PDA

View Full Version : конкуренция между приятелки..за момче..



danibebi
07-09-2010, 22:46
Здравейте.Искам да чуя съвет по новата ми тема.Значи с една моя приятелка сме си харесали едно и също момче (тя май не го харесва,но иска да ходи с него, а и той е много хубав) ии просто няма как идвете да го оставиме,това отпада като вариант.Той си има гадже, (с която се разбираме добре) ,но смятам да се опитам да го спечеля,адски много го искам.Получи се някаква конкуренция между приятелки.Те си били правели някакви планове,той като скъса с гаджето да тръгнат, може би..но това може да е на шега,пък и мен това не ме притеснява.Той ми каза,че не я харесва.Те ще са в едно училище от септември,а аз в друго,но до тогава може да спра да го харесвам,пък ии много неща могат да се случат до септември.Май стана малко дългичко.Та ще ви помоля за съвет как да спечеля това момче.Ужасно много го искам. :)

Грешен раздел. Преместена от амк933.

darkPaladin
07-10-2010, 00:04
яяя не се занимавай

той ще скъса с нея ще тръгнете добре

ама ако види някоя и си я хареса нищо няма да му коства да скъса и с теб

извод:не е стока изчукай го веднъж и толкова

mArMaLaDkA
07-10-2010, 03:54
^ ама тя е на 12-13. 8-)

elito0o0o0
07-10-2010, 04:55
извод:не е стока изчукай го веднъж и толкова :lol: :lol: Не мисля, че на 13 години е удачно да се *** ...

DarkKisss
07-10-2010, 05:32
Това не е момче, а п*тка .. Много ме дразнят такива дето не могат да решат с коя искат да бъдат и такива дето ги делят по 6 момичета едновременно .. Според мен не си струва усилията и да разваляш приятелството, аз не бих ;)

elito0o0o0
07-10-2010, 06:21
Това не е момче, а п*тка .. Много ме дразнят такива дето не могат да решат с коя искат да бъдат и такива дето ги делят по 6 момичета едновременно .. Според мен не си струва усилията и да разваляш приятелството, аз не бих ;)+1

Авторке виж сама какво си написала - "Те си били правели някакви планове,той като скъса с гаджето да тръгнат, може би.." - прави си изводите.

Wrathchild
07-10-2010, 06:56
Я не си ври носа, след като има приятелка! Много го искала...

Afterbirth
07-10-2010, 07:37
Я не си ври носа, след като има приятелка! Много го искала...

Мхм, да ^^
Това твоето си е каприз.Преодолей го.Няма смисъл заради глупаво увлечение да си разваляш приятелство и да вредиш на връзката на хората.

Annabelle
07-10-2010, 07:53
Донякъде съм съгласна с предишните мнения,че не е редно и така нататък.Опитай се да опознаеш това момче повече и след това реши дали си струва да сте заедно или че просто ще си му поредната.Относно приятелката ти - имах такъв случай с една моя,с която харесвахме 1 и също момче и заради него се изпокарахме.В последствие се сдобрихме и си обещахме да не го правим повече.Никога не жертвай приятелството си с близък човек заради любовта,защото в крайна сметка тя само минава и заминава.Колко красавци ще намериш по земята... :)

iiordanova
07-10-2010, 08:10
Я не си ври носа, след като има приятелка! Много го искала...

точно..
Той си има приятелка , едва ли ще скъса с нея зареди други момичета.
Може и да ти даде надежда , ама бъди сигурна , че се гаври с теб.
По - добре си запази приятелството!
Да не би това момче да е последното в света ;?

danibebi
07-10-2010, 09:45
Това не е момче, а п*тка .. Много ме дразнят такива дето не могат да решат с коя искат да бъдат и такива дето ги делят по 6 момичета едновременно .. Според мен не си струва усилията и да разваляш приятелството, аз не бих ;)

май не сте ме разбрали добре.Въпроса е,че той харесва гаджето си,а не мен и моята фр,но пък те уж си правели некфи планове,пък аз го харесвам.И не е просто каприз.А и тези "планове" могат да са и на шега,защото той не я харесва. ;)
ПП: на 14 съм..

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:15
Много сте долни ... Да правите планове за чуждите ..

Terramonia
07-10-2010, 10:18
Това не е момче, а п*тка .. Много ме дразнят такива дето не могат да решат с коя искат да бъдат и такива дето ги делят по 6 момичета едновременно .. Според мен не си струва усилията и да разваляш приятелството, аз не бих ;)

Milen0v
07-10-2010, 10:28
колегите горе са прави
тоя е "п**ка"
не си заслужава :?

ShtrudeL
07-10-2010, 11:22
ПХАХАХАХАХАХХАХА! ^^
Той си има гадже и някакви си две *цензура* ще се "борят" за него. Леле ако съм на мястото на момчето такъв шут ще ви бия и ще си стоя с гаджето,че просто... ^_^ Дано с "приятелката" ти се скарате. ^_^

danibebi
07-10-2010, 11:41
ПХАХАХАХАХАХХАХА! ^^
Той си има гадже и някакви си две *цензура* ще се "борят" за него. Леле ако съм на мястото на момчето такъв шут ще ви бия и ще си стоя с гаджето,че просто... ^_^ Дано с "приятелката" ти се скарате. ^_^

мхмм,чудесна възможност да излееш злобата си. :?

ShtrudeL
07-10-2010, 13:16
ПХАХАХАХАХАХХАХА! ^^
Той си има гадже и някакви си две *цензура* ще се "борят" за него. Леле ако съм на мястото на момчето такъв шут ще ви бия и ще си стоя с гаджето,че просто... ^_^ Дано с "приятелката" ти се скарате. ^_^

мхмм,чудесна възможност да излееш злобата си. :?

Точно така. МУАХАХАХАХАХА *зла усмивка*

danibebi
07-10-2010, 13:44
Аз ви питам как да го спечеля,а не да ми казвате да го забравя,защото твърдо съм решена. ;) Освен това много момичета го харесват и не е п**ка. ;) Приятелката ми няма да се откаже от него,аз защо да го правя?! Явно тука немога да получа съвет. :x

iiordanova
07-10-2010, 13:54
Защо трябва да си таква кучка и да разваляш връзката му?! :-o

и аз това искам да попитам!
И защо според авторката всеки , който каже нещо противоречиво на нейното мнение е злобар , излива си злобата и т.н. ?

ilia_92
07-10-2010, 13:59
И защо според авторката всеки , който каже нещо противоречиво на нейното мнение е злобар , излива си злобата и т.н. ?
А самата тя не е, нали ? Авторке, навличаш си гнева на много хора - или слушай или се радвай на новата си "щастлива" връзка сама!

mincheto
07-10-2010, 14:01
Много глупаво е да се карат приятелки за момче.по добре поговори с нея като не го харесва ,го остави,и ако ти е приятелка,кво се е лепнала за него като не го харесва.Пък и момчето си има гадже,напълно безмислени планове си правите.

slladinky
07-10-2010, 14:08
Ако много го харесваш и ако имаш скайпа на приятелката му правиш си един фейк скайп ии .. даваш и палномощно и я лажеш че си му гадже ама няма да кажеш че самата си ти прати й една снимка на момиче намери в гугъла и да скъсат като скъсат ти действаш .. смисъл като кажа да действъш отивъш при момчето тап са прайш и т.н ....

__________________________________________________ ___
Казвам го защ0то съм пробвала ...

__________________________________________________ ___
...ИсКаш,нЕ иСкАш - АЗ сЪм тАкАвА!ТеБе Те дРаЗнИ мОяТа СлАвА! :smt007

tanch3t093
07-10-2010, 14:16
След като не те харесва, що си правиш планове..

Paramour
07-10-2010, 14:17
Аз ви питам как да го спечеля,а не да ми казвате да го забравя,защото твърдо съм решена. ;) Освен това много момичета го харесват и не е п**ка. ;) Приятелката ми няма да се откаже от него,аз защо да го правя?! Явно тука немога да получа съвет. :x

Като няма да се отказваш от него поне се примири, че той си има гадже!! Колкото и момичета да го харесват той е зает, примири се! Няма как да го спечелиш, приятелката ти също. Просто не мога да разбера какъв е смисъла да си раззваляте приятелството, заради момче, което вече си има гадже и нямате никакъв шанс да сте с него.

п.п. Пише се не мога. ;]]

tanch3t093
07-10-2010, 14:18
[quote="slladinky"]Ако много го харесваш и ако имаш скайпа на приятелката му правиш си един фейк скайп ии .. даваш и палномощно и я лажеш че си му гадже ама няма да кажеш че самата си ти прати й една снимка на момиче намери в гугъла и да скъсат като скъсат ти действаш .. смисъл като кажа да действъш отивъш при момчето тап са прайш и т.н ....

Божееееее докъде стигна света!! .........
Ако напрайш тая грешка рискуваш да се скараш не само с гаджето му (уж в добри отношения) но и с него

danibebi
07-10-2010, 14:21
Съжелявам,не искам да изглеждам злобна и т.н. в очите на хората.Просто се издразних защото модераторката каза "дано се скарате".С гаджето му се разбираме добре,дори сме мислили да ходиме на кафе.Тя е свестно момиче,когато разбра,че се занимавам с него (не бях сиг дали си има гадже) нищо не ми каза,дори ме защити от едно друго момиче.Въпроса е,че много го харесвам..ии незнам как да постъпя.От една страна ще е подло да му развалям връзката,но пък много го харесвам. :(

tanch3t093
07-10-2010, 14:22
Аз ви питам как да го спечеля,а не да ми казвате да го забравя,защото твърдо съм решена. ;) Освен това много момичета го харесват и не е п**ка. ;) Приятелката ми няма да се откаже от него,аз защо да го правя?! Явно тука немога да получа съвет. :x

Като няма да се отказваш от него поне се примири, че той си има гадже!! Колкото и момичета да го харесват той е зает, примири се! Няма как да го спечелиш, приятелката ти също. Просто не мога да разбера какъв е смисъла да си раззваляте приятелството, заради момче, което вече си има гадже и нямате никакъв шанс да сте с него.

п.п. Пише се не мога. ;]]
Знаеш ли що ?
Щото са тъпи пуберки които не знаят какво искат от живота и то на 14 ... Ае трошете си главите заради някакво си момче дето "всички го харесват" ... И дето крои какво да прави зад гърба на приятелката си ;) Поне аз с такъв извод останах

danibebi
07-10-2010, 14:23
[quote=slladinky]Ако много го харесваш и ако имаш скайпа на приятелката му правиш си един фейк скайп ии .. даваш и палномощно и я лажеш че си му гадже ама няма да кажеш че самата си ти прати й една снимка на момиче намери в гугъла и да скъсат като скъсат ти действаш .. смисъл като кажа да действъш отивъш при момчето тап са прайш и т.н ....

Божееееее докъде стигна света!! .........
Ако напрайш тая грешка рискуваш да се скараш не само с гаджето му (уж в добри отношения) но и с него

знам,затова не бих го и направила. :?

tanch3t093
07-10-2010, 14:25
Съжелявам,не искам да изглеждам злобна и т.н. в очите на хората.Просто се издразних защото модераторката каза "дано се скарате".С гаджето му се разбираме добре,дори сме мислили да ходиме на кафе.Тя е свестно момиче,когато разбра,че се занимавам с него (не бях сиг дали си има гадже) нищо не ми каза,дори ме защити от едно друго момиче.Въпроса е,че много го харесвам..ии незнам как да постъпя.От една страна ще е подло да му развалям връзката,но пък много го харесвам. :(
Тогава защо си егоистка и мислиш само за себе си ? Помисли и за нея след като сте приятелки какво ще и бъде щом отмъкнеш гаджето й ..

mincheto
07-10-2010, 14:25
ПХАХАХАХАХАХХАХА! ^^
Той си има гадже и някакви си две *цензура* ще се "борят" за него. Леле ако съм на мястото на момчето такъв шут ще ви бия и ще си стоя с гаджето,че просто... ^_^ Дано с "приятелката" ти се скарате. ^_^

мхмм,чудесна възможност да излееш злобата си. :?

danibebi,тук грешиш не е злобна,a права.
Гот ли ще ти е ,като си имаш гадже някви мърли на по 12-13,щот' сигурно ти си на 15 ,да се занимават с гаджето ти,а той хабер си няма сигурно ,че някви пикли като вас го харесват.

danibebi
07-10-2010, 14:35
Съжелявам,не искам да изглеждам злобна и т.н. в очите на хората.Просто се издразних защото модераторката каза "дано се скарате".С гаджето му се разбираме добре,дори сме мислили да ходиме на кафе.Тя е свестно момиче,когато разбра,че се занимавам с него (не бях сиг дали си има гадже) нищо не ми каза,дори ме защити от едно друго момиче.Въпроса е,че много го харесвам..ии незнам как да постъпя.От една страна ще е подло да му развалям връзката,но пък много го харесвам. :(
Тогава защо си егоистка и мислиш само за себе си ? Помисли и за нея след като сте приятелки какво ще и бъде щом отмъкнеш гаджето й ..

Права си.Ще помисля какво да правя,и все пак мерси за всички мнения..ии се надявам да не сте останали с лоши впечатления за мен. :)

Paramour
07-10-2010, 14:39
Съжелявам,не искам да изглеждам злобна и т.н. в очите на хората.Просто се издразних защото модераторката каза "дано се скарате".С гаджето му се разбираме добре,дори сме мислили да ходиме на кафе.Тя е свестно момиче,когато разбра,че се занимавам с него (не бях сиг дали си има гадже) нищо не ми каза,дори ме защити от едно друго момиче.Въпроса е,че много го харесвам..ии незнам как да постъпя.От една страна ще е подло да му развалям връзката,но пък много го харесвам. :(
Тогава защо си егоистка и мислиш само за себе си ? Помисли и за нея след като сте приятелки какво ще и бъде щом отмъкнеш гаджето й ..

Аз до колкото разбрах има едно момиче, което е с въпросното момче, а тя и приятелката й са някви други.

към авторката: Тва, че те е защитила не ти ли подсказва поне малко, че е свястна, а ти ся постъпваш като истинска ку*ка като се чудиш как да й отмъкнеш гаджето... :?

iiordanova
07-10-2010, 15:06
Наистина се постави на мястото на сегашната му приятелка. Щеше ли да ти е приятно , ако си имаш гадже и твоя приятелка се опитва да ти го вземе ?
Премисли всичко отново , сигурна съм , че ще вземеш правилно решение. (:

LiRRRa
07-10-2010, 15:23
Откажи се.
Ако мислиш планове зад гърба й как да й отмъкнеш гаджето постъпваш супер долно. Не им разваляй връзката, защото всичко се връща и един ден ще се озовеш на мястото на гаджето му и съм сигурна, че няма да ти е много приятно. : ))
Не е първия, не е последния. . . Next.

danibebi
07-10-2010, 16:05
Прави сте. :) Така е,но какво да правя като го харесвам толкова много?! :(

LiRRRa
07-10-2010, 16:06
Ще ти мине.

iiordanova
07-10-2010, 16:17
^ Да , времето лекува. (:

tnp123
07-10-2010, 20:59
Всичко зависи от гледната точка. Вие ще кажете, че ако й отмъкне гаджето, ще й бъде гадно. Но ако вие бяхте момичето, може би щяхте да го искате? Сложно е...
Ще поставите момчето в много неудобно положение обаче, понеже ако другото момиче си заслужава, то той ще е на кръстопът.
И очаквайте нова тема-"3 момичета ме искат, коя да избера, А, Б или В???"

danibebi
07-10-2010, 23:20
Всичко зависи от гледната точка. Вие ще кажете, че ако й отмъкне гаджето, ще й бъде гадно. Но ако вие бяхте момичето, може би щяхте да го искате? Сложно е...
Ще поставите момчето в много неудобно положение обаче, понеже ако другото момиче си заслужава, то той ще е на кръстопът.
И очаквайте нова тема-"3 момичета ме искат, коя да избера, А, Б или В???"

Ти най-точно разбра какво ми е.Мерси . :) :-)

BlueFace
07-11-2010, 09:56
КиФлА ... :?

ShtrudeL
07-11-2010, 10:03
Да! Дано се скарате,за да започнеш да цениш това,което имаш (приятелството). Явно и твойта дружка не го осъзнава щом не се отказва от него.
Ако ти имаше гадже и го обичаше и някаква си мърла го харесва и иска да е с него как ще се почувстваш? Какво като го харесваш? Той си обича явно гаджето и ти НЯМАШ място там.

Sisi7u
07-11-2010, 10:32
голяма приятелка си .. :lol:
ако на мен някояприятелка ми пр такива номера бих я проскубала :lol: :-x :x

BlueFace
07-11-2010, 10:38
голяма приятелка си .. :lol:
ако на мен някояприятелка ми пр такива номера бих я проскубала :lol: :-x :x

Абе те и двете са един дол дренки ...Момчето има гадже ,а те кроят планове да ги разделят и да тръгнат с него .... В цялата история най-много ще страда сегашното гадже на пича ама глупаци всякакви на този свят ... :?

