PDA

View Full Version : Искам ви мнението



ivandimitrovVARNA
07-11-2010, 14:23
Здравейте ,
Пиша от зала ,затова ще бъда кратък и възможно най-подробен.
Историята е следната - Казвам се Иван и съм от Варна, на 17г съм ('92) ,а приятелката ми на 15 ('95).Заедно сме 6 месеца (без няколко дни),и се познаваме от около 2 години.С нея си прекарваме добре ,а самата тя е някак по-различна от другите с които съм бил ,в това включавм - не ме врънка всеки ден да висим по задимени кафета,не ми трови нервите с разкази за проблемите на нейни приятелки и е доста забавна като изключим ,че се обижда доста лесно.Добре всичко до тук си е 6 точки ,"проблема" така да го нарека или по-скоро причината поради която ви искам мнението е ,че сме говорили по въпроса за секса ,от което разбрах ,че тя още не е готова.НЕ МЕ РАЗБИРАЙТЕ погрешно ,уважавам мнението и я разбирам доколкото е възможно... .Всичко е идеално като изключим това.
Да ли я обичам .. незнам ,до сега не съм обичал момиче и незнам какво точно е чувството ,но определено държа на нея да е щаслива и винаги да се чувства добре докато е мен и не само.Но мисля ,че на тази възраст (почти 18) прегръдките и целувките не са достатъчни.Не разбирам единствено защо не се чувства готова при положение ,че не съм я лъгал и съм показал изключително много нежност към нея и съм и споделил толкова много неща за мен,а и не ходим от вчера.Аз съм човек с принципи и много държа на това и винаги съм уважавал нейните.Та въпроса ми е 'какво мислите ,дали не е твърде малка и объркана ,за да ми даде това което искам(а и на нея ще и хареса сигурен съм..все пак удоволствието не е само за единия :) ) или грешката е моя ,че тръгнах с момиче на възраста и(сравнение с моята -3г. на тази ранна възраст на са малко )?

И ... не ми правете морални характеристики,знам че има много 'психолози' из този форум,готови да докажат менталното си 'развитие' .
Приятен ден на всички ,ще проверя за отговори при първа възможност :) .

П.С. ; май не бях много кратък ;д.

0u7l1n3
07-11-2010, 14:41
Мнението ми:
Може би тя не е сигурна дали те обича
Може би ти си мислиш, че и показваш, че я обичаш, а тя да не мисли така
Може би ще й е за първи път и е несигурна (не е готова)
...........
МОЖЕ БИ има друга причина. Например да й говориш постоянно за секс - също може да е причина за отказа й.

Би ли я изчакал още толкова време е моят въпрос към теб?

На мен ми е пределно ясно, че това, което правите не ти стига, НО възрастта ти е такава, че не ти се чака много.
Моят приятел е на 23, а с него имаме по-голяма разлика от вашата е въпреки това изобщо не говореше за секс и ме остави АЗ да му го поискам :) Така бях сигурна в него. Тоест, не я притискай, когато е готова ще ти го поиска сама... :)

ReachlessGirl
07-11-2010, 15:27
Малка е още!!
Ако държиш на нея ще чакаш колкото е нужно!!

Nadelina
07-11-2010, 16:06
Само целувки и прегръдки не е достатъчно за твоята възраст, но за нейната си е напълно достатъчно. Не може да изискваш от нея да правите секс, само защото ти имаш нужда от това. Ако искаш ми вярвай, но имам приятел, който чака приятелката му да стане готова цели 4 години. Тя си беше малка като тръгнаха и беше нормално да изчака тя да стане готова, въпреки че примерно първите 3 години не са били изобщо малко, за да и докаже, че я обича.

krem4et0
07-11-2010, 20:14
Съвсем не бяхме малки с моя като се хванахме (на 19), но въпреки това не правихме секс много време (3 пъти повече от вас). Причините са много и комплексни, но истината е, че ни беше шубе, особено мен. И не бях на 15, а доста по-голяма. Само, че имах човек до себе си, който ако щеш вярвай за 18 месеца никога не ме е попитал пръв, не е повдигнал въпроса пръв и никога не ме е пришпорвал. И чакането мисля си заслужаваше.

Ти правил ли си секс?

OneBoy
07-11-2010, 20:33
Ванка малка е още за секс бе :( не че няма 13 14 годишни "звезди" но явно тая твойта не е от тях и в това няма нищо лошо. Моят съвет е изчакай още известно време (апък през това време ако чукнеш нещо странично берекет версин :wink: ).

PoRcHeTaTa1
07-11-2010, 21:48
Ами явно и е рано щтом не е готова не я притискаи всичо с времето си....ако я обичаш ще я чакаш!!!

YouAteMyHeart
07-11-2010, 21:51
15год. е прекалено рано за секс.. (още повече тя е момиче!) :?

След като си толкова загорял хвани си някоя,за която да си разкрачва краката е като да казва "Здравей",или поне на твоите години.

Да,за тебе е нормално на 17-18,но момичето е с 3 години по-малко от тебе. :?

umri
07-11-2010, 23:44
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.

mrfahrenheit
07-11-2010, 23:51
който ако щеш вярвай за 18 месеца никога не ме е попитал пръв, не е повдигнал въпроса пръв и никога не ме е пришпорвал.
:shock: :shock: :shock:

Коментарът на "umri" беше доста интересен ;)

FuckedUp
07-12-2010, 00:50
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.
ТИ СИ ЧОВЕКА!Направо се "насрах" от смях, докато ти четях коментара.Просто НЯМА такива термини, не! :D

Housemusikk
07-12-2010, 00:57
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.
Ако наистина държиш на нея я изчакай гаранция че ще ти е по-сладко, ако ли не , човека горе долу ти описа как стават нещата . Само недей да и се молиш или да се пазариш и недей от веднъж ..... всеки път стигайте по-далеч.

Housemusikk
07-12-2010, 01:03
Успех :)

Whoopdedoo
07-12-2010, 01:05
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.
http://i356.photobucket.com/albums/oo4/brunognegri/you_sir_are_awesome.jpg

krem4et0
07-12-2010, 05:53
който ако щеш вярвай за 18 месеца никога не ме е попитал пръв, не е повдигнал въпроса пръв и никога не ме е пришпорвал.
:shock: :shock: :shock:



Не се шокирай толкова. Има и такива хора...Сега не се свени да говори и да иска секс, ама преди да правим...

umri
07-12-2010, 08:38
ТИ СИ ЧОВЕКА!Направо се "насрах" от смях, докато ти четях коментара.Просто НЯМА такива термини, не! :D
Мой чоек... тва е като съм на една бира.. вече отказах алкохола. Предстааш ли си кво е било преди кат млатех по полвин шише уиски? 8-)

едит: Може коментара да звучи несериозен, но до последната сричка съм написал това, което мисля.

MetalZone
07-12-2010, 08:44
Много обичам да казвам - Градинарят отглежда най-хубавите си рози с търпение! ^^

Приятно ти чакане и си мери словата пред момата... : )

kremen4eto
07-12-2010, 09:02
Umri е доста прав. Ако не си груб, ще се получи по неговия начин. Мен са ме примамвали да върша разни неща с такива думи. Като ми каже "Така навирен ли ще го оставиш?" и на мен жал ми става. Въпреки че са си чисто мъжки игрички и го знам, не се чувствам използвана.

Ако искаш чакай, ако искаш действай, но и в двата случая можеш само да се радваш, че си намерил точно момиче.

И да - не я вкарвай толкова тая тема секса, то ще си се случи без да го говорите.

anonymous708973
07-12-2010, 09:36
За пореден път ми идва да се самоубия след коментар на Умри. :? Бахмааму, само аз ли ще го застрелям ако ме врънка за чикия/свирка като малко дете?! Има къде-къде "по-пичовски" начини да го направиш пак така (тоест, да я ръчнеш леко за секс, за да ти се нахвърли като обезумяла).

Авторе, момичето попринцип ли е срамежливо или само като стане дума за секс?

spopi
07-12-2010, 09:37
Един съвет изчакай не я притискай знам го личен опит момичето може да се уплаши и да те остави ако е насилваш постояно и говориш за секс тя винаги ще е под напрежение и няма да и приятно може да те зареже. Просто и кажи когато си готова ми кажи и приключете с въпроса а пък когато е готова тя ще ти каже и мисла че няма да съжаляваш. :)
НО НЕЯ НАСИЛВАЙ!!!

cvetinka95
07-12-2010, 09:53
ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.

Направо изтрийте другите мнения в темата. 8-)
Е тва беше истинския коментар на място. Като четох, се сетих какво момчето, с което съм направи на момента. Ама даже след ръчичката, туй онуй, аз НАСТОЯВАХ сама да го допродължа. А бях тръгнала с нагласата, че няя си събувам гащите, камо ли да си отварям краката. :lol:

ivandimitrovVARNA
07-12-2010, 14:40
Не ... точно веднъж сме говорили за това.Иначе верно си е малко срамежлива ама пък си е и игрива ;п.
Иначе и аз знам кво става веднъж отворили се кутията на Пандора.Няма да ми е за пръв път :D .
Трябва да провам съвета на 'умри' ,хареса ми :D

BiGBaDWolF
07-12-2010, 14:44
Ми не е готова ... Питай я защо и готово ... Дали я е страх от нещо и така нататък ...Поне тогава ще знаеш защо.

jghgh
07-12-2010, 15:57
Целите ми уважения към Умри, ама аз ако не съм решила да правя секс с някого, такива молби и увещавания няма да ме накарат да реша да го направя ;] Даже ще се отвартя и отблъсна.
Тъпо е да КАРАШ някого насила, а това си е точно изнудване за секс.

Умри каза, че само "мека китка" ще ти каже да чакаш или жена.. Ами окей, но ако пък я врънкаш и ИЗНУДВАШ, си губиш достойнството. Това е мега недостойно и просташко!! Най-мразя да ме врънкат за секс.
Един ме е врънкал досега и познайте - не му се отвори, нищо, че бяхме гаджета. Просто като ме врънкат не става - ебаси жалкото дето е, и показваш върховно неуважение към момичето.


Изобщо не слушай съвета на Умри. Много е жалко, но по-важното - ГРОЗНО!

И ако тя се навие (ако се навие, значи е супер малоумна де.. ако се самоуважава, няма чрез рекет да ти даде "щайгата"), сигурно ще го е направила от малодушие и после ще се чувства едно такова кофти, предадена.. използвана, гнусна, жалка.

anonymous708973
07-12-2010, 16:52
От-до съгласна с горния коментар.
И както вече казах, има къде-къде по-секси, по-културни начини да си поискаш секс и да накараш момичето сама да го иска, пък тя после нека си вярва, че не е готова. :)

DarkKisss
07-12-2010, 17:13
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.

Леле, доста си описателен за момче.
Не чета твой първи коментар и съм впечатлена .. Явно си разбираш от нуждите .. В общи линии си прав, при положение, че в дадената ситуация те са заедно от половин година, което си е оле-ле майко ..

cvetinka95
07-12-2010, 17:14
Целите ми уважения към Умри, ама аз ако не съм решила да правя секс с някого, такива молби и увещавания няма да ме накарат да реша да го направя ;] Даже ще се отвартя и отблъсна.


Случвало ли ти се е? :)
Това все е пак е приятеля й, за Бога! Това е човек, на който се предполага, че има вяра, доверие, някакви чувства.
Особено ако е от срамежливите, еми никога няма да е готова. Даже и да говорят, и с приказки да я врънка, нема да стане. Ама я да пробва да й пусне ръчичка между кълките или да й оближе вратлето, та като се подмокри едно хубаво и той ВНИМАТЕЛНО И НЕЖНО продължи.. Той няма да е груб, ще спира, ще пита дали я боли и тн, ама тва да чакаш, докато тя си решала.. :?
Че как ще е сигурен дали през тоя процес на чакане няя й писне от него, или че няма да си хване някъв друг??
Бе бега маани.. Слушай umri, ще я повъзбудиш яко, може да не изглежда загоряла, ама повечето са така, само се праят на недостъпни, пък иначе само глей кви са мръсници.
И наистина хора, които не са го изживяли, тва да те бутне лекичко, та така да те възбуди, та да мислиш вече с ДОЛНАТА глава /ее..глава силно казано/, ама такива да НЕ говорят без опит.
8)
Успех момко.. :-P

FuReRa
07-12-2010, 17:46
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.
Правилно !

jghgh
07-12-2010, 18:22
-


Случвало ли ти се е? :)
Това все е пак е приятеля й, за Бога! Това е човек, на който се предполага, че има вяра, доверие, някакви чувства.
Особено ако е от срамежливите, еми никога няма да е готова. Даже и да говорят, и с приказки да я врънка, нема да стане. Ама я да пробва да й пусне ръчичка между кълките или да й оближе вратлето, та като се подмокри едно хубаво и той ВНИМАТЕЛНО И НЕЖНО продължи..

Случвало ми се е, не прочете ли по-надолу? И то с момче, с което имахме връзка. На по-миналия July morning ми се натискаше и ме увещаваще, пък щяло да ми хареса, пък не знам си какво. Е, съжалявам, ама е по-вероятно ако мълчи да му скоча, а не като ми приказва някви простотии, и ми се моли, и си ПРОСИ! Защото това е точно просене!
И няма разлика м/у това дали ще й говори, или ще я пипне лекичко по оная работа с въпросителен поглед - тва си е просене, в случай че тя наистина е решена да не му пуска (все пак е на 15.. и може да не е скрита лимонка;) )

Казваш, че нямало да стане с врънкане. ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ НЯМА ДА СТАНЕ!

Даже и да говорят, и с приказки да я врънка, нема да стане.
Не казваш нищо ново, но това даже отблъсква, и момичето може чисто и просто да се заинати. Мен ако някой ме врънка, честна дума, ще се отвратя и отблъсна, голям е шансът и по-нататък въобще да не му пусна.

Но знам ли момичето колко акъл има ;)
За мен това е просташко и много гнусно, както и всякакво пипорене с цел да си топне някой чушлето в мен.

Разбирам нуждите на момчетата до мен, но разбирам и моите. И няма да ги пренебрегвам и да се чувствам жалка или пр., за да може някой да е доволен, вместо аз да съм, или поне и двамата.

Мое мнение, естествено. Пълно е с кокошки. Като нищо тя да му пусне,да го съжали или пр. - жалкарска история.

Имам други представи за това кое е достойно и кое не е. На мен тва ми е гнусарско.
При положение, че е решила, че не е готова за секс, кви ръце през кълките, кви 5 лева? Повтарям, Г Н У С Н О!


Аз си имам една теория за нещата, и тя е, че нагонът не можеш да го спреш. Ако тя има нагон за секс, ще си поиска - някои път като се целуват, той ще я усети как се държи в стил "Ела и ме изчукай" и пр.
Но тая е малка.

По-скоро подкрепям едно мнение, където предложиха на момчето да изневери. По-добре.

umri
07-12-2010, 21:05
Нека е просене.... ако бъде направено по правилният начин няма да изглежда така.

Аз прося веднъж.... ама след първият път, тогава да видиш кой проси :lol: :lol: :lol: :lol:

K_O_L_E_V
07-12-2010, 21:57
Всички 'психолози' изказаха ли се ? Човека после няма да дава 1 левче в залата да чете не професионални мнения ;)

FunkyBoy
07-12-2010, 22:17
Мой човек, 6 месеца далеч не са достатъчни. Това че ти си готов, не значи, че тя е..и ако наистина държиш на нея, ще почаш. Без секс не се мре ;)

krem4et0
07-13-2010, 06:06
jghgh, е права. Тия с увещанията, настоятелните и с директните похвати, а още по-малко с уговорките (ако ме обичаш, ще го направиш), са жалки и отблъскващи. Хиляда пъти по-добре е да седнете като хората и да си поговорите честно и открито защо ти искаш секс, защо тя не иска и какво ще правите, щом очакванията ви се разминават. Вие не говорите ли? Не си ли повдигал въпроса, ама не (що пък не щеш, знаеш ли колко ще ти е хубаво), а сериозно и отговорно. Имам връзка от 6 години и ми позволете да знам малко повече а отношенията между двама души в двойка. Разговор, честност, пак разговор и пак честност...компромис. Така се изглаждат недоразумения, така не тежат премълчани неща, така само може да си сверите часовника, така само може да решите как да вървите напред. Не само за секса. А за всичко, което касае вас двамата като двойка.

spopi
07-13-2010, 09:52
Мой човек, 6 месеца далеч не са достатъчни. Това че ти си готов, не значи, че тя е..и ако наистина държиш на нея, ще почаш. Без секс не се мре ;)

съгласна съм + тя като не готова няма да и е приятно може да има проблеми. :)

Hipitooo
07-13-2010, 10:17
хах ми човек изчакай бе ако наистина държиш на нея ще чакаш докато стане готова,но в никакъв случей не и говори за секс,целувай си я прегръщай си я опитай се да я предразположиш а не да я претискаш ....

ivandimitrovVARNA
07-13-2010, 10:41
Бе да ви кажа честно при положение ,че има лоши спомени от миналия и 'другар' ,и че е решила да му се доказва и на втората седмица там кво станало (не секс) мене изобщо не ме интересува,въпроса е най-общо казано ,че след още две и бил шута.И сега отгоре сичко тва добавяме крилатата фраза 'не искам да повтарям грешката си'(тук аз си помислям: леле ти си мислиш ,че ще е грешка.. с мен..) и 'ти неможеш да ми дадеш никаква гаранция ,че няма да ме зарежеш и ти',А И ОТГОРЕ ТОВА като добавим и срамът и... става така ,че според мен тя никога няма да е готова , ама никога..дали от страх, дали от срам.От моя страна естесвтено е имало часове разговори или по-скоро монолог с кимане от нейна страна да и обяснявам как аз НЕ съм той,и как не при всички след секса е 'айде чао'!И да си призная честно се обиждам малко или много при положение ,че заради някой си лайнянко,мисленето и се е изменило коренно и сега мисли ,че всеки път ще е така и със всеки човек е така включително и с мен ((няма да използвам думата секс защото те не са стигнали до там.. слава богу)след определени сексуални контакти.. 'Чао,до тук бяхме'), и че никой не може да и даде гаранции... .3начи излиза ,че за две седмици е получила повече гаранции от колкото с мен за шест месеца еми... И му се е доверила малко или много колкото и наивно да е действала ,а при мен неможе ,защото си мисли ,че после няма да ме види пак едва ли не.И колкото и разговори да проведем ,тя си знае нейната.. поне аз с това впечетление оставам.Това е станало като 'идолите на ума' , само че се е образувал нов вид 'идол' ,действащ като предразсъдък на ума който ще подтиска сексуалния и нагон до самия край ,поради страха от теоритична раздяла.А повярвайте тя иска секс ,НО не иска да се случи .Така го усещам аз!

