PDA

View Full Version : Много съм ниска!!!



kotetyyyy
07-10-2010, 08:09
Моля помогнете. Ще бъда 7 клас, а съм 1, 43 :cry: :cry: . Вече не знам какво да правя. Срам ме е да ходя на токчета, защото ще изглеждам смешно :-D Но вече неиздържам в училище ме спукват от подигравки :cry: Ако можете дайте ми някакъв съвет, какво би ми помогнало. Надявам се лятото да дръпна с 3-4 сантиметра.
Знам, че има много подобни теми, но съжелявам просто наистина ми трябва съвет. Аз пия рибено масло, но ефекта му е малък. Моля за съвети. :-) :-) :-) От моя клас всички са много високи и се чувствам много неловко. :?

0u7l1n3
07-10-2010, 08:16
Не можеш да промениш функциите на ендокринната система без медикаменти.

ibojilow
07-10-2010, 09:27
Ако пушиш спри, същото се отнася за алкохола, а иначе няма начин да пораснеш .. В днешно време по-голямата част от момчетата харесват ниски момичета, ако те бива в лицето няма за какво да се притесняваш. :)

elizabethg
07-10-2010, 11:49
Ако пушиш спри, същото се отнася за алкохола, а иначе няма начин да пораснеш .. В днешно време по-голямата част от момчетата харесват ниски момичета, ако те бива в лицето няма за какво да се притесняваш. :)


Да...но все пак 1.43 е много малко за момиче в 7 клас...Започни да спортуваш усилено!Баскетбол,волейбол ,плуване.Храни се здравословно,а не с някакви боклуци...Пожелавам ти успех!!! :-)

mincheto
07-10-2010, 14:52
Моля помогнете. Ще бъда 7 клас, а съм 1, 43 :cry: :cry: . Вече не знам какво да правя. Срам ме е да ходя на токчета, защото ще изглеждам смешно :-D Но вече неиздържам в училище ме спукват от подигравки :cry: Ако можете дайте ми някакъв съвет, какво би ми помогнало. Надявам се лятото да дръпна с 3-4 сантиметра.
Знам, че има много подобни теми, но съжелявам просто наистина ми трябва съвет. Аз пия рибено масло, но ефекта му е малък. Моля за съвети. :-) :-) :-) От моя клас всички са много високи и се чувствам много неловко. :?

Няма значение височината,важното е да си готин човек.
и Мария Отварячката е 150см ама има много фенове и приятели.
Като имаш комлекси слагай токчета.

CuteBaby
07-10-2010, 15:01
Носи някакви ниски токчета или път обувки на платформа.Също както казаха преди мен спорувай нещо от сорта на волейбол-помага за издължаването и растежа.И не се притеснявай,бъди себе си,важното е какъв човек си,а не колко си висок :)

Annabelle
07-10-2010, 15:04
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)

Vasoto129
07-10-2010, 15:17
След време ще си пораснеш,не се плаши. :) :)

Paramour
07-10-2010, 16:22
Аз имам една приятелка, която в края на 6ти клас беше горе-долу колкото тебе. Ся е за девети и порасна(малко)... ся е към 1,60 ... така че споко: има надежда. А сега нищо не можеш да промениш, само токчета да слагаш 8-)

п.п. Абе какви проблеми имате бе... едната била много висока, другата много ниска: Не разбрахте ли, че всичко е до ген?!

xxelliexx
07-10-2010, 17:50
Защо пък искаш по накакъв начин да се промениш :shock: какво те интересува мнението на другите ако ти самата се харесваш такава каквато си :( аз например съм осми клас и съм точно с десет сантиметра над теб..1.53 и наистина се чувствам ниска сред жирафите по 1.90 от моя клас.. отначало се пробваха със същия номер да ми се подиграват и тн но аз им доказах че за нищо на света няма да се променям заради другите камо ли пък да се чувствам неловко или зле.. след това на тях им стана вече безинтересно да се заяждат за това и спряха.. ии така по кратко казано:: приеми се такава каквато си и спри да мислиш какво не харесват другите у теб :) Бъди себе си!!

MissChocolate
07-11-2010, 05:32
Ами.. така е,когато човек не спортува.
Другият вариант е,ако родителите ти също са нисички, да е генетично.
Но съветът ми е .. започни да тренираш. Било то баскетбол, или волейбол,или дори плуване. Знам,че тая година програмата ще ти е натоварена,но поне 2-3 пъти в седмицата няма да ти навредят.
И не се притеснявай да ходиш на токчета. 4-5 см. е напълно нормално и не изглежда смешно. Пиклите от моя клас ходеха и с по 9 см. и не им пукаше, така че.. няма лошо.
Успех и не се отчайвай толкова. Има предостатъчно време да дръпнеш нагоре.

TykaSePisheNick
07-11-2010, 08:07
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)
На високо ум не вирее? :lol:

ПП:И аз 7 клас бях нисък.Не много, ама по-нисък от повечето момичета 8-) Лятото обаче дръпнах доста и порастнах с около 6-7 санта

lady1
07-12-2010, 07:03
Ами незнам какво да ти кажа. Яж повече плодове и зеленчуци. Пий повече мляко и яж повече сирене (нали помага за растежа на костите) но мисля че просто така си създадена от природата. :? :(

lady1
07-12-2010, 07:03
Ами незнам какво да ти кажа. Яж повече плодове и зеленчуци. Пий повече мляко и яж повече сирене (нали помага за растежа на костите) но мисля че просто така си създадена от природата. :? :(

ameli
07-12-2010, 17:15
Спортувай повечко, лятото можеш поне да плуваш на воля :-D И спокойно, има време да пораснеш, тепърва ти предстои :P

sasheto0o
07-14-2010, 16:14
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)

Същият случай..И не се комплексирам от височината си..Кефя си се..Мъничее :D :D ( е, не точно мъниче - 1,60 - 9 клас )

supernaturalgirl
07-14-2010, 17:05
не се притеснявай муцка мъничка си но повечето момчета харесват ниските момичета :-D :-P

Hipitooo
07-14-2010, 19:52
ти па и ти кво се плашиш аз ще съм 11 клас и съм 1.53 ама си си кефа на макс... а и момчетата ми са кефат поиче защо съм им по сладка и симпатична ...няма страшно просто бъди себе си и тва е радвай се на живота ръста не е он значние изобщо а какъв човек си

Hipitooo
07-14-2010, 19:56
ти па и ти кво се плашиш аз ще съм 11 клас и съм 1.53 ама си си кефа на макс... а и момчетата ми са кефат поиче защо съм им по сладка и симпатична ...няма страшно просто бъди себе си и тва е радвай се на живота ръста не е он значние изобщо а какъв човек си

hrisity971
07-16-2010, 16:06
БЕ СПОКО БЕ АЗ СЪМ 1.40 И СЪМ ЗА 7 КЛАС ТИ ПЪК....КОЙ ЗНАЕ КФО СТАНАЛО НА БАС ЧЕ ЗА 2 МЕСЕЦА ЩЕ СЕ ИЗМЪКНЕШ

:D :D :D
вСЕ ПАК В ПУБЕРТЕТА СИ :) нЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ :-D
ДАВАЙ НА КЕФ И ДА НЕ ТИ ПУКА КАТ ТИ КАЖАТ ДРЕБНА ИМ ВИКАЙ ДЪЛГУЧИ И ГОТООО НЕ Е БОЛКА ЗА УМИРАНЕ СЯ.....ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ :-) :-) :-)

wartus
07-16-2010, 20:36
Има една от мойто даскало давам и 150 и ВСИЧКИ я харесват супер яка п*тка е не се комплексирай от тфа ...е тя има добри млеко централи хубав задник ходи на токчета и така е 156 някаде прически ала бала сичко е О.К.Ако ми искаш мнението аз харесвам по ниските жени а не "Жирафите" :D ее се пак треа да си надарена не може ем ниска ем с малки цици и кльощав задник нали ? Бог взел ,бог дал...

Rallfii
07-18-2010, 11:31
Почни да тренираш волейбол или баскет..една от моя клас така беше по-ниска от мене,,а са е мнг по-висока ;дд

LipSy
07-18-2010, 11:37
Такова ти е развитието на тялото и ти не можеш да го промениш. Ами удължава се човек от волейбол и баскетбол, обаче трябва да спортуваш дълго време! :( И няма да се получи толкова бързо. Обаче ако сега растежът ти е забавен то след 1-2 години може да се ускори и да порастнеш! Ако не просто носи обувки на токчета! :) :) :)

Rallfii
07-18-2010, 11:42
Има една от мойто даскало давам и 150 и ВСИЧКИ я харесват супер яка п*тка е не се комплексирай от тфа ...е тя има добри млеко централи хубав задник ходи на токчета и така е 156 някаде прически ала бала сичко е О.К.Ако ми искаш мнението аз харесвам по ниските жени а не "Жирафите" :D ее се пак треа да си надарена не може ем ниска ем с малки цици и кльощав задник нали ? Бог взел ,бог дал...

От личен опит пък си мисля,,че момчетата си падат по по-високите..просто са секи си представя нек'фа пичка по къса поличка и дълги крака :D Поне в моя град е така :D Когато сме аз и мойта бФФ,,която е ниска,,предпочитат мен..и тя носи къси поли,,както и нас,,има хубаво тяло,,няма цици,,ама не е болка а умиране,,на 13-14 сме все пак :lol:

LipSy
07-18-2010, 11:46
Има една от мойто даскало давам и 150 и ВСИЧКИ я харесват супер яка п*тка е не се комплексирай от тфа ...е тя има добри млеко централи хубав задник ходи на токчета и така е 156 някаде прически ала бала сичко е О.К.Ако ми искаш мнението аз харесвам по ниските жени а не "Жирафите" :D ее се пак треа да си надарена не може ем ниска ем с малки цици и кльощав задник нали ? Бог взел ,бог дал...

От личен опит пък си мисля,,че момчетата си падат по по-високите..просто са секи си представя нек'фа пичка по къса поличка и дълги крака :D Поне в моя град е така :D Когато сме аз и мойта бФФ,,която е ниска,,предпочитат мен..и тя носи къси поли,,както и нас,,има хубаво тяло,,няма цици,,ама не е болка а умиране,,на 13-14 сме все пак :lol:

И аз не познавам момчета, които да обичат ниските! 8-) Пък и то в днешно време всички момчета са високи и ако искат да си хванат някоя... :razz:

Rallfii
07-18-2010, 11:48
Има една от мойто даскало давам и 150 и ВСИЧКИ я харесват супер яка п*тка е не се комплексирай от тфа ...е тя има добри млеко централи хубав задник ходи на токчета и така е 156 някаде прически ала бала сичко е О.К.Ако ми искаш мнението аз харесвам по ниските жени а не "Жирафите" :D ее се пак треа да си надарена не може ем ниска ем с малки цици и кльощав задник нали ? Бог взел ,бог дал...

От личен опит пък си мисля,,че момчетата си падат по по-високите..просто са секи си представя нек'фа пичка по къса поличка и дълги крака :D Поне в моя град е така :D Когато сме аз и мойта бФФ,,която е ниска,,предпочитат мен..и тя носи къси поли,,както и нас,,има хубаво тяло,,няма цици,,ама не е болка а умиране,,на 13-14 сме все пак :lol:

И аз не познавам момчета, които да обичат ниските! 8-) Пък и то в днешно време всички момчета са високи и ако искат да си хванат някоя... :razz:


Там е проблема,,че момчетата нали растнат по-бавно.. и отначало са супер ниски,,както в момента всички в класа ми са по-ниски от мен,,та нормално да обичат по-ниските момиче на техните години,,за да са им по-размер :razz: Ама после като почнат да растнат,,станат небостъргачи

LipSy
07-18-2010, 11:51
Има една от мойто даскало давам и 150 и ВСИЧКИ я харесват супер яка п*тка е не се комплексирай от тфа ...е тя има добри млеко централи хубав задник ходи на токчета и така е 156 някаде прически ала бала сичко е О.К.Ако ми искаш мнението аз харесвам по ниските жени а не "Жирафите" :D ее се пак треа да си надарена не може ем ниска ем с малки цици и кльощав задник нали ? Бог взел ,бог дал...

От личен опит пък си мисля,,че момчетата си падат по по-високите..просто са секи си представя нек'фа пичка по къса поличка и дълги крака :D Поне в моя град е така :D Когато сме аз и мойта бФФ,,която е ниска,,предпочитат мен..и тя носи къси поли,,както и нас,,има хубаво тяло,,няма цици,,ама не е болка а умиране,,на 13-14 сме все пак :lol:



И аз не познавам момчета, които да обичат ниските! 8-) Пък и то в днешно време всички момчета са високи и ако искат да си хванат някоя... :razz:


Там е проблема,,че момчетата нали растнат по-бавно.. и отначало са супер ниски,,както в момента всички в класа ми са по-ниски от мен,,та нормално да обичат по-ниските момиче на техните години,,за да са им по-размер :razz: Ама после като почнат да растнат,,станат небостъргачи

Да, това си е вярно! :razz:

Rallfii
07-18-2010, 11:55
Между другото тая тема ми замяза на тема за обиди към по-високите..чшш алооуу..спрете се :razz: Според мене и по-високите имат по-високо самочувствие,,така че не ги ловят тия :razz: Аз не съм чааак толко висока.. около 1.70-1.75 (не съм се мерила отдавна),, а съм за 7-ми клас :D

dob4y
07-29-2010, 19:02
^^
Епа...Не че нещо ама ти си мутант...на 14 години 175 :lol: :lol: малко смешно звучии и..може би моммчетата те харесват щот си по лесна се пак тея къси полички и стегнати сутиени :? . И кво им има на нискитекакто казаха такива като нас (ниските) имат по голям избор на момчета, а вие дърветат нямате :P
П.П Да жидеят миньончетата :grin: :razz:

Paramour
07-29-2010, 19:45
^^
Епа...Не че нещо ама ти си мутант...на 14 години 175 :lol: :lol: малко смешно звучии и..може би моммчетата те харесват щот си по лесна се пак тея къси полички и стегнати сутиени :? . И кво им има на нискитекакто казаха такива като нас (ниските) имат по голям избор на момчета, а вие дърветат нямате :P
П.П Да жидеят миньончетата :grin: :razz:

Дървета сме били... я иди се скрии бе лапе :? :? :? :?

emiliaaa
07-29-2010, 22:14
Абе, не се притеснявай - започни редовно да спортуваш и годините занапред ще дадат своето отражение - ще пораснеш.., но ако в семейството имаш някой близък нисичък, може да си се метнала на него. Ама цент да не ти пука.. хората по дрехите посрещат, по акъла изпращат... :-)

notlike
07-30-2010, 18:17
Всеки си има право на избор. Лично според мен е по-добре да запишеш волейбол и ако искаш плажен волейбол (разбира се, ако има условия за това). За две години може да докараш до 150-155 без особени трудности. А иначе човек ако те хареса, няма значение дали си 1,45 или 1,95. Въпрос на вкус.

GucciMane
07-31-2010, 21:36
Моля помогнете. Ще бъда 7 клас, а съм 1, 43 :cry: :cry: . Вече не знам какво да правя. Срам ме е да ходя на токчета, защото ще изглеждам смешно :-D Но вече неиздържам в училище ме спукват от подигравки :cry: Ако можете дайте ми някакъв съвет, какво би ми помогнало. Надявам се лятото да дръпна с 3-4 сантиметра.
Знам, че има много подобни теми, но съжелявам просто наистина ми трябва съвет. Аз пия рибено масло, но ефекта му е малък. Моля за съвети. :-) :-) :-) От моя клас всички са много високи и се чувствам много неловко. :?
Бих те посъветвал да ядеш "Нескуик"....
Ама ти сериозно ли вярваш, че с нещо ще пораснеш с 4см ей така?
Почвай да ходиш фитнес и прави кардио всеки ден за цялостно укрепване.
Игнорирай подигравките на съучениците ти, тъй като подигравайки се на теб избиват собствените си комплекси.
Мисля, че не е редно да се водиш по хорското мнение.
Ако приятелките ти почнат да се чукат (с извинение..) с недоразвитите момченца от вашия клас и ти се подиграват, че не си правила секс, би ли започнала да се шибаш с всеки?
Няма от какво да се притесняваш, тъй като човешкото тяло се развива до 21-22 години... има време ...

stefityYyY
07-31-2010, 22:10
Аз съм на 11 години и сега ще ставам 5 клас а съм 1.42 знаеш ли как го постигнах на един лост се люлеех и се издължих :grin: :grin: :P :P :) :) пробвай 8) 8) :) :) [/u]

Munika123
08-28-2010, 23:17
Моля помогнете. Ще бъда 7 клас, а съм 1, 43 :cry: :cry: . Вече не знам какво да правя. Срам ме е да ходя на токчета, защото ще изглеждам смешно :-D Но вече неиздържам в училище ме спукват от подигравки :cry: Ако можете дайте ми някакъв съвет, какво би ми помогнало. Надявам се лятото да дръпна с 3-4 сантиметра.
Знам, че има много подобни теми, но съжелявам просто наистина ми трябва съвет. Аз пия рибено масло, но ефекта му е малък. Моля за съвети. :-) :-) :-) От моя клас всички са много високи и се чувствам много неловко. :?

Клеопатра е била 143 см спох :grin: аз съм на 15 и съм 150

TykaSePisheNick
08-29-2010, 13:21
На високо ум не вирее, нали знаеш.. 8-)

DeinStern
08-29-2010, 16:55
^^
Епа...Не че нещо ама ти си мутант...на 14 години 175 :lol: :lol: малко смешно звучии и..може би моммчетата те харесват щот си по лесна се пак тея къси полички и стегнати сутиени :? . И кво им има на нискитекакто казаха такива като нас (ниските) имат по голям избор на момчета, а вие дърветат нямате :P
П.П Да жидеят миньончетата :grin: :razz:

И с какво право, за Бога, ще казваш, че ние сме дървета, мутанти и т.н., а ти си едва ли не мис свят. Я се съвземи малко! И какво като е 175, и аз съм толкова, познавам още сумати момичета, които са даже и по- високи. И всички ги харесват, нормално, имат супер тела.
От друга страна, никой не избира колко да е висок- и не трябва това да е определящо.
На теб някой казвал ли ти е "виж я тая какво джудже, ти си някаква ненормална" или нещо подобно? Не можеш да се подиграваш за подобно нещо, да не говорим, че това си е чисто избиване на комплекси.. :?

the^one
08-29-2010, 17:59
Това за Нескуика беше най-доброто :D , по темата -мисля че е рано да се притесняваш, човек расте до 18-21 годишна възраст, имай търпение. И за протокола аз съм 155 см и това не ми е пречка :)

Thedeadlyshadow
09-03-2010, 08:34
Ако пушиш спри имам 1 Фр "да чукна на дърво" той от пушене си остана такъв и имаше гадже 1 глава над него и дори когато се целуваха момичето приклякаше така че спри с пушенето или тама какво правиш за да пораснеш

teenshit
09-03-2010, 14:29
Има хиляди ниски хора по-света и аз съм една от тях но както гледам всички са оцелели така че не се притеснявай някои момчета харесват ниски момичета
А пък ако толкова искаш да си висока пробвай с холандска подметка ще свърши работа

NiKo0o
09-03-2010, 15:04
Абе не се притеснявай,за момиче да е ниско го приемам но не и за момче.Както на пример съм аз 146см. а съм за 8 клас :(

lili12
09-15-2010, 19:29
Наистина не е нормално да си толкова ниска :shock: Съветите ми са да спортуваш яко, да продължаваш да пиеш рибеното масло и да слагаш токчета :( Надявам се да станеш по-висока. Но ако след 1-2 години си останеш на същата височина вероятно трябва да отидеш на лекар.От моето училище една деветокласничка е около 1.35 висока и мисля че има някакво заболяване надявам се при теб да не е така :(

lili12
09-15-2010, 19:39
и хора по-яко е да си висок с хубаво тяло аз съм висока и момчетата ме харесват повече от ниските :-) но никой не избира дали да е висок или трътлест :)
аз страшно се кефя няма нужда да се излагам с грамадни токчета :D

SladkaZagadka
09-15-2010, 19:59
Всеки човек е с индивидуална конструкция на тялото . Яж плодове и зеленчуци, играй баскет . И на мен ми се подиграват - сега ще съм седми клас а съм около 160 см . Почти най-ниската от класа, но не ходя на токчета . Едно момиче е по-ниско от мен и "ходи" на токчета, но е смешна и жалка - първо, че нейните са 10 см. Второ, че не може да ходи . Само шляпа, все едно няма глезени . А колко кг си?

kotetyyyy
09-17-2010, 11:52
Всеки човек е с индивидуална конструкция на тялото . Яж плодове и зеленчуци, играй баскет . И на мен ми се подиграват - сега ще съм седми клас а съм около 160 см . Почти най-ниската от класа, но не ходя на токчета . Едно момиче е по-ниско от мен и "ходи" на токчета, но е смешна и жалка - първо, че нейните са 10 см. Второ, че не може да ходи . Само шляпа, все едно няма глезени . А колко кг си?
34-35кг и да отговоря на другите НЕпуша.

DaNGeRousLy
09-17-2010, 12:00
http://degoodstuff.com/images/uploads/logos/nesquik2.jpg

Grudi_SeXa
09-17-2010, 12:03
Играй баскет/волей и ще пораснеш.

programings
09-17-2010, 16:41
Аз съм 1.82 във 8 клас, тъй че не съм имал проблем със това, но просто каквото и да правиш, едва ли ще има ефект, защото всяко тяло и организъм въобще си е различен, би трябвало да сте го учили по Биология, тоест костната система е различна, при едни се отделя един хормон, забравих му името, който отговаря за растежа, при едни се отделя повече, при други по-малко ама това си е, просто всеки организъм си е различен! Също много зависи дали във родата ти хората са високи или ниски!

xxcherry
10-09-2010, 20:00
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)

JustGirl1000
10-09-2010, 21:03
споко тва да ти е проблема :grin:
в на6то даскало има едно джодже ама боквално момичето си има самочуствие хванало се е с едно момче от нашия клас а тои си е високичък първо бяха фатално брутална двоика ама няма нищо нали се обичат :smt057 :smt058 м такова е за твоя клас е само тва :smt097 :smt098 пффф а ако толкова те притеснява 10 сантиметрови токчета една къса пола потниче с голямо деколте и момчетата ще заприиждат :smt008

SmilezZz
10-11-2010, 07:56
Вие вместо да помогнете на авторката,
я карате да се комплексира още повече..
Как някакви момичета на по 13 - 14 години,
дават пример от "личен опит",че момчетата
не харесват ниски момичета..
Аз също съм на 14 години,но не съм забелязала
такова нещо..Напротив - момчетата си искат
по-ниски момичета,за да се чувстват по-силни..
За да ги защитават,да ги окрилят..Но не става въпрос за
14 - 15 годишните момчета,а за по-големите..

Авторке - няма за какво да се срамуваш от това..
Това си е до ген..
Няма какво да направиш..Може да тренираш нещо от
рода на волейбол,баскетбол - но не очаквай кой
знае каква промяна..

malpha
10-11-2010, 11:54
наистина това за поратването отведнъж е реалност братчед ми за 2 години стана малко по-висик от мен самия (165см) а беше 134см

kristinaaa
10-18-2010, 14:27
:shock: :shock: и аз сам така пия рибено масло и витамин C но нищо не помага аз сам вав седми клас и на мен ми се подиграват.Но според мен има време :):) :) :) Съоченичките от моя клас са много по големи и развити от мен но те са си те а аз сам си аз за това не се притеснявай.Всичко ще стане както трябва

Paramour
10-18-2010, 16:22
:shock: :shock: и аз сам така пия рибено масло и витамин C но нищо не помага аз сам вав седми клас и на мен ми се подиграват.Но според мен има време :):) :) :) Съоченичките от моя клас са много по големи и развити от мен но те са си те а аз сам си аз за това не се притеснявай.Всичко ще стане както трябва

Наистина ли си седми клас?! :shock:
С тоя правопис ?!

fcukz
10-19-2010, 12:23
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)
Нормално да ги харесваме повече, защото са по-сладки ;д за к'во ми е няк'ва 1.90 колкото мене? xD

manekenka7a
12-08-2010, 17:13
Наи-сладката интрига с най-дългите крака :) а представете си ако беше Най-сладката интрига с най-късите крака не е ли смешно :D :D :D :D :D :D :D :D

zlatit0o
12-08-2010, 18:03
Ако родителите ти са ниски няма как да си висока... единственият начин с който можеш да дръпнеш нагоре е да ядеш много моркови :-D но не някакъв сок на Cappy, Florina, Quins и пр. а истински, свеж морков.. и задължително СПОРТ за височина ако искаш.. ти предлагам волейбол или баскетбол също така и плуване ако имаш възможност, а що се отнася до токчета.. наистина седи смешно на ниски момичета .. може да носиш например по висока платформа..... но бъди себе си :-)

zlatit0o
12-08-2010, 18:04
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)
Нормално да ги харесваме повече, защото са по-сладки ;д за к'во ми е няк'ва 1.90 колкото мене? xD

хахах, а някакво нисичко до теб не мисля че ще ти утива :P

Paramour
12-08-2010, 19:02
Според мен да не се комплексираш от височината си.Радвай се-имаш по-голям избор от момчета.Аз също изобщо не съм висока-1.60 и ще съм 9ти клас ама си се кефя много.Има една поговорка за високите дървета ама няма да я казвам... :-D Не се притеснявай.Навсякъде попадам на статии гласящи,че момчетата предпочитат по-ниските. :)
Нормално да ги харесваме повече, защото са по-сладки ;д за к'во ми е няк'ва 1.90 колкото мене? xD

хахах, а някакво нисичко до теб не мисля че ще ти утива :P
пише се Отива..

mugsinka
12-08-2010, 19:48
яж нескуикк.. охх ми нз и аз съм ниска ама не ми пука и то няма за квоо ти си такава каквато сии поне не се налага да се навеждаме да не се цапнем нейде.. :-D

belieberxforever
12-10-2010, 14:46
И аз имам подобен проблем - 1.50 съм и съм 6 клас...Всички са доста по-високи от мен.Харесвам си едно момче от 7 клас от моето училище, но се притеснявам дали той ще ме хареса като съм толкова ниска :( От няколко години само за тази височина се притеснявам...Ако можеше поне с няколко см. да порасна... :) Но пък няма за какво толкова да се тревожим...да сме живи и здрави, пък другото е на по-заден план! <3

SladkaZagadka
12-10-2010, 18:25
Само да отбележа за тези, които смятат, че със спорта могат да станат чудеса .
Тренирала съм над 5 години модерен балет, класически балет и гимнастика вкл. и танци и въпреки здравословния ми начин на живот продължавах да бъда "гномчето" на класа ...

killerbunny
07-21-2011, 11:00
И аз това се чудя какво ви пука.. Ниските хора са по - симпатични :D и аз съм за 9ти клас и съм висока 1.55 .... :-D и на мен много често ми го напомнят викат ми как ли не ма не ме грее :D може и да пораснем някой ден .. пък ако не ши останем ниски кво толкова :D

SemperArdens
07-21-2011, 11:41
волейбол, баскетбол, разпъвай се на лостове, виси. може да ти се струва смешно, но помага,

SuNsEt
07-21-2011, 15:56
Е ниска ниска...колко да си ниска. Има и по-ниски от теб 8-) Плюс това си 7 клас,има време докато пораснеш.

granger
07-21-2011, 16:43
Виж какво , не се притеснявай от ръста си ! Първо ще си пораснеш достатъчно 7-8 клас аз лично дръпнах много на височина, при всички тийнове е така.Ако искаш да си помогнеш още спортувай Баскетбол , Волейбол.Няма да се притесняваш , пък и много момчета предпочитат джобни гаджета ;)

megusta
08-11-2011, 19:52
Споко бе, човек. Не трябва да се притесняваш от височината си. Важното е до теб да има хора, които да те харесват такава каквато си. А пък ако наистина искаш да дръпнеш с по няколко сантиметра спортувай по-често- тичай, тренирай нещо...яж храни богати на витамини, повече плодове и зеленчуци. Другото само ще стане. Успех. ;)

Missmarch
08-15-2011, 13:05
Хъ .. ми кво толкова момиче, кво се комплексираш. Кво ли им е на наборките ти високи по 1,90 :D :D :D :) Ти си това което си, и трябва да се заобичаш. Превърни комплекса в плюс.

zero
08-15-2011, 16:07
Не се спичай бе човек ...
Имахме един от нашия клас до 7 клас беше най-високия (да не казвам как му викахме) иии гледаш 8-9 клас всичките станахме маркучи иии ся той не е един от най-ниските, нооо пак е нисък ...
(ми тооо ние повечето станахме глигани по 185/190) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

myNameIsImmortal
08-15-2011, 16:24
яя, ама ти си била метър и книга бе 8-) 8-)

недей да се комлексираш, недей обръщай внимание.. невинаги е важен ръста ;)

Moderatorius
08-15-2011, 18:47
Аз ли ще кажа, че темата е от миналата година. :D

И понеже авторката едва ли си следи темата, ще кажа, че наистина си е нисичко за тия години тоя ръст. И ако все пак си тук, колко са високи родителите ти, за да ти кажа дали има шанс за теб. Баба ми е на 70 и винаги е била супер нисичка-1.48, но и родителите й са били малки-по 1.50-1-60.. тя най-ниска се е извъдила. Не съм сигурна дали тва със спортуването е мит, но пробвай - все пак го правиш и за себе си. Ох, много се разписах ;д