PDA

View Full Version : искам да споделя



Princessani
07-11-2010, 11:53
Здравейте .. Значи историяте е следната: Бях на гости на братовчедка ми във Варна.Тя е на 22 ,а аз на 19 .Имаше едно момче ,което идваше на нея на гости,той има земане даване с нея (общо взето само от време на време се чукат и са напиват) .Тоя идиот се натискаше и на мен в другата стая, след като тя беше в апартамента .Аз му казах ,че не искам нищо от него и не ми се занимава с него.Той идваше напушен и пиян и не ме привличаше изощо.Но от там стана всичко братовчедка ми почна да се държи странно сякаш съм виновна за нещо. Аз не й обръщах внимание,за да не се скараме ,защото винаги до тук се стига...След това с нея ходихме на нощно къпане .С нас дойде и друго момче ,което се познава с нея от деца ,но никога не са имали нещо заедно.Аз го харесах и очевидно и той мен.Натискахме се още същата вечер.След това идваше всяка вечер в квартирата заради мен... целувахме се ,прегращахме се ..гледахем филми .... и съответно на втората вечер правихме секс и всички останали вечери след това... След това братовчедка ми се разсърди незвестно защо.... Била съм правила курвенски номера ,не съм го познавала и така нататака.. Незнам какъв и е проблема ,че правим секс с него... но така стана...
След това се скарахме с нея ,заради това ,че съм правила курвенски номера,не съм й обращала била внимание незнам си какво... след като съм я карала да излизаме ,казва ,че не иска ,да гледаме филм не иска е няма да и се моля .Само веднъж излезе с нас.. през повечето време си стоеше на лаптопа и на мен ми беше скучно.как да е скарахем се и си тръгнах без да и проговоря... това е на кратко,а ако ме приемат във варна да уча ,мисля да продължа да се въждам с това момче... и така .[/u] То стана егати интригата немеси родили ....егати чудото ....... :(

ladykeisy
07-11-2010, 11:58
И сега какво следва да направим ние? Помощ ли ти трябва или просто някой, който да чете неграмотно написаното ти душевно излияние? Детински изпълнения... :-o

Lexynnka
07-11-2010, 12:00
и ние какво :-o

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 12:01
Ами ти си знаеш най-добре какво правиш, ама не разбрах съвет ли искаш или да споделиш просто ?

Princessani
07-11-2010, 12:02
Ами ти си знаеш най-добре какво правиш, ама не разбрах съвет ли искаш или да споделиш просто ? ми и двете ,защото ми е много кофти ,че се скарахме ,заради глупости :(

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 12:06
Може би си я убидила с нещо, знам ли.Поговори с нея и се опитай да стопиш ледовете така да се каже.

Lawliet
07-11-2010, 12:09
Е какъв съвет очакваш? Говори с нея ?

VinDiesel
07-11-2010, 12:14
Братовчетка ти е чук,отеби я.Събира се с някав боклук,пият в тях-типични селски ренджари.Какво лошо има ,че си имала развлечение с онова момче.Дали ще е на 2-ра среща или на 52-ра,няма значение.Ти си и за малко,харесали сте са,няма време,следователно идват действията :)

SuperBadSuperFresh
07-11-2010, 12:19
Ама ти всъщност какво питаш?

Lexynnka
07-11-2010, 12:26
може и тя да ги харесва :-o или поне първото момче :-o

mincheto
07-11-2010, 12:31
Sorri,че ти е роднина но тя и ония нейния са пълен боклук,я ги заеби и повече не си имай имане -даване с такива.

mincheto
07-11-2010, 12:32
Ама ти всъщност какво питаш?

Просто споделя ,не прочетели заглавието?

BlueFace
07-11-2010, 12:40
А защо не се научиш да пишеш и не спреш да се държиш като 14 годишна кифла? :smt003 :smt003

GossipGirl89
07-11-2010, 12:57
Може би докато боклука (момчето, което си има взимане-даване с братовчедта ти) ти се е натискало тя го е разбрала и й е станало тъпо от това...изревнувала е. И след това, когато вече си била с другото момче и си спала с него, за това да ти е казала, че правиш к*рвенски номера :o знае ли човек... Аз бих те посъветвала да поговориш още един път с нея, но този път да е на 4 очи ако може и да се опиташ да разбереш какъв точно й е проблема и защо се сърди... Ако и след това продължава в същия дух не й се връзвай и толкова

Princessani
07-11-2010, 15:19
Може би докато боклука (момчето, което си има взимане-даване с братовчедта ти) ти се е натискало тя го е разбрала и й е станало тъпо от това...изревнувала е. И след това, когато вече си била с другото момче и си спала с него, за това да ти е казала, че правиш к*рвенски номера :o знае ли човек... Аз бих те посъветвала да поговориш още един път с нея, но този път да е на 4 очи ако може и да се опиташ да разбереш какъв точно й е проблема и защо се сърди... Ако и след това продължава в същия дух не й се връзвай и толкова опитах да поговорим то все по зле става ,намеси родилите егати проблема стана ...... :(

ameli
07-11-2010, 16:45
Ревнува..

Princessani
07-11-2010, 16:55
Ревнува.. и аз така си мисля ,макар ,че не виждам защо :shock: :shock: