PDA

View Full Version : Момчетата плачат ли?



Страници : [1] 2

feelmeinyou
07-10-2010, 11:55
Аз съм момиче само да кажа,от София съм,и познавам доста момчета,но никое не съм виждала или чувала да плаче.Просто ми е много интересно,искам мнения най вече мъжки.

Niakoitam
07-10-2010, 12:15
Не. Ти незнаеш, но ние всъщност сме едни безчуствени роботи от друга планета. Не знаем какво това слъзни жлези, сълзи емоции. чувства и т.н. :D
Прикриване му е майката. :-D

Bianc0
07-10-2010, 12:16
Плачат,ама с третото око...

miletooo
07-10-2010, 12:17
1-во да уточня, че съм момиче, но ще си изкажа мнението :lol:

Плачат, разбира се, нали и те са хора??! :-D :D

3oPuTy
07-10-2010, 12:17
6 или 7 момчета са плакали заради мен,още поне 3-4 са плакали на рамото ми заради момиче ... Извод:Момчетата/Мъжете плачат :)

CrimsonRoses
07-10-2010, 12:19
а хора... :D не бз хора са ами разбира се,че плачат,просто се прикриват иначе няма да изглеждат лоши :o

Niakoitam
07-10-2010, 12:20
6 или 7 момчета са плакали заради мен,още поне 3-4 са плакали на рамото ми заради момиче ... Извод:Момчетата/Мъжете плачат :)

Минутки за реклама. :D

jghgh
07-10-2010, 12:22
Някои не плачат, но си удрят ръцете в стени, блъскат и рушат. От какво ще да е това? От болка, яд, етц.

Изпитват чувства с две думи. Вече е подробност дали от очите им изтича по някоя друга сълза..

Niakoitam
07-10-2010, 12:23
а хора... :D не бз хора са ами разбира се,че плачат,просто се прикриват иначе няма да изглеждат лоши :o

Не,грешка. Твърде вероятно е да бъдат обявени за меки китки или просто смачкани от другите момчета, а понякога дори и момичета за назидание на следващите. :-D

ivcheto0o
07-10-2010, 12:29
Те не са без чуства,естествено че плачат.

GossipGirl89
07-10-2010, 12:31
Със сигурност плачат, но са много малко тези, които ще го покажат без да се чувстват някак си слаби и засрамени от това :)

VinDiesel
07-10-2010, 12:35
Някои не плачат, но си удрят ръцете в стени, блъскат и рушат. От какво ще да е това? От болка, яд, етц.

Изпитват чувства с две думи. Вече е подробност дали от очите им изтича по някоя друга сълза..Аз съм от тия 1-вите :D ,но не чупя и руша,само бия юмруци в стените...Ревал съм 1 път за момиче,но не е било ,да се дера с крокодилски сълзи,леко се стичаха и се замислих от кога не съм ревал...

Neutral
07-10-2010, 12:44
За мен само 1 е плакало ( и не само веднъж) . Едно ,единствено мое момченце :smt007 :-# :smt007

bloodyF
07-10-2010, 12:48
плачат,просто повечето гледат да не го показват,защото ще се почувстват засрамени или унижени..

stanimirka_94
07-10-2010, 13:03
Плачат, разбира се, но просто не го показват..

zapi
07-10-2010, 13:13
Плачат, разбира се, нали и те са хора??! :-D :D

Надявам се имаше предвид нали са хора не и те, др хора няма :P


По темата - за момиче веднъж ми се е налагало да плача и не от др ами от яд, а това за удрянето на стени, ритането на дървета и т.н. то си е редовното ^^

ilia_92
07-10-2010, 13:18
Аз съм от тия 1-вите :D ,но не чупя и руша,само бия юмруци в стените...Ревал съм 1 път за момиче,но не е било ,да се дера с крокодилски сълзи,леко се стичаха и се замислих от кога не съм ревал...

Същото! 2 седмици ми беше натрошена ръката - така и не отидах на лекар. Поне се научих да удрям :)

Whoopdedoo
07-10-2010, 13:23
Ревал съм 1 път за момиче,но не е било ,да се дера с крокодилски сълзи,леко се стичаха и се замислих от кога не съм ревал...
Same.

Paramour
07-10-2010, 13:23
Някои не плачат, но си удрят ръцете в стени, блъскат и рушат. От какво ще да е това? От болка, яд, етц.

Изпитват чувства с две думи. Вече е подробност дали от очите им изтича по някоя друга сълза..

Мда... така е!
Един приятел ми каза, че даже едната вечер отишъл пред блока на едно момиче и ревал като малко дете... заради момичето.

Така че и мъжете/момчетата плачат. И те са хора. :)

0u7l1n3
07-10-2010, 13:25
:) Плачат, да. По-рядко, но това ако се случи, значи са я фтасали с чувствата.

justonegirlwithonehope
07-10-2010, 14:38
Всеки човек плаче.Лично аз съм виждала момчета да плачат, било то мои приятели или просто познати.Това, че по-силния пол се опитва да прикрива чувствата си пред нас - жените/ момичетата, не значи че не плачат и че не обичат истински. :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-10-2010, 14:42
Плачат, естествено. Това, че не го правят пред всички и за всяко нещо, не означава, че те не са по своему чувствителни и не им избива и по този начин.

Vasoto129
07-10-2010, 15:08
Всеки го прави,просто ние го правим скришом. :D :D :) :) :)

iiordanova
07-10-2010, 15:11
Защо да не плачат ? Да не са роботи , без чувства ?
Определено момчетата плачат , просто не всеки го показва. (:
Даже , когато мъжете плачат .. бих казала , че плачат истински. А не като по - голяма част от нас жените - да плачем за щяло и нещяло.

djstyle
07-10-2010, 16:35
Аз съм момиче само да кажа,от София съм,и познавам доста момчета,но никое не съм виждала или чувала да плаче.Просто ми е много интересно,искам мнения най вече мъжки.

Не, ние сме безчувствени роботи, които незнаем какво са чувства и любов.... Да еба тъпия ти въпрос :-x

Много ясно, че не си въждала или чувала познатите ти (момчета) да плачат, ние да не сме като вас, под път и над път да го правим, даже понякога за да съберем погледите, че да сме център на внимание...

mlakniwe
07-10-2010, 16:41
Не виждам нищо странно!
Аз лично плаках, когато миналата година родителите ми катастрофираха и замалко не умряха! Само си помислих какво можеше да стане и ми стана много гадно! А като видях майка ми цялата в кръв, незнам вие как щяхте да реагирате... :( Добре, че сега се възтановиха и са живи и здрави!

cvetinka95
07-10-2010, 16:49
Някои не плачат, но си удрят ръцете в стени, блъскат и рушат. От какво ще да е това? От болка, яд, етц.

Изпитват чувства с две думи. Вече е подробност дали от очите им изтича по някоя друга сълза..

Абсолютно вярно. Познавам момче, което след като приятелката му каза, че го възприема повече като обикновен приятел, той прибягна към алкохола за седмица, нарани си жестоко двете ръце в счупени стъкла, не е като да е ревал като бебе, но все пак плака. И защо? Заради болка и яд по някаква пикла. Е, тогава разбрах, че наистина е бил влюбен в нея....

gia_sena_mono
07-10-2010, 17:05
Момиче съм ... ами плачат! Нали и те са хора ;)

betibarclay
07-10-2010, 17:49
плачат и още как и особено ако те обича :mrgreen:

Bellatrix
07-10-2010, 17:58
Плачат... Даже най-безчувственото момче, което някога съм познавала, плака веднъж заедно с мен. Толкова се шашнах, че ми сецнаха моите сълзи.

awerw
07-10-2010, 18:03
е плачат мн ясно аз съм момче и пред други не плача някой път като съм сам и като се сетя за нещо тъжно но обикновено са глупави неща :?

SunSetBeach
07-10-2010, 18:28
Да,според мен пла4ат,но не го показват...Може би когато са сами пла4ат,за нещо което ги е наранило-от яд,разо4арование...Малко са мом4етата , които показват сълзите си пред други хора. :( :)

bratignat
07-10-2010, 18:54
Всъщност, когато някое момче заплаче, тос епревръща в момиче...сменя пола. И вече не е момче. Така, че момчетата не плачем. Може да кървим, но без плачове.

lubomirky
07-10-2010, 19:48
^ true true

justwondering
07-10-2010, 19:50
Със сигурност плачат, но са много малко тези, които ще го покажат без да се чувстват някак си слаби и засрамени от това :)

Точно. :)

Extremescream
07-10-2010, 19:53
Плачат.И те са хора.

K_O_L_E_V
07-10-2010, 19:54
Освен ако не ми е счупена някоя ръка или крак или нещо подобно , не виждам друг повод :)

SuperBadSuperFresh
07-10-2010, 20:01
Плачат.И когато заплачат пред теб онемяваш,защото виждаш друг човек.

co0kiemaster
07-10-2010, 20:06
Естествено.. това, че са момчета/мъже да не би да ги прави по-малко хора :-o

anonymous708973
07-10-2010, 20:24
Не, те са роботи от друга планета 8)

nefchi_bs
07-10-2010, 20:29
Всички плачат..Няма значение от какъв пол са.

MaLkaTa_LaDy
07-10-2010, 20:35
Плачат. За разлика обаче от някои индивиди от женски пол, които само циврят за глупости, момчетата го правят изключително радко за сериозни неща.

Assshley
07-10-2010, 20:57
Плачат .. и е ужасно да ги виждаш особено ако е някой,на който държиш.:)

BiGBaDWolF
07-10-2010, 20:58
Само слабите !

ReaDy
07-10-2010, 21:03
Само слабите !

Счупи си ръката и ще видим 8-)

vladitol
07-10-2010, 21:10
Авторе уточни за какво дали плачем,дали за момиче или за счупен крак примерно.По темата за момиче никога за крак счупен и др. по може :D :D

JustMe92
07-10-2010, 22:05
Много отдавна не съм плакал,по принцип съм весел човек и оптимист и рядко се депресирам.Признавам си,единствено преди 3-4 години когато наще се развеждаха си плаках малко, ама го превъзмогнах! :)

lyfche
07-10-2010, 22:20
Рабира се,че плачат :) и те са хора :wink:

CherryS
07-10-2010, 22:49
плачат,просто повечето гледат да не го показват,защото ще се почувстват засрамени или унижени..

SonataArctica
07-11-2010, 06:53
А бе случва се някоя сълза в рамките на 3-4 години, но няма да тръгнеме да разправяме " Ооо виж аз рева, рева! " :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
07-11-2010, 07:28
Не.

Само подсмърчат.

wasser
07-11-2010, 07:32
Плачат ..по какво толкова се различават от нас -момичетата..

SonataArctica
07-11-2010, 07:35
Плачат ..по какво толкова се различават от нас -момичетата..
А по какво си приличаме? :lol: По много неща се различаваме, слабоумно същество такова.

Nakadah
07-11-2010, 08:48
НЕ!!!

didi0804
07-11-2010, 09:12
Да,плачат.И те са хора

BlueFace
07-11-2010, 09:46
Не всички плачат ,но всички имат моменти ,в които им се плаче.Повечето го прикриват и за това момичетата си мислите ,че едва ли не ние сме безчувствени същества лишени от емоции хД

Madara1233
07-11-2010, 10:10
Естествено.Някои повече, някои по-малко.Аз например, ако възникне някой "спор" в училище, често ми избива на очите (о да повярвайте,като ме изнервиха един път замерях с раницата си :razz: ), но просто малко повече ми идва гнева и не го побирам, така да се каже. Иначе, признак за мъжественост е да не показваш плач, да си хладнокръвен(когато е необходимо).

Sisi7u
07-11-2010, 10:55
ест, че плачат ..
всички плачем ..
просто повечето не си го показват .. : ))
но съм виждала момчета да плачат .. : )) :)

Housemusikk
07-11-2010, 12:09
Плачат,ама с третото око...
:)

Lexynnka
07-11-2010, 13:13
да

FancyGirl
07-11-2010, 14:29
Боже колко сте жалки, всички в този форум повтарят нещо което е казал някои предходен потребител. А в момента всички казват едно и също "и те са хора", "да не би да са роботи" .. вие собствено мнение нямате ли си ? Жалка картинка.
И да не е off topic - плачат .. нима животът им не е започнал с плач, но за разлика от нас момичетата, това се случва толкова рядко, че когато се случи се изненадват дори самите те. Плачат за важни и съществени неща, а не за щяло и нещяла, това че повечето момчета са прекалено горделиви да си признаят, че го правят, мислят си че щом са мъже с главно М не им е позволено да си изразяват чувствата по този начин, всеки един от нас има трудeн момент в живота, когато му иде да изкрещи с цяло гърло или просто да заплачe за да му улекне. Това да не би да не им е позволено на тях защото са МЪЖЕ ? За прекалено горделивите момченца мога само да им кажа - ще дойде ден в който и вие ще заплачете и тогава си спомнете когато се правихте на мачовци. А за тези от вас които се мислят за много важни когато едно момче е плакало за вас - незнаете колко сте жалки, да разплачете едно момче едно момиче и след това да се хвалите с това, ако го направят с вас едва ли ще бъде приятна картинка. :)

VinDiesel
07-11-2010, 14:35
Боже колко сте жалки, всички в този форум повтарят нещо което е казал някои предходен потребител. А в момента всички казват едно и също "и те са хора", "да не би да са роботи" .. вие собствено мнение нямате ли си ? Жалка картинка.
И да не е off topic - плачат .. нима животът им не е започнал с плач, но за разлика от нас момичетата, това се случва толкова рядко, че когато се случи се изненадват дори самите те. Плачат за важни и съществени неща, а не за щяло и нещяла, това че повечето момчета са прекалено горделиви да си признаят, че го правят, мислят си че щом са мъже с главно М не им е позволено да си изразяват чувствата по този начин, всеки един от нас има трудeн момент в живота, когато му иде да изкрещи с цяло гърло или просто да заплачe за да му улекне. Това да не би да не им е позволено на тях защото са МЪЖЕ ? За прекалено горделивите момченца мога само да им кажа - ще дойде ден в който и вие ще заплачете и тогава си спомнете когато се правихте на мачовци. А за тези от вас които се мислят за много важни когато едно момче е плакало за вас - незнаете колко сте жалки, да разплачете едно момче едно момиче и след това да се хвалите с това, ако го направят с вас едва ли ще бъде приятна картинка. :)
Mамкa му, права си :)

miletooo
07-11-2010, 14:53
Боже колко сте жалки, всички в този форум повтарят нещо което е казал някои предходен потребител. А в момента всички казват едно и също "и те са хора", "да не би да са роботи" .. вие собствено мнение нямате ли си ? Жалка картинка.
И да не е off topic - плачат .. нима животът им не е започнал с плач, но за разлика от нас момичетата, това се случва толкова рядко, че когато се случи се изненадват дори самите те. Плачат за важни и съществени неща, а не за щяло и нещяла, това че повечето момчета са прекалено горделиви да си признаят, че го правят, мислят си че щом са мъже с главно М не им е позволено да си изразяват чувствата по този начин, всеки един от нас има трудeн момент в живота, когато му иде да изкрещи с цяло гърло или просто да заплачe за да му улекне. Това да не би да не им е позволено на тях защото са МЪЖЕ ? За прекалено горделивите момченца мога само да им кажа - ще дойде ден в който и вие ще заплачете и тогава си спомнете когато се правихте на мачовци. А за тези от вас които се мислят за много важни когато едно момче е плакало за вас - незнаете колко сте жалки, да разплачете едно момче едно момиче и след това да се хвалите с това, ако го направят с вас едва ли ще бъде приятна картинка. :)

Много точно казано ! :)

babygirl00
07-16-2010, 10:52
Много ясно и те са хора :-D :-D :-D :lol: :lol:

LoVe3e
07-16-2010, 12:07
Имам един приятел които казва "Момичетата плачат Момчетата реват" :D Не знам що го казах стори ми се подходящо :D Ииии така ми разбира се, че плачат гаджето ми ми е разказвал колко много пъти е плакал заради момиче...И те са хора не само на нас ни е гадно и плачем... :) А пък те плачат за важни неща не са като нас за някакви простотии ....

