PDA

View Full Version : Opera и Google Chrome



DeadSilence
07-10-2010, 19:20
Искам да ви попитам как мога да прехвърля отметки от Chrome или Firefox na Opera без никакво копиране на линкове! :-o :-o

snakelx
07-10-2010, 19:30
еми за опера незнам, но би трябвало да е като на Firefoх, още при инсталацията те пита да земе ли настройките от основния браузър

DeadSilence
07-10-2010, 19:32
при мен нямаше такаваа опицияя!

lubo111
07-10-2010, 21:50
Прегледай настройките на опера за тази опция (при Chrome я има)

DeadSilence
07-11-2010, 17:30
В opera има опция за добавяне на ометки от Firefox но не и от Chroma., ЗА да се добави трябва да запаметявам зтраницата като .html, а аз търся по лесен и бърз нашин да ги добавя!

DeadSilence
07-12-2010, 19:07
:)

Tempest
07-14-2010, 10:53
докато чакаш някой да ти отговори, да си ги запазил с .html разширение и да си нямаш ядове с тия отметки...

doomkillerr
07-14-2010, 13:45
В opera има опция за добавяне на ометки от Firefox но не и от Chroma., ЗА да се добави трябва да запаметявам зтраницата като .html, а аз търся по лесен и бърз нашин да ги добавя!

От няколко дни следя твоята тема, но си мислех, че си се оправил и сам..., а явно не е така, за това реших и да пиша:

Решението на проблема ти е много лесно!

1. В "Mozilla Firefox" правиш следното (моята е с БГ интерфейс, за това ще пиша командите на български): Меню "Отметки" -> "Показване на отметките" -> бутона "Внасяне и резервно копие" -> "Изнасяне..." -> запаметяваш си някъде файла "bookmarks.html" - примерно на десктопа...

2. Отваряш си "Операта" (и тя ми е с БГ интерфейс) - Влизаш в меню "Отметки" -> "Организиране на отметките..." -> бутона "Файл..." -> "Внасяне на файл от "Netscape/Firefox" - намираш къде си запаметил файла "bookmarks.html" и го импортваш!

П.С. - Предполагам, че за "Chroma" се отнася същото. Номера не е да импортваш отделно една по една отметките, а всички заедно в един файл!

Успех от мен! :)