PDA

View Full Version : Сайос



tonie__
07-10-2010, 19:15
Какви са ви впечатленията от марката?По-точно от шампоана за боядисана коса и heat protector-a .Имаше такава тема във форума,обаче там не е казано нищо за тези 2 продукта.
Косата ми е склонна към омазняване и няма много обем,ще ми се сплеска ли от heat protector-a?

*шампоана за боядисана коса е за майка ми,нейната коса е по-суха и по-изтощена

j_adore2
07-10-2010, 19:39
Използвала съм оранжевия и червения (един от двата беше за боядисана,не помня кой) и от оранжевия бях по - доволна.Един от малкото шампоани ,от които не ми се появява пърхот.За протектора не знам,не съм го използвала.

gabi_94
07-10-2010, 20:20
Лелелеле, оранжевия Сайъс е най-гадния шампоан, който някога съм ползвала :shock: :? :? :? Появи ми се пърхот, скалпа ме сърбеше адски много, омазняваше ми се бързо, бее направо адски съм разочарована. Майка ми също не беше доволна, аз понеже не издържах повече от няколко измивания с него, майка ми го ползва, но и тя беше много разочарована и при нея се получи както и при мен. Професионален бил, не знам си какво.....при мен имаше ужасен ефект!

RememberxMe
07-10-2010, 20:32
Изобщо не ми харесват!! Толкова ме сърбеше скалпа от него.. :o

vampirediaries
07-10-2010, 20:33
И на мен не ми хареса.. ползвах този за обем..НИЩО!
За боядисана ти препоръчквам Шаума, всъшност всичките са хубави. :)
Наистина на Шаума са много добри,майка ми ползваше такъв и остана доволна. :)

NqkfaNikakva21
07-10-2010, 20:37
аз пък от Шаума не съм доволна
използвах кафявия преди време и ми излезна пърхут от него

shell
07-10-2010, 20:41
От началото и аз не си падах много по Шаума,но миналото лято ги преоткрих,защото косата ми беше станала доста суха покрай басейните и именно с Шаума си възвърнах красивия вид на косата.Сега пак съм с Шаума :)

Callisto
07-10-2010, 22:29
За боядисана коса ползвам Елсев и съм адски доволна. Не само, че ми запазва цвета за по-дълго време, но и подхранва много хубаво косата и я прави мекичка и с блясък. :)