PDA

View Full Version : Какво ми има ?



deser7rosee
07-10-2010, 00:02
Вече повече от месец с приателя ми
не сме правили секс,но от около няколко
седмици той започна да нервничи,да
се държи сопнато и т.н.На няколко
пъти той се "опитва" да ме предразположи
за секс,но аз го отрязвам по простата причина,че...
от половин година и няколко месеца,от както правим секс
аз нито веднъж не изпитах удоволствие,а само болка.Просто
едва издържам,той да свърши и да се спре това мъчение и всеки
път ме пита : "Свърши ли?Хареса ли ти?" и всеки път отвръщам
с :"Да!Беше невероятно!"Защо лъжа ли?Защото не искам да го
нараня,защото проблема не е в него.Той се държи много мило с мен
и е супер нежен,но просто за мен секса,не е удоволствие.Спомням си,
веднъж как докато го правехме,как се разплаках от болка,защото се опитвах да издържа без той да разбере,че не ми е приятно и после
как ме гледаше със стах..Не мога да му кажа,че нито веднъж не съм имала оргазъм ( той е първото момче с което правя секс),защото
както по-горе казах,ще го нараня по някакъв начин.Проблема очевидно
е в мен..Моля ви за съвет,защото не мога вечно да търпя болката,
която прави всеки следващ път,като все едно ми е за пръв.
Ако има значение аз съм на 19 а той на 23 :)

Madn3s5
07-10-2010, 01:21
Няма друг начин,освен да говориш с него за това..
Щом изпитваш болка,значи сигурно си по-тясна а той по-груб..
Нямам предвид груб по негово желание,може да не се усеща..няма и как да се усети ако ти не му кажеш..
До удоволствието, при всяка жена е различно,някои изпитват първия си вагинален оргазъм след месеци сексуален живот..
Пробвайте да сменяте позите,пробвайте нови и разнообразни неща,насочвай действията му,за да му покажеш какво ти харесва..

И все пак ние няма как да ти помогнем,говори с него,нито сте малки,нито сте от малко време заедно. Едва ли ще му стане кофти..Секса трябва да е удоволствие и за двамата, не само за единия..

ReachlessGirl
07-10-2010, 05:47
Съгласна съм с Madn3s5 .. по - добре му кажи, защото от това мълчание няма смисъл и така или иначе пак му е кофти, че му отказваш .. говори с него!!! ..

Prophecy
07-10-2010, 06:40
Наистина трябва да поговориш с него , а не да премълчаваш ... така по лесно ще си решиш проблема

Muddled
07-10-2010, 07:36
така е напълно съм съгласна с по - горните мнения говори с него все пак той ти е приятел той най- добре ще те разбере и ще направите така, че секса и за двмата да е удоволствие не мъчение. :)

BiGBaDWolF
07-10-2010, 10:07
Ми ходи на лекар бе ...

DarkKisss
07-10-2010, 10:15
Можеш да говориш с него и после да посетиш гинеколог.

ladykeisy
07-10-2010, 10:35
И аз мълчах като теб, но почти 2 години :) Знаеш ли какво осъзнах? Докато мълча, нищо няма да се получи. Така и стана. Не заради секса, но все пак той е един от хилядите други фактори. Не казвам, че ще се разделите, просто трябва да поговориш с него, защото това е голям проблем. Не може да правите секс и ти да ревеш, а на него да му е хубаво. Явно има проблем и от негова страна, може да не те предразполага добре. Поговорете и вижте къде е проблема. За твое добро е.

YouAteMyHeart
07-10-2010, 11:41
1/Да не е прекалено голям?!Колко см.е?! Това също може да е проблем.

2/Ползвате ли лубрикант?!Вземете един и пробвайте.Може да е проблема в овлажняването.Слага се повече в-у презерватива.

3/Позите?!При някои пози проникването е по-дълбоко.Например кучешката,мисионерската и тн.НЕ го правете в тези пози.

CuteBaby
07-10-2010, 11:59
Отиди на гинеколог(какво чакаш още?) и му обясни проблема,защото не мисля че е нормално повече от половин година след първия ти път да те боли още..и то толкова много.

И поговори с приятеля ти и му кажи,че все още изпитваш болка,използвайте лубрикан и пробвайте да смените позата.Също така недей да се настройваш предварително,че ще те боли,защото така се стягаш и не можеш да се отпуснеш.

ilia_92
07-10-2010, 13:11
Ако си имате доверие пробвайте на голо за да сподели мъките ти!

kalpazanka
07-10-2010, 13:18
Консултирай се с гинеколог. Ако не се открие причина, посетете сексолог. Говори с приятеля си, обясни му мирно и тихо ситуацията- не вярвам да не те разбере.

umri
07-10-2010, 16:56
200 леа и ти праа пълна дефлорация.

GossipGirl89
07-10-2010, 18:08
Говори с него, не вожеш вечно да мълчиш. По-добрия вариант е да знае, че те боли и за това не искаш, отколкото да си мисли, че изобщо не те възбужда и нямаш никакво желание... Както те посъветваха - пробвайте с лубрикант, сменете позите, помоли го да е по-нежен... и ако пак нищо не помогне иди на лекар

pitbullxx
07-10-2010, 19:22
1) Пробвай с лубрикант може да не те възбужда достатачно.
2) Ако не стане с лубрикант може би му е много голям ,а ти си тясна ли .. :? 3) Отиди на гинеколог ако не стане с гинеколог отиди на сексолог. :)

П.п- Може да е от позата сменете я. :)

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:04
Можеш да говориш с него и после да посетиш гинеколог.

OneBoy
07-12-2010, 07:49
Както казаха колегите можеби имаш проблем с навлажняването опитайте с лубрикант но според мен най доброто си остава да посетиш гинеколог

Housemusikk
07-12-2010, 08:47
Лубрикант + явно не си достатъчно възбудена (имай впредвид , че с лубриканта ще има по малко триене => по-малко удоволствие за теб )
Ако проблема продължи отиди на чичо доктор за професионален съвет :P

Trollneral
07-12-2010, 10:28
Вече повече от месец с приателя ми
не сме правили секс,но от около няколко
седмици той започна да нервничи,да
се държи сопнато и т.н.На няколко
пъти той се "опитва" да ме предразположи
за секс,но аз го отрязвам по простата причина,че...
от половин година и няколко месеца,от както правим секс
аз нито веднъж не изпитах удоволствие,а само болка.Просто
едва издържам,той да свърши и да се спре това мъчение и всеки
път ме пита : "Свърши ли?Хареса ли ти?" и всеки път отвръщам
с :"Да!Беше невероятно!"Защо лъжа ли?Защото не искам да го
нараня,защото проблема не е в него.Той се държи много мило с мен
и е супер нежен,но просто за мен секса,не е удоволствие.Спомням си,
веднъж как докато го правехме,как се разплаках от болка,защото се опитвах да издържа без той да разбере,че не ми е приятно и после
как ме гледаше със стах..Не мога да му кажа,че нито веднъж не съм имала оргазъм ( той е първото момче с което правя секс),защото
както по-горе казах,ще го нараня по някакъв начин.Проблема очевидно
е в мен..Моля ви за съвет,защото не мога вечно да търпя болката,
която прави всеки следващ път,като все едно ми е за пръв.
Ако има значение аз съм на 19 а той на 23 :)

/switch to blowjobs

-> решение

OneBoy
07-12-2010, 10:36
Trollneral мамка ти извратена кви са тия несериозни коментари в тази наистина сериозна тема :-x като видите такава тема ако не помагате поне не го превръщайте в подигравка.

fortvilelse
07-12-2010, 11:09
Що не пробваш и с някой друг.. така ще разбереш в кой е проблема..

Trollneral
07-12-2010, 11:24
Що не пробваш и с някой друг.. така ще разбереш в кой е проблема..
не насърчавай момичето да ти подръжава по курвенски а?

fortvilelse
07-12-2010, 12:03
Що не пробваш и с някой друг.. така ще разбереш в кой е проблема..
не насърчавай момичето да ти подръжава по курвенски а?

Ма не я насърчавам, просто казвам, че и тва е вариант..Пък и аз не водя сексуален живот, така че няма как да кажеш, че ми подръжава..