PDA

View Full Version : Дилема



myselfandme
07-11-2010, 14:50
Здравейте! Първо нека се извиня, че ще притеснявам всички с моите проблеми, но нужен ми е съвет, както и мнение от хора, които не са пряко свързани с проблемите ми... Та на въпроса... преди няколко месеца се запознах с един мъж по скайп.. разликата в годините е 9 ..аз съм на 20, той на 29.. Няма жена деца и прочее, трудолюбив, нежен, мил, общо взето от онези мъже, които или ги няма, или ги има, но за заети..Верен ми е много чуваме се по 20 часа в денонощието, общо взето мъж мечта. Направени са планове да се видим и да реализираме нашата връзка и да не е само на скайпа и по телефона...и всичко това до един прекрасен момент, когато се скарваме..Всичко между нас приключва и спираме да се търсим няколко дена.. През тези няколко дена аз си пиша с един мой приятел, който е от същия тип хора. Започваме да излизаме и разбирам, че той адски много ме харесва. Звъни ми през 30 минути, угажда ми, въпреки че не съм капризна, но към него не изпитвам много силни чувства. От вътре ме човърка предния мъж, да му с еобадя да се сдобриме, липсва ми.... Но си казвам, че няма да го търся след като така приключи всичко, но той ме потърси. Поговорихме си много и достигнахме до общо решение на проблема. Но той незнаае за момчето, с което започнах да се занимавам. Този на 29 нека го кръстим А., другия да е С.. Та много ми е кофти да зарежа С., защото се държи много мило с мен и някак си просто започнах да го харесвам, но с А. имам големи планове свързани със семеен живот, бизнес и прочее. На краая ще зарежа и двамата и ще се приключи, но просто А. много го обичам и искам да съм с него, но към С. също имам силни чувства... В безизходица съм.. съвети, ако може! :smt085 Съжалявам, че темичката ми е дълга и благодаря на всички отзовали се!

SuperBadSuperFresh
07-11-2010, 14:55
Няма смисъл да ги зарязваш и двамата,при положение че имат чувства към теб.Но лично аз си мисля,че първия мъж,който описваш,не е толкова сериозен,колкото твърдиш.Казваш че иска семеен живот,а просто си говорите по телефона?!? :? Не знам,нещо не ми се връзва.Втория нямам какво да го коментирам,сама каза че не го харесваш.

mincheto
07-11-2010, 15:15
Първо се вижте очи в очи с с този мъж.
Но бих ти прпоръчала твоят приятел.

myselfandme
07-11-2010, 15:27
Няма смисъл да ги зарязваш и двамата,при положение че имат чувства към теб.Но лично аз си мисля,че първия мъж,който описваш,не е толкова сериозен,колкото твърдиш.Казваш че иска семеен живот,а просто си говорите по телефона?!? :? Не знам,нещо не ми се връзва.Втория нямам какво да го коментирам,сама каза че не го харесваш.

Ами с А. нямаме финансова възможност да се видиме, но скоро ще се осъществи това нещо, а за втория просто нз... готино ми е с него, нооо някак си имам усещането, че не е мой тип....

SuperBadSuperFresh
07-11-2010, 15:49
Няма смисъл да ги зарязваш и двамата,при положение че имат чувства към теб.Но лично аз си мисля,че първия мъж,който описваш,не е толкова сериозен,колкото твърдиш.Казваш че иска семеен живот,а просто си говорите по телефона?!? :? Не знам,нещо не ми се връзва.Втория нямам какво да го коментирам,сама каза че не го харесваш.

Ами с А. нямаме финансова възможност да се видиме, но скоро ще се осъществи това нещо, а за втория просто нз... готино ми е с него, нооо някак си имам усещането, че не е мой тип....

Ами ако си сигурна,че нямаш нищо към второто момче,не му давай напразни надежди,а се концентрирай върху първия и евентуална истинска връзка.

Bixel
07-11-2010, 16:05
тез тъпи сериали дето ги дават по телевизията ви обърнаха мисленето станали сте некфи баби всички

0u7l1n3
07-11-2010, 16:18
Накрая от 2 стола - на земята...
Мисля, че трябва да се видиш с А. Ако С. не ти е мечтата, не се занимавай изобщо. НО! Не си прави големи планове за семейство, защото е абсурдно. Дори не сте се виждали!

VinDiesel
07-11-2010, 16:23
Как познаваш човек толкова,че да казваш тия силни думи,като не си го виждала наживо.20 годишна със скайп любов,лови твоя приятел,не се излагай..

ameli
07-11-2010, 16:42
Познавате се по скайп, не сте се виждали, а вече искаш семеен живот с него?! Аз бих дала шанс на приятеля ти, а като се срещнете с другия ще си прецениш дали наистина си заслужава :-o

Vasoto129
07-11-2010, 16:43
Според мен твоя приятел е добро решение. :) :) :) УСПЕХ

radeberger
07-11-2010, 16:45
Един път казваш , че не изпитваш силни чувства към С . После , че изпитваш силни чувства и към двамата . Вземи реши какво искаш :) .

rusoto_baby_f
07-11-2010, 17:27
Знаеш ли изобщо какво искаш? :? :?
Ако се опитваш с единя да забравиш другия - просто зарежи, няма да стане...Ще се объркаш още повече..!