tinan91
07-13-2010, 11:21
Според мен, поне така както ти го описваш нея не я е страх от секса, а от идеята и за него. Но ако е така както го обясняваш не трябва да се чувстваш обиден, а напротив, защото тя държи на теб много повече от колкото на бившия си и затова се опитва да те задържи до себе си въпреки желанията си за секс. Очевидно в този случай да я чакаш не е изходът, защото на нея не й трябва някой да я чака, а някой който да се изправи срещу страховете й вместо нея. Има начин да го направите, но преди това си помисли дали държиш достатъчно на нея, защото ако стане така че и ти я зарежеш веднага след това тя съвсем ще се отчае и побърка. И така ако наистина държиш на нея и секса с нея не ти е просто прищевка аз ти предлагам това:
Когато се целувате просто в един момент я притисни по-силно, целуни я така че да разбере че ти си готов в този момент и когато усетиш че е подходящо просто си плъзни ръката по нея, а когато пулсът й се ускори значи й е приятно. Продължи само с опипване за момента. Следващия път пипай на още по "подходящи места" и така. Третия път докато правиш всичко това спри за малко с целувките, но не и с ръцете и и прошепни че ще бъдеш до нея винаги когато има нужда и че в живота си никога не си искал друга повече от нея, а после отново с целувки и така тя ще разбере, че за теб това не е просто физическо.... Но тези три пъти не трябва да са три дни под ред нали разбираш, прави го постепенно и не насилвай нещата, не и говори за секс и т.н. а просто действай полека...

jghgh
07-13-2010, 11:30
-

Мъжете не разбирате от намеци и женски оправдания/увъртания.
Според мен не иска да се чука с теб и точка.

Разбирам нещата така - тя е действала импулсивно на 'лошото момче', вероятно му е въртяла свирки и така. Окей, той я е изоставил, но е голяма възможността тя да се е почувствала после жалка и тъпа, щото е на 15, а се е държала като уличница.


И сега отгоре сичко тва добавяме крилатата фраза 'не искам да повтарям грешката си'(тук аз си помислям: леле ти си мислиш ,че ще е грешка.. с мен..) и 'ти неможеш да ми дадеш никаква гаранция ,че няма да ме зарежеш и ти'
Мислиш логично, по мъжки, което не върши работа, когато става дума за момиче. Опитай се да мислиш като момиче и ще разбереш 'другата логика'.
Като момиче ти казвам - тя иска да ти каже, че смята за грешка изобщо започването си да интимничи с момчета. Разбираш ли? Явно иска да остане още малко дете и всичко да е розов романс, без да се съблича, да прави секс, на нея да й правят или пр. 8-)
Много е вероятно да възприема половия контакт като 'грешка', а не вариантът да го прави с теб. Не й се обиждай.

Това с даването на гаранция просто е било най-смисленото оправдание, на което ще лапнеш. ...Както впрочем, всички мъже правите и се връзвате на няква въдица, и вярвате.. и разубеждавате.. 8-) А простата истина е, че когато има шикалкавене (тва момиче в момента шикалкави с теб), значи отговорът е НЕ.
Това момиче НЕ ИСКА да прави секс с теб. НЕ ИСКА да прави секс.


А защо е правила с онзи нещо-си-там, не можем да се изкажем. Най-вероятно му е духала, аз така го разбирам.
Жените правим глупости с най-големите простаци и после има 3 варианта:
1. отвръщаме се от секса за известен период от време
2. решаваме, че каквото и да сме направили, това не е било нещото, което в сърцето си сме искали, ами по-скоро сме се доказвали, унижавали сме се; по някакъв начин сме се оставили да бъдем подлъгани от егото си/от съжаление спрямо момчето и т.н. (все неща, които не са свързани с истинските й чувства и желания) Спираме да практикуваме сексуални практики.
3. и двете неща едновременно


От моя страна естесвтено е имало часове разговори или по-скоро монолог с кимане от нейна страна да и обяснявам как аз НЕ съм той,и как не при всички след секса е 'айде чао'!
Кимала е от досада, от учтивост. А и да не мислиш, че с монолог ще стане работата.. Аз мисля, че и с разговор няма, нито с пипане по кълките, щом не е готова.
Ти си мъж. Ти можеш да си топиш чушката навсякъде, но жените наистина имаме нужда от подготовка, преди да си легнем с мъж - индивидуално е. Някои след 1ва среща, след 1ва текила, или след определено количество време се чувстват готови да правят секс. И аз имам нужда от време, преди да допусна някого толкова близо до мен - сексът е близост, и аз също имам нужда от време да се уверя че ще го правя с правилния човек. Ако не ти се чака, просто я зарежи. Кво си мислиш бе, мен :lol: Обяснявал й, че не бил като другите. Ми ти си обяснявай. Тя просто не иска да се чука с теб. Проумей го. Най-вероятно въобще не иска да се чука.


