PDA

View Full Version : Резултат



someonerandom
07-09-2010, 22:35
ИЗвинявам се за олигофренското заглавие,обаче нищо не ми дойде наум :D
Ако ходя на плуване 3-4 пъти седмично,всеки ден правя набирания и лицеви опори(да кажем по около 50 и от двете) ще успея ли да направя някаква маса и приличен релеф в ръцете,бицепсите и да разширя раменете?Проблемът ми е,че в ръцете съм здрав,а изобщо не ми личи :D Може би защото и костната ми структура е такава,ръцете ми изглеждат леко клечести,ако не ги стегна.Ще постигна ли резултат с гореспоменатата комбинация и горе-долу след колко време?
П.С:За тези,които помнят темите ми за бойни изкуства и се чудят какво е станало,ще кажа само,че вяскакви бойни спортове и т.н са ми забранени от лекар,за да не се отклоняваме от темата.

mrfahrenheit
07-09-2010, 22:40
Едва ли ще постигнеш значителна разлика , но още повече ще затвърдиш силата си ,което е по-важно ,както и ще придобиеш релеф.

От плуването не растат ръцете ,а лицевите и набиранията са крайно недостатъчни за получаването на някакъв значителен ефект ,но все пак ще имаш напредък.Ако искаш повече маса и статична сила , трябва да ги "помпаш" (да предразполагаш навлизането на кръв в тях) ,което съответно се получава от работата с тежести.

Надявам се ,че съм ти бил полезен.

someonerandom
07-12-2010, 19:05
Не съм фен на фитнеса,така че с тежести няма да се хвана(да не говорим,че срещу това също имам лекарска препоръка :D )
така че постигането на релеф също е добър резултат.Благодаря за отговора :)

ZipFail
07-12-2010, 21:59
Що така бе ? :?

someonerandom
07-12-2010, 22:08
Кое? Уточни :D

ZipFail
07-12-2010, 22:42
Нещо сериозно ли е ? Че да не можеш да тренираш си е доста кофти...

someonerandom
07-12-2010, 23:20
Нещо с кръста...и аз не разбрах точно,обаче доколкото разбрах имам предразположение към дискова херния и ми забрани сериозни занимания с бойни изкуства,защото всъщност отидох там заради проблеми в крака.Каза,че това може и никога да не се прояви,но е добре да внимавам.Щях много да се ядосам,ако реално от месеци насам не се чудех дали да започна пак плуване :D Все пак съм се информирал в Интернет за терапии,операции,лечения и глупости,обаче имам дин обмен в края на лятото,а всички говорят за възстановителен период няколко месеца,така че засега нищо няма да правя,и като мине ще мисля :D И без това засега не е развито,нито проявено и не прави проблеми.
П.С:Лекар:Бинко-лекарят на Тича,с офис на стадиона.