Успех!!Вярвам, че си умно момиче и ще вземеш правилно решение! :-)

Lexynnka
07-11-2010, 19:08
избери си...
но нали знаеш, не отхвърляй питомното за да гониш дивото..

anonymous708973
07-11-2010, 19:18
Верен ми е много ... да се видим и да реализираме нашата връзка и да не е само на скайпа и по телефона...

ЪЪъ, имаш връзка с човек, когото НЕ си виждала? :shock: Страшно незряло разсъждаваш за 20-годишна.
А готова ли си за семеен живот и бизнес?

justonegirlwithonehope
07-11-2010, 20:36
Според мен ти обичаш и уважаваш С. чисто приятелски, докато А. е нещо друго.Може би към него наистина чувстваш някакъв вид любов, до колкото е възможно по скайп.По-добре опитай с него, колкото и тежка да е раздялата за С., мисля, че е по-доброто решение.Няма смисъл да се тормози и да се залъгва още. :)

Pippilotta
07-11-2010, 20:50
Много ще е глупаво да зарежеш и двамата.
Но и внимавай, защото от два стола- на земята.
Изчакай първо да се видиш с А и тогава вече си прецени и действай.
Това само ти можеш да го направиш, очакваш някой от форума да чувства вместо теб и да ти каже какво да правиш ли?
Успех.

Paramour
07-11-2010, 20:54
Верен ми е много ... да се видим и да реализираме нашата връзка и да не е само на скайпа и по телефона...

ЪЪъ, имаш връзка с човек, когото НЕ си виждала? :shock: Страшно незряло разсъждаваш за 20-годишна.
А готова ли си за семеен живот и бизнес?

+!!! Освен това откъде знаеш, че ти е верен? Че той може да си има приятелка, ама да не ти казва, примерно.
Според мен е по-добре първо да се видите с този по-възрастния, и после реши с кого искаш да бъдеш.

myselfandme
07-11-2010, 21:42
Благодаря много на всички за отговорите и коментарите, както и за отделеното време! :-)

Housemusikk
07-12-2010, 00:04
Има 2 варианта
1ви - Това да е адската саркастична гавра което имайки впредвид интелектуалното ниво на средностатистическият българин/ка не ми се вярва
2ри - Ти си МНОГО зле
(моляте представи си , че някой човек ти прочете skype-вълненията и помисли над фактите ........)

umri
07-12-2010, 09:05
Здравейте! Първо нека се извиня, че ще притеснявам всички с моите проблеми, но нужен ми е съвет, както и мнение от хора, които не са пряко свързани с проблемите ми... Та на въпроса... преди няколко месеца се запознах с един мъж по скайп.. разликата в годините е 9 ..аз съм на 20, той на 29.. Няма жена деца и прочее, трудолюбив, нежен, мил, общо взето от онези мъже, които или ги няма, или ги има, но за заети..Верен ми е много чуваме се по 20 часа в денонощието, общо взето мъж мечта. Направени са планове да се видим и да реализираме нашата връзка и да не е само на скайпа и по телефона...и всичко това до един прекрасен момент, когато се скарваме..Всичко между нас приключва и спираме да се търсим няколко дена.. През тези няколко дена аз си пиша с един мой приятел, който е от същия тип хора. Започваме да излизаме и разбирам, че той адски много ме харесва. Звъни ми през 30 минути, угажда ми, въпреки че не съм капризна, но към него не изпитвам много силни чувства. От вътре ме човърка предния мъж, да му с еобадя да се сдобриме, липсва ми.... Но си казвам, че няма да го търся след като така приключи всичко, но той ме потърси. Поговорихме си много и достигнахме до общо решение на проблема. Но той незнаае за момчето, с което започнах да се занимавам. Този на 29 нека го кръстим А., другия да е С.. Та много ми е кофти да зарежа С., защото се държи много мило с мен и някак си просто започнах да го харесвам, но с А. имам големи планове свързани със семеен живот, бизнес и прочее. На краая ще зарежа и двамата и ще се приключи, но просто А. много го обичам и искам да съм с него, но към С. също имам силни чувства... В безизходица съм.. съвети, ако може! :smt085 Съжалявам, че темичката ми е дълга и благодаря на всички отзовали се!

Това ли ти е мъжът мечта? :lol: Аз на времето се чудех как да спра да съм такъв( и успях, деба) ти сега лъжеш ората тук...

А, ама инче ти с тоя от скайпа не си се виждала, пък искаш деца от него. хаахах. Сметка без кръчмаро недей да правиш.