PDA

View Full Version : Трябва ли да подаря нещо ?



Godlike92
07-10-2010, 18:19
С мойта приятелка на 14 правим 1 месец искам да попитам трябва ли да подаря нещо и какво би било най -добре ? днеска и подарих 1 гердан и една плюшена играчка и много и харесаха и двете , но се чудя за 14 ?

mincheto
07-10-2010, 18:35
Вякакъв парфюм,по неин вкус? :-o

LipSy
07-10-2010, 20:17
Ами подари нещо, което ще я зарадва. Поразпитай я малко какво й харесва. Недей да й казваш, че е за подарък. :)

fatrat
07-10-2010, 20:23
подари и най-хубавия ден в живота и! :oops:

ibojilow
07-10-2010, 20:32
По-хубаво от подарък е да и вземеш една розичка и да я заведеш някъде да се разходите, парк, кино, ама не някое кафе.. Някъде където ще има малко по-добра възможност за да се усамотите.. :)

elizabethg
07-10-2010, 21:14
Спам.
Мнения с плюсчета не толерирам.
kalpazanka

Godlike92
07-11-2010, 10:40
По-хубаво от подарък е да и вземеш една розичка и да я заведеш някъде да се разходите, парк, кино, ама не някое кафе.. Някъде където ще има малко по-добра възможност за да се усамотите.. :)

и аз това си мислех 1 роза , но исках да попитам и вас да вида вашите мнения мерси много на тези който писаха по темата мерси на всички +1 :) :P

ibojilow
07-11-2010, 13:14
Айде успех ти пожелавам с мацката, да изкарате дълги месеци! :smt023

SmilezZz
07-11-2010, 14:03
По-хубаво от подарък е да и вземеш една розичка и да я заведеш някъде да се разходите, парк, кино, ама не някое кафе.. Някъде където ще има малко по-добра възможност за да се усамотите.. :)Мхм..И аз мисля така..
Все пак правите един месец,а не годишнина.. :wink:

Godlike92
07-12-2010, 19:15
Айде успех ти пожелавам с мацката, да изкарате дълги месеци! :smt023

мерси :P

supernaturalgirl
07-12-2010, 22:35
ами ще ти дам идеи но това са подаръци които аз бих искала незнам дали ще ти свършат работа лично аз бих избрала слънчев ден да я заведеш на разходка по плажа ама да не е много топло нещо шоколадово задължително всяко момиче обоважа шоколад и се осамотете оттам нататък вие си знаете ... :D :D :D надявам се да съм ти помогнала :-P

tnp123
07-13-2010, 09:49
Излезте на разходка някъде....няма нужда от толкова официалности. И се учудвам че момчето помни, по принцип момичето се тревожи за такива неща.Както и да е, успех!

ibojilow
07-13-2010, 11:30
ами ще ти дам идеи но това са подаръци които аз бих искала незнам дали ще ти свършат работа лично аз бих избрала слънчев ден да я заведеш на разходка по плажа ама да не е много топло нещо шоколадово задължително всяко момиче обоважа шоколад и се осамотете оттам нататък вие си знаете ... :D :D :D надявам се да съм ти помогнала :-P
Абе то момчето иска момиче което е стройно, с хубава фигура, а с тоя шоколад ще трябва да ходи с багер . Недей така . :lol:

blo0dangel
07-13-2010, 11:44
просто си прекарайте приятно деня.. направете нещо което ви е приятно и на двамата.. може да се опиташ да повториш първата ви среща/наскоро съвсем случайно с приятеля ми се озвахме на мястото където за пръв път се видяхме след което отново треперех на по бира в същото кафенце където бяхме... получи се доста приятно/ :) :) според мен не са нужни предметни подаръци.. може би съм от малкото жени на които не им е приятно да им подаряват разни неща :lol: :lol: особено ако е нещо по голямо имам чувството че се опитват да ми купят любовта :) приятно прекарване :-)

iiordanova
07-13-2010, 13:03
Да , купи и роза и отидете на кино. Ако си имате възможност отидете извън града. (: Някое хубаво местенце , където тя не е била!