PDA

View Full Version : Въпрос



GlEzAnAtA
07-10-2010, 10:31
И така преди няколко месеца си взех преса,но от мястото от което си я взех ми казаха да не ползавам никакви препарати за коса когато ще си изправям косата защото плочите ще ли да се повредят,но косата ми се изтощи ужасно много при положение,че косъмът ми е сравнително дебел. Та въпроса ми е дали мога да си слагам кристали,когато реша да си изправям косата и дали като си слагам кристали ще си повредя пресата? :D :D :D Знам,че въпроса е смешен.но доста спестях за да си я взема и не искам да и се случи нещо :D :D

silviq8888
07-10-2010, 10:50
Каква е пресата? :razz: :razz:

GlEzAnAtA
07-10-2010, 10:52
BRAUN ES-2 :-D

LipSy
07-10-2010, 10:55
За първи път чувам, че пресата се разваля кагато една коса се изправя и на нея има някакъв препарат! :-D Ти прочети упътването на пресата, защото хорските приказки са ГОЛЯМА работа! :razz: 8)

Annabelle
07-10-2010, 11:15
Аз не мисля,че препаратите ще повредят пресата ти,просто защото какъвто и да е препарата той ще е съобразен с повечето изисквания.Пък и нали е препарат за изправяне с преса-не може да и навреди.Braun доколкото съм чувала са качествена марка за уреди,така че не се притеснявай.Не може да я повредиш.Относно нея-ти имаш ли гаранция?

GlEzAnAtA
07-10-2010, 11:19
Аз не мисля,че препаратите ще повредят пресата ти,просто защото какъвто и да е препарата той ще е съобразен с повечето изисквания.Пък и нали е препарат за изправяне с преса-не може да и навреди.Braun доколкото съм чувала са качествена марка за уреди,така че не се притеснявай.Не може да я повредиш.Относно нея-ти имаш ли гаранция?
Да.. 3 години :D :D :D :D

Annabelle
07-10-2010, 11:37
Аз не мисля,че препаратите ще повредят пресата ти,просто защото какъвто и да е препарата той ще е съобразен с повечето изисквания.Пък и нали е препарат за изправяне с преса-не може да и навреди.Braun доколкото съм чувала са качествена марка за уреди,така че не се притеснявай.Не може да я повредиш.Относно нея-ти имаш ли гаранция?
Да.. 3 години :D :D :D :D

Еми не можеш ли да я върнеш ако се повреди?(което нсъщност няма да стане).Аз ти казвам да си я ползваш с кеф. :P

Ice
07-10-2010, 11:49
Кристали за коса до колкото съм наясно може.Хората са имали впредвид да не си слагаш лак за коса, гел или да ти е влажна косата например, защото това ще ти изтърка покритието на пресата.

GlEzAnAtA
07-10-2010, 12:00
Благодаря ви много :-) А може ли да ми кажите някоя хубава марка кристали за коса 8-) 8-) (ставам нахална :oops: :oops: )

Ice
07-10-2010, 12:17
Аз използвам на Biopharmа и съм много доволна. :)