Milen0v
07-16-2010, 12:45
по темата : :shock:

bratignat
07-16-2010, 14:04
Това, че момчетата били плачели е феминистка мистификация. Нашите слъзни жлези са остроени иначе. Това прави плаченето не възможно. Единствено женчовците имат това качество, но то се развива с много лук и готварски упражнения.

Bender
07-16-2010, 19:40
фафа

Ice
07-16-2010, 19:54
Човешко е, но пък от друга страна като, че ли е нещо като тема ТАБУ.Иначе съм виждала само 2 момчета да плачат та следователно - да.

ForzaFelipe
07-16-2010, 20:18
Плачем да,иначе събираме много вода и става лошо :D


Това че никой не си признава не значи че не плачем,а й гледаме да е тайно,иначе ако видиш едно момче да стой и да квичи какво ще си кажеш?

someonerandom
07-16-2010, 20:34
От доста години не съм плакал.Ядосвам се,гадно ми е,може да се депресирам за известно време,да блъскам стената,да изритам нещо,обаче да плача-не.Както каза някой по-горе-всеки си има кофти моменти и емоции,но не всички ги изразяват по еднакъв начин.

ToniMambata
07-16-2010, 20:37
Да!Днес ама само ми потекоха сълзи.Много ми е тъжно.
"Най-гадният начин да ти липсва някой е да си близо до него и да знаеш че не можеш да го имаш."

Re5peC7
07-16-2010, 21:34
Все едно да питаш дали ходят до тоалетна по голяма нужда :?

Siiberia
07-16-2010, 23:51
Боже колко сте жалки, всички в този форум повтарят нещо което е казал някои предходен потребител. А в момента всички казват едно и също "и те са хора", "да не би да са роботи" .. вие собствено мнение нямате ли си ? Жалка картинка.
И да не е off topic - плачат .. нима животът им не е започнал с плач, но за разлика от нас момичетата, това се случва толкова рядко, че когато се случи се изненадват дори самите те. Плачат за важни и съществени неща, а не за щяло и нещяла, това че повечето момчета са прекалено горделиви да си признаят, че го правят, мислят си че щом са мъже с главно М не им е позволено да си изразяват чувствата по този начин, всеки един от нас има трудeн момент в живота, когато му иде да изкрещи с цяло гърло или просто да заплачe за да му улекне. Това да не би да не им е позволено на тях защото са МЪЖЕ ? За прекалено горделивите момченца мога само да им кажа - ще дойде ден в който и вие ще заплачете и тогава си спомнете когато се правихте на мачовци. А за тези от вас които се мислят за много важни когато едно момче е плакало за вас - незнаете колко сте жалки, да разплачете едно момче едно момиче и след това да се хвалите с това, ако го направят с вас едва ли ще бъде приятна картинка. :)
Все пак има разлика м/у горделиво моче и мачо, който просто се опитва да привлече женско внимание. В повечето случай емоциите ни биват изразени по друг начин.

D3viLish
07-16-2010, 23:56
Да, представи си-Момчетата плачат!А причината е, че и те имат чувства, и те имат проблеми и също могат да бъдат наранени и докарани до плач по някакъв начин!!
Не мисля, че има нещо кой знае какво в това момче да плаче!!
Просто в обществото се приема, че момче което плаче е слабо, по-нежно и може би ранимо и те може би не искат да изглеждат уязвими, затова не плачат често (поне пред други хора)!
Аз не виждам лошо, но ако едно момче заплаче пред другите най-вероятно ще му се подиграват /ставала съм свидетел на такива ситуации/!
НЯМА ЛОШО!Всичко е възможно!

:grin: :grin: Открихме топлата вода :grin: :grin:

lleranza
07-17-2010, 00:39
Аз съм момиче само да кажа,от София съм,и познавам доста момчета,но никое не съм виждала или чувала да плаче.Просто ми е много интересно,искам мнения най вече мъжки.

emi az 6e sym pyrvia 4ovek za koito 6e razbere6 4e e reval za jena i to loshoto e che e 2 pyti i ve4e posledniq pyt osyznah 4e takova neshto kato liubov nqma sesh li se ,...

iveetyy
07-17-2010, 07:40
Всеки плаче когато е наранен.

HristoGavrilov
07-17-2010, 09:04
Как ще плачат бе? Изложи се с тоя въпрос. Не знаеш ли, че ние сме безсърдечни, безчувствени, не притежаваме слъзни жлези, не изпитваме емоции... Ако някой ти каже, че момчетата плачат, значи те лъже, да знаеш. :lol:

Stellsy
07-17-2010, 10:23
по-емоционалните, предполагам плачат по-често :D

xrusinka
07-17-2010, 10:42
Плачат, не съм виждала, момче да плаче, но и не искам! Супер гадно ще ми стане ако видя ... :(

tanch3t093
07-17-2010, 10:55
Всеки плаче когато е наранен.
Плачат, дори и най-твърдите и непоклатими момчета. Приятеля ми е именно такъв - дори когато се скараме пак изглежда все едно не му пука. Но и той плаче - казвал ми го е, и то точно когато се скараме, но не и пред мен - никога няма да изглежда "толкова слаб пред момиче" .... Сами си правете изводите защо момчетата уж "не плачат"

Neopitom3na
07-17-2010, 12:43
плачат ест

pamii
07-17-2010, 13:07
Ми като им се плаче - плачат .. :D

s0b1esk1
07-17-2010, 13:38
мъжете не показват слабост каквото и да става!

postmortem
07-17-2010, 16:04
Сълзите на момчетата лекуват рак. Твърде жалко, че никога не плачат.

mynichka
07-17-2010, 17:19
И момчетата са човешки същества и те чувстват и те плачат.. независимо дали от болка или от щастие, независимо дали го показват пред други и те плачат, супер тъпия въпрос!

SuNsEt
07-17-2010, 17:24
Има момчета,които се лигавят и плачат за глупости.Други пък се правят на мъжкари и не позволяват да ги виждат плачейки...абе за всеки е различно,но определено си има разлика от момичетата.

Въпреки това,не мисля,че ако едно момче плаче значи е слаб или е педерас или нещо подобно.Все пак сме хора,но зависи за какво реве.Повечето ми приятели момчета биха плакали ако е нещо наистина тежко и сериозно...и то не рев като на момиче,а просто 1,2 сълзи.

angelofparadise66
07-19-2010, 17:24
Еми да и те са хора, и те имат чувства. :D

FuckedUp
07-19-2010, 17:35
Плачеме. Няма как! :D

Elenichkaa
07-19-2010, 17:43
Всички хора плачат!...когато наистина много ги боли...

xdennyx
07-25-2010, 23:48
Момчетата,които ме заобикалят,се мислят заа големи мъжкарии ии питам ли някой от тях дали плаче,отговорите им са :" Ако си някъф нежен,ще плачиш." Амаа аз не вярвам,че не плачат,все пак и те са хора,и те чувстват. :) :)

Smrazqvashta
07-26-2010, 01:36
Един-два пъти съм виждала мъж/момче да плаче и то не с крокодилски сълзи, но леки сълзи и ми стана адски тъжно. Нз защо, но едни насълзени мъжки очи изглеждат много , много мъчно. Можеби,защото те плачат рядко,но с причина. И въпреки , че съм жена ще кажа,че има ЖЕНИ ревът за щяло,нещяло. Имам такива познати,които за най-малкото и глей какво става цял океан,драми. :neutral:

BlueKnife
07-26-2010, 02:09
не, те не са хора. баси тъпия въпрос

vilito2589
07-26-2010, 06:38
И те са хора мн ясно че плачат но аз лично съм виждала само 2,3 момчета които да плачат :)

vaseto0o
07-26-2010, 07:07
Хепънс ама не пред хора много ясно :D
Познавам едно момиче дето си плачи по няколко пъти на ден, включително на всеки романтичен филм и тем подобни, тва е баси идиотщината :D

BrainlessROCKBABY
07-26-2010, 07:39
плачат, плачат..

newman
07-26-2010, 07:45
Някои не плачат, но си удрят ръцете в стени, блъскат и рушат. От какво ще да е това? От болка, яд, етц.

Изпитват чувства с две думи. Вече е подробност дали от очите им изтича по някоя друга сълза..Аз съм от тия 1-вите :D ,но не чупя и руша,само бия юмруци в стените...Ревал съм 1 път за момиче,но не е било ,да се дера с крокодилски сълзи,леко се стичаха и се замислих от кога не съм ревал...

+ 1 :)
Не си заслужава да ревеш за някой ако му е се тая за теб ... Направил си абсолютно всичко и все пак си бил отхвърлен... ако плачеш то ще е защото ще се чувстваш, че не си достатъчно добър за нея/него. Нищо подобно, просто не си бил оценен от този човек.

BloomF
07-26-2010, 08:31
Много ясно, че плачат..

TrustNobody
07-26-2010, 09:15
ооо,естествено 8-)

glamorousss
08-01-2010, 12:34
плачат пък' някой от тях дори повече от жените : )

loliii
08-01-2010, 13:08
Плачат, ест. Но го прикриват, което и момичетата трябва да правят понякога. Особено онези лигави същества, които реват при всяко препятствие, което срещнат в тъпия си живот.

MissBianka
08-01-2010, 13:17
чувала съм и съм виждала много момчета да плачат :)

Ryapoff
08-01-2010, 16:13
Ми т'ва е тъп въпрос! Много ясно, просто при вас се случва, щото си нямате работа, а при нас - за наистина важни неща. При мен, само за необратими неща. Така че за путка не мисля скоро да рева. Не стига, че има толкова много, ми аз за една да тръгна да рева, айде бе! Случвало ми се е да ме бият, да се пребивам лошо с колелото, но никога не съм ревал за такава глупост. Когато ме бият се озлобявам, когато падна се хиля тъпо.

amnessia
08-09-2010, 16:57
Плачат разбира се. Аз лично съм била свидетел на няколко :D

InloveAgain
08-09-2010, 17:00
Разбира се ;).
Просто някои не си го признават..

mnogoznaikO
08-09-2010, 17:01
естествено :lol: :P

plaYanDwin
08-22-2010, 18:49
според зависи :-D

cekokn
08-22-2010, 19:35
плачем но рядко и трябва да е за нещто истинско за което си струва да плачеш аз лично съм плакал заради момиче :lol: но не да цивря така просто пуснах няколко салзи и после почнах да удрям в стената докато не ми потече кръв.Смисал и ние момчетата сме хора и ние имаме чувства и т.н. и се пак повечето се прикриват което е глупаво според мен :shock: лично на мене ми каза една приятелка че не е виждала по сладко нешто от това момче да плаче особено заради момиче (после станахме гаждета)
Заради това че се распалах заради едно момиче спечелих друго по готино.
ПП. Ако ве се плаче плачете на воля излеите си маката и не си мислете че някои ше ви помисли за ПЕДАЛИ като плачете напротив така показвате на момичето че имате истински чувства кам нея :-P :-P :grin:

Qnkishhh
08-22-2010, 19:40
Плачат. И те са хора, и те душа носят. :)

pentxayc
08-22-2010, 19:45
еби му майката аз се разплаках само един път дето бях извън нерви и нямаше кво друго да направя

z1p0
08-22-2010, 19:52
Момчетата може и да плачат, но само гейовете го показват. ;)

dunamix
08-22-2010, 19:54
когато режат лук 8-) :smt089

Eclipsercho
08-22-2010, 20:25
Плачат.. но в повечето случаи го зачитат за слабост и го прикриват..

MaTSava
08-22-2010, 20:30
ЕБАНЕ
ако са педали

BakuTo
08-22-2010, 20:32
зависи от характера...аз плача МНОГО рядко,последния път беше когато се обясних в любов на мойта..ама не беше плач,просто пророних една сълза 8)

sweety11
08-22-2010, 20:33
Плачат, разбира се - виждала съм . :)

6sense
08-22-2010, 21:39
няколко пъти за момиче и няколко пъти за колата ми (като ме жулне някои или по сериозно)

TranceMusic
08-22-2010, 21:46
Не искам да се правя на мъжага не не помня кога последно плаках.

silvencety
08-22-2010, 22:13
Всичките ми бивши са плакали пред мен..
Или аз съм много лоша,или все с женчовци ходя.. 8-)

BabyBluee
08-23-2010, 00:01
ти как мислиш? разбира се че плачат. и те са хора, и те имат чувства. не са по-различни от момичетата

FuckedUp
08-23-2010, 13:45
Плачат,ама с третото око...
ХАХАХА. А, така! :D:D

zlonamerena
08-23-2010, 14:31
и момчетата плачат... но има някой който не го показват.

Wasilewaa
08-29-2010, 13:30
Плачат,ама с третото око... :razz:

TWiN
08-30-2010, 16:16
Плачат и още как....

ri41
08-30-2010, 16:18
плачат да :(

ToXiCtHeBeSt
08-30-2010, 16:32
не съм пускал сълза през последните 6 години даже и повече
:grin: :grin: :grin:

Di
08-30-2010, 16:41
да

spyro
08-30-2010, 16:57
секи ден

BreakTheWind
08-30-2010, 17:00
Еми разбира се. Имаше един много тъжен филм за тиинове където едно момче имаше 2 гаджето. Честно - дорева ми се когато го спипаха и 2-те на 1 място 8-)

spopi
08-30-2010, 18:34
Разбира се че плачат. :)

Milen0v
08-30-2010, 18:35
плачкат ако някой корав батко ги натупа докат задяват гаджето му

Sh@d0w
08-30-2010, 18:35
Естествено,в момента плача....



...от смях http://vbox7.com/play:8cbe5849 :lol:

Moderatorius
08-30-2010, 20:58
Хора са, плачат.

NeverTheSame
08-30-2010, 21:44
Да.

remix1912
08-31-2010, 00:04
Да,много ясно,само дето да не мислиш,че ще плачат пред други хора или пък пред момиче.Абсурдно е.Такава тъпотия може само някое момиче да я направи.....

FiRe_LaDy
08-31-2010, 11:36
Да,много ясно,само дето да не мислиш,че ще плачат пред други хора или пък пред момиче.Абсурдно е.Такава тъпотия може само някое момиче да я направи.....

Не съм съгласна. Момчета са плакали и пред мен. Пък и не виждам нищо тъпо или срамно да плаче момче. И те са хора в крайна сметка!

Amorrous
08-31-2010, 12:08
Има едно момче от бившия ми клас,дето като се сбие(нарочно,не че е няк'ва жертва) и го ударят по-яко почва да реве.Ама той сам си го търси.Иначе не съм виждала.Едва ли не плачат,макар и пред други хора да ги е срам.

kyka1
08-31-2010, 12:58
Ние не сме хора...Що за въпрос !? Много ясно че плачем та това е съвсем нормално :? :? :?

SuNsEt
08-31-2010, 13:09
Абе плачат...пускат от време на време по 1,2 сълзи. 8-)

Imprevisible
08-31-2010, 14:57
Това, че момчетата били плачели е феминистка мистификация. Нашите слъзни жлези са остроени иначе. Това прави плаченето не възможно. Единствено женчовците имат това качество, но то се развива с много лук и готварски упражнения.

По-голяма глупост не бях чела...Сълзите са начин да се освободим от напрежението, неприятните емоции, тъгата и т.н. И няма да ти повярвам ако кажеш, че нито веднъж през живота ти не ти се е приискало да заплачеш, било то от любов, от яд или от болка. Това, че е признак на "слабост" и затова го криете е друг въпрос. А относно биологията и слъзните жлези... [-X

BoBa4eWeR
08-31-2010, 21:16
плача когато ми е тежко,но първо се напивам ! ;д

ivakavlad
08-31-2010, 21:21
естественно че плачем но не и пред хора (ако се случи е рядко) макарче лично аз за последните 4-5 години съм ревал точно два пъти случва се да ми се реве но да не мога да зарева но това е вече друга тема с 2 думи да плачем

desitoyoy
08-31-2010, 21:36
Мен лично две момчета са ми признавали, че са плакали. Едното заради бившето си гадже, когато го е зарязала, а другото ми е най-добрия приятел и му знам историите и проблемите. Не ми е казал точна причина. Но ми е признавал, че е плакал.

tuzaro
08-31-2010, 22:01
те животните плачат, що не и момчетата.

ScorpionGirl
09-01-2010, 08:29
Плачат, естествено. Не винаги могат да се сдържат обаче. Това са емоции - не винаги можеш да ги контролираш.


П.П. Досега съм виждала 3 момчета да плачат... и на мен ми се доплака тогава... :cry:

alexchooo
02-24-2011, 16:38
Аз за пръв път чувам думата плач. :D

DarkTemplar
02-24-2011, 16:41
Да разбира се.

jghgh
02-24-2011, 18:05
Това, че момчетата били плачели е феминистка мистификация. Нашите слъзни жлези са остроени иначе. Това прави плаченето не възможно. Единствено женчовците имат това качество, но то се развива с много лук и готварски упражнения.

По-голяма глупост не бях чела...
А относно биологията и слъзните жлези... [-X

И аз не бях чела по-огромна простотия и ако не бях чак толкова кисела по природа даже щях да се разсмея с гърло, вместо само да се усмихна, но ... 8-)

peroto
02-24-2011, 18:32
Аз не си спомням кога за последно плаках. Вижте момчетата сме реалисти станало нещо ко да напраим давай напред няма ко да гледам назад и да рева. Естествено може да се случи нещо да пророня някой друга сълза, ама ше гледам да не ме видят хората ко ше рева пред сички да не съм гей.... :shock: :) :) :)

Abigoria
02-24-2011, 19:42
Естествено, че плачат. Всички плачат. Не мисля, че плача е проява на слабост. Момчета са плакали пред мен, и нито един не ми е изглеждал жалък...

BlueFace
02-24-2011, 22:28
Някой плачат, други задържат нещата в себе си. Аз съм на мнение, че когато ти се плаче е най-добре да си излееш мъката, а не да задържаш всичко в себе си :)

fenkaaa
02-25-2011, 01:30
приятелят ми е плакал многократно почти всеки път когато се скараме по сериозно.. удря,какво ли не прави.. супер кофти ми е,обичам го много,в началото ми се присвиваше сърцето като го гледах така,а сега ми е гадно че дори не ме трогва когато стане така.. :( :( Понякога дори ме дразни когато го прави.. само и само защото знае ЧЕ Е ВИНОВЕН и го прави ! :( :?

Nam3less3
02-25-2011, 06:12
Плача като гледам епични сцени от филми(примерно края на on the beach, на the lord of the rings 3, на fail safe) но там трагедията или епичността е мащабна и с висоти, не бих плакал на обикновени романтики като титаник и разните му там производни.

Adynamia
02-25-2011, 06:13
:D Ми като си нямат работа - ще плачат..

bratignat
02-25-2011, 06:15
Никога не плачат - ако има нещо мокро около очите ни това е или течност за лещи или се правим на много емоционални, но тъй като псоледното е доста гейско - не плаче.

Nam3less3
02-25-2011, 06:20
Никога не плачат - ако има нещо мокро около очите ни това е или течност за лещи или се правим на много емоционални, но тъй като псоледното е доста гейско - не плаче.Кажи го на Тити Папазов.

YourBlueEyes
02-25-2011, 07:19
Естествено,че плачат.

vpowerrr
02-25-2011, 07:19
Нямам ясен спомен да съм плакал, ама както се плаче. Отроних 2 сълзи като трябваше да късаме с бившата, но не пред нея или пред някой друг, защото(поне аз така мисля) щях да изглеждам жалко.
За последен път се натъжих тази сутрин като видях че нямам запалка.. :D

Vilencety
02-25-2011, 09:44
Плачат,
но аз лично не съм виждала момче да плаче! :?

alex4o
02-25-2011, 10:12
Всичко ХОРА плачат..Всеки човек поне веднъж в живота си е плакал за някого или нещо..

Nappii
02-25-2011, 11:44
Плачат разбира се. Нали и те са човешки същества, а всички хора плачат. Лично съм виждала бившия си да плаче. :-o

againstyou
02-25-2011, 11:49
плачат,просто повечето гледат да не го показват,защото ще се почувстват засрамени или унижени..
+1

xdennyx
02-27-2011, 23:27
Естествено,че плачат,просто не го правят постоянно,а за наистина важни неща.

GD
02-28-2011, 09:02
Аз невиждам какво толкова лошо има едно момче или мъж да плаче, когато му е писнало от всичко и му е натежало нещо.Не е срамно или както някои казват, проява на слабост.

nikitka_
02-28-2011, 09:13
...

galin4o0o
02-28-2011, 09:24
2 пъти съм плакал пред мой приятелки.1-вият път имах много проблеми събрани на едно 2-рия раздялата ми с приятелката,която заминаваше за друга страна,е сега сме заедно,ама на летището ...пред 300 човека се разплаках и ние също плачеМ :}

cobuecku95
02-28-2011, 12:15
И СИЛНИТЕ МЪЖЕ ИМАТ ТЪГА В ОЧИТЕ СИ!

prinko
02-28-2011, 12:47
И СИЛНИТЕ МЪЖЕ ИМАТ ТЪГА В ОЧИТЕ СИ!

Правилно!




Особено ако ги ритнат силно в топките ! 8-) 8-)

elenka3
02-28-2011, 17:05
сигурно плачат ...
но в повечето случаи се прикриват..

alexandraa
02-28-2011, 21:30
оооо плачат не ами плачат 8-)

relax4o
02-28-2011, 21:45
Плачем, момчетата, разбира се :D

Просто сме по-силни от към чувства и се държим, колкото можем, повече.
Също, силно зависи за какво....

iiordanova
03-01-2011, 19:21
А , не те са роботи. Изобщо никакви емоции нямат , безчувствени са.

