PDA

View Full Version : скъсахме



britzy
07-09-2010, 19:45
Хей-пак съм аз с глупавите си теми :D

Добре де никак не ми е смешно-ходих от известно време с едно момче.Наистина го харесвах и той не хареса приятелките ми и скъсахме заради това :shock: :shock: :shock: .Само споделям.ПП-дори май вече си има новичка.Да му е честита-мен наистина ме боли,много.Не мога да го осъзная-пасвахме си.Както и да е -може да дадете малко подкрепа ,знам ли....мерси предварително

SuperBadSuperFresh
07-09-2010, 19:47
Реши да го вметнеш в разговора,а? 8-)

tuzaro
07-09-2010, 19:48
ако искаш може да ти дам нещо, не е точно подкрепа ама върши работа

mArMaLaDkA
07-09-2010, 19:49
Пасвали сте си, той не ти харесва приятелите => и ти не харесваш неговите. 8-)

хич не си трови живота.
Само глупав човек може да обвини другите и да прикрива чрез тях своите грешки.
И да, спри да се водиш от външния вид и да изпадаш в разни тъпи състояния, само защото привлекателния обект отсреща е с разсъжденията на 10-годишно.

britzy
07-09-2010, 19:50
Хаха-какво е то?

Засега само подкрепа е достатъчна

TheBobqk
07-09-2010, 19:50
Мм ако вече си има нова, може и да не му е пукало особено за теб. Не съжалявай.

britzy
07-09-2010, 19:51
Пасвали сте си, той не ти харесва приятелите => и ти не харесваш неговите. 8-)

хич не си трови живота.
Само глупав човек може да обвини другите и да прикрива чрез тях своите грешки.
И да, спри да се водиш от външния вид и да изпадаш в разни тъпи състояния, само защото привлекателния обект отсреща е с разсъжденията на 10-годишно.

Изобщо не ми е за външния вид-той не хареса приятелките ми .Иначе ние си се харесвахме-но те сгафиха.Офф кви простотии
Мерси за отговора

balon4eeeee
07-09-2010, 19:53
Пасвали сте си, той не ти харесва приятелите => и ти не харесваш неговите. 8-)

хич не си трови живота.
Само глупав човек може да обвини другите и да прикрива чрез тях своите грешки.
И да, спри да се водиш от външния вид и да изпадаш в разни тъпи състояния, само защото привлекателния обект отсреща е с разсъжденията на 10-годишно.

Изобщо не ми е за външния вид-той не хареса приятелките ми .Иначе ние си се харесвахме-но те сгафиха.Офф кви простотии
Мерси за отговора
а той с приятелките ти ли хоЙ

britzy
07-09-2010, 19:54
Не,обаче го били издразнили бла бла.Оф колко ми е гадно....

balon4eeeee
07-09-2010, 19:55
време .

mArMaLaDkA
07-09-2010, 19:55
още по-зле, ако е бил грозен - грозен и тъп е кофти комбинация. 8-)

супер се филмираш, а уж си на 18...

britzy
07-09-2010, 20:01
Не е грозен.Ами може и да се филмирам ама наистина имах нещо към него.
И не уж , а СЪМ на 18-но не годините са темата невърмайнд

justonegirlwithonehope
07-09-2010, 20:08
Ако за отрицателно време те е заместил с тази новата, едва ли е имал кой знае какви чувства към теб и може би просто си е търсил причина да се разделите.Може пък и да е искал да бъде с теб, но да не е понасял приятелките ти, макар че това ми се струва доста глупаво, понеже той не ходи с приятелите ти, а с теб, но като имам предвид "великата" мъжка логика не изключвам и това като вариянт.Каквато и да е била причината всичко вече е минало, края на връзката ви е факт и според мен няма нужда да си тровиш живота с излишни мисли и расъждения.И в предната тема, която беше пуснала за онова момче ти казах, че от всяко твое мнение съм останала с впечатление, че си умно и оравновесено момиче, което не трябва да се дава на някакво си момче и още по-малко на момче, което не знае какво иска.А бившия ти явно е именно този тип мъже.Не се притеснявай и не се депресирай, трудно е след раздяла - знам, но какъв е смисъла в сълзите и депресията ? Връща ли се нещо . . - не мисля.Продължи напред с високо вдигната глава и да не ти пука, нито ти е първия, нито последния.Момчета бол, ако си мисли, че е незаменим е доста далеч от истината.Пожелавам ти късмет и дано съвсем скоро пуснеш тема, в която описваш колко щастлива и влюбена си. :P

