PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Functional1Neighbour
07-10-2010, 18:05
Не знам дали е точно подходящия раздел. Извинявам се предварително ако съм сбъркала...
Та моят проблем е следният:
Имам си приятел, на който много държа от сигурно повече 8 месеца /не знам...не си броя месеците/ Но от няколко месеца съм се запознала с едно друго момче, с което се сприятелихме и започнахме да излизаме от време на време. Бяхме в доста добри отношения. / да подчертая,че не го харесвам /Но като разбра,че аз си имам приятел той започна да се цепи от мен, спря да ме търси, спря да ми се обажда, аз ако му звънна все ми казва,че няма възможност и тн. Общо взето започна да ме отбягва. Не знам как да постъпя, да си запазя приятелството с него...

awerw
07-10-2010, 18:09
сигурно е искал повече

glezanka123
07-10-2010, 18:11
Еми кажи му,че като излизаш с др приятели не означава,че си го забравила и не е повод да се сърди :) :) :)

GossipGirl89
07-10-2010, 18:15
Щом се е отдръпнал явно се е надявал на нещо повече между вас.
Мъпреки това не пречи да го попиташ не иска ли да сте приятели :)

ivcheto0o
07-10-2010, 18:24
Познавате се се от месец(и) а не си му казала че имаш приятел?Явно намеренията му не са били само приятелски.Пробвай да поговориш с него.

SunSetBeach
07-10-2010, 18:31
Най-вероятно е искал нещо пове4е от приятелство,не е искал да те опознае и да се сприятелите-затова не е направил нищо.А след като е разбрал,4е си имаш приятел е решил да се отдръпне,за да не разваля връзката ви (или просто е обиден 4е сте били приятели и не си му казала 4е си заета и той си е помислил нещо). На колко си години?

Functional1Neighbour
07-10-2010, 18:53
Най-вероятно е искал нещо пове4е от приятелство,не е искал да те опознае и да се сприятелите-затова не е направил нищо.А след като е разбрал,4е си имаш приятел е решил да се отдръпне,за да не разваля връзката ви (или просто е обиден 4е сте били приятели и не си му казала 4е си заета и той си е помислил нещо). На колко си години?

На 16 :)

mincheto
07-10-2010, 18:53
Би трябвало да му се извиниш,защото не си му казала,че си имаш гадже.И аз да бях,и аз щях да се сърдя.

valdesbg
07-10-2010, 19:07
Явно е искал повече. Меду вас никога не е имало приятелство. Или поне от негова страна. Ако искаш да си спестиш филмирана история - няма нужда да говориш с него.

Whoopdedoo
07-10-2010, 19:21
сигурно е искал повече
Абсолютно е искал повече.
Щом не го харесваш не виждам смисъл да търсиш приятелство от него след като той иска повече... а и приятелствата между момче и момиче НИКОГА не са истински, ако има няква близост и ако излизате всеки ден и т.н. -.- Все единия почва да чувства нещо.

ExplosionsInTheSky
07-14-2010, 14:29
А може би трябва да изчакаш малко да отмине "бурята" :)
Тогава пробвай да говориш с него, извини се и виж как ще се развият нещата

PoRcHeTaTa1
07-14-2010, 22:44
Тои не е искал да сте само приятели явно.... няма смисал да си губиш времето това не е приятелство :?

MaLkaTa_LaDy
07-15-2010, 06:53
Присъединявам се към горните постове, че момчето не е искало само приятелство. Но пък щом дъриш на него, по-добре не го пърси, иначе само му даваш напразни надежди и го нараряваш.

karitoo
07-15-2010, 08:56
^^До колкото разбрах приятелят, а не гаджето се е отдръпнал..
Мии обясни му, че искаш да сте приятели..
той явно е искал нещо повече

+1
А ако е искал нещо повече ще е малко трудно да бъдете приятели както преди...

Milen0v
07-15-2010, 12:47
момчето е постъпило правилно и се е отдръпнал от теб мъжки
няма спор че е искал повече от приятелство
затова остави го и не го притеснявай повече ще е по добре и за двама ви