PDA

View Full Version : Обичам го,обожавам го



LavAzza
07-11-2010, 14:42
Имам гадже,с което сме от 3 години и толкова се обичахме преди.Аз продължавам да го обичам даже повече от колкото преди,но той сякаш истина.Когато си говорим само мълчи,когато му казвам,че го обичам той казва "да..".Мисля,че стана,когато му казах,че не искам още да го правя(на 15 съм,както и той).Мисля си,че сега е с друга,защото не ми вдига,когато го питам защо и той казва,че бил зает/нечул телефона.Даже мисля,че знам коя е- най-голямия ми враг(кифла и то дебела и ниска).Той харесва цицисти момичета,а аз не съм от тях,но за сметка на това съм слаба и висока и всички ми казват,че съм красива.Тя е восъчна,ТЪПА,дебела и ниска,само дето има гигантски мазни гърди дето са увиснали и тя е гусна.Като ходи и се тресе.Какво да направя?Ще го зарежа,но аз го обожавам...как да го забравя като той ЧОВЕКЪТ.Иска ми се да не беше станало така....

SuperBadSuperFresh
07-11-2010, 14:50
Леле,моля те кажи че се ебаваш :shock:
Така,да приемем че не се ебаваш...Първо били сте на 12,нормално е да се осъзнае сега.Второ-смъкни си самочувствието малко.Трето-мнооого дълбоко се съмнявам това момиче да е "гнусно",както го описваш ти.Просто е нормално да му омръзнаш,толкова сте били малки,това са 3 години...
П.П.Споко бе,на 15 си.Има време да станеш цицисто момиче и ти :D

VinDiesel
07-11-2010, 14:52
Три години и сте по на 15 год..Мисля ,че ако толкова много го обичаше щеше да му пуснеш,но явно си несигурна одавна,щом се е ресърдил след твоя отказ.Явно вече не си му интересна,и аз да ходех 3 години с теб,да сме по на 15,да ми викаш колко много ме обичаш,засилва се обичта ти и да не ми пуснеш....Ще те отeба веднага :)

didi0804
07-11-2010, 14:59
Ти сериозно ли?

LavAzza
07-11-2010, 15:14
^Просто искам малко повече да порастна.

mincheto
07-11-2010, 15:24
3 години и не си му пуснала? :shock:
3арязвай го,преди той да го е сторил.

Rebus
07-11-2010, 15:46
Егати самочувствието..Дали другата не е по-хубава от теб? :-D

iiordanova
07-11-2010, 15:48
Ти .. наистина ли не се ебаваш ?
И едва ли момичето , което ти е "най-големия враг" е чак толкова зле.

0u7l1n3
07-11-2010, 15:57
хехе :) Дори не си сигурна дали има друга...
Недей му пуска щом не искаш, но така го губиш. Според мен не си заслужава да си пилееш най-хубавите години с него :)

VinDiesel
07-11-2010, 16:14
^Просто искам малко повече да порастна.Тая девственост ,като почнете да я пазите за сватбата или за най-специалния принц с ушанката и с бялото магаре,със специалните копита.Ходите от 3 години.Той ти обира пайжините,не ти взема душата или последните 2 лева..Чакай да станеш на 40,тогава дай да ти разплетат дамаджаната....

0u7l1n3
07-11-2010, 16:20
^Просто искам малко повече да порастна.Тая девственост ,като почнете да я пазите за сватбата или за най-специалния принц с ушанката и с бялото магаре,със специалните копита.Ходите от 3 години.Той ти обира пайжините,не ти взема душата или последните 2 лева..Чакай да станеш на 40,тогава дай да ти разплетат дамаджаната....

Съгласна съм с теб, но те не са готови да поемат тази отговорност. На 15 са...

VinDiesel
07-11-2010, 16:53
^Просто искам малко повече да порастна.Тая девственост ,като почнете да я пазите за сватбата или за най-специалния принц с ушанката и с бялото магаре,със специалните копита.Ходите от 3 години.Той ти обира пайжините,не ти взема душата или последните 2 лева..Чакай да станеш на 40,тогава дай да ти разплетат дамаджаната....

Съгласна съм с теб, но те не са готови да поемат тази отговорност. На 15 са... Извинявай,ама каква отговорност е да правиш секс,те не отговарят за цял старчески дом,просто трябва да се образоват малко..

Lexynnka
07-11-2010, 18:36
^ ако знаеш сега заради теб колко теми "бременна съм" ще има, зле ще ти стане :D отговорност си е, но за 3 години наистина щом го обича няма какво да чака 8-)
пп авторке научи се да пишеш и да не пропускаш букви, моля те

brutaLxxbunny
07-11-2010, 19:02
Като те иска за секс,а ти не щеш - шута и довиждане.Не си длъжна да пускаш на никой.Гледай само да не направиш грешката да спиш с него,само за да го задържиш.

