PDA

View Full Version : И аз не знам какво искам



bloodyF
07-09-2010, 22:20
Здравейте,,

значи тъй като никоя от приятелките ми не можа да ми помогне реших да питам вас : )


значи с момчето Хикс (за по кратко Х) бяхме в добри приятелски взаимоотношения.Аз почнах да се интересувам повече от него,флиртувах ии така.Искахме да си ходим на гости,но не се получи отначало.И в момента той или е супер хлътнал по мен,или ме прави на глупачка.Обаче мен ми мина интересът по него (да,тук си казвате 'ти си лигла') и сега не знам какво да правя. Супер много ми се ходеше с него ,обаче ми се струва,че в момента той иска секс,а аз ..и аз не знам какво искам,но е по-скоро нещо по-романтично (свещи и залези) от просто у вас и довиждане.....иии не знам как да го отрежа и дали искам да го отрязвам ии така.


п.п. в момента не съм никак привлечена от него между другото :o :(

TheBobqk
07-09-2010, 22:22
поговори с него.

bloodyF
07-09-2010, 22:23
опитах се,той се държи като малко дете ..не знам :? :?



п.п. казах му какво искам (романтика) и по-точно му описах идеалната вечер със свещи и залези и секс,,и той ми каза "ама ние от едното идване у нас го обърнахме на среща" ,обаче сега си слага sad-нати песни на скайп и т.н. и ми ги говори едни.. :?

SmiLe3e
07-09-2010, 23:29
миличка рано или късно след като вече нямаш привличане към него трябва всичко да приключи колкото по-рано толкова по-добре.. :)

XTREMEFREERIDE
07-09-2010, 23:29
Скайп, скайп, скайп. >.<

Излезнете и поговорете. Не му описвай романтични вечери, а му кажи, че просто вече не те привлича (освен ако не таиш някаква надежда), защото инак ще вземе да тича по теб и ще ти стане много досадно.

Milen0v
07-09-2010, 23:54
точно така щом не те привлича защо си с него ?
колкото и да отричаме и външният вид е от голяма значение

Viksyyy1995
07-09-2010, 23:57
Ами не мисля че трябва да му се даваш толкова лесно . Защото той ще иска още и още секс . А щом не те привлича - зарежи го . Друго решение не виждам . :) :)

xdennyx
07-10-2010, 00:00
Ми като не те слуша и се държи като дете поглеждаш го на кръв и му казваш "Не ме занимавай пич". Пък ако пак не го приеме на сериозно започни да го отбягваш. 8-)

mincheto
07-10-2010, 05:43
Кажи му точно какво искаш и неискаш от него.При момчетата недей кара със заобиколки,a действай направо.

Nakadah
07-10-2010, 06:25
кажи му го направо!

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:37
Като не те привлича и не искаш само секс както той от тебе не се занимавай с него и толко ... Са разбирам да беше супер хлътнала по него да ти е гадно .. Ама щом нямаш чувства давай смело напред :)

Converse333
07-10-2010, 11:11
И аз съм така в момента с едно момче. Ние си поговорихме и той каза, че в момента не искал сериозна връзка, просто да има някое момиче ей така да се забавлява с нея... И повярвай ми, като ми го каза сама се отдръпнах от него. Така, че поговорете, но очи в очи, не в скайп. :)