PDA

View Full Version : Какво ми има ?!?



sqpukkakvo
07-09-2010, 15:06
Скъсахме с приятелката ми преди 2 дена . Мислех си че вината е в мене и почнах да и искам 2-ри шанс ,защото много я обичам . После разбрах че ми е "изневирявала" ,напих се и каквото и да правя дори и само да си стоя на леглото като гледам телевизия пак ми навяват спомени за нея и по този начин ми липсва .. Каквото и да е направила ,толкова и аз съм виновен ,ама ...не мога да я забравя . Какво ми има ?? Не би ли трябвало след "изневяра" другия човек да е ядосан и да не иска да види партньора си ?? Защо аз съм точно обратното на това което трябва да съм ??? Както казват "Няколко глави мислят повече отколкото една" ,така че дайте си мнението каквото и да е .. Най-вече търся отговора на следния въпрос - Какво да правя мамка му ?!? :( :( :( :( :( :(

ilia_92
07-09-2010, 15:15
Вникни в мисълта: След месеци всичко ще е минало - не живей в миналото ... лесно на думи. Прави неща които са ти забавни ите отвличат (знам че не става :) ). Длъжен си да опиташ да я върнеш, но да знаеш че ако няма желание - на сила хубост не става - пак ще имаш проблеми. Ето ти нещо оригинално - за да не храниш празни надежди хубаво я натропай без да ти пука (не я излагай пред приятели) - мисля че най бързо минава така.

ПП Да се надъхаш: Пусни си песента Move Bitch. И да знаеш такова нещо като любов няма. Освен първата сериозна де ..

SkylineDrift
07-09-2010, 16:15
Bih prebil oniq,pone da mi olekne malko

TenderRebel
07-09-2010, 16:23
Какво ми има ??
Какво да правя мамка му ?!? :( :( :( :( :( :(


Какво ти има ли ... ами просто си влюбен. :) Нормално е всичко да ти напомня на нея .. но ще го преодолееш.Любовта боли, така че няма смисъл да се напиваш и т.н. След като ти е изневерявала значи не и е пукало кой знае колко за теб. Опитай се да продължиш напред ... намери някой друг ,на когото да подариш любовта си. :) :)

mynichka
07-09-2010, 16:24
влюбен си, нищо ти няма ..

soul1199
07-09-2010, 16:27
Не би ли трябвало след "изневяра" другия човек да е ядосан и да не иска да види партньора си ??

така е обикновенно,но рано или късно спомените изплуват и не можеш да се отървеш от тях

Защо аз съм точно обратното на това което трябва да съм ???

тва нещо не го разбрах

Най-вече търся отговора на следния въпрос - Какво да правя мамка му ?!? :( :( :( :( :( :(ако можеш да и простиш това,което е направила се съберете отново,но пък според мен не си струва,просто продължи напред

VinDiesel
07-09-2010, 16:56
Bih prebil oniq,pone da mi olekne malkoКаква вина има ония,че гаджето му се е съгласила да се ебе с него.Бих пребил нея,момчето няма никаква вина...

didi0804
07-09-2010, 17:57
Влюбен си, това ти е.

mArMaLaDkA
07-09-2010, 18:04
Най-вече търся отговора на следния въпрос - Какво да правя мамка му ?!? :( :( :( :( :( :(

Спри да бъдеш толкова жалък примерно.
Подиграла се е веднъж с теб, окей, не си знаел, ама да си залагаш главата отново, давайки й втора(или която да е подред) възможност да те тъпче и да те върти на пръста си... :? Нищо хубаво няма да видиш, ако продължаваш така.

BiGBaDWolF
07-09-2010, 18:34
Обичаш я ... Ама хич да не ти дреме такива не заслужават любов.. Ще ти мине :)

Vasoto129
07-09-2010, 18:36
^+1 =; =; =;

anonymous708973
07-09-2010, 19:36
Зъбата ябълка a.k.a Мармаладка го каза. Спри да бъдеш жалък и излез от филма. Забрави, че е съществувала и се ориентирай към промяна на собствената си личност и евентуално ново момиче. НОВО!

monincetyyy
07-09-2010, 22:11
Bih prebil oniq,pone da mi olekne malkoКаква вина има ония,че гаджето му се е съгласила да се е** с него.Бих пребил нея,момчето няма никаква вина...
И аз съм на това мнение.

SmiLe3e
07-09-2010, 23:25
както казват всички просто си влюбен а нищо неможеш да направиш :s всичко ще мине стига малко време да измине казвам го от личен опит ;] късмет :P

Milen0v
07-09-2010, 23:32
човек тъжно ми е да ти го кажа но тя се изгаврила с теб
както ти каза би трябвало да си ядосън...така че я се стегни и стига си ревал като жена-това е тяхната част ненавлизай в нея
виновен си ти че ти е изневерила ?? ти на кой свят се намираш бе човек любовта замъглява погледа ти ... :?
както горните постове и аз бих и бил два шамара на момичето - момчето кво е виновна че оная му е вързала..

darkPaladin
07-09-2010, 23:50
за такова нещо никога не прощавай това трябва да ти е златно правило

и ще е така известно време само не се филмирай

пп
много филми гледате дето след изневери се напиват и се мразят

Viksyyy1995
07-09-2010, 23:51
ми незнам .. потърси първо причината в себе си . Може би нещу и е липсвало щом ти е изневерила . И ако има смисъл поговорете си на дълго и на широко . Ако все още те обича може и да ти даде 2 шанс .. ;) :) :)

darkPaladin
07-09-2010, 23:53
ми незнам .. потърси първо причината в себе си . Може би нещу и е липсвало щом ти е изневерила . И ако има смисъл поговорете си на дълго и на широко . Ако все още те обича може и да ти даде 2 шанс .. ;) :) :)

тя и моята ме обичаше след изневярата простих и после се изчука с половината град

Milen0v
07-10-2010, 00:03
погледни примера на даркпаладин
ето ти причина да я неотрализираш напълно

mincheto
07-10-2010, 06:21
Не си заслужава,не си струва да се връщаш в миналото.

mechtaq_za_teb
07-10-2010, 07:20
Проблемът е, че си влюб ен в нея, а тези чувства не умират ей така. Изневярата наистина е нещо много гадно. Ако искаш пробвай да поговориш с нея, поискай някакво обяснение защо го е направила и тогава сам прецени дали наистина си струва да се напиваш заради нея. В крайна сметка, когато веднъж предадат доверието ти, трудно нещата могат да бъдат както преди. Даже е невъзможно. Затова е най-добре да гледаш напред. Сега ти се вижда трудно, но с времето ще става все по-лесно.