Ivalinka
03-01-2011, 19:46
всяко момче може да плаче... не вярвах преди, но сега съм сигурна...
и изобщо не е срамно.

TheNewReligion
03-01-2011, 23:09
http://www.vbox7.com/play:39a3b266

babity
03-02-2011, 17:37
Плачат путьовците. Ревали са ми и много ми е грозно да видя ревящ мъж. Може и да е, защото аз самата плача в изключителни случаи, но ми е тъпо. Все пак ролята на мъжа не е да седи, анализира и реве.

saskou
03-02-2011, 18:22
Не! Ние не сме хора.

minimalGirl
03-02-2011, 18:27
Плачат разбира се :) Дразни ме само факта,че пред мен реват като п*тки а пред приятелите си се праят на големи мачовци :(

yeeee
03-02-2011, 18:31
Разбира се,че плачат...все пак и те имат чувства

MakeMeLaugh
03-02-2011, 18:36
Да, всеки си има своите моменти :)

mrazqkindergarten
03-02-2011, 18:42
Плачат путьовците. Ревали са ми и много ми е грозно да видя ревящ мъж. Може и да е, защото аз самата плача в изключителни случаи, но ми е тъпо. Все пак ролята на мъжа не е да седи, анализира и реве.

Дооста грубо изказване, мен пък би ме трогнало някой да плаче пред мен, тва значи, че не го е срам да показва емоциите си.. А и нали се сещаш, че вероятно има някаква причина, никой не реве просто така, колкото да може да се каже, че някога го е правил..

babity
03-02-2011, 20:45
Ай сиктир от толкоз' емоции и от показването им! Силният човек знае, че ревът не помага с нищо и не хаби времето си с него.

StolenBliss
03-02-2011, 21:00
А не, ти не знаеш ли че те всъщност нямат сълзливи жлези даже, лол :-o

GossipGir1
03-03-2011, 03:44
Скъпа, всички като жените, мъжете могат да плачат, но за различни причини, когато едно момче няма цикъл, ще плаче само, ако никое друго момче не го разбере и ако това му позволява да манипулира една жена, за да може да легне с нея, или това би спасило живота му.

П.П от мъжа на GossipGir1

xXTOXiCXx
03-03-2011, 06:18
Плачат путьовците. Ревали са ми и много ми е грозно да видя ревящ мъж. Може и да е, защото аз самата плача в изключителни случаи, но ми е тъпо. Все пак ролята на мъжа не е да седи, анализира и реве.

Дооста грубо изказване, мен пък би ме трогнало някой да плаче пред мен, тва значи, че не го е срам да показва емоциите си.. А и нали се сещаш, че вероятно има някаква причина, никой не реве просто така, колкото да може да се каже, че някога го е правил..
++


babity ... Какво ,бе дете? Момчетата нямат право да плачат ли ;/ . Всеки чувства болка малко или много и всеки има нужда от такива емоции.Аз не познавам мъж,който поне веднъж да не е пускал някоя и друга сълза... Вярно - не го удрят чак на рев с хлипане и грачене като момичетата ,но все пак плачат! ... И няма нищо лошо в това...Напротив,по някога показва,че ги е грижа повече,отклкото предполагаме!!!
:mrgreen:

Hilary_
03-03-2011, 07:11
Плачат, но МНОГО рядко и то за нещо, което наистина им е скъпо ..
и не смятам, че това ги прави по - малко мъже .. ебаси и те са човешки същества и те имат чувства!!! :x ..

SuperBadSuperFresh
03-03-2011, 07:34
Всеки си е за себе си.Момичетата уж плачели много.Да,ама някои плачат 1 път в месеца,други почти всеки ден.И при момчетата е така.Някой плачат,други не.Което лично аз не разбирам.От какъв зор,ще блъскаш стени,ще пушиш като идиот и още какви ли не неща за "намаляване на напрежението",като просто можеш да си поплачеш.Научно доказано.Ама иди ги разбери...

mimss9
03-13-2011, 16:18
Всеки плаче независимо дали е момче или моиче... бившия ми приятел е плакал пред мен заради ситуация вкоято можеше да не се видим повече... и вдруги случай след раздялата ни ми е споделял че е плакал за мен и според мен момче да плаче не е проява на слабост !

Missmarch
03-14-2011, 18:26
ПЛАЧАТ !! ..Но когато са сами...
просто защото не искат да ги виждат така, ще помислят че са меки китки или просто СЛАБАЦИ и хората ще ги отбягват и не само момчетата, но и момичетата.. (зависи от характера) : ) .. това че жените се водим за по сантиментални не значи, че сълзите са дадени само на нас.. ?!

nerwna
03-15-2011, 05:01
Мисля,че имаше една песен ; "Никога не би ми признал,че без мене няма да си цял,даже и да те боли мъжете не плачат нали?"

П.П - Естествено,че има момчета които плачат..
Но просто не си го признават (-; :)

lixofana
03-15-2011, 05:22
Плачат и още как! Ставала съм свидетел на това мнооого пъти..

r19
03-15-2011, 08:11
Еми има всякакви :) ,аз лично не съм плакал мисля, или не си спомням.. :shock: :D ,а спомням си, нооо бях много малък хаха 8-)

RoSKo0o0
03-15-2011, 08:28
Които не реват - само се правят, а жените, които се правят, че не реват са квазимодота.

x7aZzy
03-15-2011, 10:44
Да, всеки си има своите моменти :)

Съгласна.
Това, че някой (момче или момиче) плаче, не го прави по-слаб.

Petichkata
03-15-2011, 16:10
Ааа плачат, плачат аз съм свидетелка :D

Razor93
03-15-2011, 18:45
Е, плачат естествено, к'во лошо има в това? 8-)

bratignat
03-15-2011, 19:06
То и за дядо Мраз говорят хората, ама никой не го е виждал....

jghgh
03-15-2011, 19:12
То и за дядо Мраз говорят хората, ама никой не го е виждал....
Ти да нямаш кастрационен комплекс, бе, момко?
Аман от фалшива мъжественост.


Знаеш ли кво ще ти кажа, мъжете, които се правят на супер корави са сто пъти по-малко мъже дори от меките китки ;) И като го казвам, определено го вярвам и мисля.
Няма да си давам обосновките точно тук, но ако проявяваш интерес ще ти обяснА на лично 8-)

jghgh
03-16-2011, 08:56
^ Да бе верно си е.
Аман и от компетентните мъжки момичета.
8)
Т'ва че ги разбирам те дразни ли? 8-)

Аман от псевдо тролчета с негативни и "остроумни" мнения, 'щото им се е скапала няк'ва си връзка и сега си го избиват във всяка тема. Loooool



пп. Не съм мъжко момиче, даже съм си лигла.

fUcKsMiLe
03-16-2011, 12:34
Някои не плачат, но си удрят ръцете в стени, блъскат и рушат. От какво ще да е това? От болка, яд, етц.

Изпитват чувства с две думи. Вече е подробност дали от очите им изтича по някоя друга сълза.. ;-)

jghgh
03-16-2011, 16:24
why so serious?
:cry:

Разкри ме.
Ах...толкова съм проницателна Д**а.
Остроумните ми мнения не са ти виновни за това, че се правиш на вържежна. Не ги закачай. 8)
'щото им се е скапала няк'ва си връзка и сега си го избиват във всяка тема. Loooool' - Ще оставя и елементарното ти мнение на спокойствие.

Само ще добавя, че може би съм един от най-положително настроените хора в този форум.
Приключших с теб.
По темата: Да.
Вече и с темата.
:) Мерси за театралниченето, само показваш колко съм ти интересна.
Може би даже нямаше да започваш спора си с мен какво мъжко момиче съм, ха-ха-ха.
Не че се правя на вървежна, просто някои неща ги знам. Какво да правим.

bratignat
03-16-2011, 17:05
То и за дядо Мраз говорят хората, ама никой не го е виждал....
Ти да нямаш кастрационен комплекс, бе, момко?
Аман от фалшива мъжественост.


Знаеш ли кво ще ти кажа, мъжете, които се правят на супер корави са сто пъти по-малко мъже дори от меките китки ;) И като го казвам, определено го вярвам и мисля.
Няма да си давам обосновките точно тук, но ако проявяваш интерес ще ти обяснА на лично 8-)

Щом привличаш такива типажи добре е да се замислиш върху причините за този феномен. :)

Не всичко е в беленето на лука има и други зеленчуци. А щом нямаш смелостта да сгазиш лука, ще си си останеш на самотен коловоз. По принцип имам интерес, но конкретно към теб не :(

Използвала ли си някога в спор аргументи, различни от "така мисля=> така е правилно => аз съм кон с капаци".

jghgh
03-16-2011, 17:44
Определено съм използвала, просто не си чел достатъчно мои мнения,
2. това че нямаш интерес към мен беше ни в клин, ни в ръкав, и абсолютно извън контекста, както и нали се се'ш, че не ме грее дали неизвестния bratignat има интерес към мен,
3. в случая наистина не искам да използвам аргументи, защото в поста ми може да се припознае един човек, когото не искам никога повече да засягам. :)

Не си длъжен да се съгласяваш с написаното от мен. Аз просто си казвам.
И съм попадала на всякакви, така че си правя сравнение между всичките. Тези, които направо се ужасяват от мисълта да се покажат като по-слаби, обикновено са по-големи путки даже от меките китки и това са си мои лични наблюдения. Ти ако искаш се съгласявай или обяснявай, че нямаш слъзни каналчета и че плачеш само когато белиш лук.

bratignat
03-16-2011, 18:15
Ако всеки път когато трябва да те разбере някой трябва д апрочете 4 000 нагоре мнения, то определено повредата не е в моя телевизор.

По темата - има два лагера - момичетата, които попиват от дебилни филми, в които мъжете са лигави ревльовци, които предпочитат да си поплачат с най-добрия си педо приятел, от колкото да поправят вратата на шкафа, на жена си......има и такива, които харесват old school.

jghgh
03-16-2011, 18:26
Добре, само не разбирам защо изместваш темата?

Тя не е "Ревльовци или мъже, които ще оправят шкафа на жена си", а "Плачат ли момчетата" - да, и ревльовците от романтичните комедии, и тези които оправят шкафове. Все някога човек има нужда да поплаче, или колкото и да се сдържа, му потичат сълзи от гняв, яд, тъга и т.н.

В моя пост аз изразих възмущение от хора, които категорично отричат плача на момчетата, а тва си е напълно нормално. Вие сте хора, имате чувства и т.н., въпреки че като по-малки са ви учили да ги потискате (в средните семейства).
Интересен факт, базиран на наблюдения, е че точно тези коравите типове са много нежни отвътре. Какво да правим.
Да плачеш не те прави по-малко мъж. Лично за мен истински мъж е открития човек, който не се притеснява от себе си и се обича точно такъв какъвто е - със слабостите си и т.н.
Не е казано да реве за всяко нещо...


И имах предвид, че не ми е редова практика само да се правя на вървежна, затова споменах че имам и други мнения. То остана и да ги четеш....

DarkTemplar
03-16-2011, 18:52
Абе всички плачат бе, кво се дъвчете за глупости. Хора сме все пак, емоциите все някога надделяват. Лично аз определено не искам да си спомням последния повод, по който се разплаках. Беше доста по-тъжен и непоправим от всякакви любовни шитни.

Dessynka
03-16-2011, 19:00
Ааа плачат, плачат аз съм свидетелка :D

И аз 8-)

SiMax
03-19-2011, 08:15
Да плачем :smt007

MaGuSs
03-19-2011, 08:16
Аз също.. :smt090

Cucko0
03-19-2011, 09:45
Ааа плачат, плачат аз съм свидетелка :D

И аз 8-)

и аз ...

magita
03-19-2011, 15:18
Не!! Те всички са безчувствени животни... спокойно без емоций са

onlygiirl
03-19-2011, 20:18
Разбира се,че плачат,и те са хора.Просто много малко от тях го показват пред хората,защото все някой идиот ще каже ''оле вижте го,той е момче,а плаче като момиче'' !

WoshMC
03-19-2011, 20:22
Ние мъжете не плачем. Винаги съм искал да разбера какво е да плачеш ама... :razz: :razz: :razz:

Много ясно, че плачем. Просто прикриваме или го правим по - рядко...

DubstepRLZ
03-19-2011, 23:39
плачат разбира се.. просто нали от мом4етата - мъжете се изисква да са по- стабилният пол. ;) могат да плачат просто са по-сдържани и предпочитат да не "проявяват слабост" пред други хора! :)

garfi94
05-10-2011, 18:55
Плачат, виждала съм и гаджето си да плаче и според мен няма нищо лошо в това... И момчетата имат чувства :)

sunman
05-10-2011, 18:58
Разбирасе,че плачем!!!! Та нали и ние сме хора и имаме чувста! :)

NeverBack
05-10-2011, 19:54
Мноо ясно , че ревем нали сме хора.Доста от нас го крият това , но ревем да. :-D

NIIKII
05-10-2011, 20:08
плачем .. аз лично .. веднъж на 5-10 години , нещо адски много трябва да ме трогне..

Limitless
05-12-2011, 21:15
Плакал съм за неща които си струва ... <3 за хора които си струва ! и не съжалявам за това .. независимо, че сега сдържам чувствата си и не съм плакал повече от година :> ... но това е др история.

LabilnaPsihika
05-12-2011, 21:28
честно казано плача доста рядко, но се случва за неща които наистина си струват, пък и то нещата се натрупват млако по малко и накрая избива някъде.

jeezloxxy
05-12-2011, 21:29
Плачем,защо да не плачем.Прикриваме го,мъже сме все пак,заради онова едва ли не вродено чувство,че сме задължени да бъдем силни.

Righteousness
05-13-2011, 00:25
Още малко ще започнете да се фукате колко много ревете :)
...

И УъТъФъ кога 13-14-15-16-17 годишни станаха МЪЖЕ и смело обявяват свойте постижения в отделянето на солени течности?

Децата ревът, нормално е. По-големите деца също. """""Тийновете""""" също. Мъжете, достигнали достатъчно зряла възраст да се наричат мъже а не момчета, не би трябвало да ревът често. От тях се очаква да са силни, да търпят на болка и физическа и емоционална. Те трябва да са тези на който жената може да се опре, а не някой който ще циври заедно с нея - за това са приятелките `и и сапунките. Истинските мъже, според мен, който не съм още такъв и не се правя на такъв, трябва да са силни дори и в момент на болка, да могат да взимат правилни решения без да се влиаят от моментните изблици на различни емоции. Това съвсем не означава, че те преживяват по-леко болката по любимата, изобщо даже. При мъжете болката е същата, но те я приемат и преживяват вътрешно, а не се фукат с нея наляво и надясно очаквайки (да-речем) Пешето да дойде и да поплачат заедно.

Ако новата мода сега е мъжете да ревът за д апокажат на жената колко много я обичат :D ем много ви здраве :)

И това което виждате по сериалчетата - как мистър найс гаи рони езера от тежки и мъчителни динозавърски сълзи по своята амор амор - и съответно от там ви идват мисли като "моя егати безчувствения не е ревал за мен"... гроу ъп

galin4o0o
05-13-2011, 05:53
Плача и не съжалявам,но като цяло никога не съм мислел,че ще плача и то заради момиче,но го направих и то вече доста пъти.Но какво да се прави след плач,се успокоявам поне аз и заспивам(най-вероятно)

IseeDEADbodies
05-13-2011, 09:56
Плачем ама скришом :smt027

djeini
05-13-2011, 10:18
Разбира се ,че плачат много по-малко от нас разбира се и като ,че ли когато не могат да спрат болката най-вече.Ала въпроса отчасти е безсмислен,някой ден ще видиш някой мъж да плаче пред теб,но само ако истински те обича,защото обичта значи вяра и доверие.Иначе току така някои да се разреве от мъжкия пол и аз не съм виждала макар ,че не би ме учудило доста лигави и неориентирани същества ражда тоя век.Както и доста ценности се загубиха пък да не говорим ,за чест и други глупости от типа,но това е друга тема. :)

dimitar_ak
05-13-2011, 10:58
Да, може да се видят сълзи и в мъжките очи, но те винаги са искрени и плод на много силна емоция.

2 примера


http://www.youtube.com/watch?v=wvEjZaWZJxg

http://www.youtube.com/watch?v=0QMLokFky2E

BgHtH
05-13-2011, 11:18
Мъжете не плачат

WTFteenOMG
05-13-2011, 12:51
Само един път съм плакал....и то е било заради едно момиче....чупъл съм ръката...не съм ревал толкова колкото за нея....толкова бой съм изял и пак не сам ревал толкова колкото за нея.... :(

Grommash
05-13-2011, 16:32
Ест, плакъл съм само 1 път преди доста време и то на филм. :-o Странно, ама..ТЕ!

pitfall
05-13-2011, 17:55
Плачат, но когато са сами.

r19
05-13-2011, 18:22
ЪъЪ чак пък да се съдират :lol: :lol: - айде не. :-P

laila_94
05-15-2011, 09:57
Плачат :) Пред мен са плакали 2 бивши и то не по веднъж ,, те също имат чувства

dontcare
05-15-2011, 17:19
Че защо да не плачат?Това,че така е прието не значи,че всеки трябва да го приема.Някои си изкарват емоциите с бой,други със спорт,трети с правене на музика..а това,че някой проронва 2-3 сълзи не мисля,че го прави момиче/женчо.Според мен е сладко/донякъде/ :)
и да,виждала съм бая момчета да плачат

obyrkaniq
05-15-2011, 17:34
НЕ ние не плачем! Ние сме безчувствени! -.-


Плаках,когато си счупих ръката(бях малък),но досега заради момиче не съм плакал,но дано и не плача!Нормално е да плачем.. все пак сме хора.. сърцето ни не е от камък. :P

everythingisrelative
05-15-2011, 18:35
едни плачат други не :o

aNonimniq1993
05-15-2011, 21:01
ест че плачим,просто по рядко когато ни се съберат много и не искаме да мислим повече за тях и 99% ще е заради момиче, никога не съм ревал поради друга причина.

everythingisrelative
05-16-2011, 08:59
ест че плачим,просто по рядко когато ни се съберат много и не искаме да мислим повече за тях и 99% ще е заради момиче, никога не съм ревал поради друга причина.

щото си путк# затва ревеш :shock:

ccdesigns
05-16-2011, 10:04
Aз пък съм плакал и съм сигурен, че още ще плача. Нищо лошо - просто изразяване на чувства. Не казвам, че съм някой ревльо, просто се случва "sometimes" :) Мисля, че последния път, когато плаках беше, когато наще се сбиха и малко по-късно - разведоха... Дори сега ми става гадно като се сетя. Не се беше случвало никога до тогава.

aNonimniq1993
05-16-2011, 10:05
Момче наранявали са ме физически много пъти и крак съм счупвал по 2-3 пъти,но психически понякога не издържам и рева от нерви вместо да хвана и да пребия някого, къде му е срамното.

everythingisrelative
05-16-2011, 15:59
Момче наранявали са ме физически много пъти и крак съм счупвал по 2-3 пъти,но психически понякога не издържам и рева от нерви вместо да хвана и да пребия някого, къде му е срамното.

мъжете не трябва да изразяват чуства или да реват...тва е женска работа :)

mrazqkindergarten
05-16-2011, 16:05
Момче наранявали са ме физически много пъти и крак съм счупвал по 2-3 пъти,но психически понякога не издържам и рева от нерви вместо да хвана и да пребия някого, къде му е срамното.

мъжете не трябва да изразяват чуства или да реват...тва е женска работа :)

:lol: Лелеее, колко си злеее... Боже, прибери си вересиите!

everythingisrelative
05-16-2011, 16:10
Момче наранявали са ме физически много пъти и крак съм счупвал по 2-3 пъти,но психически понякога не издържам и рева от нерви вместо да хвана и да пребия някого, къде му е срамното.

мъжете не трябва да изразяват чуства или да реват...тва е женска работа :)

:lol: Лелеее, колко си злеее... Боже, прибери си вересиите!

поредният путю...

mrazqkindergarten
05-16-2011, 16:11
Момче наранявали са ме физически много пъти и крак съм счупвал по 2-3 пъти,но психически понякога не издържам и рева от нерви вместо да хвана и да пребия някого, къде му е срамното.

мъжете не трябва да изразяват чуства или да реват...тва е женска работа :)

:lol: Лелеее, колко си злеее... Боже, прибери си вересиите!

поредният путю...

Момиче съм, а ти си зле независимо от кой пол си. ;)

everythingisrelative
05-16-2011, 16:14
Момче наранявали са ме физически много пъти и крак съм счупвал по 2-3 пъти,но психически понякога не издържам и рева от нерви вместо да хвана и да пребия някого, къде му е срамното.

мъжете не трябва да изразяват чуства или да реват...тва е женска работа :)

:lol: Лелеее, колко си злеее... Боже, прибери си вересиите!

поредният путю...

Момиче съм, а ти си зле независимо от кой пол си. ;)

закво пишеш като неразбраш мъжки работи :o

mrazqkindergarten
05-16-2011, 16:16
Бегай, боклук.. Не всички са безчувствени като теб. ;)

everythingisrelative
05-16-2011, 16:19
Бегай, боклук.. Не всички нямат чувства като теб. ;)

не съм казал че нямам просто не ги показвам :shock: келеш...

mrazqkindergarten
05-16-2011, 16:21
Като ти четох мненията, определено нямаш.. Ясен си ми, нали тряа да има мъжаги като тебе? :lol: Големият мъж, като не си ревал пред хора.. в тва да се измерваше мъжеството.

everythingisrelative
05-16-2011, 16:26
Като ти четох мненията, определено нямаш.. Ясен си ми, нали тряа да има мъжаги като тебе? :lol: Големият мъж, като не си ревал пред хора.. в тва да се измерваше мъжеството.

пожелавам ти все по женствени момчета да си падат по теб и да си ревете заедно по цял ден... ууухооо

ае нмз повече че се отчаях от женската простотия :lol:

mrazqkindergarten
05-16-2011, 16:29
Аз ти пожелавам да се разревеш на обществено място. :lol: Все едно казах, че искам да си рева с някого, виждам, че четеш по диагонал кво съм написала. Ареее, отивай да помпаш мускули някъде. :lol:

ivetty9
05-16-2011, 19:24
Само им се насълзяват очите :D ...понякога и от смях :D :D :D :D

snufff
05-16-2011, 20:58
плачат много ясно..