И да си призная честно се обиждам малко или много при положение ,че заради някой си лайнянко,мисленето и се е изменило коренно и сега мисли ,че всеки път ще е така и със всеки човек е така включително и с мен
По-скоро се обиждай, че нямаш късмет.
Замисли се, дори да й е останала психическа следа след "лайнянкото", не е ли по-добре да я чакаш да й мине?
Говоря от опит с "лайнянковци" - имах нужда от почивка, душевна и телесна рехабилитация и т.н. Какво ще я увещаваш? Те такива състояния сами си минават, въпреки че мисля, че просто това с "лайнянкото" е удобен аргумент да не си ляга с теб.
Не бъди наивен, тя не си мисли, че "всеки път ще е така", лол.


3начи излиза ,че за две седмици е получила повече гаранции от колкото с мен за шест месеца еми... И му се е доверила малко или много колкото и наивно да е действала ,а при мен неможе ,защото си мисли ,че после няма да ме види пак едва ли не.
Не, тя не си мисли такива неща. Тя знае, че ще си до нея. Поне не вярвам да е толкова глупава, че за 6 месеца още да не ти е повярвала. Просто НЕ ЖЕЛАЕ да правите секс.
И не, не е получавала гаранции от пикльото. Просто е извършила глупост. Жените правим МНОГО глупости, и то доста необмислени. Има куп теми по тоя въпрос - как сме по-склонни да харесваме груби/гадни мъже, отколкото джентълмени и пр. Женско мислене - deal with it.


И колкото и разговори да проведем ,тя си знае нейната..
И ще продължава да си знае нейната, ако не престанеш с разговорите;) Остави я на мира по тоя въпрос и точка!


само че се е образувал нов вид 'идол' ,действащ като предразсъдък на ума който ще подтиска сексуалния и нагон до самия край ,поради страха от теоритична раздяла.А повярвайте тя иска секс ,НО не иска да се случи .Така го усещам аз!
Не го усещаш правилно, но дори и да, замисли се: има психическа трамва. Щом я има, на теб не ти ли трябва малко търпение? Няма да стане с разговори, простотии, и етц. Предразсъдъкът се маха от само себе си, когато се постигне определен душевен покой - така ги виждам аз нещата. Няма да стане, като я убеждаваш. Не разбираш ли, че по този начин изглеждаш като циганин, който по всякакъв начин се опитва да "й се продаде"? Никой не обича да му продават! Хората по-скоро обичат да купуват. ;р За да "завъртиш търговията", недей да увещаваш колко е хубаво и евтино (образно казано), а запази търпение. Тя ако иска, ще те "купи" Това е ключът в твойта ситуация.

Може момичето ти да е по-умно, отколкото си мислиш. Мен нЕкой ако почне да ме увещава, пък дори и културно, с нежен и уважителен тон, предполагам ще го отпиша. Не ми се струва никак мъжко : )

пп. И не, не се страхува от теоретична раздяла.

пп2.Хубавите неща стават най-неочаквано, нали знаеш. Хубавите неща извират от истинско, съкровено желание. Ако такова й се появи, ще забрави "травмата си" (ако наистина има) и ще ти се отдаде. Така става при хората.
Но ти изглеждаш досадно врънкало, а като те и гледам как се оплакваш, май вече ти е фикс идея да я боднеш. Сигурно звучи тривиално, но.. дали я заслужаваш?;)

ozzy
07-13-2010, 11:34
Ще бъда възможно най-изчерпателен ..
Брато какво очакваш от 15 годишна пикла ( с извинение ) която си мисли че всичко което фърчи се яде :?

Princessani
07-13-2010, 12:13
и според мен просто НЕИСКА да се чука ,НЕИСКА да го прави по принцип ,а не заради ТЕБ. спри с тея разговори ,спри с тая идея за секс ,тя ако иска сама ще ти се отдаде друго е ти дали я обичаш и дали би чакал истинския момент ..... тя на 15 може би за нея е малка да прави секс .Толкова други неща можете да правите заедно ,че да не се забелязва липсата на секс.Вари си удари една чикия и са успокой.

ivandimitrovVARNA
07-13-2010, 12:23
Интелектуалната аура струяща от коментара ти ме заслепи за няколко мига.Незнам аз дали ще отида да си бия една чекия , ами най-добре ти отиди прочети няколко книги ,че да се образоваш , вместо да се блещиш пред компютъра и да оставяш подобни коментари !

Че и ми се кара едва ли не ... аман.. !

ShiTmARMALADE
07-13-2010, 13:20
според мен умри е прав че с жена за секс не се говори просто деистваш ако не иска сама ще каже a колкото до тия дето ти казват да чакаш вие луди ли сте бе ако имате бентли в гаража и някои ви каже че трябва да чакате докато стане готово ще му повярвате ли тва с чакането са женски измислици
:o :o

krem4et0
07-13-2010, 13:59
Парен каша духа...Страхува се момичето. Разбирам я.

