PDA

View Full Version : Пародия на любов



0u7l1n3
07-10-2010, 15:30
Здравейте. В тази тема се надявам да разбера вашите виждания по въпроса

"Защо се самонаказват момичетата?"

Тъй, като по улицата често се виждат какви ли не пародии на "щастливо влюбени"... Примери: Момчето я хваща за дупето, а тя вика "СПРИ СЕ, БЕ!"
Той я зарязва сама в кафенето, под предтекст "иам ра`ота, сори!"
Той никога не се съобръзява с нейните желания и времето, с което тя разполага...
Според него тя винаги трябва да е готова за секс...
Той й изневерява, а тя си мълчи... обратния вариант не го споменавам, защото обикновено при женската изневяра той веднага й бие шута...

А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???
Защо когато той няма чувства повечето от нас хранят празни надежди, и въпреки това знаят, че нищо няма да се получи? Заради колата му? Външния вид? Или парите? И после се оплакваме по форумите - "Аз хлътнах, той е женкар, а аз - овца..."

Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?

Paramour
07-10-2010, 15:55
Случва се, защото момичето е толкова хлътнало по момчето, че не може да се отлепи от него.



Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?


За мен не е нормално едно уважаващо себе си момиче да позволява на когото и да било да се сържи по този начин с нея.
Не съм попадала в такава ситуация. Ако попадна, ако се хвана с такъв простак, в което се съмнявам, вероятно веднага след случката ще му бия шута.
Мисля, че имам достатъчно самоуважение, за да не позволявам на мъжете да ме тъпчат. :)

BlueKnife
07-10-2010, 16:00
не е ли очевидно защо

mincheto
07-10-2010, 16:02
Попринцип момичетата сме по -склонни към влюбване за това с получава така.
И,не,за мене не е нормално.Повечето момичета,нямат уважение към себе си,и аз бях така едно време... :D
Но сега единствения мъж ,който от части уважавам ,то това е сегашния приятел на майка ми.

kindergarden
07-10-2010, 16:06
отговорът е прост....жените прекалено лесно и бързо се филмираме и си въобразяваме,че сме адски влюбени,че не можем без дадения човек...БУЛШИТС...просто трябва да сме по-силни и да не си позволяваме при първата добра дума да падаме в краката на някого и после да му лижем гъза....
бъдете силни момичета...те не го заслужават 8-)

MaLkaTa_LaDy
07-10-2010, 16:16
Защото все още вярва, че перфектният образ, който е видяла в началото, съществува.

EndlessVoid
07-10-2010, 16:45
Здравейте. В тази тема се надявам да разбера вашите виждания по въпроса

"Защо се самонаказват момичетата?"

Тъй, като по улицата често се виждат какви ли не пародии на "щастливо влюбени"... Примери: Момчето я хваща за дупето, а тя вика "СПРИ СЕ, БЕ!"
Той я зарязва сама в кафенето, под предтекст "иам ра`ота, сори!"
Той никога не се съобръзява с нейните желания и времето, с което тя разполага...
Според него тя винаги трябва да е готова за секс...
Той й изневерява, а тя си мълчи... обратния вариант не го споменавам, защото обикновено при женската изневяра той веднага й бие шута...

А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???
Защо когато той няма чувства повечето от нас хранят празни надежди, и въпреки това знаят, че нищо няма да се получи? Заради колата му? Външния вид? Или парите? И после се оплакваме по форумите - "Аз хлътнах, той е женкар, а аз - овца..."

Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?


Защото не преценявате какви момчета си избирате. Затова и страдате после. Той бил такъв и такъв, но сега вече е такъв и такъв... Избирайте си правилно половинките и няма да страдате. Ако го знаете що за човек е по-добре се лишете от него, отколкото после да страдате.

П.С. :smt120 :smt119

GossipGirl89
07-10-2010, 17:06
Според мен е, защото има прекалено много наивни момичета. Такива, които се връзват на втората мила дума. Такива, които не преценяват правилно с какъв човек са се захванали и лесно си дават доверието, а после плачат като се разочароват. При някои с възрастта това нещо се променя, аз познавам и такива, които отдавна са излезли от пубертета и са си на възраст, за която се очаква да се отнасят малко по-сериозно към нещата от живота, а са същите като 13-14 годишните на акъл.
Аз лично никога не съм търпяла подобно нещо и нямам намерение и да търлпя. За изневери няма смисъл да коментирам, защото не прощавам. Лошо отношение търпя 1-2-3 пъти макс и след това нещата се обръщат :) И най-важното - винаги преценявам човека отсреща преди да са се получили нещата. Така придобивам реална представа какво точно рискувам да се случи ако бъда с него :)

gia_sena_mono
07-10-2010, 17:10
Защото все още вярва, че перфектният образ, който е видяла в началото, съществува.
И защото си мислим, че ТОЙ ще се промени. А и това е любов... сляпа любов! :-o

ivcheto0o
07-10-2010, 17:15
То затова мрънкаме че всички са еднакви,а не забелчзваме тези които няма да се държат така...може би просто сме мазохистки.Аз лично не съм изпадала в такава ситуация.

