PDA

View Full Version : темата е приключена!



stern
07-09-2010, 20:32
темата е приключена!

justonegirlwithonehope
07-09-2010, 20:35
Казано с две думи - лапешка история.

stern
07-09-2010, 20:36
квато ли да е...не знам какво да правя

bebe7o
07-09-2010, 20:36
Нищо няма да ти помогне повече от това да кажеш истината на момчето. На теб ще ти олекне и ще се измъкнеш от тая каша. И по-важното приятеля ти не заслужава това отношение.Заслужава да знае какво става.

stern
07-09-2010, 20:40
но сигурно ще му стане много гадно, като научи...не искам да го нараня, мен много са ме наранявали и знам какво е и просто не искам и той да е така, защото наистина много го харесвам и ми е мн добър приятел! А какво да правя с другото момче...то си няма и представа, че го харесвам 2 години...

Josefinne
07-09-2010, 20:45
Абе, лапешка не лапешка. Това си е история, явно момичето има проблем и идеята тук е да му се помогне. Така че който няма мнение - да си развява буквите другаде!
Що се отнася до твоя проблем: Мисля, че е добре примерно да задържиш нещата, докато той се върне от където ще заминава , пък като се върне, да го привикаш , да си поговорите и внимателно да му обясниш, че не си готова за гадже или нещо подобно. По-добре не споменавай за другия. Давай с клишето "проблемът е в мен не е в теб, ти си страхотен, но аз не съм готова за сериозна връзка... Нека останем приятели, ако това е възможно за теб." Пак повтарям по-добре е след като той се върне, защото някак шока ще му дойде по-леко. Нали знаеш - далеч от очите, далеч от сърцето. Кой знае - може пък на теб да ти залипсва и да осъзнаеш какво губиш или пък той да те разлюби сам. Само дано не й двете заедно 8-) Айде успехчета!

bebe7o
07-09-2010, 20:47
но сигурно ще му стане много гадно, като научи...не искам да го нараня, мен много са ме наранявали и знам какво е и просто не искам и той да е така, защото наистина много го харесвам и ми е мн добър приятел! А какво да правя с другото момче...то си няма и представа, че го харесвам 2 години...


Гадно, не гадно това е положението. Няма как да не го нараниш. От това, което написа останах с впечатлението, че момчето изключително много те харесва. И да, като разбере ще е наранен, сигурно ще ти каже, че се подиграваш с него. Обаче ще го виниш ли?А ако беше на негово място? Просто такива са последствията и ще трябва да ги приемеш. За другото момче просто му кажи и толкова. Ако стане, стане. Ако не, здраве да е.

stern
07-09-2010, 20:51
...

justonegirlwithonehope
07-09-2010, 20:54
Хах, не знайно защо тя тръгва с момче, което явно дава мило и драго за нея, а на нея грам не и дреме за него.И същевременно пита какво да прави.Сама се вкарва в някакви филми и носи проблеми сама на себе си.Какъв съвет да и дам, преди да направи нещо да помисли може би е единвтвеното, което мога да кажа.

bebe7o
07-09-2010, 20:54
да, но го зарязвам това момче, което просто наистина с всеки ден ми доказва колко ме харесва и отивам при другия, който НИКОГА не се е държал мило с мен ii някси не знам дали и аз не греша..просто сега бих отишла някъде и забравила всичко и всеки ;(


Еми хубу тогава недей ходи при другия. Обаче другото момче не заслужава това. Колкото по-рано толкова по добре.

stern
07-09-2010, 20:58
Хах, не знайно защо тя тръгва с момче, което явно дава мило и драго за нея, а на нея грам не и дреме за него.И същевременно пита какво да прави.Сама се вкарва в някакви филми и носи проблеми сама на себе си.Какъв съвет да и дам, преди да направи нещо да помисли може би е единвтвеното, което мога да кажа.

не е вярно, че не ми дремело за него!! той от мн време ми е мн добър приятел и аз винаги съм го харесвала!! просто мислих, че ще развия някакви чувства към него, а и както каза самата си се залъгвах бая време, че така трябва да бъде, че това е момчето за мен...е да сама съм си виновна знам..

ro6lio
07-09-2010, 20:58
извинявай но като прочетох темата ти все повече започвам да се убеждавам че колкото по добро и мило е едно момче с момиче то все повече си играе с него или не го зачита...
кажи ми защо те интересува този хлапак дето не ти обръща внимание а това внимателно момче което е толкова мило с теб отритваш???
винаги ми е било чудно на такива момичета (повечето са такива)
колкото и да се срамувам аз съм същия с момичето и дано някой ден се появи някой който да ми разясни нещата с тъпото ми държание..
според мен ти не заслужаваш такова мило момче като това!

bebe7o
07-09-2010, 21:03
извинявай но като прочетох темата ти все повече започвам да се убеждавам че колкото по добро и мило е едно момче с момиче то все повече си играе с него или не го зачита...
кажи ми защо те интересува този хлапак дето не ти обръща внимание а това внимателно момче което е толкова мило с теб отритваш???
винаги ми е било чудно на такива момичета (повечето са такива)
колкото и да се срамувам аз съм същия с момичето и дано някой ден се появи някой който да ми разясни нещата с тъпото ми държание..
според мен ти не заслужаваш такова мило момче като това!


Точно,защото повечето момчета мислят като теб и слагат всички момичета под общ знаменател ме е яд на такива като нея. :? :?

stern
07-09-2010, 21:03
za ro6lio:
знаеш ли и аз точно това се питам...не мога да си го обесня...исках да се влюбя в милото момче, но по дяволите не мога ;( просто главата ми все ми казваше "да така трябва да си с него, той е супер и бла бла", но сърцето нищо не правеше...не знам...нямам обеснение :X

bebe7o
07-09-2010, 21:05
za ro6lio:
знаеш ли и аз точно това се питам...не мога да си го обесня...исках да се влюбя в милото момче, но по дяволите не мога ;( просто главата ми все ми казваше "да така трябва да си с него, той е супер и бла бла", но сърцето нищо не правеше...не знам...нямам обеснение :X


Исках да се влюбя... Да то еййй така става щракнеш с пръсти и ПУФ стана.. Да ама не..

stern
07-09-2010, 21:17
знам, че не става...обаче той прави наистина тези неща, които винаги съм си мечтала някой да ги прави за мен, които си мечтах и онова друго момче да прави за мен...

stern
07-09-2010, 21:18
и мн време си мислих, че съм влюбена и си го повтарях и си го набивах в главата, но днес осъзнах, че просто се залъгвам :X

BiGBaDWolF
07-09-2010, 21:24
Казано с две думи - лапешка история.

ro6lio
07-09-2010, 21:34
бебето и мен ме яд че повечето момичета се отнасят така с милите и добри момчета но ....
всички казват че искат "принцът на мечтите си " а когато той се появи не го оценяват и се хвърлят на "мърлявия просяк"
историята и същата и с тази девойка тук която не оценява това момче което трябва
не слагам теб "бебето" в тоя знаменател защото не те познавам но моето мнение е че повечето момичета са такива и да ...очевидно е че е зареди точно такива момичета като авторката!

stern
07-09-2010, 21:39
добре де, но какво да правя..като не изпитвам нещо друго към него освен приятелство?! някои може ли да ми обясни защо не го обичам?! не знам вече какво да правя...той ми говори колко мн ме обича, а аз кат идиот нз кво да кажа...не мога да му кажа, че и аз го обичам...а той започна да усеща, че нещо не е наред и най-лошото е, че си мисли, че той нещо е направил или казал :X

bebe7o
07-09-2010, 21:40
бебето и мен ме яд че повечето момичета се отнасят така с милите и добри момчета но ....
всички казват че искат "принцът на мечтите си " а когато той се появи не го оценяват и се хвърлят на "мърлявия просяк"
историята и същата и с тази девойка тук която не оценява това момче което трябва
не слагам теб "бебето" в тоя знаменател защото не те познавам но моето мнение е че повечето момичета са такива и да ...очевидно е че е зареди точно такива момичета като авторката!


Да, напълно съм съгласна. Казах, че ме е яд на авторката. Много мразя когато видя някой да се подиграва с чувствата на някой друг. Съжалявам, ако си ме разбрал погрешно в предишния пост.

stern
07-09-2010, 21:41
а аз се чувствам ужасно...винаги съм била супер мила с момчетото, което харесвам нали от 2 години и се чудих как може да не ме харесва, а сега някой е супер мил с мен, а аз...

stern
07-09-2010, 21:53
защо бягаме от тези, които ни обичат, а обичаме тези които бягат от нас?!

mincheto
07-09-2010, 21:58
Нищо няма да ти помогне повече от това да кажеш истината на момчето. На теб ще ти олекне и ще се измъкнеш от тая каша. И по-важното приятеля ти не заслужава това отношение.Заслужава да знае какво става.

^^ и аз залагам на нея.
Много точно казано.

mincheto
07-09-2010, 21:59
защо бягаме от тези, които ни обичат, а обичаме тези които бягат от нас?!
По закона на всемирната гадост,нали знаеш.... :(

SmiLe3e
07-09-2010, 23:36
аз мога да ти кажа че също като теб харесвах едно момче 2 години и нещо и ми беше много трудно но го преодолях а относно до милото момче по - добре поговори с него преди да тръгне за да може да подреди мислите в главата си и да вземе правилното решение :) успех :p

Viksyyy1995
07-09-2010, 23:43
Ами ас мисля да му обясниш на това момче дето сте заедно как се чустваш но мисля , че ще е по добре да не му споменаваш за момчето ''от класа'' ,защото може и да си помисли че докато си била с него (докато сте се целували , прегръщали и т.н.) си си представяла друг и пр. Успех все пак ! :) :) :)

ShtrudeL
07-10-2010, 11:19
ммкей щом е приключена.