но един ден като вече има брак и деца естествено, че доходите и на двама ни ще придобият важност. Все пак, както каза ти - няма човек дето да не иска да подсигури и отгледа добре децата си

betibarclay
07-10-2010, 17:59
ше я обичам в един друг смисъл на думата, а тя ще си плаща 8)
хаха внимавай тя да не те заобича в един друг смисъл на думата и тя да ти плаща отворко. Колко корички имаш да ядеш още! :smt081

Extremescream
07-10-2010, 20:11
Не бих обикнала заради парите.Принципно мъжете с много пари са ми противни,защото се държат така,сякаш целият свят е техен.А обикновено са тъпи като галоши,със самочувствие без покритие.
Като говорим за семейства-всичко хубаво,разбира се,че цунки и милувки няма да нахранят децата ми.Да,обаче защо да имам деца с човек,когото не обичам?То цял живот ясно,че надали ще се обичаме.
Обаче за мен семейството трябва да се започне с любов,когато имате възможност да го започнете.
И ако той е мързел,седи си по цял ден вкъщи и нищо не прави,то тогава защо да съм с него?Никакво развитие,не говорим само финансово.Човек,който само цикли на едно място не ме инересува.
А и ние говорим за 'Бихте ли ОБИКНАЛИ заради парите'.Хора,не спорим,че парите са важни,особено за семейството.Но говорим дали заради тях ще обикнете,а не дали ще сте с него,защото е по-богат и ще ви подсигури.
Едното е любов,другото е изгода.Двете нямат общо,нека се придържаме към темата.

vladitol
07-10-2010, 21:11
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".
kalpazanka

tuzaro
07-10-2010, 21:27
ше я обичам в един друг смисъл на думата, а тя ще си плаща 8)
хаха внимавай тя да не те заобича в един друг смисъл на думата и тя да ти плаща отворко. Колко корички имаш да ядеш още! :smt081кво е тва неадекватно мнение?!? Само аз ли не го разбрах?

Lexynnka
07-10-2010, 21:46
и аз не го разбрах 8-)

krem4et0
07-11-2010, 08:16
Мъжът ми изкарва по-малко от мен. Неговите доходи отгоре на всичко са и непостоянни. Моите ще са постоянни и сигурни още над 2 години и половина. Да не говорим, че ще живеем в жилище на моите родители, почти изцяло ремонтирано и обзаведено от тях. И да, като цяло мъжът ми е по-беден от мен (по-точно моето семейство по-богато от неговото и стандартът ни на живот е малко по-висок). Но аз не съм му мерила портмонето като съм се влюбила в него, още по-малко като съм решила да живея с него, а съм гледала какви перспективи има, умен ли е, работен ли е, отговорен ли е. Знам, че ще си съдере задника от бачкане (и сега работи 7 дни седмично, а вечер ремонтираме), но мен гладна, гола и боса няма да остави. Да сме живи и здрави, другото ще се нареди. Обичам го и той ме обича и сме готови на всичко един за друг. Аз съм готова да споделя с него, всичко което имам, а той е готов да работи още, за да имаме повече. Заради едните пари няма да го оставя.

Не, че сме женени и имаме брак, но делим ли един покрив, имаме ли общи сметки...значи сме си семейство.

betibarclay
07-11-2010, 08:57
ше я обичам в един друг смисъл на думата, а тя ще си плаща 8)
хаха внимавай тя да не те заобича в един друг смисъл на думата и тя да ти плаща отворко. Колко корички имаш да ядеш още! :smt081кво е тва неадекватно мнение?!? Само аз ли не го разбрах?
ще го разбереш след време не се притеснявай ;)

blader
07-11-2010, 09:49
Мне...свикнал съм да нямам пари...не ми е проблем...
малко или много съм идеалист и на моменти съжалявам за това но предпочитам да мизерствам отколкото да съм с нкяой и да живея от подаянията му и да наричам това любов...не мерси...иммам си достойнство...
отделно не разбирам един определен тип мислене при момичетата...как повечето от тях се развиват по такъв начин и придобиват такъв маниер на поведение,външен вид и цялостен обра че 'да се котират' да бъдат вървежни и да ги ощастливява мисълта именно за това че са унищожили конкуренцията и са се хванали с видиш ли най-богатия и вървежен батко с когото са могли да се засекат...любов?...хах...

