PDA

View Full Version : Искам да му покажа,4е не ми пука за него



SunSetBeach
07-09-2010, 22:51
Как да го постигна...Да мислли 4е не ми пука за него.Поне някое моми4е да ми предложи някое трик4е ... :):)

Да разбере 4е ми е безразли4ен,въпреки 4е не е !!! :) просто той мисли 4е ме интересува (което е вярно) и поради едни при4ини,не искам да мисли това....

VinDiesel
07-09-2010, 22:54
Каква е целта на занятието,удряй му лека ,полека игнор и ще забележи,че почваш да не се интересуваш от него..Но за мен това е некоректна постъпка....

SunSetBeach
07-09-2010, 22:58
защо??

VinDiesel
07-09-2010, 23:03
Защото само ще влошиш нещата,как защо?

SunSetBeach
07-09-2010, 23:10
Ама нали уж безразли4ието е най-доброто оръжие? - не омразата :):)

VinDiesel
07-09-2010, 23:18
Спри да гледаш в гугъл....

someonerandom
07-09-2010, 23:27
След 1-2 месеца "Държах се,сякаш ми е безразличен,а не беше :( Как да оправя нещата? "

Milen0v
07-09-2010, 23:27
ето един съвет от моя опит..
мн мразя едно момиче да ме игнорирва или да не ми пише в скайп когато аз я търся
ядосвам се ако не ме потърси поне 3 дена най много

така че игнорвай го по често и ще видиш че има ефект :-P

SunSetBeach
07-09-2010, 23:30
да,ама той не пише в скайп попинцип трябва аз да пиша,ако искам да се 4уем...
;(

Milen0v
07-09-2010, 23:35
така си го накарала да свикне..ти винаги да си първа
това ти е грешката
събери сили и опитай ще видиш че ако го интересуваш веднага ще те потърси

Viksyyy1995
07-09-2010, 23:47
Подкрепям съвета на ''Milen0v'' . :) :P :)

Tempest
07-09-2010, 23:50
След 1-2 месеца "Държах се,сякаш ми е безразличен,а не беше :( Как да оправя нещата? "

съгласен съм с тебе..

и какво целиш с това безразличие? Да го накараш да те хареса? ХА! Ако те харесва, те харесва, ако не - отвари да му правиш, да го баеш, пак няма да те хареса... пфф, гледай реално, не се вкарвай във филми.. отиваш, отваряш си устата и говориш на български...

SunSetBeach
07-09-2010, 23:58
абе няма зна4ение защо просто искам да мисли 4е не ми пука за него (независимо поради какви при4ини) :):):):)

Tempest
07-10-2010, 00:00
ами свържи се телепатично с него, би трябвало да помогне с промяната на мислите му.. игнорирай го, мамка му, не го търси, не му пиши... като те търси, не му отговаряй винаги.. по-конкретно няма къде да ида

mincheto
07-10-2010, 05:51
Единственият лек за забравянето е ВРЕМЕТО......колкото и банално да звучи

Nakadah
07-10-2010, 06:23
Skype -> Не ми пука за тебе

mechtaq_za_teb
07-10-2010, 07:16
Безразличие. Това е начинът.

SemperFidelis
07-10-2010, 10:14
Защо не му го кажеш направо?

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:18
Ако е некое тъпо парче ще ти ходи по гъза... Ако ли не ще те заебе и толко .. Па ти си се прай на оборотна некаде другаде..

SunSetBeach
07-10-2010, 15:12
Skype -> Не ми пука за тебе
да му го покажа,не да му го кажа :)

LiRRRa
07-10-2010, 15:31
Няколко дена пълен игнор, не му пиши в скайп, фейсбуук, никъде нищо. . . Ако той те потърси, отговаряй след време, не веднага. . . Навън като се виждате, ако сте в компания един ден не му говори и не му обръщай никакво внимание, на другия пускай шеги, стой близо до него, закачай се. . . Ще го раздразниш и ако има поне някакъв интерес към тебе, ще почне той да ти ходи по гъза, не ти по неговия . . . ; ]]

SunSetBeach
07-10-2010, 18:12
благодаря на вси4ки :):):)

bonbon_
07-10-2010, 18:41
Мисля, че това което смяташ да направиш е супер глупаво .. защо ти е да го караш да се чувства така, като не ти е безразличен!?

SunSetBeach
07-10-2010, 18:47
Няма зна4ение защо искам това-просто той мисли 4е ме интересува (което е вярно) и поради едни при4ини,не искам да мисли това.... искам да мисли 4е ми е безразли4ен и помолих за някое и друго трик4е...

bratignat
07-10-2010, 18:52
От този тип игрички - "да го/я накарам да хлътне повече" ще си разплетете кошничките.

Ако някое момиче, направи, това което LiRRa те съветва, ей така без причина, то аз просто ще отрежа каквито и да е комуникации с тебе. Ако момчето не е лигльо, точно това ще ти се случи....

K_O_L_E_V
07-10-2010, 20:03
От този тип игрички - "да го/я накарам да хлътне повече" ще си разплетете кошничките.

Ако някое момиче, направи, това което LiRRa те съветва, ей така без причина, то аз просто ще отрежа каквито и да е комуникации с тебе. Ако момчето не е лигльо, точно това ще ти се случи....

Това правя аз в момента :D Значи не съм само аз :P супер.....


А по темата: Колкото и да се мъчиш , не можеш да го скриеш ;) Както казва един приятел "Коет си е , си е ;) "

nefchi_bs
07-10-2010, 20:50
Кажи му го,най-достоверно ще изглежда..

