PDA

View Full Version : Малко разяснение



LavAzza
07-11-2010, 14:32
Здравейте!Аз искам да отслабна и да се стегна едновременно :D

Упражнения:От днеска почнах да правя сутринта когато се събудя 15 минути едни упражнения,после на обяд Pump it up и Slim and seek,следобяд 20 минути бягане,10 минути скачане на въже и вечерта 30 клякания и 25 коремни преси(през 2 дена ще увеличавам бройката с 4-5).

П.С:Общо към 3 часа е всичко

Хранене:Искам да отслабна колко може по-бързо до август,затова ще бъда и на диета.Ако може да ми кажете някоя,която има бърз ефект(не ми пука,че има йо-йо ефект,защото аз ще продължа да правя онези упражнения и ще се запиша на нещо и ще изгарям,това което съм изяла)

Callisto
07-11-2010, 14:45
Закуска:
-мюсли без захар с мляко и банан
-ако искаш сок от прясно изцеден грейпфрут преди тренировка, понеже гори мазнините

Обяд: Пилешка пържола със зелева салата(хем полезно за теб, хем и за тенът ти)

Вечеря: Някаква супа (аз лично или пилешка или таратор).

Ако си гладна м/у храненията можеш да си хапваш моркови.

Упражненията ще ти дойдат малко в повече. Не започвай с толкова много, понеже ще се сдобиеш с мускулна треска и после 1 седмица и една коремна преса няма да можеш да направиш. След всяка тренировка пий по един аспирин, за да нямаш мускулна треска.
Определено, ако правиш това ще отслабнеш, а после и ще можеш да си потдържаш една хубава фигура. :)

LipSy
07-11-2010, 15:00
Да, аз мисля, че ще отслабнеш и ще се стегнеш! Тази комбинация от упражненита и яденето, което си измислила се връзва! Няма как да не отслабнеш! :)

LavAzza
07-11-2010, 15:09
Мерси :)


Закуска:
-мюсли без захар с мляко и банан
-ако искаш сок от прясно изцеден грейпфрут преди тренировка, понеже гори мазнините
Обяд: Пилешка пържола със зелева салата(хем полезно за теб, хем и за тенът ти)
Вечеря: Някаква супа (аз лично или пилешка или таратор).
Всеки ден?За закуската и салатата добре :D ама става ли малко по-разнообразно?Смисъл може ли леща за обяд вместо супа,защото аз не обичам супи пък и няма кой да ми прави специално за мене(аз не мога да правя супи).А на обяд може ли пак някакво месо,но не всеки ден пържола.

Упражненията няма да ми дойдат в повече,защото аз съм бивша спортистка и съм имала всеки ден по 4 часа тренировки лятото,който са много по натоварващи :D

fatrat
07-11-2010, 15:57
:grin: :razz: :razz: :razz: АХХаххъахъхаъъхахахауухуа хуахухаухаухауахууаххааух уах мерси развесели ме :)
1-во неможеш да изгаряш всичко.
ЗА ДА ИМА ОТРИЦАТЕЛЕН калориен баланс трябва да ПРИЕМАШ по-малко от колкото изгаряш-тогава отслабваш.
2-ро до август са 2 седмици и малко. За 2 седмици можеш да отслабнеш с 3кг повече вече е нездравословноо.
3-то щом си решила-кардио рано сутрин САМО на 2 кафета. гледай да имаш 3-4 приема на храна,богата на белтъци.
СПИРАШ сладко,алкохолно,газирано, игари-намаляш.
за да засилиш ефекта може да си вземеш Л-карнитин или фет бърнър. И пии много кафета-от кофеина се отслабва ;)
Успех!

elito0o0o0
07-11-2010, 16:05
И пии много кафета-от кофеина се отслабва ;)
Успех!Ти добре ли си? Съня също е важен. Не може постоянно да пие кафе.. :? Да кажем всяка сутрин по едно кафенце и по желание на обяд още едно. Повече не е нужно. Няма да става зомби я.. :?

fatrat
07-11-2010, 16:27
Аз да те питам ти добре ли си?
Аз като си пия сутрин 2 еспресота преди тренировка 1късо и вечер 1 дълго та да не би да зомбясвам???
И да те питам защо тогава кофеина присъства във всичкик фет бърнъри и е перфектна комбинация с йохимбин?

LavAzza
07-11-2010, 16:30
Аз не обичам кафе

fatrat
07-11-2010, 16:31
хах :D с лаваца ник :razz:
тогава остава зелен чай,ама от истинския не оня шит на биосет ли къв беше...

elito0o0o0
07-11-2010, 17:16
Кафето не е вода мой човек. ;)

fatrat
07-11-2010, 18:23
Вие си знаете Аз с кафе не съм направил релеф,обаче и без него няма отслабване
EDIT:ако мислите чее говора глупости http://www.silabg.com/bg/index/view/id/70

shell
07-11-2010, 20:03
Мацка,намали упражненията!С толкова много само ще се претовариш,ще хванеш мускулн а треска и нищо няма да се получи!Ако искаш играй три път иседмично slim and sleek,веднъж,два пъти седмично има още една гимнастика от серията,мисля че беше нещо self bikini fast и си готова. :) не е засължително да е мнго продължителна гимнастиката,важното е да е качествена :)

LavAzza
07-11-2010, 22:26
Мацка,намали упражненията!С толкова много само ще се претовариш,ще хванеш мускулн а треска и нищо няма да се получи!Ако искаш играй три път иседмично slim and sleek,веднъж,два пъти седмично има още една гимнастика от серията,мисля че беше нещо self bikini fast и си готова. :) не е засължително да е мнго продължителна гимнастиката,важното е да е качествена :)
Ама само 3 часа са и то резделени на 4.Аз повече исках да ме упътите към храна,упражненията ще ги правя!