Paramour
07-11-2010, 19:17
Като те иска за секс,а ти не щеш - шута и довиждане.Не си длъжна да пускаш на никой.Гледай само да не направиш грешката да спиш с него,само за да го задържиш.

Напълно съм съгласна.
В крайна сметка секса е по взъимно желание и то когато и двамата са готови. Ти не се чувстваш готова, а той явно това иска в момента.
Или се разберете да изчакате, или го питай що се прави на луд и не ти вдига телефона(лично, не по Skype!!). Ако пак седи и те гледа, и нищо не ти казва биеш му шута и толкова.
Ще ти бъде гадно да не сте заедно, но...
Успех! :) :)

stealthyGirl
07-11-2010, 19:32
Извинявай,ама каква отговорност е да правиш секс,те не отговарят за цял старчески дом,просто трябва да се образоват малко..Да ти се връща обратно тоя съвет!!! :razz:

mincheto
07-11-2010, 19:56
Извинявай,ама каква отговорност е да правиш секс,те не отговарят за цял старчески дом,просто трябва да се образоват малко..Да ти се връща обратно тоя съвет!!! :razz:


Според нея е по-лесно да отговаряш за старчески дом :lol: :lol: :lol:

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 20:22
Глупаво постъпваш.Все пак ти си знаеш, но и аз ще си изкажа мнението.

Ти ходиш с това момче от 3 години.Като сте тръгнали сте били на 12, нормално е да не сте правили секс и т.н, но в момента сте на 15 и сте заедно години наред.Преминали сте през толкова много неща и най-малкото, ти твърдиш, че го обичаш.Имам новина за теб мила, ти всъщност не го обичаш.Ако го обичаше, щеше да му имаш нужното доверие, та да направиш първия си път с него.Не, че секса е всичко, не ме разбирай погрешно, но това не са няколко месеца или година, това са цели 3 години, нормално е да иска секс.Това е природата му, всеки си иска неговото, дошло е времето и твоя да си го поиска.Ако питаш мен ти сама си си виновна за цялата ситуация и за хладното му отношение.А и едва ли тази другата, ако изобщо има такава е толкова зле.Имаш известна злоба към нея, нормално е, та тя ти е конкуренция, но начина, по който я описваш . . мисля, че е прекалено.А и ако беше толкова зле приятеля ти едва ли щеше да се загледа по нея и да разруши 3 годишната ви връзка.По-добре спри да търсиш вината в другите, а погледни себе си и се опитай да видиш вината в теб, защото аз определено мисля, че ти си причината за всичко, което описваш.Нищо лично , peace. :)

sweetyytweety
07-11-2010, 21:03
Това е поредната измислица! :?

VinDiesel
07-11-2010, 21:28
Извинявай,ама каква отговорност е да правиш секс,те не отговарят за цял старчески дом,просто трябва да се образоват малко..Да ти се връща обратно тоя съвет!!! :razz:Благодаря ти искрено,цял стадион с деца да имаш,воала :)

Lexynnka
07-11-2010, 22:04
тия па кво се прехраниха :lol:

VinDiesel
07-11-2010, 22:11
тия па кво се прехраниха :lol:Криза е,а съм добър човек :)

RoCkSpOt
07-11-2010, 22:44
Той харесва цицисти момичета,а аз не съм от тях

з години а ? На по толкова ли сте ? :D :D

Housemusikk
07-11-2010, 23:02
ГРОЗНАТА ИСТИНА : Омръзнали сте си + на твоя му е писнало да пипа цици като монета под балатум :D

stealthyGirl
07-12-2010, 13:43
Извинявай,ама каква отговорност е да правиш секс,те не отговарят за цял старчески дом,просто трябва да се образоват малко..Да ти се връща обратно тоя съвет!!! :razz:


Според нея е по-лесно да отговаряш за старчески дом :lol: :lol: :lol:Говорех за съвета, нищо не съм казала за старческия дом. Ама к'во се обяснявам изобщо. :lol: Просто ви пожелавам и вие да знаете, че секса Е известна отговорност, и то към себе си. Много е различно да отговаряш за други (за старци например 8-) ) и да отговаряш за себе си, защото на всички им пука повече дали ще си прецакат живота, а не дали дядо Цецо се е изакал и въобще к'во става с него... Както и да е, темата не е за т'ва.

П.П. В крайна сметка, да, по-лесно е да се отговаря за старчески дом, просто на никой не му се занимава, докато всички се интересуват от своя живот...