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:53
аЗ Сьм го правила... :) Просто каквото и да прави не реигираи...дори да ти пише не отговаряи.....не му показваи че те интересува по никак начин...забавляваи се докато тои гледа дори и да не ти е смешно смеи се :) това много дразни от личен опит ти го казвам....и ще видиш как тои сам ще почне да те тарси :)

Housemusikk
07-12-2010, 00:36
НЕ ги слушай . въпросната тактика би подействала САМО ако той те харесва . Ако не те нищо няма да постигнеш . И к'ви са тия глупости да се игнорирате ....... Отиваш и му обясняваш как стоят нещата и филма се приклиючва .Кви са тия тежки драми .........

LiRRRa
07-12-2010, 07:40
По-горното ми мнение важи само, ако мислиш, че той те харесва и има някакъв интерес към теб. . . Иначе наистина, ако не те харесва, просто всичко ще свърши.

И да, както казаха другите, по-добрия вариант е да идеш при него и в очите да си кажете всичко, най-вече ти и без да увърташ. . . Но дали ти стиска?

Добре си помисли, варианти много какво да правиш, ама първо си изясни какво точно искаш. . .

SunSetBeach
07-12-2010, 18:01
НЕ ги слушай . въпросната тактика би подействала САМО ако той те харесва . Ако не те нищо няма да постигнеш . И к'ви са тия глупости да се игнорирате ....... Отиваш и му обясняваш как стоят нещата и филма се приклиючва .Кви са тия тежки драми .........
Ами незнам ама той със сигурност си мисли 4е АЗ ГО ХАресвам ... :)

SemperFidelis
07-12-2010, 21:02
Напиши му по скайп/фейсбук/там к'вото използвате че не искаш да те търси повече или че искаш да излезете... но най-добре проведете един разговор като големи хора. Но по-добре направи нещо смислене, за да не стане така, че и двамата да страдате за глупости.

babyjoinmeindeath
07-12-2010, 21:59
Разбирам как се чувстваш и на мен ми се е случвало :) Ако искаш той да разбере, че не си падаш по него, но да си имате приятелски отношения не го търси постоянно самоа от време на време, през ден или 2. Ако се заговорите нещо се дръж непринудено сякаш говориш с някоя твоя приятелка :) а може и да му споделиш, че харесваш някое друго момче. Не му предлагай примерно да излезете на кафе или подобни неща, не му звъни и винаги се дръж весело, а между другото в какви отношения точно сте ?

SunSetBeach
07-12-2010, 22:08
Моят проблем е че незнам защо момчето което харесвам ме мрази.Значи ние бяхме гаджета известно време и уж съм била първата лу любов,той на мен също. но,незнам между нас след като скъсахме не остана нищо-смисъл дори и приятели не можахме да останем... Казал на неговия приятел че съм била лигава и ме му харесвал характера ми -ама незнам може би аз нещо си въобразявам,но ме гледа така сякаш още ме харесва Значи едни приятели и сред тях той щяхме да ходим на кино,но той казал на моята БФФ че по добре било аз да не ходя-естествено моята приятелка ми каза... аз се разстроих доста.. След няколко седмици в училище се пръскахме с вода и аз без да искам го напръсках и той ме нарече к***а Пък ввъв facebook на една снимка едно момиче (да ре4ем се казва петя се казва ) коет постоянно ме дразни ама аз не му обръщам особено внимание е писало ккоментар на една снимка към една моя приятелка :защо не си я махнала от снимката (тоест защо не е махнала мен) че само съм я била загрозявала. И тва момче писало отдолу:съгласен съм съпетя-по добре я махни Знам че повечето ще ми кааят да го забравя,но не е толкова лесно пък аз искам да знам вашето мнение по темата-дали още ме харева според вас -щото нали се говори 4е мом4етата по този на4ин изливали гнева и яда си благодаря предварително
Ето в такива :)

babyjoinmeindeath
07-12-2010, 22:19
Ахаммм значи той е идиот :) просто се прави, че не ти пука за него. Дори и да те заговори дръж се хладно. Аз даже ако съм, бих му показала по някакъв начин, че ми е неприятен и ако случайно сте в една компания не стой много време с него или пък не му обръщай никакво внимание

SunSetBeach
07-13-2010, 11:15
благодаря :):):)

soul1199
07-13-2010, 14:47
ем не го търси,нека да няма вест от теб

SuN15
07-13-2010, 16:43
Както се изкаха много от момчетата по горе , това да го огнорираш от време на време ще помогне много ! Не говорим да го правиш постоянно , а до такава степен да разбере , че нещо нещата не са като преди и че може да те избуби .

wasch0
07-13-2010, 16:55
Давам ти съвет от личен опит.. НЕДЕЙ да правиш това ! После ЩЕ съжаляваш,вярвай ми.. Нищо няма да постигнеш с тези детски игрички. Просто няма смисъл..

beautiful1whisper
07-13-2010, 18:07
Няколко дена пълен игнор, не му пиши в скайп, фейсбуук, никъде нищо. . . Ако той те потърси, отговаряй след време, не веднага. . . Навън като се виждате, ако сте в компания един ден не му говори и не му обръщай никакво внимание, на другия пускай шеги, стой близо до него, закачай се. . . Ще го раздразниш и ако има поне някакъв интерес към тебе, ще почне той да ти ходи по гъза, не ти по неговия . . . ; ]]

хах до болка познато :razz:

SunSetBeach
07-13-2010, 21:13
благодаря :):):)

GossipGirl89
07-13-2010, 21:30
Казах ти и в другата тема - игнорирай го! Само тва ще подейства.

SunSetBeach
07-14-2010, 10:49
:grin: