PDA

View Full Version : Съвет ..



CristianoR9
07-10-2010, 12:47
Тя не е девствена а аз съм . Притеснен , сдухан незнам как да се изразя .Така е защото ме е страх дане оплескам нещата ще съм ви много благодарен ако ми дадете единн голяям съвет с много детайли и всичко .Малко несвързано говоря ама...

Поздрави от Плевен

0u7l1n3
07-10-2010, 12:59
Секс ли искаш са правиш?
Ако да...

Възбуди я, примерно дай и няколко страстни :-) :-) :-) и после прокарай ръчичка под блузката, след това с езиче се спусни надолу по вратлето и драскай по гърба с нокти. Може да и пипнеш котенцето, поиграй си там, лизни ей така, колкото за закачка, момичетата много обичаме да се заиграват там така за малко, това ни кара за искаме още...
Играй си така 10-15 минути и ще видиш, че се е подмокрила... може да целуваш гърдите и, за засмучеш зърната...

И е готова според мен. После нежно и го вкарай и и покажи, че е желана. това стига ли? 8)

LamBaDa
07-10-2010, 13:11
Спам.
kalpazanka

0u7l1n3
07-10-2010, 13:17
Спам.
kalpazanka

BiGBaDWolF
07-10-2010, 13:42
Внимателно бавно без да се притеснявате.. Отпуснете се и се наслаждавайте на момента и исползвайте презерватив :)

VinDiesel
07-10-2010, 14:54
Почваш на целувки по устните,местиш се на гърдите,корема(някой жени откачат там и по точно под пъпа),с ръчичка или езика по клитора,може и да бръкнеш с 1-2 пръста в пичето.Всичко го прави бавно и нежно освен,пръстите на клитора и вътре,това се прави по-бързичко :)
Между другото и аз съм от Плевен д'ге :).Успех :)
И знай,че ще имаш от оная слуз наречена предеякулационна течност :),възможно е,дори да свършиш :)

umri
07-10-2010, 17:02
Тя не е девствена а аз съм . Притеснен , сдухан незнам как да се изразя .Така е защото ме е страх дане оплескам нещата ще съм ви много благодарен ако ми дадете единн голяям съвет с много детайли и всичко .Малко несвързано говоря ама...

Поздрави от Плевен
Пиче... най-добре преди да извадиш бормашината и кажи, че ще ти е за първи път и си изцяло неин. Не се опитвай да правиш неща, които не разбираш, защото много ще се притесниш и има вероятност да не може да ти стане митьо пищова.

monincetyyy
07-10-2010, 22:38
Тя не е девствена а аз съм . Притеснен , сдухан незнам как да се изразя .Така е защото ме е страх дане оплескам нещата ще съм ви много благодарен ако ми дадете единн голяям съвет с много детайли и всичко .Малко несвързано говоря ама...

Поздрави от Плевен
Пиче... най-добре преди да извадиш бормашината и кажи, че ще ти е за първи път и си изцяло неин. Не се опитвай да правиш неща, които не разбираш, защото много ще се притесниш и има вероятност да не може да ти стане митьо пищова.
Оооо да определено съм съгласна. Нека тя те насочи щом има повече опит (независимо колко повече) пък после като се поотпуснеш ще то дойде power-a :P

MissEverything
07-11-2010, 01:38
Само не си взимай Durex ultra thin (светлосини). :-P

Chrizz
07-11-2010, 04:57
С притеснение до никъде няма да стигнеш :D

OneBoy
07-11-2010, 11:51
Спокойно пич, едвали ще имаш втори шанс да прецакаш първия си път :)

WhiteOneBG
07-11-2010, 12:19
Извинявам се за спама - моля ви се направете една такава тема и я направете важна защото през ден се пускат и се чудя как още има хора които отговарят в тях.

По темата - отпусни се и бъди нежен :) Опитай се да разплетеш нервното кълбо в гърдите си. Карай по интуция , няма да сбъркаш ( по-горе гледам че дадоха някой полезни основни съвети ).
ПП Ако и кажеш че ти е пръв път може да си спечелиш още по-големи симпатий. Поне при мене беше така :)

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 23:00
Няма от какво да се притесняваш важно е да се опусенш и всичко ще е наред.... :)