Както и да е...това мене не ме засяга...нито съм момиче нито съм богат батко...твърде обикновен и недостоен съм за а бъда оценен но това ако не друго ми дава идеална възможност дан аблюдавам и това което наблюдавам го наблюдавам от твърде много време за да ми каже който и да е че мнението ми не е обективно...знам какво виждам и това което виждам е че колкото и парите да нямат значение си има солиден брой млади дами които с охота биха чукали наред само и само да поддържат стандарта си на живот на добро ниво...което малко или много мисля че вече се толерира и в обществото като цяло защото колкото и хора да казват че са против подобен начин на живот..не мисля че някой може по някакъв начин да промени въпросните момичета...

Както и да е...не мисля че е нещо сериозоо де...те си решават о мисля че каквото и да си говорим на никого не му пука дали вие или аз сме съгласни да сме с някого заради парите му...само...
по-скоро всеки се спасява както може...но в крайна сметка избора ни е това което определя живота ни по-нататък...затова мислете преди да направите своя...

FuckedUp
07-11-2010, 16:32
Повечето пикли са с момчета само заради парите им...

ameli
07-11-2010, 16:36
Бих живяла с някой заради парите, но само ако съм много, много закъсала.. Иначе любовта ми трудно може някой да купи.. :?

awerw
07-11-2010, 17:17
За парии ли, за мноого лии ? 8-)

lipsvashh_mi
07-11-2010, 17:39
дотолкова имат значение,че като излизаме да не се чувстваме неудобно и не винаги единия да поема сметките а да се редуваме....иначе,не-нямат.....ако обичам човек го обичам заради това,което е...

sweetyytweety
07-11-2010, 20:34
НЕ и никога няма да обичам човек заради парите. Парите НЕ са всичко според мен . :)

Princessani
07-11-2010, 21:20
Бихте ли Обичали човек заради парите му ? или обичали ли сте някой заради парите?Въобще парите от значение ли са за вас и каква роля изпълняват те във вашата връзка? лично аз не бих обичала някой заради парите му,но друго си е да излизаш с някой ,които няма какво да ти предложи и друго си е с някой ,които разполага... Разликата е огромна.... По някаква причина лично аз спрях да вярвям на любовта и някак си се чувствам по-добре ,ако съм с някой ,които разполага...... За да имаш пари съответно трябва да имаш и акъл от къде да ги земеш.

Muddled
07-11-2010, 21:28
Не, не бих обичала някой само заради парите му .... Парите не са всичко :)

mincheto
07-11-2010, 21:39
Категорично да ,вече съм убедена.

d3d0ks7eR
07-12-2010, 10:30
И аз бих се комплексирал ако гаджето ми има повече пари в себе си отколкото мене ..


И да не забравя -- И аз почвам да събирам дарения по 5 лв ,като ilia_92 %%

momon
07-12-2010, 11:57
Не, не бих обичала някого заради парите. :) Може би са фактор в една връзна, но има далеч по-важни неща от това.

radiinkaa
07-12-2010, 12:19
в никакъв случай : )) ...

Naive
07-12-2010, 12:28
Не, не бих, това значи да обичам парите му, а не него.

dimitar_ak
07-12-2010, 12:51
Разбира се, че всички ще кажат, че не. И е вярно. Момичетата винаги обичат богаташа заради това колко е мил, внимателен, готин и други подобни несвързани с парите му качества. :razz:

Exothermic
07-12-2010, 13:24
Не, не бих, а и дори и да има някакво взаимно привличане,
едва ли нещата ще се получат.
Голяма част от тези ... кхъм ... "с парите", са морално осакатени.

brutaLxxbunny
07-12-2010, 13:29
Не,не,не,в никакъв случай.Такива дето ми теглят лекции за това "Колко е зле без парички" са ми ужасно бездушевни хора :neutral:

lonely_girl92
07-12-2010, 13:35
Не съм материалистка и никога не бих обичала някой само заради парите му,но дори като се замисля това любов ли ще е ?
Парите са важни до толкова,че да не се лишаваме от нищо,да можем да живеем нормално,но до тук. Но в любовта,поне при мен,парите не играят никаква роля.

TheBeliever
07-12-2010, 14:38
Не може да обичаш някого заради парите му, но може да обичаш парите му и да си с него заради тях.
Не ми се е случвало да изпадна толкова ниско и се надявам никога да не ми се случи.

FiRe_LaDy
07-12-2010, 14:52
Не съм била с никого, заради парите му, а още по-малко да го обичам заради тях.И не .. не бих обичала, заради такова нещо.

Lexynnka
07-12-2010, 14:59
7 страници едно и също :lol: