PDA

View Full Version : Имаме ли шанс :)



yourstarxD
07-11-2010, 12:10
Здравейте аз съм просто едно момиче от Плевен влюбено до полуда в едно момче...аз съм на 13 ,той на 14...един от приятелите му ми каза че не би тръгнал с по-малка (не че е от значение но...) и така...аз го харесвам от миналия месец още докато бяхме на училище и нали си го гледах през прозореца...намерих му скайпа и до сега постоянно си чатим,проблема е че почти винаги аз му пиша първа...когато се видим наживо си казваме здравей здрасти и се гледаме ,ноо нищо повече.Всичките ми приятелки са на мнение че и той ме харесва даже и аз самата...лепим си лепенки една върху друга един път го видях как ме гледаше от храстите (беше ме проследил) постоянно се гледаме ноо наживо не си казваме нищо повече от здр...по скайпа е мил,като го питам примерно как си той казва добре а ти,аз му намеквам че го хар(или поне така си мисля)...мислех да се правя на недостъпна и да не му пиша но не мога...искам да ви попитам според вас харесва ли ме , дайте някое съветче как да го впечатля...моля ви имаме ли шанс заедно ?

Annabelle
07-11-2010, 12:20
Ами мисля,че сега той се опитва да навлезе в ситуацията за може би евентуална връзка между вас.Все пак си е проличало,че има даден интерес.Не спирай да му пишeш.Споделяй му повоче неща за себе си и му задавай въпроси.По този начин хем ти ще го опознаеш по-добре,хем ще разчупите леда и на живо.Успех! :-)

Paramour
07-11-2010, 13:15
Ами като се видите вместо да мълчиш започни разговор на няква тема, примерно... толкова ли е трудно?

yourstarxD
07-16-2010, 07:59
Ами като се видите вместо да мълчиш започни разговор на няква тема, примерно... толкова ли е трудно?

ем какво да му кажа :oops: просто като го видя оставам без думи и винаги гледам да пияя вода :D пфф нзз :х мноо искам да тръгнем

girl4em
07-22-2010, 10:40
Зддрр ти все още си на 13г, предстой ти тепърва да се влюбваш в много мочета той не е първият нито последният 8) .Както повечето момчета правят сигурно и той се прави на недостъпен, :( което е адски тъпо . Хубаво е да харесваш някого, но ако той ти се прави на недостъпен просот го зарежи :o. Сигурна съм, че има стотици по-хубави момчета : :oops: така че се усмихни не мисли толкова за него ии се забавлявай най-важното не се отчаивай и не губи съмочствие :-)

amnessia
08-10-2010, 12:05
Старай се като го видиш да не унемяваш :lol: говорте си повече.

ibojilow
08-10-2010, 12:27
Моя метод - Пиша й на нея от 3 до 5-7 дена и ако видя, че нещата са както твоето положение спирам да и пиша. Тя ако иска да стане нещо между нас ще ме потърси, ако не те потърси до 3-4 дена си търси друг, ако искаш опитай.. Един път стана така, че момичето не ме потърси в рамките на една седмица, но в 3 случая пишат поне SMS или в скайпа. Не знам, това е моя съвет. :)

venelinka
08-13-2010, 15:47
Предлагам ти да се опознаете на живо, може да му предложиш да излезете на кафе или нещо подобно. Успех. :)

mnogoznaikO
08-15-2010, 06:49
Може да е срамежлив и да няма голям опит с момичета. Няма нищо лошо ако ти направиш 1вата , 2рата , че и 3тата стъпка ;)

ll40o4yYll
09-14-2010, 10:42
Ами като се видите вместо да мълчиш започни разговор на няква тема, примерно... толкова ли е трудно?

ем какво да му кажа :oops: просто като го видя оставам без думи и винаги гледам да пияя вода :D пфф нзз :х мноо искам да тръгнем
ее ако го виждаш постоянно :booooomb: 8-) ... после да не пуснеш тема: защо ходя до кенефа толкова често? :razz: :D :D

JuStElly
09-14-2010, 12:17
Ами като се видите вместо да мълчиш започни разговор на няква тема, примерно... толкова ли е трудно?

ем какво да му кажа :oops: просто като го видя оставам без думи и винаги гледам да пияя вода :D пфф нзз :х мноо искам да тръгнем
ее ако го виждаш постоянно :booooomb: 8-) ... после да не пуснеш тема: защо ходя до кенефа толкова често? :razz: :D :D


:D +1 :D

Di
09-14-2010, 12:40
Като чуя, че сте от Плевен ме набива яко смях..

Все тая,сега сигурно в спасов/вазов ще си намирате теми за разговор и прочие
И го питай нещо,подхвани някакъв разговор,разбери от какво се интересува и т.н.

rns92
09-14-2010, 16:34
Като чуя, че сте от Плевен ме набива яко смях..

И кое му е смешното на града? :x

xxcherry
10-09-2010, 21:04
Може да е срамежлив и да няма голям опит с момичета. Няма нищо лошо ако ти направиш 1вата , 2рата , че и 3тата стъпка ;)