britzy
07-09-2010, 20:11
Благодаря ти ужасно много за милите думи и за съвета.Не мисля,че скоро ще пусна щастлива тема,но както и да е.
(той първи ми каза,че ме обича(аз не смеех) и също така той скъса с мен)

justonegirlwithonehope
07-09-2010, 20:31
Това, че е казал думата ОБИЧАМ не го прави много велик.Важното е било да ти го докаже, а той какво е направил, едно голямо нищо.Единственото, коетто е доказал според мен е, че не знае какво всъщност иска.Не трябва да ти пука за такъв вид хора.Днеска са тук, утре ги няма.Не изпадай в депресия, огледай се около себе си и ще намериш човек, с който ще си допаднете истински и не всичко ще е просто на думи, защото във една връзка думите не са толкова важни, колкото действията. Както се пее в една песничка - " любовта ни се върти в ' обичаш ли ме ? - да, а ти ? - да '. Такъв вид връзка за мен не е пълноценна връзка.Както казах умно момиче си, давай напред и не гледай в миналото.То никога няма да се върне.

Josefinne
07-09-2010, 20:39
Не бе, то не че може да мине без депресия и да ти е гадно. Нормално е. Дори само за това, че си инвестирала време и усилия в този човек, а накрая се е оказало напразно. Моят съвет е да седнеш и да си помислиш за всички лоши неща, които свързваш с него. Включително за това как се чувстваш сега. Аз си имам една философия - ако един мъж те накара да плачеш за него - вече не си струва! Помисли си за всичко, което не си харесвала в него, за новата му приятелка. Опитай се да пресечеш тънката линия между любовта и омразата. Успееш ли - после е по-лесно. Стъпка по стъпка...
Освен това - съсредоточи се над себе си. Поглези се с нещо - дали ще е да тръгнеш на танци или да започнеш да си правиш маски на лицето вкъщи или да учиш сама нов език - няма значение. Прави нещо, с което усещаш, че правиш себе си по-добра и се усъвършенстваш. Така няма да мислиш за това, което се е случило, а и ще извлечеш нещо полезно от цялата работа, дори и то да е само спортен дух. И ако случайно се сетиш за него - веднага точка 1 по-горе.
И в заключение - споко, скоро ще се смееш на ситуцията. Всичко минава с времето! 8)

britzy
07-09-2010, 20:58
Meрси много :-)

britzy
07-09-2010, 21:00
Това, че е казал думата ОБИЧАМ не го прави много велик.Важното е било да ти го докаже, а той какво е направил, едно голямо нищо.Единственото, коетто е доказал според мен е, че не знае какво всъщност иска.Не трябва да ти пука за такъв вид хора.Днеска са тук, утре ги няма.Не изпадай в депресия, огледай се около себе си и ще намериш човек, с който ще си допаднете истински и не всичко ще е просто на думи, защото във една връзка думите не са толкова важни, колкото действията. Както се пее в една песничка - " любовта ни се върти в ' обичаш ли ме ? - да, а ти ? - да '. Такъв вид връзка за мен не е пълноценна връзка.Както казах умно момиче си, давай напред и не гледай в миналото.То никога няма да се върне.
Мерси :-)

zority7
07-10-2010, 09:10
И моя не ги харесва ама... се примирява човечеца :D ,а колкото до твоя той е трябвало да го приеме ако те "обича" толкова много ,не се тормози повече живота е твърде кратък за да обръщаме внимание на такива работи :)

ginny
07-10-2010, 09:18
Ако питаш мен (знам , че не ме :-D ) си е търсил повод да скъсате, щом си има нова :o

mechtaq_za_teb
07-10-2010, 09:44
Не съжалявай. :) Не си струва. Всеки си намира майстора. Сега на теб ти е гадно, утре може пък на него да му е така. Ти си гледай живота. Излизай и се забавлявай. Ще ти мине и няма дори да се сещаш. :)

Terramonia
07-10-2010, 09:47
Мм ако вече си има нова, може и да не му е пукало особено за теб. Не съжалявай.

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:17
Леле боже... Как може да скъсате защото не харесва приятелките ти бе ... Леле.. Хич не се нервирай... Тоя не е бил за тебе :)

babygirl00
07-16-2010, 10:56
Тва е тъпо .. да скъса с теб защото не харесвал приятелките ти :shock: :shock: той не е наред момиче :lol: :lol: да не ти пука :)

Milen0v
07-16-2010, 13:21
според мен момчето си е измислило причина да скъса с теб , а не че приятелките

mincheto
07-16-2010, 14:53
Еми да не ти пука....не е било сериозно.Продължавай само напред, и в миналото непоглеждай,ако наистина искаш нещо сериозно,каквото и да е то.