Sisi7u
07-11-2010, 10:45
голяма приятелка си .. :lol:
ако на мен някояприятелка ми пр такива номера бих я проскубала :lol: :-x :x

Абе те и двете са един дол дренки ...Момчето има гадже ,а те кроят планове да ги разделят и да тръгнат с него .... В цялата история най-много ще страда сегашното гадже на пича ама глупаци всякакви на този свят ... :?
така е ..
не бих искала да съм на мястото на сегашното му гадже :-o

GossipGirl89
07-11-2010, 10:57
Аз ви питам как да го спечеля,а не да ми казвате да го забравя,защото твърдо съм решена. ;) Освен това много момичета го харесват и не е п**ка. ;) Приятелката ми няма да се откаже от него,аз защо да го правя?! Явно тука немога да получа съвет. :x

Това, че много момичета го харесват не значи, че не е п***а, нали се сещаш? :D Но в слоучая момчето няма никаква вина. Той не ви обръща внимение, а вие с пирятелката ти се чудите каква магария да направите и да му развалите връзката. Недейте така. Един ден ще попаднете в сходна ситуация и тогава най-добре ще разберете колко е гадно да си имаш гадже и някой да се опитва да ви вкарва интриги и да ви разделя... И в случая ми намирисва, че не го харесваш толкова много, а понеже си има гадже и понеже още 32856 момичета го харесват + най-добрата ти пирятелка и си решила, че трябва точно ти да си избраната... Не ставай егоистка. Остави приятелката ти да прави каквото поиска - накрая тя ще страда от всичко и тя ще си носи последствията. Защо и ти трябва да си като нея? Не е последното момче на света, спокойно. Ще си харесаш някой друг

tanch3t093
07-11-2010, 11:02
голяма приятелка си .. :lol:
ако на мен някояприятелка ми пр такива номера бих я проскубала :lol: :-x :x

Абе те и двете са един дол дренки ...Момчето има гадже ,а те кроят планове да ги разделят и да тръгнат с него .... В цялата история най-много ще страда сегашното гадже на пича ама глупаци всякакви на този свят ... :?
така е ..
не бих искала да съм на мястото на сегашното му гадже :-o

Ако момчето е на място няма да се наложи (:

Annabelle
07-11-2010, 11:10
Изчакай 1-2 седмици.Ако чувствата ти продължават му намекни,че го харесваш и толкова.Той ще си избира измежду вас.Точка. :)

П.П. Пробвала ли си да говориш приятелката си и да стигнете до някакво споразумение?

Paramour
07-11-2010, 12:03
голяма приятелка си .. :lol:
ако на мен някояприятелка ми пр такива номера бих я проскубала :lol: :-x :x

Абе те и двете са един дол дренки ...Момчето има гадже ,а те кроят планове да ги разделят и да тръгнат с него .... В цялата история най-много ще страда сегашното гадже на пича ама глупаци всякакви на този свят ... :?
така е ..
не бих искала да съм на мястото на сегашното му гадже :-o

Ако момчето е на място няма да се наложи (:

а представяш ли си на момчето какво му е... с толкова много почитателки/пикли, които го дебнат ;д :D 8-)

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 12:17
Еле плакии, големи приятелки. :lol: Момчето си има приятелка бе, я не се нахвърляйте. 8-)

danibebi
07-11-2010, 15:28
Мм,да уточня за тези дет казват,че кроя номера на "приятелката".Всъщност тя НЕ ми е приятелка,а просто позната,освен това не кроя никакви планове да ги разделя.Нямам това в предвид.Харесвам го,но няма да ги разделям.Колкото до фр.ми, тя незнам дали го харесва, а и тя мисли какво ще стане СЛЕД като се разделят те двамата (ако изобщо се разделят) ,а няма никакво намерение да ги разделя. ;) Първо четете хубаво,а след това коментирайте. :x Искам темата да се заключи. :)

danibebi
07-11-2010, 15:42
Освен това мерси на всички дали свестни отговори. :)

Housemusikk
07-11-2010, 22:58
Бахти филмираните лапета .
ПС: Дано някой ден и на теб ей така някво лапе ти развали връзката ей така штот я сърби п*тката