PDA

View Full Version : Снимки от фотоапарат :]`



p0lina
07-10-2010, 08:50
Здравейте,на всички! Значи от известно време се интересувам от фотография,имам фотоапарат не е професионален ( или както го наричат фотографите ) той ми е просто за забавление,но от скоро се запалих да снимам разни снимки ( цветя,небе,улици,животни и т.н. ) та въпроса ми е да ми предложите какво друго мога да снимам,разбира се то е без значение.Имам предвид д/г какви снимки се правят от професионалисти..като изключим снимките на хора ? Извинявам се за темата ако не е за тук,а е за '' Лично Творчество '' моля някой мод да я премести. :)

Благодаря,на отделилите хора време :)

Annabelle
07-10-2010, 11:43
Здравейте,на всички! Значи от известно време се интересувам от фотография,имам фотоапарат не е професионален ( или както го наричат фотографите ) той ми е просто за забавление,но от скоро се запалих да снимам разни снимки ( цветя,небе,улици,животни и т.н. ) та въпроса ми е да ми предложите какво друго мога да снимам,разбира се то е без значение.Имам предвид д/г какви снимки се правят от професионалисти..като изключим снимките на хора ? Извинявам се за темата ако не е за тук,а е за '' Лично Творчество '' моля някой мод да я премести. :)

Благодаря,на отделилите хора време :)

Има много идеи какво да снимаш.Ти си реши.Ако фотографът е фотограф и си знае работата от всичко ще излезе професионална снимка. :) Ако искаш пробвай например с природни пейзажи. :)

Anf3tamin4o
07-10-2010, 12:09
Разгледай в този форум http://photo-forum.net/bg/index.php
На мене лично ми помага като идеи за снимки а и доста четиво има за апаратите

p0lina
07-10-2010, 19:25
Annabelle

Anf3tamin4o

Благодаря,ви и на двамата :)

Annabelle
07-11-2010, 11:03
Пак заповядай. :)