Bellatrix
07-10-2010, 17:56
Абе вече не са много тия момичета. С мен като някой се държи лошо първо преценявам дали аз не съм виновна, дали не съм сгафила с нещо и поне от части да го заслужавам. Ако е така - се извинявам набързо и изчезвам да върша нещо друго, докато ни мине яда.
Ама, ако е перманентно лошо държание и аз не съм виновна с нищо, вдигам един як скандал. 1-2-3 пъти и после късам и се започва едно: "Ама, Сиси, толкова съжелявам... аз сбърках... ляляляля"
Любовта на тая възраст рано или късно умира. Достойнството в много ситуации е по-важно.

awerw
07-10-2010, 18:07
А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???

а и момчета има и то доста :-D много ви мразя винаги се изкарвате невинни :x

SuperBadSuperFresh
07-10-2010, 19:59
Защото все още вярва, че перфектният образ, който е видяла в началото, съществува.

А той всъщност не е съществувал. 8-)

anonymous708973
07-10-2010, 20:36
Здравейте. В тази тема се надявам да разбера вашите виждания по въпроса

"Защо се самонаказват момичетата?"

Тъй, като по улицата често се виждат какви ли не пародии на "щастливо влюбени"... Примери: Момчето я хваща за дупето, а тя вика "СПРИ СЕ, БЕ!"
Той я зарязва сама в кафенето, под предтекст "иам ра`ота, сори!"
Той никога не се съобръзява с нейните желания и времето, с което тя разполага...
Според него тя винаги трябва да е готова за секс...
Той й изневерява, а тя си мълчи... обратния вариант не го споменавам, защото обикновено при женската изневяра той веднага й бие шута...

А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???
Защо когато той няма чувства повечето от нас хранят празни надежди, и въпреки това знаят, че нищо няма да се получи? Заради колата му? Външния вид? Или парите? И после се оплакваме по форумите - "Аз хлътнах, той е женкар, а аз - овца..."

Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?


Защото не преценявате какви момчета си избирате. Затова и страдате после. Той бил такъв и такъв, но сега вече е такъв и такъв... Избирайте си правилно половинките и няма да страдате. Ако го знаете що за човек е по-добре се лишете от него, отколкото после да страдате.


Съгласна съм с горното мнение.
ОБАЧЕ... пак тия общи знаменатели, вземете си ги заврете някъде надълбоко... и на тъмно и не ги вадете! Не знам кое свястно момче ще хване момичето за дупето, ако знае, че тя не обича попринцип/пред хора. Не знам кое свястно момче ще те зареже така в кафенето. А мога да те уверя, че никое момче не очаква да си винаги готова за секс, още повече, че той самият не е във физическото (а защо не и психическото) състояние да го прави 24/7...

А не знам какво момиче трябва да си, за да търпиш оправдания от рода на "иам раута сори" или да мълчиш за изневяра. Жалка? Отрепка?

Тая тема подозрително намирисва на оная със УЖ ниските стандарти. :?

justonegirlwithonehope
07-10-2010, 20:40
Не всички момичета приемат това и се примиряват, но повечето жени са слабохарактерни и лесно биват манипулирани и дресирани. Това е жестоката истина.

nefchi_bs
07-10-2010, 20:45
Не знам защо го правят,безхарактерни хора..Не ги разбирам,как може да търпиш някой да те тъпче?Гордост нямаш ли?Срам?Достойнство?За мен това е жалко.Има достатъчно мъже по света.И заради такива безхарактерни и зависими момиченца повечето момчета/мъже да такива тъпанари.Ако покажеш,че ти е все тая и не ти пука няма да е така.

Extremescream
07-10-2010, 20:53
Аз година и нещо търпях доста неща,като не бяха кой знае колко лоши,но сега като се замисля,ме нервират.
1.Той винаги казваше 'Аз еди-какво-си не правя!'Ок,то беше така за доста неща,но се търпи.
2.Бъзикаше се ужасно с приятелите ми и те не можеха да го търпят.Тук също не беше много зле,но не можехме да излизаме с мои приятели,а само с негови,защото моите не го харесват,и той тях също.
3.Ако облека или направя нещо,което не му харесва особено,започват едни критики.Примерно ехиден коментар за това.Или ако е по-сериозно,се цупи.Не че обръщах много внимание,но беше малко дразнещо.
4.Но най-ужасното беше,че ако кажех нещо по негов адрес се започваха едни сръдни,драми и депресии от негова страна.Общо взето,лошото беше,че той можеше да се държи като лайно с всички,но никой нямаше право да му отвърне.Тогава се сдухваше и всички му бяха криви.
5.Бях излязла с приятели на Хелоуин,защото с него нямаше да ми е забавно.И към 10 като започна да ми звъни (не го чувах телефона в бара),пък да ми пише 'Моля те,обади ми се,моля те ;('...Притеснена си тръгвам и му звъня,а той се бил поскарал с един приятел,с когото се карат всяка седмица.ЛИГНЯ


Защо търпях?Защото го обичах.Търпях му капризите,лигните,драмите и всичко.Накрая ми беше дотегнало от всичките му глупости,започнах да излизам по-често с приятели и се запознах с друг.И аз излязох курвата,макар че нямаше друго нормално момиче да му търпи лигните.Всяко нещо си има граници,търпим до едно време.

Мъже,и вие търпите много наши глупости,знаем.

co0kiemaster
07-10-2010, 20:58
Такива момичета прекалено се набиват в перфектния образ на момчето в началото на връзката.. Да ама не.. След това перфектното ии винаги мило момче изчезва и някой момичета си мислят и вярват, че то ще се върне.. Аз лично не съм изпадала в такава ситуация и няма да падна до тая степен да вървя след някое момче.. Въпрос на принципи :)

Assshley
07-10-2010, 21:12
Защото все още вярва, че перфектният образ, който е видяла в началото, съществува.
И защото си мислим, че ТОЙ ще се промени. А и това е любов... сляпа любов! :-o

Pippilotta
07-10-2010, 23:10
Авторката е сладур :)
Иначе на такъв- шута. Ще го потърпя ако съм влюбена в него, ама само с любов не се живее.

GregoryHouse
07-10-2010, 23:35
Здравейте. В тази тема се надявам да разбера вашите виждания по въпроса

"Защо се самонаказват момичетата?"

Тъй, като по улицата често се виждат какви ли не пародии на "щастливо влюбени"... Примери: Момчето я хваща за дупето, а тя вика "СПРИ СЕ, БЕ!"
Той я зарязва сама в кафенето, под предтекст "иам ра`ота, сори!"
Той никога не се съобръзява с нейните желания и времето, с което тя разполага...
Според него тя винаги трябва да е готова за секс...
Той й изневерява, а тя си мълчи... обратния вариант не го споменавам, защото обикновено при женската изневяра той веднага й бие шута...

А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???
Защо когато той няма чувства повечето от нас хранят празни надежди, и въпреки това знаят, че нищо няма да се получи? Заради колата му? Външния вид? Или парите? И после се оплакваме по форумите - "Аз хлътнах, той е женкар, а аз - овца..."

Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?


Можеше да си напишеш поредната тема - "аз овца" и толкова...пак щеше да ти олекне...Да не мислиш, че правиш впечатление с тези въпроси...защо винаги си ги задавате като се случи на вас...аман вече...

0u7l1n3
07-11-2010, 06:09
Здравейте. В тази тема се надявам да разбера вашите виждания по въпроса

"Защо се самонаказват момичетата?"

Тъй, като по улицата често се виждат какви ли не пародии на "щастливо влюбени"... Примери: Момчето я хваща за дупето, а тя вика "СПРИ СЕ, БЕ!"
Той я зарязва сама в кафенето, под предтекст "иам ра`ота, сори!"
Той никога не се съобръзява с нейните желания и времето, с което тя разполага...
Според него тя винаги трябва да е готова за секс...
Той й изневерява, а тя си мълчи... обратния вариант не го споменавам, защото обикновено при женската изневяра той веднага й бие шута...

А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???
Защо когато той няма чувства повечето от нас хранят празни надежди, и въпреки това знаят, че нищо няма да се получи? Заради колата му? Външния вид? Или парите? И после се оплакваме по форумите - "Аз хлътнах, той е женкар, а аз - овца..."

Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?


Можеше да си напишеш поредната тема - "аз овца" и толкова...пак щеше да ти олекне...Да не мислиш, че правиш впечатление с тези въпроси...защо винаги си ги задавате като се случи на вас...аман вече...


Много изчерпателен отговор даваш. :razz:
За авторката си има достатъчно свободно място в този форум, и както изглежда - изобщо не си разбрал замисъла на темата! Авторката, да те светна, си има приятел, който би направил всичко за нея и такива неща няма да допусне да се случат, поради простата причина, че се уважаваме и обичаме! И на Авторката НЕ СА й се случвали такива неща, не се опитвай да гадаеш какво е станало в живота ми, ок? :)

blader
07-11-2010, 08:48
Не съм чел другите мнения в темата вследствие на което може и да повтарям това на някой друг но чстно казано не горя от желание да чета мнения които неминуемо в гоолямата си част няма да имат нищо общо с повдигнатия въпрос...

Моето мнение е че това дали споменатите в заглавния пост неща ще се случат не зависи от момичетата и от това дали те ще го допуснат...зависи си от момчетата и това доколкото те са първо интелигентни и тактични и доколко имат подход...
Лично аз никога не бих направил някое от посочените неща защото просто знам как би се почувствал човека отсреща...умея да се поставям на мястото на другите и често това ме е спасявало от огромни грешки...

Съжалявам ако так карам момичетата да изглеждат слаби или безсилни в лицето на понякога арогантните и тъпи момчета които в общи линии не ги взимат на сериозно но не е това идеята...основното което исках да кажа е че ТОЧНО този тип поведение описан в темата си е привичен за момчетата и те го проявяват независимо какви 'мерки за контрол' момичетата се мъчат да проявяват над тях...с други думи независимо дали някое момиче си мисли че има някое момче в краката си или че си имат уважението то момчето винаги може да направи идиотска изцепка в най-неподходящия момент и това не прави момичето 'овца' за дето му се е доверила а прави момчето малоумник за дето не е премислил поведението си...

Говоря за момчетата като за 'тях' тъй като се разграничавам от типа хора които описвам...въпреки че и аз съм момче...просто не бих си позволил да се държа зле с момиче къмм което имам чувства...за мен такава личност би била ценна и последното нещо което бих искал е да я нараня...

Rebus
07-11-2010, 15:44
Здравейте. В тази тема се надявам да разбера вашите виждания по въпроса

"Защо се самонаказват момичетата?"

Тъй, като по улицата често се виждат какви ли не пародии на "щастливо влюбени"... Примери: Момчето я хваща за дупето, а тя вика "СПРИ СЕ, БЕ!"
Той я зарязва сама в кафенето, под предтекст "иам ра`ота, сори!"
Той никога не се съобръзява с нейните желания и времето, с което тя разполага...
Според него тя винаги трябва да е готова за секс...
Той й изневерява, а тя си мълчи... обратния вариант не го споменавам, защото обикновено при женската изневяра той веднага й бие шута...

А ПОВЕЧЕТО ОТ НАС ТЪРПЯТ ТОВА. ЗАЩО???
Защо когато той няма чувства повечето от нас хранят празни надежди, и въпреки това знаят, че нищо няма да се получи? Заради колата му? Външния вид? Или парите? И после се оплакваме по форумите - "Аз хлътнах, той е женкар, а аз - овца..."

Според вас това нормално ли е да се случва, и едно уважаващо себе си момиче ще го допусне ли? Вие допускали ли сте да изпадате в такива ситуации?


Авторке,защо пак се изкарвате светици?Какво целиш с тази тема?Нали знаеш,че говориш само за единици,а не за всички момчета...

Подкрепям розовата пантера..темата прилича на тази с ниските ви стандарти. :D

0u7l1n3
07-11-2010, 15:50
Хей, никъде не съм писала, че момичетата сме светици :)
Целта ми е описана в самата тема - ДА РАЗБЕРА вашето виждане за тези неща, не да изкарвам някого светец... :)

VinDiesel
07-11-2010, 15:54
Защото сте мазохистки,наблюдавал съм много момичета,държат се гадно с тях,но те пак са си с тоя пумяр.Също така има и момчета които търпят това нещо-пълни чехльовци,не даже са кубинки...

Rebus
07-11-2010, 15:56
Ами когато позволиш на някого да ти се качи на главата така става :) Всичко си е до човек,колкото по-малко позволява да го разиграват,толкова по-добре за него. :)