PDA

View Full Version : ще можете ли да издържите?



Lexynnka
07-09-2010, 16:30
Ако се наложи да се разделите с гаджето си (което обичате невероятно много) за много време, примерно 3-4 години и през това време не можете дори да говорите с него по телефона ... бихте ли издържали, или накрая бихте си хванали ново гадже и бихте забравили момчето/момичето, с което сте разделени?

Аз съм в такава ситуация, но НЕ искам съвети. Знам какво мога и какво ще направя, за да съкратя минимално въпросното време и да мога отново да съм с него. И си мисля, че ще успея (така да се каже) да устоя на изкушението и да му остана вярна.

Вие ще можете ли да издържите?

Vasoto129
07-09-2010, 16:33
Разбира се. :) :)

ilia_92
07-09-2010, 16:36
Престъплението е само ако те хванат :)

mynichka
07-09-2010, 16:37
бих издържала

Lexynnka
07-09-2010, 16:43
Престъплението е само ако те хванат :) зависи, за някои неща трябва да даваш обяснение на себе си, и в повечето случаи става дума за неща, за които другите не ти го искат.

VinDiesel
07-09-2010, 16:53
Едвали незнам,зависи от много неща..Приятелят ти да не е в затвора,та неможе да се чувате по тел?

guinessgirl
07-09-2010, 16:56
бих продължила напред. за 4 години не ще се забравите един друг,ами не знам...

Lexynnka
07-09-2010, 17:00
прави ми впечатление, че някои хора доста бързо и лесно казват, че ще успеят да се справят с времето.. я помислете пак, 4 години не са никак малко (примерно)? замислете се какви сте били преди 4 години и какви сте сега, нима не сте пораснали и не сте се променили? Според мен хората се променят през годините, виж за един месец може и да останеш същия, ама за ГОДИНИ.. не знам..
Аз, където казах, че ще мога да се справя, или поне ще опитам, не съм сигурна в силите си, както казах години ми звучи доста стряскащо, а и никой не може да знае какво ще се случи утре примерно... но нищо не пречи да пробваме, нали така 8-)

3oPuTy
07-09-2010, 17:01
Ако нямам ни вест,ни кост от него цели 3-4 години всичко ще приключи :)
Просто това е наистина дълго време и няма как човек да продължи да има чувства след това и то след като дори няма да може да се чува по телефона с гаджето си ... :?

GossipGirl89
07-09-2010, 17:36
Не мисля, че бих издържала толкова много време не да не му изневеря, а изобщо без присъствието му и без да го чувам... Аз попринцип не изневерявам така че това би бил най-малкия проблем, но просто за толкова много време едва ли чувствата НИ ще се задържат еднакви

stelSs21
07-09-2010, 17:40
Не мисля, че ще издържа 3-4 години. Ще продължа да го обичам, ако съм го обичала преди това, но връъзката ни ще прекъсне.

mArMaLaDkA
07-09-2010, 17:40
Такива жертви са крайно излишни, особено ако си под 20-25 години. :-o
Дори и да е някаква крайно красива и истинска любов, пак не вярвам, че бих издържала 4 години сам-самичка. Отначало би ми било самотно, депресирано, бих живяла отшелнически един вид, страдайки за любимия, после бих се опитала да го забравя, хващайки си нов(и) приятел(и).
И все пак, държа да отбележа, че новото гадже не значи непременно, че ще забравя най-първата си тръпка. :-o

didi0804
07-09-2010, 17:49
Ще продължа да го обичам, но връзката ни няма да е същата.По-точно нищо няма да е същото.Хората се променят...

ivcheto0o
07-09-2010, 18:06
Бих си продължила напред,пък дали ще срещна друг, дали отново ще се върна при този човек само времето ще покаже.Но не бих го забравила,просто никога не знаеш какво ще ти поднесе живота и дали след 3-4 години ще сме същите хора.

BiGBaDWolF
07-09-2010, 18:36
Ще направя всичко възможно да съм до нея ..

anonymous708973
07-09-2010, 18:44
3-4 ГОДИНИ?! Че аз ако не го ЧУЯ 3-4 месеца, ще продължа напред! Да бъдем реалисти все пак.
Как години бе! Аз не знам къде ще бъда и каква ще съм след 1, камо ли след 3-4?!
Прекалено лесно боравите с думите някои, ама като опре до действия...

valdesbg
07-09-2010, 18:56
Вие чувате ли се какво приказвате?

Или сте мазохистично настроени тая вечер?

Защо ще си губите времето да гоните вятъра?

По темата - 1 месец ми е достатъчен да приключа. Все пак това са 4 години или повече,.. а аз искам да живея пълноценно. Нито имаме брак с нея, нито имаме деца - няма какво да ме задържа за тия 4 години.

Макар че... такава ситуация е меко казано абсурдна.. да изчезне приятелката ти и 4 години ни вест ни кост от нея.

SuperBadSuperFresh
07-09-2010, 19:51
По принцип аз съм непоправина романтичка.Вярвам в "щастливи завинаги" и така нататък,но 3-4 години са прекалено много време,даже за мен и особенно на нашата възраст :)

Sisi7u
07-09-2010, 20:00
зависи ..
ако любовта ми към тоя е истинска
не 2 / 3 години, 5, 10 и 100 години даже бих издържала .. : ))

tuzaro
07-09-2010, 20:02
4 години са много време, не мисля че некой може да издържи освен ако не е в Сибир и да няма никоя жена около него.

mArMaLaDkA
07-09-2010, 20:04
ъъ, преди година-две една девойка пусна 2 теми мисля, като втората продължение, защото гаджето й беше в затвора и тя се чудеше кво да прави. Ще ти е полезна май. 8-)

cvety_i_bebeto
07-09-2010, 20:11
Времето ще убие връзката, особено щом няма да може да се чувате... аз бих се разделила с човека и ако след 3-4 години, като се върне пак има чувства може да се съберем .. ;)

Lexynnka
07-09-2010, 20:14
ъъ, преди година-две една девойка пусна 2 теми мисля, като втората продължение, защото гаджето й беше в затвора и тя се чудеше кво да прави. Ще ти е полезна май. 8-) не мисля

justonegirlwithonehope
07-09-2010, 20:15
Първо бих направила всичко възможно да не се разделим за толкова дълъг период от време, ако пък няма начин бих продължила напред.Ако обичам страшно много приятеля си, едва ли бих го забравила, но бих се опитала да продължа да живея.Четири години са прекалено дълъг период от време, а и при връщането му нищо не би било същото. :)

Josefinne
07-09-2010, 20:27
Ам, не. Вероятно, като разбера, че се наложи да се разделим за толкова време и то без да имаме контакт, ще му кажа, че е по-добре да се разделим официално. Пък, като се върне, ако още има нещо между нас, ако още не сме се забравили и т.н. нещата ще си потръгнат и без да се мъчим един друг. Ще ми е мъчно, но мисля, че ще ми е по-мъчно, ако се наложи да го чакам по-дълго отоколкото го познавам. :-o

XTREMEFREERIDE
07-09-2010, 21:24
Това е супер НЕреалистично положение. Как така ще чакаш някой (който няма да знаеш жив ли е, здрав ли е) цели 3-4 години? Това е страшно много време и мисълта, че ще издържите за мен е фантасмагория.
Гледайте малко по-реално на нещата.

Моята гледна точка е Абсурд. :)

Nakadah
07-09-2010, 22:06
Спокич, той веднъж като влезне в затвора може и да не излезне :)

Colouring
07-10-2010, 10:27
На тези години-категорично не.Бих продължила напред,защото просто така ще се случи.Ще се запозная с нови момчета,нови хора около себе си.. за 3-4 години се случват УЖАСНО МНОГО неща.Просто не ми се връзва да чакам толкова много време самотна,без човек до себе си в най-хубавите ми години.Така че тук отговорът ми е-не,не бих издържала.
Но има и едно НО.. ако съм вече поотраснала,ако с този човек имаме мноооого общо минало и съм зряла.. дори и семейство да имам,с деца... и да обичам мъжа си-да,може би бих.

Terramonia
07-10-2010, 10:31
Не мисля, че бих издържала толкова много време не да не му изневеря, а изобщо без присъствието му и без да го чувам... Аз попринцип не изневерявам така че това би бил най-малкия проблем, но просто за толкова много време едва ли чувствата НИ ще се задържат еднакви

Milen0v
07-10-2010, 10:41
пф...
3-4 г. вий чувате ли се
това е много време не смятам да остарея в чакене
колкото и да я обичам за 1-2 месеца и ще ми мине
продължавам напред и толкова

anonimchetou
07-10-2010, 10:50
ти ще му останеш вярна.. ами той на теб ?? Представи си как се измъчваш 4 години.. как не поглеждаш друг.. а той си живее живота и продължи напред ??? Освен ако не влиза в затвора де.. 8)

Assshley
07-10-2010, 11:01
3-4 ГОДИНИ?! Че аз ако не го ЧУЯ 3-4 месеца, ще продължа напред! Да бъдем реалисти все пак.
Как години бе! Аз не знам къде ще бъда и каква ще съм след 1, камо ли след 3-4?!
Прекалено лесно боравите с думите някои, ама като опре до действия...
На същото мнение съм.:)

sladka__droga
07-10-2010, 14:13
3 ,, 4 -- pii godiinii ca adckii mnogo wpeme . Ne ,, nqma da iizdupja ,, proctto shtte ce zabpawiime c wpemetto . SHtte cpeshttnem dpygii ii wciichko shtte ce promeni .

tanch3t093
07-10-2010, 14:28
Охх честно казано не знам как ще издържа ако не го виждам, нито чувам. Но познавам себе си и знам, че мога да издържа, стига пак да сме заедно :)

babity
07-10-2010, 14:33
В другия раздел питаше за продължителност на присъди, тук за това... Моля те, кажи ми, че нещата не са такива, каквито се навързват да са. И не, не бих чакала. Дори да има доброто намерение, пак не. Истина е, че очи, които не се виждат лесно се забравят.

mincheto
07-10-2010, 14:40
бих продължила напред. за 4 години не ще се забравите един друг,ами не знам...

Най-точно казано.

LiRRRa
07-10-2010, 14:40
Аз не виждам смисъл да се мъча да издържам . . .
След 3-4 години ВЪОБЩЕ няма да съм същата; нито аз, нито хората около мен, светът ми. . .
Не бих го забравила, но бих се опитала да продължа напред.
Ако след тези години всичко е както преди между нас, ако я има още тръпката. . тогава бих се събрала отново с него.
Но да чакам, да не го виждам, да нямам никакъв контакт с него. . .
Абсурд.

meriLinka
07-10-2010, 14:44
3-4 години са ужасно много време. Хората се променят. Няма да издържа, няма смисъл просто..

ameli
07-10-2010, 14:50
Ок, да приемем, че ти ще издършиш.. ами той?

RoCkSpOt
07-10-2010, 14:51
Ама тои в затвора ли е ?! :-o :-o

mincheto
07-10-2010, 14:56
Ама тои в затвора ли е ?! :-o :-o
Най-вероятно ....

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2010, 15:00
Ако нямам ни вест, ни кост от него 2 месеца - всичко приключва, вие тука по 4 години ще издържате.

С кого да се хвана на бас, че е невъзможно да се случи, още повече че сте и още дечковци и всичко се мени около нас толкова бързо, чее не знаеш след 2 месеца дали ще сте още заедно, камо ли след 4 години.

Загуба на време е по принцип, но е хубаво да се убеждаваш, че може да се получи. Успокоението е мехлем за душата. :)

GD
07-10-2010, 15:08
Аз само неразбрах какво има предвид авторката на темата и поясни малко за да ти отговорим.Както някои споменават той да не да влиза в затвора ? Къде ще е 4 години 8) :oops:

iiordanova
07-10-2010, 15:16
Определено ще продължа напред.
Все пак това за 3 - 4 години от живота ми. Защо да ги пропилявам след като веднъж живея? Плюс това за тези години много неща ще се променят. Чувствата ще изчезнат. Никакъв контакт с него през тези години.
Абсурд е да не продължа живота си.
Бъдете реалисти - това е невъзможно.

0u7l1n3
07-10-2010, 15:43
НЕ!

Lexynnka
07-10-2010, 18:49
не, не е в затвора и няма да влиза там. както казах не искам съвети, просто питам за мнението ви.
за темата в другия раздел обясних там :D
мисля че разбрах, за почти всички 4 години са прекалено много време.
мерси за отговорите :)

Extremescream
07-10-2010, 20:04
3-4 години хич не са малко време,още повече ако човек е на 18-25/26.Толкова време без да го чувам,виждам,без да знам как е биха ме убили.И каква е гаранцията,че ако след 3-4 години се видим,той ще ме обича още?За толкова време и двамата ще сме много променени.Обичали сме един човек,а след толкова време той няма да е същия.Ще се опознаем наново и ако видим,че новото не ни харесва,че не обичаме това?Тогава какво?4 пропиляни години?
Хората са заедно,защото се обичат и за да се учат един от друг,да са заедно по време на промените.А не да не се чуват с години.
Би било страхтно ако всички можехме толкова време да сме верни на половинките си,но погледнете нещата в очите.Хората си имат нужди,годините никак не са малко и нищо не е сигурно...

co0kiemaster
07-10-2010, 21:06
Не! :?