Princessani
07-13-2010, 14:04
Интелектуалната аура струяща от коментара ти ме заслепи за няколко мига.Незнам аз дали ще отида да си бия една чекия , ами най-добре ти отиди прочети няколко книги ,че да се образоваш , вместо да се блещиш пред компютъра и да оставяш подобни коментари !

Че и ми се кара едва ли не ... аман.. ! :lol: до толкова ли пък си загорял ,че да и и се молиш да ти пусне ,за къде си се разбързал момичето е малка ,разберия и не й давай толкова зор ... секса не е най -важното в една връзка .То май ти е като фикс идея как да я изчукаш :lol:

ShiTmARMALADE
07-13-2010, 14:07
Интелектуалната аура струяща от коментара ти ме заслепи за няколко мига.Незнам аз дали ще отида да си бия една чекия , ами най-добре ти отиди прочети няколко книги ,че да се образоваш , вместо да се блещиш пред компютъра и да оставяш подобни коментари !

Че и ми се кара едва ли не ... аман.. ! :lol: до толкова ли пък си загорял ,че да и и се молиш да ти пусне ,за къде си се разбързал момичето е малка ,разберия и не й давай толкова зор ... секса не е най -важното в една връзка .То май ти е като фикс идея как да я изчукаш :lol:
или просто природата му го е заложила да му е като фикс идея :?
:?

ivandimitrovVARNA
07-13-2010, 21:50
Princessani ти си явно поредния разбиращ хората индивид от няколко реда/изречения написани.Нямам намерение да споря с никой мислете квото искате за мен,не ме интересува,аз отговори получих за което благодаря на хората които взеха темата на сериозно - визирам най-вече 'jghgh' и към нея : не не се обиждам от критика,много полезен отговор ,с някои неща само не мога да се съглася ,но няма значение.
И към 'Princessani' : Ти едвали знаеш на МЕН каква ми е фикс идеята изобщо в живота ... доста трябва да си ограничен/а ,за да мислиш ,че нещо от този ранк може да ми стане фикс идея !
Хайде лека нощ на всички!
Ако може админ да затвори темата. Благодаря!

elc
07-14-2010, 13:39
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси.

:razz: :razz: :razz: :razz:
Тва бешее простоо !! ВЪРХА
До сега не бяхх чела нещо подобно !! :grin: :grin: :grin:

КЪМ АВТОРА :илии я чакайй .. ( мисля че все пак това би било по добрия вариянт )или послушай УМРИ .. :lol: :lol: .. Но честно да ти кажа аз нз как бих постъпила ако така тръгне да ми прайй номерца :? :lol:

Marky
07-14-2010, 13:47
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси. ХАХАХАХАХХАХ счупих се от смях.. :grin: :D

Milen0v
08-29-2010, 17:03
аууууу.....не просто виий сте невероятни
какво толкова ако прави секс бе ????? да няма става монахиня ???? за кого се пази ? пууу сякаш другия месец умира и решила да остане девствена че да бъде в рая...
кви филми ... кви ли не психолози видях в таз тема
няма ..ала бала .... умри е прав понатисния малко ,ако неще мн здраве и успех и пожелаваш и край
6 месеца ней малко време особено за 18 годишен
кво искарвате момчето виновно че я карало да прай секс ?? а тя ква е че да не му дава??кав е тоз инат @!#!@#!@#!@#!@??
ей брато това ти е заложено ТИ искаш секс! ТЯ иска лиобов! ти и даваш и тя на теб.... не само ти а тя да мисли за гъза си
ето такива дето чакат като теб ... и още 6 месеца ако искаш накрая те реже ... пА... ЗАЩО ДА ПРАВИ СЕКС С ТЕБ КАТО МОЖЕ ДА МИНЕ И БЕЗ НЕГО?

SameLove
08-29-2010, 18:21
Тя изглежда си е казала , че теб няма да те огрее скоро и от тук нататък ти вече си избираш - дали ще си с нея и ще я чакаш докато стана готова ( ако въобще стане ) или си намираш някоя по-зряла - на твоята възраст ,която ще ти задоволява желанията и ще е готова .

Patrone
08-29-2010, 18:43
Като стигнах до същината на проблема - сексът спрях да чета.

