PDA

View Full Version : Как се виждате след 20 години?



VinDiesel
07-09-2010, 22:57
Как се виждате след 20 години?Женени,неженени,дец ,какъв ще е човека до вас,ще я има ли още тази любов в сърцето ви ?

SunSetBeach
07-09-2010, 23:20
Ами след 20 години ще бъда на 34... :) .. . Надявам се да имам добър съпруг (не искам да съм стара мома :D ) и дете (да,особено добро дете :D:D ) .... та,смятам 4е тогава,ще имам страхотни спомени от живота си сега (за 1-та любов.целувка,гадже и няма да забравя и най-добрата си приетелка ) :):) Ами,стига толкова май :)

Milen0v
07-09-2010, 23:24
хах интересно
ми след 20 год се гледам женен с 2 деца и жена с която да се разбирам и обичам :)

SunShinePearl
07-09-2010, 23:31
ами ще съм на 36 :D :D :D неженена ще живеем просто заедно (поне така се надявам) нямам мерак да се женя ама кой знае та.... по мои сметки детето ми ще е на 6-7 годинки ...малее ще почва първи клас искам да я някво много лудо лапе :grin: и дали ще съм влюбена едва ли но не искам и живота ми да е скучен искам да се чувствам като на 20 :D и да си правя секс с мъжа ми не да ходя да му изневерявам

mincheto
07-10-2010, 05:54
С 2 близначки ,и един син,омъжена в Италия или Испания.И със собствено заведение,в което аз ще съм главен готвач.

mArMaLaDkA
07-10-2010, 06:11
Никак. :)
Аз си нямам и на идея какво ще се случва с мен в близките 2 години, камо ли след 20!

BgHtH
07-10-2010, 06:20
С сегашния ми начин на живот след 20 години се виждам ... трупче.

Nakadah
07-10-2010, 06:22
Ако можеше да предсказваш бъдещето какъв щеше да е смисъла на живота? :?

3oPuTy
07-10-2010, 07:38
Почти 40 годишна,с дете (може би 2) и тъй като ме съмнява до тогава да съм все със сегашния ми приятел,то поне се надявам тогавашния ми мъж да е поне на половина толкова всеотдаен към мен :)

GossipGirl89
07-10-2010, 07:42
Хах ами завършила образованието си, с хубава работа, омъжена и с 2 деца :) За човека до мен не мога да кажа нищо... Дали ще има любов или не зависи от това от колко време ще сме заедно :) Но като цяло съм на мнение, че любов има през първите 3-4 години от брака, след това всичко се превръща във взаимно уважение и компромиси

0u7l1n3
07-10-2010, 07:42
Женени с 2 деца и щастлив брак :)

shmurkam
07-10-2010, 07:48
С апартамент в Рим или Ню Йорк, сама с обувките си.

s3nsual
07-10-2010, 07:50
Омъжена с поне 2 деца :)
Надявам се човекът до мен да е свестен и да ме обича .

BloodyAmy
07-10-2010, 08:59
Не се виждам.. Сложно е. ;д

Bellatrix
07-10-2010, 09:06
Виждам се омъжена в къща, която от пръв поглед мяза на оранжерия. После на втория забелязваш, че под цветята има маси и тук таме има столове и диван XD. Ще имам специална стая с аквариуми, където ще си гледам апоногетони и всякакви водни растения и животни. :) Сигурно ще имам 2 деца - момиче и момче (колко типично само) и ще работя като психиатър в някоя лудница та поне да не ми е скучно. :) Мечти, мечти...

zority7
07-10-2010, 09:13
Ми виждам се в голяма къща (с 4 стаи) ,с 2 деца с мъж който ме обича и се грижи за мен както и аз за него ,с добра работа и обичаща семейството си :grin: :grin: :grin:

LoveRetroMusic
07-10-2010, 09:46
"Глупаво е човек да прави планове за бъдещето,
след като не е господар дори на утрешния ден."
- Сенека

Punisherrr
07-10-2010, 10:09
Никак. :)
Аз си нямам и на идея какво ще се случва с мен в близките 2 години, камо ли след 20!

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:12
Женен с 2 деца същата жена и много щастлив :)

rusoto_baby_f
07-10-2010, 11:00
Никак. :)
Аз си нямам и на идея какво ще се случва с мен в близките 2 години, камо ли след 20!

и аз така...Иначе - мечти много.... :)

YYY
07-10-2010, 11:21
С Bentley по немската магистрала с 250+км/ч :))

XTREMEFREERIDE
07-10-2010, 11:34
Никак. :)
Аз си нямам и на идея какво ще се случва с мен в близките 2 години, камо ли след 20!

Indeed.

6okolad4ety95
07-10-2010, 11:37
Никак. :)
Аз си нямам и на идея какво ще се случва с мен в близките 2 години, камо ли след 20!

+1 ;-) \:D/ \:D/

Paramour
07-10-2010, 12:04
Мечти много... няма как да се предвиди бъдещето, особенно когато сме на възраст 13-19(+). Аз си имам мечта как искам да изглежда бъдещето ми, но дали ще се сбъдне... :neutral:

CrimsonRoses
07-10-2010, 12:21
не се виждам...пък и за какво ми е да се виждам след 20 години надявам се да съм жива и здрава тогава,пък каквото стане.

Bianc0
07-10-2010, 12:24
Прибирам се изморен от работа,отварям си биричика,сядам на кожения фотьойл и си пускам мач на 51" плазма.

VinDiesel
07-10-2010, 12:44
Идеята не е ,какъв ще ви е живота след 20 години,а какъв според вас би бил.Мисля че има разлика?

babity
07-10-2010, 12:45
Аз искам да съм си уредила живота. Най - вече професионално, а защо не и деца. Принципно искам да имам две деца, ама за такива неща човек не може да пророкува.

Neutral
07-10-2010, 12:48
Омъжена с 2 деца и добра кариера,може би не в България,нищо не знам..

ilia_92
07-10-2010, 13:40
При всички случаи - оглушал. Иначе - двете крайности или много беден или мега богат, за семейство - не знам. Не правя прогнози, защото след 7 месеца взимам книжка (ако мама и тате дадат парички) и от там нататък ми се губят моменти, все пак хобитата ми са силна музика и високи скорости. Дано и аз като УУУ да съм в един Ролс и да се кефя на живота.

ПП - Виждам се в България !

ПП2 2012 е близо :grin:

justonegirlwithonehope
07-10-2010, 13:46
Не мога да видя себе си след толкова голям период от време.Попринцип сметките ми винаги излизат криви и точно поради този факт вече не си правя планове за в бъдеще.Гледам за момента да съм добре, а по нататък ще му мислим.А и 2 годни са доста дълго време, дори може да не съм жива до тогава.Не искам да прозвучи песимистично, но гледам нещата от всички ъгли.

iiordanova
07-10-2010, 13:51
И аз не обичам да правя толкова дългосрочни планове.
Не знам дали ще съм жива след 20 години , че да си правя планове..
Живейте за мига , не мислете какво ще стане след 20 години! ((:

VinDiesel
07-10-2010, 14:48
Явно половината живеете ден за ден.

LiRRRa
07-10-2010, 15:56
Преуспяла в кариерата, с мъж, който да ме обича безрезервно и да ме подкрепя във всичко. За деца.. не знам, може би едно. .

BlueKnife
07-10-2010, 16:02
2 метра под земята..

totalmk
07-10-2010, 16:15
Като щастлив татко се виждам. 8-)
http://taioo.net/wp-content/uploads/2009/09/Married-With-Children-tv-01.jpg

topkisipravim
07-10-2010, 16:45
Още забил глава в кариерата си, не се интересуващ от никого освен кариерата, парите, и детето(hopefully a boy) живеещо с него, разведен..
Е такъв мисля, че ще съм..=/
И още повече се убеждавам с всяка изминала година..

gia_sena_mono
07-10-2010, 17:15
След 20 ... на 40!
Стабилна работа по специалността, собствен дом ... в Париж или Рим :D е е може и другаде. Възможност да пътувам по света.
И надявам се да бъда омъжена за точния човек, перфектния ! :) С дете... може и две - момиче и момче. :)
Дано и да изглеждам млада :D

frozendeath
07-10-2010, 17:54
Ми след 20 години... на 34.... ще съм музикантка, т'ва ми е ясно от сега :D :D Омъжена, поне с 1 дете. Иии ще живея в Скандинавия :D

JustMe92
07-10-2010, 21:49
Нещо без очила не виждам,но се надявам да живея някъде в чужбина(Да се надяваме Англия и отново да се надяваме Лондон)Искам да съм преуспял мъж със собствен бизнес и добра съпгруга до себе си с 2-3 деца(колкото повече,толкова повече)Това са по скоро мечти ама работя по осъществяването им 8-)

tuzaro
07-10-2010, 21:52
ще съм на 39... виждам се бизнесмен с хубава и добра жена най вероятно, по улегнал с повече акъл, хубава кола и къща и така

blader
07-10-2010, 23:53
Въпроса е как искаме да се виждаме след 20 години или как смятаме че ще се развие живота ни дотогава?...щото повечето хора несъмнено са писали това което искат да видят за себе си след 20 гдини...което е малко или много излишно...

Иначе в тази връзка на мен много би ми се искало след 20 годиниа когато ще съм почти на 38 да съм или музикант и да пея в група ходейки по фестивали като Woodstock,Lollapalooza и Rock am Ring или да съм продължил с рисуването и да не съм се отказал...да съм осъвършенствал стила и най-вече техниката си и все така да продължавам да рисувам не толкова неща които да имат скрито послание или смисъл(така де...какъв е смисъла да крия посланието...би имало смисъл ако повечето хора бяха достатъчно интелигентни да се мъчат да го открият ама тъй като подобни личности са дефицит по-добре е всичко да се вижда от пръв поглед..) а такива които когато човек ги види първото нещо което каже да е 'абе това изглежда супер готино/интересно...'...с няколко думи-падам си малко повече естет отколкото символист...
другия вариант е да пиша нещо...или да се пробвам като актьор...но при всички положения искам да е свързано с изкуството...просто имам нужда от това...не съм нито експресивен нито активен до такава степен че да разпространявам идеите си и да стана известен с нещо което е плод на моята творческа натура но определено имам нужда да създавам неща които минават за изкуство и които малко или много да отделят хората от заобикалящата ги реалност...не смятам че филм,книга или картина които отразяват реалността могат да бъдат интересни с нещо или поне не и до голяма степен тъй като реалността е навсякъде около нас...предпочитам четейки,гледайки или слушайки нещо да пренасям съзнанието си извън границите на познатияя ми физически свят...а още по-добре ако излизам и извън духовните си граници(което е трудно имайки впредвид обсега им..но все пак...)...
не знам за деца но искам да имам човек до себе си...имам нужда да обичам и да си мисля че съм обичан...имам нужда да виждам че правя някого щастлив и този накой е човек специален за мен а не просто някой...момиче...жена която обичам...такъв човек съм че изпитвам радост дори знаейки че човека когото обичам просто ме гледа...и въпреки че някои хора просто отказват да срещнат истинската любов на 16,17,18(което кой каквото ще да казва си е напълно възможно и НЕ!!! приемам възражения по тоя въпрос...)...за мен всяка любов е истинска...просто явно съм създаден да обичам...не знам...децата ще дойдат от самосебе си...всмисъл...те са просто продукт на любовта между двама души или понякога резултат от грешка...но при всички положения са източник на много любов и положителни емоции тъй като в света не вярвам да има нещо по-невинно и сладко от очите на новородено дете и начина по който може човек да види целия свят в тях...начина по който усещаш че това малко...нещо изразява цялата любов на света и в същото време е толкова крехко и ранимо че почти всичко може да му навреди и инстинктите да го предпазиш и любовта ти към него са толкова силни че сякаш за теб то представлява целия свят...
красиво е...
Не знам...доколко мога да предвидя хода на събитията в живота си за 20 години напред(особено като се замисля че дори не съм живял толкова...) не мога да кажа какво би ми се случило но каквото и да е не бих искал да го знам...не искам да знам какво ще ми се случи и след половин час...в крайна сметка мисля че не би ми било интересно(така де...би ми било интересно да знам дали ще се случи това което знам де...но все пак не искам...)...а и просто самия факт че бъдещето ми е неизвестно придава една...интрига на живота ми...нали именно неизвестното кара хората да се стремят към познание...с други думи не бих искал при никакви обстоятелства някой да дойде и да ми стовари бъдещето просто ейтака...просто ще ми се загуби хъса...въпреки че както споменах любопитството относно достоверността на казаното пак ще си е фактор...

P.S.: Сега си прочето поста и се чувствам като малоумник(не че много ще сбъркам ако се самоопределя по тоя начин де...) защото тавтологиите и правописните ми грешки са в такива количества че човек дори и нарочно трудно би сътворил нещо толкова трудно разбираемо и отвратително за четене...но все пак имайки впредвид късния(или ранен...зависи от гледната точка...) час на постването на това ми мнение мисля че съм до известна степен оправдан...а и ми се спи...ето защо няма и да се опитвам да оправя написаното...но се надявам макар и с немалко усилия от ваша страна(които се извинявам че ви карам да полагате...макар и никого да не задължавам...) да успеете да разчетете какво съм се опитал да изкажа и ерго да придобиете представа за идеите ми относно бъдещето...лека нощ...

