PDA

View Full Version : Помощ



Viksyyy1995
07-09-2010, 23:30
Здравейте, имам проблем :) ! ''Запознах се с едно момче. Първоначално не изпитвах нищо повече от приятелски чуства към него . Но с времето започнах малко от малко да се привързвам все повече и повече към него . Един ден си говорихме с моята братовчедка и споделих с нея че съм влюбена в това момче . Той не е ''първа хубост'' обаче не е грозен (симпатяга е ) , но незнам защо тя ми каза ''махни го тоя е ужасен'' . Почуствах се много гузно . Инезнам и аз защо и започнах да го не харесвам (ако мога така да се изразя) . Той ми разкри чуствата си и аз сега се чуствам виновна за това което му причиних . А той е толкова мил с мен . Аз самата дори незнам дали го обичам . Не сам сигурна в чуствата си . Моля ви помогнете ми . Незнам да го забравя ли или да бъда с него ? :( :( ''

Milen0v
07-09-2010, 23:37
неслушай другите..
сама прецени дали е за теб това момче
колкото и да ти е трудно само такъв съвет бих ти дал .. късмет

Tempest
07-09-2010, 23:46
ето ти един съвет - СПРИ ДА СЕ ВЛИЯЕШ ОТ МНЕНИЕТО НА ТЪПАТА МАСА ОТ ХОРА! Не го заслужаваш, щом се съмняваш в чувствата си.. ше намериш някой по-хубав, с повече пари или и аз не знам кво искаш (очевидно и ти не знаеш)... и някой ше ти каже 2 лоши думи и ти ше се вържеш.. и ше останеш сама вовеки.. дай ся 5 леа че ти казах бъдещето..

порасни, пък тогава се влюбвай, тва не е глад - "гладен съм, не съм гладен" :x

SunSetBeach
07-09-2010, 23:47
неслушай другите..
сама прецени дали е за теб това момче
колкото и да ти е трудно само такъв съвет бих ти дал .. късмет
СЪгласна съм-какво зна4ение има е бра4етка ти не го харесва по вън6ен вид-да не се обвързва тя с него ... ако го харесваш приеми и бии дуспата на бра4етка си :Д

Viksyyy1995
07-09-2010, 23:58
Благодаря ви .. :-) :-) :-)

mincheto
07-10-2010, 05:31
Ако слушаш всички ,няма да си намериш приятел.прави това,което ти подсказва сърцето.

bebe7o
07-10-2010, 07:51
Спри да се влияеш от мнението на приятели бе.. баси се пак ти си щяла да ходиш с него не тая твоя тъпа приятелка. Обаче ти и ти си поредната , която не знае какво иска. "Спрях да го харесвам.. Не знам дали го обичам.." Вие какво си мислите бе?Че да обичаш някой ства ей така и обичам те=здрасти ... :? :?

0u7l1n3
07-10-2010, 08:06
И на мен ми казваха да не се занимавам с грозни и какво накрая - страдах. Не съдете хората пради да ги опознаете!

mechtaq_za_teb
07-10-2010, 09:52
Някой си ти казва, че е ужасен и ти спираш да го харесваш? Уау! Колко е важно мнението на хората за теб!
Замисли се добре какво си харесала у него без да се водиш от мнението на някого. Тогава сама реши дали да бъдеш с него или не. Но недей да се подиграваш с чувствата му.

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:14
Махай се че ме отвръщаваш...Да ви у хубавиците каде сте..

TheBobqk
07-10-2010, 11:01
Ти не си добре. :? Ако искаш бъди с него и не слушай другите. Помисли си добре какво искаш.

GossipGirl89
07-10-2010, 11:07
Това е най-тъпата тема, на която съм попадала в скоро време. Значи ти харесваш някой обаче си готова да го зарежеш само защото някой друг е казал, че не го харесва, така ли? Това говори и колко го харесваш... След като си готова да не бъдеш с него, само защото братовчедка ти е казала, че не бил хубав, значи изобщо не го заслужаваш това момче и изобщо не изпитваш нищо към него... Хората са различни и си имат различни вкусове. По твойта логика всички трябва да сме без гаджета, защото все на някой нещо няма да му хареса... :? Не бъди глупава и не слушай хорските приказки. Ако наистина ти харесва НА ТЕБ САМАТА тогава бъди с него! И побързай, че като гледам май ще го изпуснеш :)

kradinero
07-10-2010, 11:11
Чакай.. под ужасен може да е имала предвид, че е лигльо, женчо, ебач, "кой съм аз" и т.н. определения за момчетата ( не казвам, че всички са такива, но се срещат доста често ) Може да има предвид, че има ужасно поведение. ( или съм проста и не схванах какво пише момичето :D )
А ако има предвид, че е грозен .. какво те интересува какво е казала. Ти мнение нямаш ли си?! (не критикувам просто ти се чудя :-o ) И как така спираш да го харесваш.. Това е типично лапешко поведение :x Значи ти си му гледала само външния вид.. боже боже.. :?

Та така ако мога да ти помогна (има едно АКО .. щото едва ли мога, ама да се пробвам :D )

Пробвайте да излизате по-често .. ама само двамата.. опознай го ама не на външен вид (къде имал пъпка, къде бил плешив, кое ухо му е по-голямо и така нататък :D ) Разбери какъв човек е.. какво обича , интереси.. Все ще намерите обща тема и евентуално може да ти стане забавен ( "евентуално" не знам защо го използвах ) И така.. Успех мацка.

ivcheto0o
07-10-2010, 11:16
Какво те интересуват другите,имаш си глава на раменете можеш сама да решаваш.Дай шанс на момчето.

K_O_L_E_V
07-10-2010, 20:05
"Да ти имам братовчедката......"

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:49
ако на теб ти харесва бьди с него .....недеи да слушаш другите.Бьди себе си има достатчно други хора...!

kari606
07-26-2010, 05:23
само ти знаеш дали го харесваш или не ако го харесваш не слушай кво ти говорят останалите