PDA

View Full Version : За женския оргазъм



unusual89
07-09-2010, 19:25
Сигурно не ви се случва често :D ама да попитам момичетата дали интензивността на оргазма се увеличава или намалява след първото свършване.

Също дали времето за достигането на 2,3 .. и тн ( всъщност колко сте успявали най-много ?! ) се увеличава.

Дано няма такава тема :?

glamouros
07-09-2010, 19:32
Да, нараства... Но не зависи само от това. :oops:

GreenFairy
07-09-2010, 19:32
Зависи за какъв оргазъм става дума... След няколко клиторни вече почва да намалява удоволствието. А след вагинален нямам сили името си да кажа, камо ли да повторя...

LovelyGirl
07-09-2010, 19:46
^За клиторния съм съгласна. За вагиналния - всеки следващ е по-силен и по-хубав от предишния. Мисля, че 3 пъти най-много съм свършвала на един акт.

monincetyyy
07-09-2010, 20:38
С времето и опитът ти става все по- лесно да стигеш до оргазъм. Хубавото на жените е, че можем да свършваме много, ама много пъти. Само да имаш сили естествено. На един акт не съм ги брояла, но са повече от 5 със сигурност. То се усещат пози и т.н. в които можеш и за 1 минута да свършиш и като ги "разучиш" и ги използвате по-често ще получаваш повече и повече оргазми. Приятен секс :P

miShle
07-09-2010, 23:38
Аз май наистина почнах да се убеждавам,че сигурно проблема е в мен щом не свършвам..