Едно правило, едно просто правило запомни.... ЗА СЕКС НЕ СЕ ГОВОРИ! Целувате се, гушкате се ии... хоп лека ръчица към баджачето, оп оп оп, лееекичко към черешката, после отдръпваш и лекичко към цицето, после пак към двуцевката и тва всичко, докато я целуваш. Трябва да сте у вас и просто си сабуй гащите, без да ти пука. Сваляш от раз дънките и боксерките и продължаваш.. Хващаш и ръката и и я слагаш на терминатора. Ще се дърпа... ще каже не искам, не мога, не съм готова, бла бла бла бла бла. Казваш и "айде де, много съм възбуден, айде, поне една свирка ми направи, айде айде. Ако и това откаже отиваш към план Б - чикия. Айде де, една чикия ми направи, не ме оставяй така, виж го как те гледа отчаяно. И гледаш как започва да ти друса чепчето. След това и казваш " ех, така не се усеща, лизни го лекичко де, няма да те изяде" (глей да си се къпал преди тва, да не мирише на скумрия). И лека по лека.... като види, че не е страшно... цялата история е докато и го мушнеш. След като я отвориш ти давам гаранция живот, че НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СЕ ОТЪРВЕШ. Ще е като кърлеж... ще имаш пропуснати повиквания от нея като инвазия от колорадски бръмбари. Това неосъзнато нимфоманче ще те побърка и няма в един момент да можеш да я задоволяваш колкото на нея и се иска. Ще полудее, ще изперка, даже ще я разкараш в един момент, защото ще ти е писнало да цепиш една и съща щайга толкова време.


ГАРАНТИРАНО. РАБОТИ. Тия глупости "ще я чакам, докато тя реши" си ги избий от главата. Това само мека китка и жена може да ти го изтърси. мастер,мастер :D :D ++ :grin:

teenems
08-29-2010, 20:57
това момиче ми е набор и я разбирам.не мисля ,че и аз бих ти пуснала (ако съм ти приятелка) ,защото не мисля че още съм готова и ми е дошло времето..

момичето се притеснява:
-за болката
-дали после няма да я зарежеш и да и разбиеш сърцето
-не е сигурна дали наистина го иска


-- тя ако иска ще ти каже ,покаже и т.н. :)

FreakBitch
08-29-2010, 21:44
И на мен ми е наборка, ама не мога да я разбера! Е*е и се, та две не види, ама се прави на убортна, недостъпна, праведна. От 6 месеца сте заедно, бе мамка му. Трябва вече да е свикнала с теб, да ти има доверие. Чакал си я 6 месеца, това е достатъчно време да и докажеш, че не си с нея само защото искаш да я чукаш. Била травмира... пхах. Просто оправдание, за да не ти каже направо ''няма да ти пусна, защото така, че чувствам мнооУ яка, защото ти си с мен, без да ме чукаш, значи ме обичаш, чакай да си вдигна още малко самочувствието т.е. мога да получавам без да давам, ебаси якото!'' Ей такива надувки най ги мразя!
Значи ти можеш да я обгрижваш, да и показваш, че я обичаш, а тя не може да спи с теб. Айде да речем, че ще и е гадно, че ще я колиш-да, ама то и на нея ще и е кеф, какво се дърпа? Само да се прави на интересна. Ако съм на теб, изобщо няма да я трая. Казвам и така: ''Аз съм момче, имам своите физически нужди и, ако ти не ги задоволяваш, ще си търся друга, която може да ми даде това от което имам нужда. Ти от мен искаш любов, нежност - получваш ги. В една връзка трябва да има равновесие. Не може само единия да дава. Нечестно е.''

пп: Успех с чакането! Струва ми се, наистина си хлътнал и явно би я изчакал докато ''стане готова''. :lol:

Chanceux
08-30-2010, 10:31
Абе ти ако я харесваше и ценеше толкова,нямаше да питаш по форумите как да я накараш да си отвори краката.
Щом толкова ти се чука,в 10 вечерта излизаш на главната и си харесваш нещо от каталога. За 50 кинта ще ти решат проблемите,мъжки.

Малката дори не си и помисляй да я караш насила или да ѝ поставяш ултиматуми. Щото ако не е тъпа(а щом не ти пуска явно не е ) ще ти бие шута моментално. Не иска,защото се чувства малка и най-вероятно го смята за нередно на нейната възраст. Това,че някои момиченца започват на 12 си е техен проблем,твоята приятелка очевидно не ѝ е празна главата.

Ма ти си кретен и половина,кво да ти говорим.

znamli11neznam
08-30-2010, 16:14
Оня с бръмбарите не го слушай .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе.. Или чакай, или като сте увас сваляй звезди от небето .. Тя е малка .. Малките са лесни .. Кажи и как се чустваш там глупости .. След което нещо от сорта на това ще закрепи нашата връзка още повече .. ново ниво .. некви такива .... Ако кажеш правилните думи, в точния момент както трябва.. Е твоя ..!! :) .. Изпитана практика .. ;)

Само гледай да оцелиш момента шот ако не .. Сичко ще наебеш .. ;)

BlackBerry93
08-30-2010, 16:51
Не я притискай,въпреки че съветът на umri беше доста добър :D но ако направиш така тя по-скоро би се уплашила и нищо не би се случило по-нататък,а и може би ще си остане с едно наум,че ти само секс ще чакаш от нея. :neutral:

jghgh
08-30-2010, 21:32
Темата случайно е СТАРА.
Последният й актуален отговор е бил на 14 юли.

ИванДимитровВАРНА сигурно даже вече не влиза тук ;)