BlueFace
07-11-2010, 09:52
Изобщо не искам да си се представям на 37 хДД

Но никак няма да е зле да съм преуспял архитект ,да живея извън България и да имам стабилно семейство :) :-D 8-)

BlueFace
07-11-2010, 10:01
^^ много си скромен, Павелчо 8-)

аззз идея си нямам :Д

Така е , скромността краси човека 8-)

didi0804
07-11-2010, 11:00
Ами тогава ще съм на 37.Представям си се с момиче и момче (близнаци), в някоя адвокатска кантора и с мъж до мен, който ме обича и държи на мен, и който също има стабилна работа.И разбира се мнооооооого щастлива !!

YouMakeMeSmile
07-11-2010, 12:00
след 20 години ще бъда на 37 уоу :shock: 8-) ем, представям си се женена, с 3 деца, по възможност еднакви, смисъл, тризнаци 8-) , с прекрасен съпруг, къща близо до морето, с голям двор, куче, 2-3 котки.. общо взето това е, аз съм си романтична душа 8-) :)

Housemusikk
07-11-2010, 12:11
Виждам се като някой overpowered политик играещ си с живота на хората :P

DollDaggaBuzzBuzz
07-11-2010, 12:24
Виждам се в Испания, със съпруг и 2 дечица (момче и момиче) работеща мечтаната от мен професия и все пак нещастна,защото няма да съм с човекът - значещ всичко за мен.Общо взето ще съм празна отвътре,не ми харесва това бъдеще :cry:

pamii
07-11-2010, 12:28
След 20 години ще бъда на 35. Предполагам, че ще имам 1 дете (момиче ;д) и то ще бъде на около 10. Това ще рече, че искам да стана майка на 25 някъде ;д. Мисля, че ще съм самотна майка ..
Никой от нашето семейство си няма мъж. Всички са самотни майки. Пра баба ми, баба ми, майка ми.. Абе всички.. Май така ще стане и с мен ..

YouMakeMeSmile
07-11-2010, 13:07
След 20 години ще бъда на 35. Предполагам, че ще имам 1 дете (момиче ;д) и то ще бъде на около 10. Това ще рече, че искам да стана майка на 25 някъде ;д. Мисля, че ще съм самотна майка ..
Никой от нашето семейство си няма мъж. Всички са самотни майки. Пра баба ми, баба ми, майка ми.. Абе всички.. Май така ще стане и с мен ..

много факано мислиш. по- добре си се представяй с мъж 8-)

rebeccaa
07-11-2010, 15:02
След 20 години ще съм на 34 хах.Виждам се женена с 2 деца - момиче и момче.Ще съм със сегашният си приятел и ще живеем в някой град в Англия.Той ще стане футболист, какъвто е сега, а пък аз велик дизайнер дай боже. :D



Ех, мечти, мечти..

lipsvashh_mi
07-11-2010, 17:42
баааааа ти пък-20 години..аз не се виждам след 5-10 ти 20? :D
и все пак на 37 надявам се щастливо женена ,с 1 или 2 деца,с наш си-на мен и съпруга ми, частен кабинет стоматологичен и голяма клиентела...и това е то.....живот и половина :D
ама стига да сме живи и здрави дотогава де...то времето ще покаже :)

sladka__droga
07-11-2010, 18:24
Yjacno daLeche mii ce wiijda ii ne moga da cii predcttawq niishttto .

Krokozubel4o
07-11-2010, 18:27
Две деца, жена до себе си, и 2-3 стари БМВт-а в гаража :oops:

britzy
07-11-2010, 19:43
Виждам се сама-връзките (повечето ми) ме задушават-искам си свободата

sasheto0o
07-16-2010, 21:35
Щастлива , може би омъжена , с едно-две деца.. И най-важното - със собствена адвокатска кантора :grin:

Justify
07-16-2010, 22:16
и 2-3 стари БМВт-а в гаража :oops:

БЕЗЦЕННО! 8-)

postmortem
07-17-2010, 16:19
Плешив, сам , със шкембе и бутилка Загорка.

Carmenn
07-17-2010, 19:42
почти на 40, с двама сина ии съпруг, когото обичам (ако не го обичам- по-добре сама) с хубава работа ии мое си жилище

mugsinka
07-17-2010, 19:57
със мъж и дете в собствен апартамент :D

UrbanLegend
07-17-2010, 20:01
Виждам се без мъж и деца.Може би леко самотна на моменти,но пък жевиища живато си както на мене ми е густо.Сигурно работата ми ще е свързана с много пътувания.